Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.360
Cevap
170
Favori
370.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası dövizde bir yukarı sıçrama olmazsa sene başı 128gb lık olan 4500 lere düşebilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Açıkçası dövizde bir yukarı sıçrama olmazsa sene başı 128gb lık olan 4500 lere düşebilir diye düşünüyorum.
    Bugün 4800 küsür den aldım ama düşsün inşallah, hiç normal değil bu fiyatlar

• Dostlar n11 samsungtürkiye satıcısından

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • salih_2828 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam samsung türkiye gerçekten hoş kendi sitelerinde hala fahiş fiyat geçerli ama o ayrı :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://webview.linuxondex.com/

Linux images
    Ubuntu 16.04

Modified Ubuntu 16.04 LTS version distributed by Canonical
    Version:ubuntu16_v015
    Download Size:3.6Gb
    Estimated Storage Size:13.6Gb

https://webview.linuxondex.com/014/xenial-gnome-with-IJ-GI014.zip

Gerci ilginctir zipli hali yaklasik 6 GB ... Icerisindeki .img imaj dosyasi 14 GB ...

Geriye yarin e-posta ile uygulama apk sinin yayinlanmasi kaldi.

Linux u telefonunuzn icine kurup Dex ile kullanma ayni anda telefonun kendi ozellikleri de akici kullanilmaktadir ... BIlgi icin :

https://www.linuxondex.com/

https://news.samsung.com/global/linux-on-dex-will-make-it-easier-for-developers-to-code-on-the-go

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Galaxy apps'taki 70liralık uygulama mı bu?
    2sini birden mi yüklememiz gerekiyor?

Alıntıları Göster
    https://yadi.sk/d/pdm1LLWP-ynVGg

Bu yeni sürümü bir önce paylaştığım önceki sürümmüş ve oreo da calismiyordu kusura bakmayın

• Arkadaslar merhaba

512 GB modeli alarak araniza katildim. Telefonu genelde cok dusuren biriyim. Bana en saglam kilifi tavsiye ederseniz cok sevinirim.

On cam korumasi tavsiyenizi rica ediyorum.

Saygilarimla
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra7o

Dostlar 5499 Ä 512 gb mavi renk aldım nasıl iyi mi n11 den
    Bende burdan sipariş verdim ama içimde hiç rahat değil iptal edebilirim. Çünkü bu satıcı aslında samsungwa.com.tr imiş.. Samsungwa için çok şikayet gelince sitelerini shop.samsung.com olarak değiştirmişler. Asıl firma drk elektronik. Bir sorun çıktığında iade kabul etmeyip telefonlarada çıkmıyorlarmış. Sözün özü bu firmadan note 9 alanlar ACİL cevap yazsınlar. Onların yorumuna göre hareket edelim. Siparişi iptal edelim gerekirse.

Samsungwa, shop.samsung.com ve drk elektronikten alış veriş yapanlar ACİL CEVAP VERİN LÜTFEN. Siz ne derseniz ona göre hareket edeceğim. Bu firma güvenilir mi?
  • CoMMaNDeRCX kullanıcısına yanıt
    Note 9 forumundakilerin bir çoğu, ben de dahil olmak üzere, ön siparişlerimizi bu siteden (shop.samsung.com) verdik ve telefonlarımızı da hediyelerimizi de aldık. Bazılarımız hediyeleri bazılarımız 512 gb olanları geç teslim aldı tedarik sürecindeki aksamalardan dolayı ama başka da sıkıntı yaşanmadı diye biliyorum.

Yine de son karar ve sonuçları göze almak sizin takdirinizde..

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtcbk -- 12 Kasım 2018; 7:38:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoMMaNDeRCX

Bende burdan sipariş verdim ama içimde hiç rahat değil iptal edebilirim. Çünkü bu satıcı aslında samsungwa.com.tr imiş.. Samsungwa için çok şikayet gelince sitelerini shop.samsung.com olarak değiştirmişler. Asıl firma drk elektronik. Bir sorun çıktığında iade kabul etmeyip telefonlarada çıkmıyorlarmış. Sözün özü bu firmadan note 9 alanlar ACİL cevap yazsınlar. Onların yorumuna göre hareket edelim. Siparişi iptal edelim gerekirse.

Samsungwa, shop.samsung.com ve drk elektronikten alış veriş yapanlar ACİL CEVAP VERİN LÜTFEN. Siz ne derseniz ona göre hareket edeceğim. Bu firma güvenilir mi?

Alıntıları Göster
    shop.samsung samsung un kendi sitesidir. samsungwa da samsungun kendi sitesiydi. Samsung tr de online alışveriş işlemleri için drk elektronik adlı firma ile anlaşmıştı. samsung adına bu firma bu işlemleri gerçekleştiriyordu. Fakat eline yüzüne bulaştırdığı için samsung bu görevi kendisi devraldı yani shop.samsung samsung un kendi sitesidir.

Alışveriş yap yapma diyemeyiz fakat zamanında s8 plus almıştım ön siparişle bana cihaz gelmesine rağmen halen işleniyor yazıyordu sitede. Üzerinden 6 ay geçtikten sonra bu s8 plus daha geldi adresime bu ne neyin nesi dedim. Adamlar yanlışlıkla göndermişti. kutusunu açmadan direk iade etmiştim kendilerine

• Merhaba arkadaşlar.

Sormak istediğim bir kaç soru var. Konuda geriye doğru gittim 20-25 sayfa biraz kafam karıştı.

9 yıldır ios cihaz kullanıyorum. Arkadaş telefonlarında birşey bakmak hariç anroid telefon kullanamdım. Taki son kullandığım ip x arıza yapıp servise verene kadar. Yaklaşık 10 gündür iadelik olarak Xiaomi marka bir cihaz kullanıyorum. Telefonu yenilemek te vardı aklımda anroid tecrübe edince de biraz araştırma yaptım. Mate 20 pro ve note 9 arasında kaldım. Ekranları sorunlu çıkıyor ve 4k da 60 kare yok diye mate 20 elendi, elde kaldı note 9.

İlk sorum sarj, iPhone x in sarj süresi olarak beni tatmin ediyor. Yeni seri Max de gayet başarılı. Note 9 kullan çok iyi gidiyor diyen de var memnun kalmayan da. Özellikle yakın bir arkadaşım sarj süresinden memnun kalmayıp cihazı sattı, xs Max aldı dünya varmış diyor. Telefon kullanım senaryom, Instagram YouTube Chrome whatsapp ve bu aralar pubg. Gündüzleri iş yerindeyim cihaz sürekli wifi de oluyor. Sebeke olarak ta 3g kullanırım, hat bulunduğum yerde sorunsuz çekiyor. Operatör Türkcell. iPhone ile 5 saat üstü ekran süresi alıyorum sarj 20 nin altına düşüyor ve şarja takıyorum. Note 9 bana daha az bir kullanım deneyimi sunmaz di mi.?

İp x te çok alıştığım ve çok memnun olduğum yukarı kaydır uygulamadan çık, sola kaydır geri menü tarzı kullanım bu cihazda oluyor mu. Şu an kullandığım Xiaomi de var Huawei lerde de var. Ama Samsung ta yok sanırım. One ui ile benzeri gelecek ama tamamen x tarzı kullanım yapabilirmiyiz.

Ara ara video çeken biriyim, ve benim için fotoğraf tan önemli. Video düzenleme konusunda imovie e eş değer bir kendi uygulaması var mı. Bir de 4k da 60fps de ois çalışıyor mu.

Yüz ve iris tanımalı sistem ne kadar verimli, ip x gibi düşük ışıkta veya hiç ışıksız ortamda çalışıyor mu. Parmak izi yerine onu kullanmayı düşünüyorum.

Elemanı qhd mi hd+ mı kullanıyorsunuz, görsel anlamda ve sarj konusunda fark oluyor mu.

Yine iphone dan alıştığım yazım düzeltmek için klavye ye baskı uygulayıp imleci istediğimiz yere götürme bu cihazda olur mu.

Diyelim ilerde cihaz değiştik veya bu cihaz bir anda bozuldu. Yeni cihaza giriş yapıp herşeyimin kaldığı yerden devam ettiği iCloud tarzı bir sistem var mı.

Şu an aklıma takılanlar bunlar, eğer ki alırsam muhtemelen yeni sorular ile tekrar buralarda olacağım. :) Şimdiden cevaplara teşekkürler

• Merhaba arkadaşlar. Yakın bir zamanda Note 9 almayı düşünüyorum. (128/6 Exynos kombinasyonu ile). Konuyu iyice araştırdım tatmin edici bir yanıt göremedim;

Ekran koruyucuyu kullanan arkadaşlar, hangi ürünü kullanıyorsunuz? Tavsiye edebileceğiniz cam ekran koruyucu var mıdır?

Spigen'in ürününü inceledim ancak yanlış anlamadıysam ekran koruyucunun ekran kısmı yapışmıyor. Yalnızca çerçeveden yapışıyor. Bundan dolayı da araya toz kaçma, hava boşluğu, grileşme vs. gibi sorunlar çıkıyor).

Ön panele tam olarak yapışan, dokunmatik hassasiyeti iyi diyebileceğiniz önerilere açığım.

Saygılar, iyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cnytkyz

Merhaba arkadaşlar.

Sormak istediğim bir kaç soru var. Konuda geriye doğru gittim 20-25 sayfa biraz kafam karıştı.

9 yıldır ios cihaz kullanıyorum. Arkadaş telefonlarında birşey bakmak hariç anroid telefon kullanamdım. Taki son kullandığım ip x arıza yapıp servise verene kadar. Yaklaşık 10 gündür iadelik olarak Xiaomi marka bir cihaz kullanıyorum. Telefonu yenilemek te vardı aklımda anroid tecrübe edince de biraz araştırma yaptım. Mate 20 pro ve note 9 arasında kaldım. Ekranları sorunlu çıkıyor ve 4k da 60 kare yok diye mate 20 elendi, elde kaldı note 9.

İlk sorum sarj, iPhone x in sarj süresi olarak beni tatmin ediyor. Yeni seri Max de gayet başarılı. Note 9 kullan çok iyi gidiyor diyen de var memnun kalmayan da. Özellikle yakın bir arkadaşım sarj süresinden memnun kalmayıp cihazı sattı, xs Max aldı dünya varmış diyor. Telefon kullanım senaryom, Instagram YouTube Chrome whatsapp ve bu aralar pubg. Gündüzleri iş yerindeyim cihaz sürekli wifi de oluyor. Sebeke olarak ta 3g kullanırım, hat bulunduğum yerde sorunsuz çekiyor. Operatör Türkcell. iPhone ile 5 saat üstü ekran süresi alıyorum sarj 20 nin altına düşüyor ve şarja takıyorum. Note 9 bana daha az bir kullanım deneyimi sunmaz di mi.?

İp x te çok alıştığım ve çok memnun olduğum yukarı kaydır uygulamadan çık, sola kaydır geri menü tarzı kullanım bu cihazda oluyor mu. Şu an kullandığım Xiaomi de var Huawei lerde de var. Ama Samsung ta yok sanırım. One ui ile benzeri gelecek ama tamamen x tarzı kullanım yapabilirmiyiz.

Ara ara video çeken biriyim, ve benim için fotoğraf tan önemli. Video düzenleme konusunda imovie e eş değer bir kendi uygulaması var mı. Bir de 4k da 60fps de ois çalışıyor mu.

Yüz ve iris tanımalı sistem ne kadar verimli, ip x gibi düşük ışıkta veya hiç ışıksız ortamda çalışıyor mu. Parmak izi yerine onu kullanmayı düşünüyorum.

Elemanı qhd mi hd+ mı kullanıyorsunuz, görsel anlamda ve sarj konusunda fark oluyor mu.

Yine iphone dan alıştığım yazım düzeltmek için klavye ye baskı uygulayıp imleci istediğimiz yere götürme bu cihazda olur mu.

Diyelim ilerde cihaz değiştik veya bu cihaz bir anda bozuldu. Yeni cihaza giriş yapıp herşeyimin kaldığı yerden devam ettiği iCloud tarzı bir sistem var mı.

Şu an aklıma takılanlar bunlar, eğer ki alırsam muhtemelen yeni sorular ile tekrar buralarda olacağım. :) Şimdiden cevaplara teşekkürler
    Arkadaşınız nerden aldı Xs Max'i ve Note 9'u kaça sattı? Ben de düşünüyorum da...

Sorularınız; hareketle kullanım yok ama Android P ile gelecek imiş. video uygulaması var düzenleme yapıyorsunuz ama video ile pek aram olmadığı için kısıtlı cevabım. Ben iris taramayı kullanıyorum. Gece en iyi çalışıyor zaten ama gündüz güneş karşıdan vuruyorsa çalışmıyor. Yüz tanımada çalışabilir; onu denemedim. Sadece iris ve parmak izi kullanıyorum. Parmak izi de o kadar hızlı değil. ekranı QHD+ kullanıyorum bi farklılık olmuyor FHD+'de de 4 5 saat ekran alıyorum QHD+ de de. Ben de ona çok alışmıştım klavyede imleç hareketine ve Samsung'da öyle bir olay yok maalesef. iPhone'a geçince o konuda bi mutluluk yaşayacağımı düşünüyorum :)) Bulut sistemi var ordan verileri aktarabiliyorsunuz. Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 12 Kasım 2018; 10:46:34 >

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından getiren birinden aldı, kendi cihazını 4500 e verdi.

YouTube dan testler izliyorum, çok kararsızım.

• Çok cazip değil ama N11 5950 TL Samsung Türkiye mağazasından Okyanus Mavisi Note9 512 GB alarak aranıza katıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JoNeST -- 12 Kasım 2018; 12:6:10 >
  • Selam arkadaşlar nasıl değerler bir gelişme var mı?

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

Pil %4 , hat vodofone , pil powerbank ile dolduruldu.

Senkronize, konum, gereksiz tüm ayarlar kapalı.

Hep alamıyorum bu değerleri onu da belirteyim.

Cihazı garantiye yollamalı mıyım pilden ötürü?

Pil telefonu kullanmadigim da da bazen çok gidiyor bunu anlayabilmiş değilim, şuan 6 saat 12dk ekran suresi pil %3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amen.Ra -- 12 Kasım 2018; 12:35:50 >

• Telefonumda her şey açık, 3 aydır aynı şekilde kullanıyorum. Ortalama değerler böyle. note 9 çok başarılı

Samsung Galaxy Note 9 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montaj34 -- 12 Kasım 2018; 13:32:52 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Link geldi. Kurulumu yaptım. Kullanmaya başladım. Haber verdiğiniz ve bilgilendirdiğiniz için Teşekkür ederim.
  • episilon E kullanıcısına yanıt
    Note8 de çalışıyormu.

• Note 9 için olduğu bilgisi var ben de note 9 da kurdum. Note 8 için bilgim ve test imkanım olmadı.

• 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.