Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.359
Cevap
171
Favori
369.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tas7035

Şu anda turkcell fiyatı 12 taksitle 6498tlye geliyor
    Biraz insafa gelmiş demek ki. Platin kullanıcılara da yeni sürüm dex hediye ediyormuş, icon x ile birlikte.
  • Turkcell.com.tr taksitli satışı kaldırmış: "15 Ağustos 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan “Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ve “ Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”le getirilen değişiklikler gereği 1 Eylül’den itibaren cep telefonu, tablet ve bilgisayar alımı amacıyla kullandırılan kredilerin vadesi altı ayı geçemeyecektir. Size en yakın Turkcell mağazalarından 1 Eylül’e kadar 48 aya varan vade seçenekleriyle cep telefonu, tablet ve bilgisayar alımı amacıyla kredi kullanabilir ve cihaz satın alabilirsiniz.”

Taksitle almak isteyen elini çabuk tutsun bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 16 Ağustos 2018; 17:27:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Turkcell.com.tr taksitli satışı kaldırmış: "15 Ağustos 2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan “Finansal Kiralama, Faktoring ve Finansman Şirketlerinin Kuruluş ve Faaliyet Esasları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ve “ Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik”le getirilen değişiklikler gereği 1 Eylül’den itibaren cep telefonu, tablet ve bilgisayar alımı amacıyla kullandırılan kredilerin vadesi altı ayı geçemeyecektir. Size en yakın Turkcell mağazalarından 1 Eylül’e kadar 48 aya varan vade seçenekleriyle cep telefonu, tablet ve bilgisayar alımı amacıyla kredi kullanabilir ve cihaz satın alabilirsiniz.”

Taksitle almak isteyen elini çabuk tutsun bence...
    Turkcellde de mi taksit 6aya iniyor. Telekominikasyon firmalarida 6aya indirirse kimse amiral gemi telefon alamaz ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bu sadece turkcelli değil tüm şu andaki kampanyaları etkiliyor bence ama nasılsa devam ediyorlar hala 18 ay gibi kampanyalara.
  • Ürün bugün de kargoya verilmedi, adamlar resmen ..... geçiyor bizimle.Almıyorum ben de napayım adamların satmaya niyeti yoksa.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Randevu talep ediyorsun uzman kişi gelip cihazınızı inceleyerek fiyatını çıkartıyor. 3 farklı firmadan uzmanlar varmış....

3 gün içinde imiş..

Ya da eposta adresinize yurtiçi kargo ile gönderim adımları e mail inizde olacaktır.

Bugün planlamayı netleştirin. Ne olur olmaz.

Yoğunluk oluşabilir...

Bence uzman ayağınıza gelsin .

Yurtiçi kargo sağlam pakedi kırar da yollar o derecede sabıkalı firmadır:/...

Dikkatli olmak sart.

• silversmith S kullanıcısına yanıt
    Samsung sitesinden 18 Ay Vade (YK) / 15 Ay Vade (Diger bankalar) secenegini kullanirsaniz Buybuck kullanamiyorsunuz hocam

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ben de Note 5, 7, 8 ve 9 da dahil olmak uzere Spigen Liquid Crystal kullandım. Koruyuculuk ve cihazi gostermek adina seffaf oldugundan estetikligi de koruyan karma ozellikli bir kilif. 8'den beri de koselerde hava boslugu modeli ile koruma biraz daha artirilmis oldu.

Fiyat olarak da 39-55 TL arasi aldim hep bu acidan da uzmedi. 6-8 ay gibi bir sürede sararma yapiyor ancak garanti sorunsuz sekilde degisim yapti faturasi ile gonderdigimde (Spigen Türkiye'ye tesekkurler tekrar)

Note 9 icin de siparis verdim ancak tum kilif tedarik surecinde imis, 2 haftayi bulabilir dediler. Umarim daha kisa surede ulasir.

Bu sekilde kilif arayanlara faydasi olabilir.

• Ben samsung un orjinal kılıfını aldim arkasinda masaya koyma aparati olan gri renk çok memnunum şimdilik.

• Sorun zaten taksitle telefon alanlar. İnsanlar bir telefon için bütçesinin üzerine çıkıyor. Karar çok yerinde olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung online siteden buyback seçtiğimiz zaman 500 tl hediye çekini de alabiliyor muyuz arkadaşlar
  • Doc_tor kullanıcısına yanıt
    Alamıyorsun hocam..

• ben de aynı kılıftan aldım 169 TL ye hocam, çok memnununm. Cihazı harika kavrıyor gerçekten
  • vallaha ben anlattığım gibi hallettim arkadaşlar.. Cihazı 5200 Nakite almış oldum, ha yanında da İcon X ile =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Samsung sitesinden 18 Ay Vade (YK) / 15 Ay Vade (Diger bankalar) secenegini kullanirsaniz Buybuck kullanamiyorsunuz hocam
    18 taksit uygulaması bugünden beri çalışmıyor sayfa hata veriyor sanırım bu taksit düzenlemesi ile alakalı kanun yürürlüğe girdi diye bir karışıklık var samsung kampanya devam ediyor diyor sistemsel sıkıntı var diyor ama bakalım inşaallah verirde alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

Bunun dışında, bende 2 gmail 2 exchange olmak üzere 4 e-posta var. Bluemail uygulamasını kullanıyorum.
    Şarjı biraz fazla tüketiyor gibi geliyor.
    Alternatif öneriniz var mı?
    yıllardır my mail kullanıyorum 10 numara
  • Sırf yapı kredi değil tüm bankalar 15 ay da aynı şekil..birkaç gün içinde tekrar deneyin dedi yetkili..

• Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Mymail e exchange eklenmedi maalesef..
    Bluemail in diger versionu olan Typemail e geçtim şimdilik
  • 18 ay için 7.9.2018 e kadar var gözüküyor.

Saygılarımla...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Satın alma esnasında 23 Ağustos tarihine randevunuz oluşturulmuştur diye bir ibare çıkmıştı.
    Yani o tarihte benim adresime gelecekler, öyle mi? Eğer öyle ise, burası işyeri adresim ve bayramda kapalı.
    Yarın bir arayıp netleştireyim bakalım.

Tam olarak neresi ile görüşmeliyim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 16 Ağustos 2018; 20:47:57 >
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.