Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • black friday indirimi olan biyerden almak istiyorum. nereden ve hangi fiyataa alabilirim. takip eden var mmı?
  • sieruta S kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da 4165tl felan. Çok uzun süre zaten 4299 tl idi 4199 tl ye düştü. Akşam bi ara bakktim 4165 tl yazıyordu.gitti gidiyor da 4065 tl ve axess e chip para veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ben de bekliyodum black friday i de hepsiburada yamuk yaptı. Sadece gri ve altın rengini satıyo. 3999e güzel fiyat. Siyah rengini hiç satmıyor. Satıcı hepsiburada olan ürünleri söylüyorum. Siyah istiyosan en mantıklı teknosa duruyo 4229
  • Hepsiburada daki çift hatlı ithalat garantili sizce alınır mı 3579 zaman 4000 liraya satılan dan garanti harici bir farkı varmı alıp almamakta kararsızım

• Selam arkadaşlar.Arkadaşlar telefonun navigasyonu nasıl ve akıllı tv lere yansıtma düzgün çalışıyor mu acaba ?
  • YSN_94 Y kullanıcısına yanıt
    Navigasyonda bir sorun yaşamadım şu ana kadar, olması gerektiği gibi sorunsuz çalışıyor.
    Here ve Google Maps ile sürekli kullanıyorum.

Akıllı TV olarak kullandığım Samsung KS8500 serisi modele sorunsuz görüntü aktarıyor, TV de ki görüntüyü de telefona yine sorunsuz aktarmakta.

Saygılarımla...
  • sorix kullanıcısına yanıt
    Bence aradaki fiyat farkını ödemenize gerek yok hocam, 3579 gerçekten güzel bir fiyat, tek farkı çift hatlı özelliğinin olması. Ayrıca satıcı hepsiburada ürünlerinde muhattabın hb olacağı için pek sorun yaşamazsın. Efsane cuma kampanyasından dolayı bu fiyata çektiklerini düşünüyorum, maddi durumum şuan el verse hiç kaçırmayacağım bir fırsat şuan için
  • Selam,

Aslında Artısı var eksiği yok. Ama soru işareti, internasyonal olan tek sim kartlıya göre ROM'ları ayn mı yoksa farklı mı olur onu bilmiyorum. Daha önce çift sim kartlı akıllı telefon kullanmadım.

Yazılım güncellemesi ve paralel garanti sıkıntı değil deseniz ki benim için değil. Fiyat hatırına Hemen Alın derim

http://www.phonemore.com/compare/phones/samsung-galaxy-note-8-sm-n950f-vs-samsung-galaxy-note-8-duos-sm-n950fd/6292396

• Beyler bir yardımcı olursanız sevinirim , kardeşim amerikada yaşıyor önümüzdeki ay chrismas biliyorsunuz neyse gelip gitmeler oluyor Note 8 alın bizimkilere dedim orada 950 dolar 3.700 TL yapıyor.. Burada baktım hepsiburada da ithalatçı garantili ve bune özel %2 indirimle 3.579 TL

Sizce amerikadan almanın bir manası bir artısı varmıdır ? Yok diyorsanız bugune özel indirimi de kaçırmıyım alayım bari.Varsa farkı amerikayı beklim.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

ekşide biri iphone 7 için spigen kılıf almış telefonun içine etmiş silinmiyormuşta izler note 8 de böyle bir sorun olur mu?
  • Devian kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmayın 200 tele daha pahalıya alıyorsunuz Amerikadan. Ne avantajı olabilir ki? Burada ithalatçı garantili de olsa en azından imei kaydı yapılmış oluyor ve size bir garanti sunuyorlar hem de iki senelik oradan getirdiğiniz telefonu ise kayıt yaptırmak zorundasınız bir de 10'un masrafı var hiç düşünmeden alin buradan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

Hocam yapmayın 200 tele daha pahalıya alıyorsunuz Amerikadan. Ne avantajı olabilir ki? Burada ithalatçı garantili de olsa en azından imei kaydı yapılmış oluyor ve size bir garanti sunuyorlar hem de iki senelik oradan getirdiğiniz telefonu ise kayıt yaptırmak zorundasınız bir de 10'un masrafı var hiç düşünmeden alin buradan

alayım o zaman buradan.. çift sim kart burada satılan ben ordan tek sim kart alacaktım bir artısı eksisi varmı tek veya çift olmasının ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Navigasyonda bir sorun yaşamadım şu ana kadar, olması gerektiği gibi sorunsuz çalışıyor.
    Here ve Google Maps ile sürekli kullanıyorum.

Akıllı TV olarak kullandığım Samsung KS8500 serisi modele sorunsuz görüntü aktarıyor, TV de ki görüntüyü de telefona yine sorunsuz aktarmakta.

Saygılarımla...

Teşekkürler hocam

• Değerli forumdaşlar bende dün note 8 alarak aranıza katıldım samsung emaar dan 4850 idi ne ladar dil döktüysem kablosuz şarjı vermediler kampanya bitti dediler ve zaten ikisini birlikte vermiyoruz dediler bu telefonum şarjıni az tuketen web browser ne onerirsiniz?

• Çift hatlı note 8 kullanan var mı? 2.hattın sadece 2g ile çalıştığı doğru mudur? Gm 5 plusta istediğim hattın mobil internetini kullanıyorum ve her ikiside 4.5g olarak tekli çalışabiliyor. Note 8de durum nasıldır?

• Cihazın kulaklık ses kalitesi nasıl? S8 deki gibi düşük mu?

• dual simli note 8 kullanan var mı? Yada hepsiburadan paralel ithalat alan?
  • magrofon kullanıcısına yanıt
    O telefonun değil kılıfın sorunu. Cam olanlarda siliyorsun geçiyor. Metal olanlar çıkmayabilir yada zor çıkar.
  • Bende hepsiburada dan 3579 a aldım.. Spiengen kılıflarada %50 verdi.. 69 liralık kılıfı 34 liraya aldım. Arkadaşların dediği gibi çok mantıklı.. Birkere satıcı xx firma değil hepsiburada.. Faturada hepsiburada yazıyor satıcı.. 2 yıl garantili.. En ufak kıllık yaparlarsa verirsiniz tüketici mahkemesine çatır çatır alırsınız paranızı. 600-700 tl fiyat farkına değmez bence samsung garantili diye.

Çok mantıklı bir alışveriş oldu bence.
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.