Şimdi Ara

📱SAMSUNG GALAXY NOTE 8 FIRSATLARI PAYLAŞIM ALANI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
20
Favori
33.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ederekoylü ben herhangi bir indirim göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

@ederekoylü ben herhangi bir indirim göremedim

Sayfanın alıntına doğru diğer satıcı kısmına bakin.

• Hepsiburadada asagidaki yorumu yapmış biri islemci farki var mi cift hatlilarda?Ben yok diye duymustum.

“ Bazı insanlar düşünebilir çift hatlı model nasıl olurda daha ucuz olur buradaki ucuzlıgun sebebiyeti garanti şekli değildir işlemci farkıdır bu modelde qualcomm snapdragon 835 kullanılmıştır daha pahalı olan modellerde ise exynos 8895 kullanılmıştır siparişlerinizi ona göre yapın bende almayı düşünüyorum fakan bu kadar para vericeksem exynos 8895 alırım arkama bakmam”

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Hepsiburadada asagidaki yorumu yapmış biri islemci farki var mi cift hatlilarda?Ben yok diye duymustum.

“ Bazı insanlar düşünebilir çift hatlı model nasıl olurda daha ucuz olur buradaki ucuzlıgun sebebiyeti garanti şekli değildir işlemci farkıdır bu modelde qualcomm snapdragon 835 kullanılmıştır daha pahalı olan modellerde ise exynos 8895 kullanılmıştır siparişlerinizi ona göre yapın bende almayı düşünüyorum fakan bu kadar para vericeksem exynos 8895 alırım arkama bakmam”

Exynos yerine sd835 almak daha mantıklı enerji tüketimi açısından

• Performans olarak fark yok. Test değerleri çok yakın. Fiyat farkı çok yüksek. Üstelik çift hatlı. İthalatçı garantisi de var. Sonuçta samsung türkiye de olsa kullanıcı hatasını garanti etmiyor. Büyük problem olsa onu ithalatçı da çözüyor.

• Çift hatlı sar değerleri iki katı 1 hatlıya göre acaba 2 hat takınca mı bu değerlere ulaşılır yoksa tek hattada durum bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada siyah çift hat note 8 için yeni 3340 - 100 wp . Üç günde 200 TL civarında düştü.

Sar değeri iki hat aktif olunca yüksek çıkıyor o da normal. Kesinlikle bilmediğimiz bir markaya göre çok daha güvenilir,.

• quote:

Orijinalden alıntı: ederekoylu

Hepsiburada siyah çift hat note 8 için yeni 3340 - 100 wp . Üç günde 200 TL civarında düştü.

Sar değeri iki hat aktif olunca yüksek çıkıyor o da normal. Kesinlikle bilmediğimiz bir markaya göre çok daha güvenilir,.

3499 ₺ olarak görünüyor hocam ne zaman o fiyat oldu gün içindede takip ettim ama ? Birde bu çift hatlı olanda SD kart girişi var mı ?
  • BlackHeart89 kullanıcısına yanıt
    Batarya testlerinde exynos bir tık daha iyi iş çıkarıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekkonetto

quote:

Orijinalden alıntı: ederekoylu

Hepsiburada siyah çift hat note 8 için yeni 3340 - 100 wp . Üç günde 200 TL civarında düştü.

3499 ₺ olarak görünüyor hocam ne zaman o fiyat oldu gün içindede takip ettim ama ? Birde bu çift hatlı olanda SD kart girişi var mı ?

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-8-64-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNP0?magaza=Gezegen%20Gsm

• Samsung türkiye garabtili note 8 3800 tl ve paralale ithalat 3200 tl pttavm,com,tr de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

http://m.epttavm.com/item/41252492_samsung-galaxy-note-8-64gb-cift-hatli-45g-cep-telefonu?ref=Cimri.com&utm_source=Cimri.com&utm_medium=fiyat-kiyaslama&utm_campaign=Cimri

Alacaklar arkadaşlar kaçırmayın 3.200 TL fiyatı

Telefon çift hatlı ve Snapdragon 835 işlemcili model miymiş yoksa TR’de satılan tek hatlı ve Exynos işlemcili model mi bilginiz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

Çift hatlı sar değerleri iki katı 1 hatlıya göre acaba 2 hat takınca mı bu değerlere ulaşılır yoksa tek hattada durum bu

Hocam bunun cevabini ogrenirseniz haberdar eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

quote:

Orijinalden alıntı: batuqwert7878

Çift hatlı sar değerleri iki katı 1 hatlıya göre acaba 2 hat takınca mı bu değerlere ulaşılır yoksa tek hattada durum bu

Hocam bunun cevabini ogrenirseniz haberdar eder misiniz?

Bende merak ediyorum.

Yalnız mantıken tek hat takıldığında yarısı kadar olmalı. Zira diğer hatta bağlı anten çalışmayacak...

Ayrıca günümüzde bluetooth kulaklıklar hem çok hafifledi, hem çok gelişti hem de fiyatları düştü. Üstelik sar değeri telefona göre çok çok düşük bluetooth kulaklıkların. Kablosuzlarda ise sar değeri 0 (sıfır).

Kulaklıkla kullanmak lazım hangi telefon olursa olsun.

• İleride 4k60fps gelirse snapdragonla modellere gelmez exynoslu versiyonu yokmu acaba bunlarıb

• tam olarak snapdragon ve exynos farkları nedir, artıları eksileri olarak açıklayabilecek var mı acaba?
  • erdemr kullanıcısına yanıt
    Samsung her iki işlemcinin performansını eşit tutar. Bu açıdan note8 için bu iki işlemcinin varsa farkı anlaşılacak seviyede değildir.

• BlackHeart89 kullanıcısına yanıt
    Çift hatlı model için Exynos versiyonu yok.

Ayrıca Snapdragon ve beraberinde ki GPU daha iyi Exynos'a göre. Herkes Samsung Türkiye neden Snapdragon 835 getirmiyor diye eleştirirken siz Exynos istemekle yanlış yapıyorsunuz.

Samsung bir güncelleme yapacaksa hem Snapdragon hem Exynos işlemcili modeller için ortak güncelleme yapacaktır, tartışmaya bile kapalıdır bu konu. Kaldı ki grafik işlemcisi üstte yazdığım gibi daha iyi Snapdragon'da (en azından kağıt üzerinde), dediğiniz gibi bir ayrım olsaydı bile Snapdragon'a gelirdi güncelleme.
  • Arkadaşlar bu telefona hep 3200tl denmiş epttde falan. Ama bakınca 3300tlnin üatünde görünüyor fiyat. Yanlışlıkla 3200tl yazdılar da düzelttiler mi acaba.

Almak istiyoruz ama Hepsiburada da dahil en düşük fiyat 3350tl civarı. 3200tl civarına satan bildiğiniz bir site var mı. Yazarsanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.