Şimdi Ara

📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
20
Favori
33.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kampanya vardı bitti hocam
  • mutu07 M kullanıcısına yanıt
    3199 TL kampanya vardı ama bitti hocam ithalatçı garantili olarak,ama takip edin tekrar yaparlar gibime geliyor.Ben aldım 1 adet,dün teslim edildi.
  • power-fx kullanıcısına yanıt
    Hangi renkte yaptılar kampanyayı kapalı sıfır kutu mu geldi ? Takipte kalacağım işin ilginç yanı s8 ithalatçı garantili en ucuz 3150tl fiyatı, bu fiyata note 8 alabilmek çok çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah renk yaptılar dostum,kapalı paketde geldi,ithalatçı firma priz çeviricide eklemiş pakete.

📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI
  • quote:

Orijinalden alıntı: _uMaY_

Çift hatlı model için Exynos versiyonu yok.

Ayrıca Snapdragon ve beraberinde ki GPU daha iyi Exynos'a göre. Herkes Samsung Türkiye neden Snapdragon 835 getirmiyor diye eleştirirken siz Exynos istemekle yanlış yapıyorsunuz.

Samsung bir güncelleme yapacaksa hem Snapdragon hem Exynos işlemcili modeller için ortak güncelleme yapacaktır, tartışmaya bile kapalıdır bu konu. Kaldı ki grafik işlemcisi üstte yazdığım gibi daha iyi Snapdragon'da (en azından kağıt üzerinde), dediğiniz gibi bir ayrım olsaydı bile Snapdragon'a gelirdi güncelleme.

chipset seviyesinde exynos 8895 in 4k 120fpse kadar desteği var
    ama snapdragon 835 in 4k30fps yani aslında grafik olarak aralarında pek fazla fark yok sonuç olarak G71MP20 gayet güçlü bir platform
    dediğim gibi exynosa 4k60 fps gelirde snapdragona gelmezse fazlasıyla üzücü bunun haricinde kendimde snapdragonlu modeli almak istiyorum enerji yönetimi ve multitasking konusunda
    işte aklım sadece 4k60fpsde kaldı :D

• power-fx kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın birşey sormak istiyorum garanti olayı nasıl oluyor delta garantili diye duydum birde türkiye cihazıyla bunun arasında fark varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: power-fx

Siyah renk yaptılar dostum,kapalı paketde geldi,ithalatçı firma priz çeviricide eklemiş pakete.

📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI

Cihaz çift hatlı olan model değil mi?

Not; güle güle kullanın bu arada.

• İyi dilekler için tşkler.Cihaz delta garantili değil,ithalatçı firma olan Güncel Dijital tarafından garantili.Türkiye cihazıyla bunun arasında en önemli fark işlemci, bunda snapdragon işlemci var ve çift hat olması.

Cihazın modeli SM-N9500 olarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-fx -- 29 Aralık 2017; 18:34:51 >
  • 3199 tekrar olur mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

Samsung Türkiye Garantili 3799 lira

http://www.epttavm.com/item/39649201_samsung-galaxy-note-8-cep-telefonu

Siyah olsa keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackHeart89

quote:

Ayrıca Snapdragon ve beraberinde ki GPU daha iyi Exynos'a göre. Herkes Samsung Türkiye neden Snapdragon 835 getirmiyor diye eleştirirken siz Exynos istemekle yanlış yapıyorsunuz.

Samsung bir güncelleme yapacaksa hem Snapdragon hem Exynos işlemcili modeller için ortak güncelleme yapacaktır, tartışmaya bile kapalıdır bu konu. Kaldı ki grafik işlemcisi üstte yazdığım gibi daha iyi Snapdragon'da (en azından kağıt üzerinde), dediğiniz gibi bir ayrım olsaydı bile Snapdragon'a gelirdi güncelleme.

ama snapdragon 835 in 4k30fps yani aslında grafik olarak aralarında pek fazla fark yok sonuç olarak G71MP20 gayet güçlü bir platform
    dediğim gibi exynosa 4k60 fps gelirde snapdragona gelmezse fazlasıyla üzücü bunun haricinde kendimde snapdragonlu modeli almak istiyorum enerji yönetimi ve multitasking konusunda

Daha önce herhangi bir telefona video çözünürlüğü ile ilgili güncelleme geldi mi, yani bu telefonun 1080p 120fps çekmemesi çok anormal, sizce bir güncelleme gelirse hangi sürüme gelir bunu nasıl öğrenebiliriz, 120fps 1080p benim için çok önemli, teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: power-fx

İyi dilekler için tşkler.Cihaz delta garantili değil,ithalatçı firma olan Güncel Dijital tarafından garantili.Türkiye cihazıyla bunun arasında en önemli fark işlemci, bunda snapdragon işlemci var ve çift hat olması.

Cihazın modeli SM-N9500 olarak geçiyor.

Delta garantili bir tek gitti gidiyor da mı var

• Hepsi burada dan gezegen avm den aldım. Delta garantili çıktı.

Hediye kılıf çıktı.

Çok başarılı çift hatlı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercinoyman

quote:

Orijinalden alıntı: BlackHeart89

quote:

Daha önce herhangi bir telefona video çözünürlüğü ile ilgili güncelleme geldi mi, yani bu telefonun 1080p 120fps çekmemesi çok anormal, sizce bir güncelleme gelirse hangi sürüme gelir bunu nasıl öğrenebiliriz, 120fps 1080p benim için çok önemli, teşekkürler

eğer gelirse haberi yapılır ama pek bilemiyorum

• takipte kalalım bizde.
  • Bende 2 aydır takipteyim forumu.Ne zamanki bir indirim oldu iş yüzünden bakamadım.11.11 olsun vatanın 4300+kablosuz sarj+vr gözlük olsun hepsini kaçırdık.Bugün gidiyim kadıköy'e belki açık kutu hatasız tr garantili bir cihaz bulurum dedim.Hepsi ölü yiyici,açık 1 hafta kullanılmış cihazlar 4.100 den başlıyor.Başkasının adına faturalı benimde bundan kaynaklı dilim yandığı için hiç bulaşmak istemiyorum.3900'leri bulursam almayı düşünüyorum.
    Görürsem burdan haber veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aqon23 -- 1 Ocak 2018; 19:29:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

Bende 2 aydır takipteyim forumu.Ne zamanki bir indirim oldu iş dolayısı yüzünden bakamadım.11.11 olsun vatanın 4300+kablosuz sarj+vr gözlük olsun hepsini kaçırdık.Bugün gidiyim kadıköy'e belki açık kutu hatasız tr garantili bir cihaz bulurum dedim.Hepsi ölü yiyici,açık 1 hafta kullanılmış cihazlar 4.100 den başlıyor.Başkasının adına faturalı benimde bundan kaynaklı dilim yandığı için hiç bulaşmak istemiyorum.3900'leri bulursam almayı düşünüyorum.
    Görürsem burdan haber veririm.

ne tarzda diliniz yandı hocam bende öyle alıyım diye düşündüm
  • BlackHeart89 kullanıcısına yanıt
    Kesin bir sorun çıkacak diye birşey yok tabi ama benim eski telefonun garantisi bitmesine 1.5 ay kala bozuldu ve servis süresi uzadı yapamadılar.Bende yasal hakkım olan telefonun ücret iadesini istedim.Bu esnada THH tarafı faturada kayıtlı olan ismi muhattap alıyor.Ne sen bir hak talep edebiliyorsun nede telefonu aldığın telefoncuya birşey söylebiliyorsun.Böyle olunca uğraşa uğraşa ben 7-8 ayda hakkım olanı alabildim.Faturada ismim yazılı olsa evet yine uğraşacakdım ama hiç yokdan bu süre en fazla 2-3ay olurdu diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

Kesin bir sorun çıkacak diye birşey yok tabi ama benim eski telefonun garantisi bitmesine 1.5 ay kala bozuldu ve servis süresi uzadı yapamadılar.Bende yasal hakkım olan telefonun ücret iadesini istedim.Bu esnada THH tarafı faturada kayıtlı olan ismi muhattap alıyor.Ne sen bir hak talep edebiliyorsun nede telefonu aldığın telefoncuya birşey söylebiliyorsun.Böyle olunca uğraşa uğraşa ben 7-8 ayda hakkım olanı alabildim.Faturada ismim yazılı olsa evet yine uğraşacakdım ama hiç yokdan bu süre en fazla 2-3ay olurdu diye tahmin ediyorum.

bunlarıda göz önünde bulundurmak gerekiyor tabi teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.