Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orchun41

Siyah tema ve beyaz iconların pil performasına ciddi etkisi oluyor..

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Böyle de tadı çıkmaz ki ya... 3310 gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

En ucuz n8 nereden kaça alınır?

Www.enucuz.com

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Yeni mi aldınız bilmiyorum ama zamanla pil oturacaktır.
    Ayrıca Disable Package Pro veya benzeri uygulamalar ile kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bırakmakta buna etken ama her kullanıcıya göre bu senaryolar fazlası ile değişebilir.
    O an bulunulan yerdeki şebeke gücü, bağlı baz istasyon kapasitesi vs de bunlarda bariz etken.
    Ben hem S3 Frontier saati hem de Gear IconX kulaklığı sürekli aktif kullanıyorum ki BT ben de hep açık ama gün boyu kendi senaryoma göre bugüne kadar kullandığım tüm NOte 1 den 7 de dahil tüm serileri arasında
    en iyi pil süresine sahip gördüğüm ürün ama sürekli belirttiğim gibi benim kullanım senaryoma göre.
    Umarım sizinde kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre isteğinizi karşılar.

Sayguılarımla...

merhaba arkadaşım
    Gear IconX kulaklıktan memnunmusun kulaktan düşme durumu oldumu ve sitede fiyatı 699 tl olan kulaklıkmı 2018 yazanmı yoksa bir önceki modelmi son olarak trafikte ve dış ortam sesini fazla alıyormu basslar nasıl tavsiye edermisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 19 Kasım 2017; 22:15:33 >

• Türk58 kullanıcısına yanıt
    1900'den saydılar hocam. Note8 5bin tlden hesaplandı. 3.099 tl'ye geldı kısacası 10 ay taksitle.

• QuickPic kurun(alternatif galeri uygulaması), uygulamayı açın, gizlemeyi istediğiniz klasöre basılı tutun, seçeneklerden gizle yi seçin, .nomedia dosyasını otomatik koyacaktır.
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Ben de tam olarak dediğiniz gibi bu tür uygulamari pek tercih etmiyorum lakin kişilerin bu denli yüksek pil performanslarını görünce huylandim takibe aldım.. 😊 nova dan mail geldi 0 dan kurun novayi diye.. Yaptım şimdi yine takipteyim.. Bir sorun olduğu kesin ama muhakkak keşfedecegim neyden kaynaklandığını.. Teşekkürler desteğiniz için

• Ankarada samsung bayilerinden iphone ile takas yapan var mıdır bildiğiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

QuickPic kurun(alternatif galeri uygulaması), uygulamayı açın, gizlemeyi istediğiniz klasöre basılı tutun, seçeneklerden gizle yi seçin, .nomedia dosyasını otomatik koyacaktır.

Whatsapp resimlerini indiriyor ama göstermiyor mu yoksa hiç indirmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: yagokhan

Ankarada samsung bayilerinden iphone ile takas yapan var mıdır bildiğiniz?

İphone 7 ise cihazınız telekom 3300 tl ye alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

Note 8 tavsiye ederim hocam. İngilizce çeviremediğim bi metinde S-Peni üzerine götürüyorum istersem kelime istersem cümle çeviriyo ve ekranı gerçekten mükemmel.

İşte bu s-Pen için almayı çok istiyorum, bir kaç çekincem var birisi büyük olduğu için taşımada sıkıntı yaşarmıyım, genellikle kot veya eşofman giyerim. İkinci çekincem iOStan sonra sıkıntı yaşar mıyım? Bu sorular kafamda dönüyor, zor karar olacak.

• Göstermiyor, bir de artık WhatsApp da yazışmaları silerken soruyor media da silinsin mi diye, o şekilde de resimler kalmaz telefonda isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

QuickPic kurun(alternatif galeri uygulaması), uygulamayı açın, gizlemeyi istediğiniz klasöre basılı tutun, seçeneklerden gizle yi seçin, .nomedia dosyasını otomatik koyacaktır.

Whatsapp resimlerini indiriyor ama göstermiyor mu yoksa hiç indirmiyor mu?

hocam indiriyor fakat galeride göstermiyor, ben pc üzerinden yaptım arkadaşın anlattığı şekildede yapabilirsiniz.

galeri karman çorman oluyor yoksa
  • son kararım S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende çok eşofman giyerim. Telefon büyük ve 6s e göre oldukça ağır. Eşofmandan oturunca rahatlıkla kayıp düşüyor. Dün az kalsın düşüyordu zor tuttum. İlk günden düşürme tehlikesi atlattık. Bende iphone 4'ten beri iphone kullanıcısıydım. Sırasıyla 4-5-5s-6s kullanmış biri olarak ve samsungu hiç sevmeyen biri olarak adamlar bu sefer yapmış net. Her şeyiyle harika bir telefon gerçekten. Ne bir kasma donma ne uygulama arası geçişlerde yeniden yükleme gram yok. Ön yargıları kırıp aldım bende oldukça memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihanoncul -- 19 Kasım 2017; 23:35:38 >
  • Bunlarda pil kullanımım. Sabah 12 çeyrek gibi şarjdan çektim. Bir ara orta güç modunda kullandım sonra kapadım. Aod açıktı. Full instagram, twitter, whatsapp bir arada telefon görüşmesi yaptım 15 dakikalık o kadar. Wifi sürekli açıktı. Yarın dışarda olacam bütğn gğn bakalım o zaman nasıl olacak değerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alihanoncul -- 19 Kasım 2017; 23:42:40 >

• son kararım S kullanıcısına yanıt
    boyutta problem yaşamadım ben hocam artık androidde yeteri kadar gelişti yinede en son kararı siz vericeksiniz bende ios istedim ama ihtiyaçlarımı Note 8 karşıladı.

• Ana ekran orjinal haliyle bile mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rampage -- 20 Kasım 2017; 10:52:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Benim çerçevesi çatlak Note 3'ün, ekran+çerçevesini 4 saatte değiştirip teslim ettiler garantisinin bitmesine bir hafta kala. Helal olsun adamlara.

Binde bir yaparlar ki birileride bizi savunsun diye. Başına gelirde anlarsin

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    Hem çok kalın değil hem telefonu koruyor

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Liquid-Air-Armor,PR-2967.html
  • Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Buna bakmıştım hocamda arkası hoşuma gitmedi. Ben daha çok arka tarafı şeffaf yanları siyah olan bir kılıf bakıyorumda pek güzel bulamadım.

• alihanoncul kullanıcısına yanıt
    https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Neo-Hybrid-Crystal,PR-2991.html

Bunu hiç kullanana rastlamadım ama dediğiniz tanıma uyuyor hocam

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.