Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Valla bende 1 aydır iphone 8 plus 256 lık indirime girsin diye bekledim düşmedi fiyat anroid almamaya yeminliydim yeminimi bozdum inş değer. Note 9 4844 tl düştü aldım 40 tlde hediye çeki vardı 4804 tl geldi.Ben aldıgımda daha vardı stok.

Bu arada kırılmaz cam önerisi olan varmı?

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun.

Ekran koruyucu için 20 gün sonra şunda karar kıldım ama stok bitti.

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-9-kilif-thin-fit-360-black-cam-ekran-koruyuculu-599cs24581-pm-HB00000D9UOF?wt_gl=cpc.dsa.6804.cep-telefonu-aksesuarlari-kiliflar&gclid=Cj0KCQiApvbhBRDXARIsALnNoK06PGFfH8zLy5D7Xu2vI42cK1ywT4-itR2ify1UfiFLAOpBFpbnTFsaAgWYEALw_wcB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 15 Ocak 2019; 22:40:13 >

• hk48 H kullanıcısına yanıt
    Ben şok 😑aynı sorun bende de var hat türkcell telefonu 1 hafta oldu alalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Hayırlı olsun.

Ekran koruyucu için 20 gün sonra şunda karar kıldım ama stok bitti.

https://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-9-kilif-thin-fit-360-black-cam-ekran-koruyuculu-599cs24581-pm-HB00000D9UOF?wt_gl=cpc.dsa.6804.cep-telefonu-aksesuarlari-kiliflar&gclid=Cj0KCQiApvbhBRDXARIsALnNoK06PGFfH8zLy5D7Xu2vI42cK1ywT4-itR2ify1UfiFLAOpBFpbnTFsaAgWYEALw_wcB

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.Tam istedigim gibi.Parmak izi felan olmuyorsa parmak üstünde iyi kayıyorsa iyi.

EDİT:Yorumlara baktımda üstündeki cam dokunmatiği etkiliyormuş herkes bu durumdan yakınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 15 Ocak 2019; 22:55:25 >

• Elguug kullanıcısına yanıt
    Dex kullanmıyorum. Çok işime yarayacak bir özellik değil. Tabi sunum yapanlar için kalemide var malum, faydalı olacaktır.

Ben s9 plus da spigen rugged armour ve spigen air skin kullanıyordum. Rugged da çok iyi korur hissi vardı. Air skin de çok ince ve çizilmelere karşı dayanıklı gibiydi. İkisini de tercih edebilirsiniz. Orjinal kılıfları da forumda çok övülmekte ama çok pahalı.

Baseus un 0.2 mm kılıfını kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Keşke spigen air skin alsaymışım diyorum.

Ekran da infinity display sağolsun, cam filmi olayı çok sıkıntılı. O yüzden önlü arkalı şeffaf ped film taktım. Cam koruyucular ya yansıma yapıyor ya da kenarlardan kalkıyor. Wrapsol poliüretan malzeme iyi de uygulaması çok zor.

• Elguug kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle düşünme. Zira forumda ki Amazon türkiye fırsatları konusunda senden önce ilanı görmüştüm. Bu fiyatları görünce almakta kararlıysam direkt alıyorum. Daha da düşerse 1 ay amazon'da iade hakkın var. Yeni cihazı alıp eskisini iade edersin. Kartına 1 haftaya kalmadan iade yapılıyor. Geçmiş olsun diyelim, ama takip et. Ben 1 ay kadar önce 4.930 TL ye aldım. Ara ara fiyatlar düşüyor.

• quote:

Teşekkür ederim.Tam istedigim gibi.Parmak izi felan olmuyorsa parmak üstünde iyi kayıyorsa iyi.

EDİT:Yorumlara baktımda üstündeki cam dokunmatiği etkiliyormuş herkes bu durumdan yakınmış.

Alıntıları Göster
    Dokunmatik hassasiyetini arttırma ayarı var ayarlarda(Ayarlar>Gelişmiş Özellikler>Dokunmatik Hassasiyeti) Onunla aşabileceğimizi düşünüyorum. Daha önce hiç deneyimlemedim deneyeceğim ben de..

Kalın cam olduğu için bu yaşanıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Dokunmatik hassasiyetini arttırma ayarı var ayarlarda(Ayarlar>Gelişmiş Özellikler>Dokunmatik Hassasiyeti) Onunla aşabileceğimizi düşünüyorum. Daha önce hiç deneyimlemedim deneyeceğim ben de..

Kalın cam olduğu için bu yaşanıyormuş.

Alıntıları Göster
    Şuan Galaxy S5 var bende koruma camında hep parmak izi kalıyor dokunma hassasiyeti 4 yıldır açık ama orjinal ekranda parmak izi ve dokunma hassasiyetinde problem olmazken cam koruma camı takınca sorun oluyor.
  • quote:

Şuan Galaxy S5 var bende koruma camında hep parmak izi kalıyor dokunma hassasiyeti 4 yıldır açık ama orjinal ekranda parmak izi ve dokunma hassasiyetinde problem olmazken cam koruma camı takınca sorun oluyor.

Alıntıları Göster
    Bu da düşündürücü hocam. Note 9'da daha farklı olur mu acaba diye düşünüyorum ama bilemiyorum madem öyle başka tavsiyeler varsa onlara da açığım. Koruyucusuz kullanmak içime sinmiyor..
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Yani.. ne denir ki :)
    Çok da heves etmiştik eşimle de neyse artık başka bahara kaldı, kısmet değilmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elguug

Yani.. ne denir ki :)
    Çok da heves etmiştik eşimle de neyse artık başka bahara kaldı, kısmet değilmiş :)
    Yine düşecek ben 1 aydır takip ediyorum genelde gece siyahının fiyatı çok düşüyor 4916 görmüştü.Stok girsin yine düşücek.
  • Pie ile ilk şarj Oreo ile telefonu az kullandım kıyaslama yapamayacağım..
    Hat Vodafone 3G yer İstanbul Merkez ile.. Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERKAN BEY -- 15 Ocak 2019; 23:36:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Bataryanızı özellikle kışın bu kadar dip seviyeye düşürmeyin, kapanır bir daha açılmaz. Yeni batarya almak zorunda kalabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    ilk defa duydum böyle bir şey?
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Iyi fiyat daha ne istiyorsun. Dolarda yukari dogru cikiyor

• Emirism kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde batarya belli bir seviyenin altına inerse bir daha şarj olmuyor, şoklama gibi yöntemlerle bir ihtimal düzelebiliyor. Üreticiler bu yüzden belli bir kısmın altında cihazı tamamen kapatıp açılmasını engelliyorlar. Ama işte telefon tamamen kapalı da olsa soğukta batarya kendi kendini tüketiyor. Aynı şekilde çok sıcak ortamlarda da benzer durumlar ortaya çıkabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzde 10 dan aşağıya düşürmeyin , sağlıklı değil zarar verebilir.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    O eksi olan şehirlerde geçerli olsa da oda sicakliginda sarjdayken açılır telefon

• 8/512 cok mu ustun ? 6/128 ile olan fiyat farkını hakediyormu ?
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. Telefondan şarj süresi olarak çok memnunum fakat sabah şarjdan aldığımda %100 den %99 a çok hızlı bir düşüş oluyor. iPhone X den geçtim durum farklıydı sebebi nedir ya da benim cihazda mı bir sıkıntı var?

• Gürbüz G kullanıcısına yanıt
    sağolun ben italya'dayım demek istediğinizi anladım

• 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.