Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alihanoncul

Aynen öyle. Gece 2 de 100 olduğu gibi çıkardım. Sabah 8 de uyandım. 8.40 ta evden çıktığımda şarj 94 tü. Hala dışardayım. Yine whatsapp, instagram, aod açık, infinity olayı açık, 30 dakika ekran açık ders çalıştım vizem olduğu için, telefonla az bir şey konuştum, şuan şarjım 52. Bence hızlı tüketti 2saat 35 dakika ekran var. Ekran ışığım 40 larda kullandım. Şuanda aod ve orta güç modunu kullanıyorum. Bence hücresel veri ve dışarda kullanımda iyi gitmiyor şarjı yani yada benim neklentilerim daha yüksek olduğu için öyle düşünüyorum. Saat 16:18 şuan şarjı 51 sabah 2 de çıkardım o zamandan beri bu şekilde gitti şarjı.

Hersey mobil veriye bagli. Mobil veri acik ekran kapali olsa bile 1saatte yuzde 3gider. Mobil veri kapali ekranda kapali olsa yuzde 1 ya gider ya gitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    Takintili iseniz verin surekli gozunuz takilir ben s7 edgede vermistim yerini bildigim icin surekli bakiyordum :) ama cok belli belirsiz ise degmez belki degildir ekran jelatinini cikardinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: signomis

quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

http://www.hepsiburada.com/samsung-note-8-alcantara-kilif---ef-xn950abegww-p-HBV000007RN98

Bu kılıfdan almayı düşünen var ise ortak alım yapalım 100 tl indirimli olucak almak isteyen 1 kişi arıyorum samsungun orjinal alcantara kılıfı

Almak istiyorsanız bende var 1 gün kullandım 100 TL'ye verebilirim.

Ama kesinlikle tavsiye etmiyorum, tüm tozu üzerine çekiyor ve telefonu kalınlaştırıyor.

Ne renk sizde ki acaba?

• quote:

http://www.hepsiburada.com/samsung-note-8-alcantara-kilif---ef-xn950abegww-p-HBV000007RN98

Bu kılıfdan almayı düşünen var ise ortak alım yapalım 100 tl indirimli olucak almak isteyen 1 kişi arıyorum samsungun orjinal alcantara kılıfı

2 tane alana bir tane bedava mı? yada 300 liraya 2 tane mi alınabiliyor? nasıl oluyor bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

2 tane alana bir tane bedava mı? yada 300 liraya 2 tane mi alınabiliyor? nasıl oluyor bu?

yurt dışından alacaktım hocam, 150 ye geliyor. video incelemelerinde ürün çok hoşuma gitti fakat önceki mesajda kullanan arkadaş beğenmemiş o biraz kafamı karıştırdı.

7 gündür kılıfsız kullanıyorum, idarelik spigenden bi kılıf alacağım bugün

• sawgent kullanıcısına yanıt
    Hangisini tavsiye edersiniz.

• Bu arada evde wifi bağlıyken whatsapp bildirimleri gayet güzel geliyordu. Bugün ilk defa dışarı çıktım. Hücreselde bildirimler gelmiyordu yada geç geliyordu. Tıpkı iphone 6s'imde olduğu gibi. Bunun çözümü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: classmanxx

Takintili iseniz verin surekli gozunuz takilir ben s7 edgede vermistim yerini bildigim icin surekli bakiyordum :) ama cok belli belirsiz ise degmez belki degildir ekran jelatinini cikardinizmi

Ekran jelatini kullanmıyorum bulamadım bi türlü düzgün bişey takmadım bende fazla takılmıyo gözüme zaten iphone 6s kullanıyodum bundan önce ondada vardı aynı sorun onu yollamıştım ekranı değişmişti bunu yollamak pek içimden gelmiyo servise erkanını değişirlerse boşa su geçirmezlik özelliinden olacam

• Merhaba oncelikle aklimda note 8 hic yokken bir arkadasimin note8 alip satmak istemesi sebebiyle su an bu cihaz aklimda kablosuz sarj cihazi ile satiyor acilmamis kutusunda diyir. Tabiki evkurdan alinma cihaz kaca alinmali birde pil konusunda soru isaretlerim var ne dersiniz pil kobusunda bir gunu rahat tamamliyormu

• Alali 5 gun oluyor. Sabah 7 de sarjdan cektim surekli 3g acik ekran isigi otomatik gin boyu elimde diyebilirim. Surekli whatsup internet kamera kullanimi yapiyorum suan sarjim %20 ekran siresi 6 saat. Note 5 den sonra ilac gibi geldi. Bu ekrana bukadar uzun gidecegini dusunmemistim dogrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Bugüne özel spigen.com.tr adresinde fiyatlar olabilecek en düşük seviyelerinde.

Sahip olduklarım;
    Hybrid Armor
    Rugged Armor
    Air Skin

İşin komik tarafı geçen hafta zaten bu fiyatlardan daha ucuzdu. Dün girdim fiyatlar 3 hane olmuş bugün ise sözde indirimle geçen haftadakinden daha pahalı

3 gun once 42 tl ye almadigim liquid air ammor kilifi bugun 53 tl den aldim. Aldiktan 10 dk sonra fiyat yine 42 tl olmus. Mailattim donen olmadi aradim actilar durumu anlattim kredi kartina 11 lira iade edecekkerini soylediler. Bakalim 11 tl karta yansitacaklarmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: alihanoncul

Aynen öyle. Gece 2 de 100 olduğu gibi çıkardım. Sabah 8 de uyandım. 8.40 ta evden çıktığımda şarj 94 tü. Hala dışardayım. Yine whatsapp, instagram, aod açık, infinity olayı açık, 30 dakika ekran açık ders çalıştım vizem olduğu için, telefonla az bir şey konuştum, şuan şarjım 52. Bence hızlı tüketti 2saat 35 dakika ekran var. Ekran ışığım 40 larda kullandım. Şuanda aod ve orta güç modunu kullanıyorum. Bence hücresel veri ve dışarda kullanımda iyi gitmiyor şarjı yani yada benim neklentilerim daha yüksek olduğu için öyle düşünüyorum. Saat 16:18 şuan şarjı 51 sabah 2 de çıkardım o zamandan beri bu şekilde gitti şarjı.

Son durum. Şimdi eve geldim. Değerler bu şekilde.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Bu ekran süresi alma mantığını ben bir türlü anlamadım arkadaşlar, biri anlatıversin bir zahmet. Şimdi ne yapıyorsunuz, cihazı şarj edip pil %10 a falan düşene kadar ekranı uyanık mı tutuyorsunuz saatlerce?

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Bugüne özel spigen.com.tr adresinde fiyatlar olabilecek en düşük seviyelerinde.

Sahip olduklarım;
    Hybrid Armor
    Rugged Armor
    Air Skin

İşin komik tarafı geçen hafta zaten bu fiyatlardan daha ucuzdu. Dün girdim fiyatlar 3 hane olmuş bugün ise sözde indirimle geçen haftadakinden daha pahalı

3 gun once 42 tl ye almadigim liquid air ammor kilifi bugun 53 tl den aldim. Aldiktan 10 dk sonra fiyat yine 42 tl olmus. Mailattim donen olmadi aradim actilar durumu anlattim kredi kartina 11 lira iade edecekkerini soylediler. Bakalim 11 tl karta yansitacaklarmi.

Hocam bende dayanamayıp bugün neo-hybrid aldım. Galaxy S3 ten beri kullandığım spigen modeli. Iphone cihazlarımda da kullandım umarım bunda da memnun kalırım.

Acaba 3 gün önce neo-hybrid modelin fiyatı ne kadardı hatırlıyor musunuz?

Siz yazınca bende acaba pahalı mı aldım diye düşünüyorum. 76 TL falandı yanlış hatırlamıyorsam, ben bugün 66 TL ye verdim siparişi artık. Kılıfsız kullanım çok zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Srbyoztrk, o kilifin fiuatina bakmadim. Ama bugun ben aldiktan sonra genel bir indirim yapmislar.
  • hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir şey arıyorsunuz?

Kalınlık azaldıkça düşmelere karşı dayanım azalıyor. Air Skin kullanıyorsanız telefonu hiç düşürmeyeceksiniz mesela. Sadece sürtünmelere yada taşın, betonun üzerine koyduğunuzda çizilmelere karşı korur.

Estetik olarak bence üçü de güzel duruyor. Diğerleri hoşuma gitmemişti. Şeffaf olanlar da kullandıkça sararıyorlar.
  • izzard İ kullanıcısına yanıt
    Benim Galaksi C7 ekran arıza yaptıydı.Biliyorsunuz C7'ler ithalatcı garantili.Kuşadası'ından İstanbu'a servise gönderdim.Umudumu kesmiştim Note 8'i alıverdim.Bu gün tam 11 gün sonra C7 geri geldi,tam olarak tamir edilmiş,mükemmel çalışıyor.Ekran ve ekran mekanizmaları değişmiş.Telefonu iyice inceledim,ilk aldığım günkü gibi,tertemiz,hiç bir hata,hasar yok.Çok memnun kaldım,eşimin telefonu eskimişti,ona nasip oldu.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Bu ekran süresi alma mantığını ben bir türlü anlamadım arkadaşlar, biri anlatıversin bir zahmet. Şimdi ne yapıyorsunuz, cihazı şarj edip pil %10 a falan düşene kadar ekranı uyanık mı tutuyorsunuz saatlerce?

Açık tutmana gerek yok. Normal kullanıyorsun sadece.. Şarj bitmek üzereyken ekran süresi ve batarya süresi alıyorsun.. O kadar... Bende bekleme süresi en fazla bu kadar aldım.. Ekran süresi 5.15 falandı...

• Hocam pilinizi bu kadar düşürmeyin. En azından sık sık yapmayın. Pile zarar verir ;)

• Arkadaşlar bu zamana kadar iphone'un samsung'un tüm serisini amiral gemisi olarak ve sony xperia xz, lg nin bazı modellerini, htcninde bazı modellerini kullandım. Lakin ben böylesine teknoloji harikası bir telefon kullanmadım. Kesinlikle dünyanın en iyi telefonu. Yorum yapamadan geçemedim.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.