Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26.739
Cevap
189
Favori
1.590.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turkay23

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-liquid-air-armor-black-587cs22060-p-HBV000007RCT6

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-koruma-587cs22056-p-HBV000007RCT8

Arkadaşlar bunlardan hangisi daha ince yada aynı kalınlıktaysa crystai i alayım diyorum ne dersiniz.

armor black i aldım ben onu tavsiye ederim , şeffaf kılıflar sararıyor kararıyor eninde sonunda
  • polkol kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dual sim kullanıyorum. Çok da memnunum. Her iki hat açık, istediğin hattın internetini kullanabiliyorsun. İstediğinden arama yapıp, istediğinden sms yollayabiliyorsun. Hatta bazı programlarda çift hesap kullanabiliyorsun ( Whatsapp, facebook, snapchat). Ben 2 whatsapp kullanıyorum. Yıllardır iphone kullanırım (arada sırada android telefonlar kullandım) , 7plustan geçiş yaptım ve çok memnunum. Tavsiye ederim.
  • onedrive'dan 100 gb alabilen var mı. Ekrana sürekli teklif çıkıyor kabul ediyorum ama 100 gb vermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-liquid-air-armor-black-587cs22060-p-HBV000007RCT6

http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-koruma-587cs22056-p-HBV000007RCT8

Arkadaşlar bunlardan hangisi daha ince yada aynı kalınlıktaysa crystai i alayım diyorum ne dersiniz.

armor black i aldım ben onu tavsiye ederim , şeffaf kılıflar sararıyor kararıyor eninde sonunda

Bu liquid şeffaf plastik mi.arkası gözüküyor diye istedim ama napsam karar veremedim.ince mi bu kılıf acaba?telefonu kalınlaştırmasın istiyorum daha telefonda gelmedi n11 den almıştım kılıf indirime girmişken alayım dedim.
  • Hiç açılmamış jelatinli kutusunda samsung wa dan hediye gelen gear s3 saati satıyorum. Fiyat 900 tl. İsyen olursa iletişime geçebilir yer Antalya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guitar2006 -- 24 Kasım 2017; 12:46:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Bu liquid şeffaf plastik mi.arkası gözüküyor diye istedim ama napsam karar veremedim.ince mi bu kılıf acaba?telefonu kalınlaştırmasın istiyorum daha telefonda gelmedi n11 den almıştım kılıf indirime girmişken alayım dedim.

aynen Liquid Crystal olan şeffaf plastik ama ister istemez güneş vs bunlar sararıyor 3-5 ay sonra..
  • Herkese selam note 8 almak istiyorum bugun hepsiburadada 4k teknosada 4.7k ve kaskolu hangisini almak mantıklı acaba hepsiburadada telefon samsung garantili diyor ama öyle olmuyormuş sanırım hepsiburadadan tavsiye etmiyolar teknosada türkselde samsungda aynı şeyi dedi kırılmış telefon filan olabiliyormuş sanırım sizce hangisi mantıklı agzı yanan oldu mu

• YSN_94 Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Saygılarımla...
  • hamıgo H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle güle güle kullanın.
    Cihazın kendi tarayıcısı gayet başarılı, stabil ve az güç tüketiyor gözlemlediğim kadarı ile.

Saygılarımla...
  • hepsiburadada 4000 e altın ve gümüş rengi vardı sabahın köründe, siyah olanı 4299 a satıyolar. Ben almaya karar verene kadar altın ve gümüş bitmiş :) Ben de teknosanın internet sitesinden mağaza teslimli 4249 a aldım. Mağazalarda 4699 a satıyo teknosa. Benim gibi mağazadan görerek orada açtırarak telefonu almak istiyorsanız şu an en iyi seçenek teknosa.

Not: sitede 4699 gözükmesine rağmen sepete eklediğinizde 4259 a iniyor telefon
  • Emaar Samsung mağazasında hafta sonuna özel,

AKSESUAR ürünlerin hepsine % 15,

Mağazada satılan Bütün ELEKTRONİK ürünlerde de

ilginizi çekecek indirimler başlamış.

Bilginize.

• ilhanergincan kullanıcısına yanıt
    Gear vr 325 fiyatı bilen var mıdır?

• shenergy S kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarı ile 499 TL VR 325 modeli.
    Ve VR-Saat-360-Dex ve IconX kulaklıklar indirim dışı.

Saygılarımla...
  • Hocam samsung garantili olumca telefona bişe oldugunda samsunga götürecez değil mi kabul etmiyolar muhatap bulamıyosun filan dedilerdr

• Sizlerden bişey rica edeceğim değerli forumdaşlarım. Mesela cihazda arayuzde dolasırken veyada forum sitesinde fln dolaşırken kaç dakikada %1 şarj düşüyor bakabilirmisiniz?

• Arkadaşlar nasipse dual simli note 8 le aranızda olacağım sparişi verdim hepsiburadadan sizden ricam 1 ekran için koruyucu öneriniz birde önceki s8 plus cihazımdaki verileri nasıl aktarırım güvenli klasörde dahil tabi.Teşekkürler.
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sayenizde hallettim sorunumu. Ama keşke direk uygulamaya girişte şifre isteseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: deburky

Hocam ben dual sim kullanıyorum. Çok da memnunum. Her iki hat açık, istediğin hattın internetini kullanabiliyorsun. İstediğinden arama yapıp, istediğinden sms yollayabiliyorsun. Hatta bazı programlarda çift hesap kullanabiliyorsun ( Whatsapp, facebook, snapchat). Ben 2 whatsapp kullanıyorum. Yıllardır iphone kullanırım (arada sırada android telefonlar kullandım) , 7plustan geçiş yaptım ve çok memnunum. Tavsiye ederim.

hepsiburadan mı aldınız? Eğer yurtiçinden ise garantisi ne?
  • bu fixback şeysini alıp kullanmak durumunda kalan varmı? ayrıca clear wiev kapaklı kılıf kullanan var mı nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polkol -- 24 Kasım 2017; 17:18:19 >
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.