Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S-Pen ozellikli telefonlar rakibi yoktur cakma S-Pen li olanlari da hic bahsetmeye de gerek yok ...

Zamlar tum markalara geliyor ... Yani bu durumda satamama durumu ikame sunu alabilecek bir sey de olmayacak dedigim gibi her marka zamli olacak .

10 bin TL gibi rakami Samsung degil Turkiye dkei TL in daha ne kadar deger kaybecegine bagldir .

Dolar arttigi yok sadece tum dunya para birimlerine karsi TL deger kaybediyor olan bu ...

Firsati olan gider stok elde kalmis Note8 veya Note9 da alabilir ...

Sonucta artik TL in degersizlesmesi yuzunden zamlar yapilmaktadir veya turlu turlu vergiler eklenerek ....
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    Tl olmus 6 seviyelerinde zam gelmeyecegini mi saniyorsunuz ?

Ilk parti mallar belli ki Dolar kuru sabitlenmis daha dusukten yeni partiler elbette farkli olacaktir ....

TL deger kaybediyorken fiyatlara zam gelecegini ifade etmek felaket tellalligi olmuyor .

Ben kendim uydurmuyorum sadece duyumlar aldim ve tedbir amacli cihaz almayi dusunen varsa alsin en kisa surede dedim... Olay sadece Samsung belli bir modeli icin degil ...

Konu sahibi olmak ile alakasi yoktur. Samsung calisani da degilim tekrardan ifade edeyim. Tuketicinin yanindayim yani iyi kullanicinin yanindayim ...

Tavsiyelerdir yazdiklarim . Uyulmasi uyulmamasi beni baglamaz .

Biraz da Turkiye ye etrafiniz bir bakin hersey cok guzel mi saniyorsunuz ? ...

Ya da biraz daha sabredin Dolar gecen yilki seviyelere mi inecek ?

Note8 eskimis bir cihaz 2 defa resmi zam geldi ... Sonuncusu dun olmus Iron bahsettmisti ... Normalde Note8 de Note9 ciktigi an ciddi oranda fiyati dusmesi gerekirdi ama aksine fiyati firlamis. Bunu cok iyi analiz etmek gerekir . Bir de bu olayi yeni cikan bir cihazda etkisi zam orani ne olacaktir diye ?

Elbette daha onceden stoklarinda olanlar eski fiyattan satacaklar insafli firmalar Note8 o eski fiyattan sattirirlar mi kesinlik yoktur karari cabuk verin ...

Yeni parti Note8 ler 6149 TL resmi satis fiyati olacaktir ...

Samsung Turkiye de fabrika kursa bir nebze ucuza satilabilir ama esasli cozum SAmsung tan yana degil TL in degerlenmesi ile olur. Varsa bir sorun iktidar politikalari ozellikle 16 yildir yapilanlarin bugune yansimalari oldugunu da hatirlayin elbette baska etmenler de vardir ...

• Merhaba arkadaşlar shop.samsung dan sipariş geçtik..vade farksız 15 ay taksit seçeneğiyle..4 gündür hiç bir geri dönüş olmayınca iptal ettim dün tekrar sipariş geçtim..tekrardan hiç bir şekilde ne mail var ne açıklama..kredi onaylanmazsa bize bir mail veya bildirim geliyor mu acaba? Kaç gün sürüyor bu onay aşaması bilginiz var mı? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srdrpeker kullanıcısına yanıt
    benim 5 dakika sürmedi aynı anda onayladı yapı kredi.
  • 2 gündür ekran koruyucu araştıryorum,ama çok pahalı.zaten 2 kılıfa 300 lira verdim bunu da alırsam sıçtık :(

https://www.amazon.com/Dome-Glass-Protector-Dispersion-Whitestone/dp/B07FY1YCX3/ref=sr_1_1?m=AR9FNVXZMFHKA&s=merchant-items&ie=UTF8&qid=1534395974&sr=1-1
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Yapı kredi müşterisi olmadığım icin diğer bankaları seçtim.. o yüzden sanırım uzun sürüyor..saçma ama 4 günde en azından olumsuz de bişey de geri dön yani bekle bekle..ona göre yol çizeriz biz de..

Teşekkürler cevabınız icin hocam...

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Kılıflar esaslı olsa ben de öderim ama gerçekten hak etmiyor o fiyatları. Birileri sanıyor ki pahalı cihaz mecburdur bu kazıklı fiyatlara diye düşünmüş fiyatlandirma da yapmış olabilirler...

Turkiye de aslında kılıf zenginliği yoktur. Bazıları popüler hangisi gidiyor onu çinden markali olanlar dahil ithal ediyorlar.

Bu yuzden Türkiye den pek almam zengin çeşit yoktur. Denk gelirsem yurtdışından ayrıca alıyorum .

Neden mi aynıları iyi kaliteli olanlar elbette aliexpress te vardır. Hatta orijinal absürt pahali olanlar amazon da daha uyguna bulabilirsiniz...

Olay ederinin altında bizlere sattirmaya calisirken fiyatları ile alay etmeleri....

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum size.orjinal kılıfını 169 liraya aldım,alt tarafı açık olduğu içime sinmedi,spigen de sipariş verdim.onun fiyatıda 139 lira,gerçekten çok pahalılar.

orjinal kılıfın alt tarafı böyle :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montaj34 -- 16 Ağustos 2018; 8:42:54 >
    Tlnin degersiz oldugunu biliyoruz ama dedigim gibi note8in bu fiyata satma sansi yok.

Ben hala note serisi alip kalem kullanmamis kisiler biliyorum.

• Note 8 vatanda 4600

• Dün ürünün mavi rengini bir çılgınlık yapıp teknosadan aldım.Elimde s8 vardı onu 1750+750 saydılar ve 4000 tl 8 taksit ing bank olarak aldım.Yalnız anlamadığım şekilde adamın bana verdiği ing bank kredi işleminde borç tutarı kredi faizleri ile birlikte 3650 görünüyor.Ana para 3220 gerisi 8 ayın taksit faizi.Sonuçta muhtemelen 3650 tl ödeyeceğim.Ayrıa gear icon x başvurusunda bulundum hala cevap gelmedi bakacaz artık...

Telefona gelince s8 sonrası başlayan serinin devamı etkileyici bir noktası yok onlardan sonra.Yalnız beklediğim kadar boyut konusunda sıkıntı yaşamadım zaten alma kararını bu yüzden verdim.Beklediğim kadar ağır gelmedi ve elde tutuş olarak rahatsız edici değildi.Boyutlar elbette büyük ama s9+ gibi yan tarafları rahatsız etmedi elde tutarken.Sonuçta telefon s9+ ve note 8 kırması bunların üzerine eklenmiş hafıza ve batarya artıları var.Detaylarda ne farklar var zamanla göreceğiz...

• Arkadaşlar Emaardan değiş tokuş kampanyası ile alan var mı? P20 Pro ya kaç verirler iPhone 7 Plus a kaç verirler?

• Geçen mesajlarımda telin pil performansından bahsetmiştim. Şimdi de haftaiçi sürekli 4g, bluetooth ve 2 mail adresi açık halini söyleyeceğim, 6 saat ekran süresi almıştım hatırlarsanız, şimdi işteyken sürekli kurcalama imkanım olmadığından daha günlük iş hayatında kullanıma yönelik veriler vereceğm. Note 8 ile mutlaka şarja taktığım noktada note 9 ile 2. günümdeyim ve pil bilgilerim şu şekilde:
    Parlaklık hep oto ve tasarruf modları kapalı, bluetooth açık, 12 saat kadar wifi ve 4g açık, sonrasında 4 g hep açık,
    Kalan pil %20
    Bekleme 25saat
    ekran açık kalma 3sa30dk
    always on 18saat
    sesli arama 1sa50dk
    whatsapp 47dk

Hala 6 saat pil kaldı diyor.

Bu süreler bence çok iyi böyle bir ekran ve telefon için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar Emaardan değiş tokuş kampanyası ile alan var mı? P20 Pro ya kaç verirler iPhone 7 Plus a kaç verirler?
    Kendi sitesinde Mate 10 Pro var 2550 yazıyor ama P20 Pro yok. Sizce kaçtır tahminen ve Teknosa'da daha mı fazladır bu miktar? Nerden almak mantıklı?
  • Aslinda TL degersizlesiyor ... Suan stoklarda olmasa yeni alimlar Samsung tan yapilsa yeni zamli fiyat uzerinden olacaktir.

Dedigim gibi ellerinde stoktakileri zamsiz fiyattan satabilenlerin ellerindekini bitene kadar ...

Note serisinin bir diger ozelligi Samsung cihazlari arasinda dev ekrani guclu donanimidir. S-Pen siz kullananlar aslinda S serisine takilmasi gerekir. Ama Note cikmisken de Note almak daha mantikli genel olarak .

Tercih kisilerindir elbette .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart1978 -- 16 Ağustos 2018; 10:0:31 >
  • Selam arkadaşlar bu değişim kampayası için esimin telefonuyla mağazaya gittiğimizde ve bizim ufaklık bizim s9 plus ekranını çizmiş resimde ki çizikler var

acaba fiyat kırıyorlarmi 3650 tl den bilgisi olan varmı

Quickcharge konusunda kapatılmış olması ayrı bir durum, üreticinin verdiği adaptör ile kullanılamıyor olması ayrı.

Powerdelivery bir port'a bağlamadan özellikle sd845 note9 için (USB farkı) birşey söylemeyiz sanırım.

Verdiğiniz linki inceleme fırsatım olmadı.

APTX HD çift taraflı bir protokol, onunda olmadığı bilgisini göremedim. OK- sanırım sitedeki lisanslı codec'e sahip teller'den bahsettiniz. linkleri göremiyorumda bulundugum yerden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 16 Ağustos 2018; 11:0:12 >
  • Selamlar, Ankara'da olup da mağazalardan cihaz değişim kampanyasından yararlanan var mı? Ankara'da çoğu samsung bayisi Kutup diye bir firmanın ve değişim kampanyamız yok diyorlar.
  • note 9'a bayramdan sonra kur yüzünden 1000 tl civarı zam gelecek diye duydum bu gidişle şu anki fiyatını arar olucaz
  • Evet Resmi Dist. Yeni bayi geliş fiyatları...

Note 9 8000 olacak 128GB...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thehspeed -- 16 Ağustos 2018; 11:25:28 >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.