Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar. dual sim olan modelle aranıza katıldım. iosten geçtim, android cahiliyim :) şarj tasarrufu hakkında tecrübeli arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz?
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    hepsiburadan mı aldınız? garanti firması ne?
  • Dual sim alan arkadaşlar aynı anda iki hatta kullanılabiliyor u birde İnterneti nasıl acaba ikiside 4g mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu s pende olan translate özelliği kullanışlımı ingilizce çeviri için başka muadil örneğiniz var mı? Yazışmalarımda yardımcı olması için düşünüyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

selamlar. dual sim olan modelle aranıza katıldım. iosten geçtim, android cahiliyim :) şarj tasarrufu hakkında tecrübeli arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz?

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle. İthalat garantili aldığınız için pişman oldunuz mu kalite vb farkı yada kutu açılmış yada knox değiştirilmiş yada buna benzer ürün sahtemi acaba gibi düşünceleriniz oluştumu.

• Şarj konusunda kıyaslayabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 25 Kasım 2017; 19:6:8 >
  • ~YuSuFeLiLi~ ~ kullanıcısına yanıt
    Hocam Plus beklemede note 8 den daha iyi. Üç aşağı beş yukarı şarjları birbirine yakın günlük rutin kullanımda. Yalnızca youtube den video izlerken 8 plus daha çabuk pili tüketiyor. Bu da sanırım amoled ekran farkından kaynaklanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk58

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-8-Kilif-Spigen-Tough-Armor-Orchid-Gray,PR-3009.html

Telefonu henüz almadım ama bu kılıfı HB’den indirimle 75 tl’ye şimdi sipariş ettim.Kullanan var mı yorum alabilir miyim?Bu arada bu kılıfı şu an 6S cihazımda kullanıyorum.Son derece memnunum.Sadece biraz kaba duruyor.Ana böyle bir telefonda önce güvenlik!

Siyahını kullanıyorum hocam. Standı çerçevesi herşeyi siyah olduğu için şık duruyor. Birkaç hafta önce telefon yüzüstü bir kat aşağı düştü. Telefonda gram çizik yoktu

• hamıgo H kullanıcısına yanıt
    Ben de de aynen öyle. Ama sonradan günü fazla fazla çıkarıyor. İnsan başta korkuyor ama sonradan şarjı toparlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lk1973 -- 25 Kasım 2017; 19:29:18 >
  • Spigen Neo Hybrid kullanan bir ben varım herhalde :)

Samsung galaxy S3 ten beri kullandığım spigen modelidir. Iphone 6s plusta da kullandım.

Hem çok kaba değil hem de darbelere karşı koruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juckrusel

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

selamlar. dual sim olan modelle aranıza katıldım. iosten geçtim, android cahiliyim :) şarj tasarrufu hakkında tecrübeli arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz?

Hayırlı uğurlu olsun öncelikle. İthalat garantili aldığınız için pişman oldunuz mu kalite vb farkı yada kutu açılmış yada knox değiştirilmiş yada buna benzer ürün sahtemi acaba gibi düşünceleriniz oluştumu.

Gittigidiyordaki bi satıcıdan aldım şimdilik bi pişmanlık yok. Kapalıydı kutu jelatinli olarak geldi. Delta garantili.

Knox nedir bilmiyorum.

Çift sim taktığınızda ikisi aynı anda aktif oluyor. Mesela kişisel hattından çağrı esnasında iş hattına çağrı gelirse meşgul çalıyor.

Sms ise aynı anda mesaj gelirse önce biri sonra diğeri geliyor 30-40 saniye arayla.

Veri bağlantısını tek bir simden seçebiliyoruz, o sim 4g çalışıyor. Veri olmayan sim 3g ayarlanıyor otomatik.

Cihazda kenarda ışık sızması durumu var ama konuyu okuyunca farkettim bu olayı. Ben çerçeveden odanın ışığını yansıyor zannetmiştim,gümüş çerçeve olduğundan. Yani kafaya takan biri değilseniz rahatsız etmiyor zaten nerdeyse belli olmayacak kadar az. Kılıfla kullaninca zaten bisi görünmüyor.

Şuanda ekran koruyucu arayisindayim. Aliexpressten sağlam ve uyumlu bir koruyucu almış olan var mı ?

@tnrskr

@polkol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 25 Kasım 2017; 20:7:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: srbyoztrk

Spigen Neo Hybrid kullanan bir ben varım herhalde :)

Samsung galaxy S3 ten beri kullandığım spigen modelidir. Iphone 6s plusta da kullandım.

Hem çok kaba değil hem de darbelere karşı koruyor.

Ben de kullanıyorum bence çok kibar değil biraz kalınlaştırıyor ama kesinlikle güzel koruyor.

Ekran için de whitestone dome ürününü çok beğendim avrupa abd giden gelen olursa aldıracağım şunu anladım ki o tarz bir şey yapmadan bu ekranı korumaya imkan yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

Arkadaşlar önemli bir sorunum var. Uçuş moduna telefonu aldığımda karşı taraf beni arayabiliyor veya mesaj gönderebiliyor bana. Ancak ben başkasını arayamıyorum. Deneyen oldu mu acaba hiç. Çok ilginç ben çözemedim nedenini?

Çok basit wi-fi aramasını kapat

• Merhaba, perşembe günü hepsiburada dan satıcı hb gümüş note 8 aldım çok istediğim ve sevdiğim bir model bir telefondu. Ancak bugün elime geçmesiyle beraber farkettim ki kutunun içinde fatura yok küçük kagıtlar arasında garanti belgesi var fakat evkura ait kaşe mevcut. Telefonun kutusunda midnihgt black yazıyor içinden orchid grey çıktı benim siparişimse gümüş renkliydi. Ayrıca kutuyu açtığımda ekranın üzeri bir bezle silinmiş belli oluyor. ayrıca teli açtıgımda samsunga ait internet olmadıgını farkettim ama ürün orjinal. Müşteri hizmetlerini aradığımda sus pus kaldılar bu siteye güvenim artık kalmamıştır. üstelik satıcısı da kendisi olmasına ragmen. Bir süredir forumu takip ediyorum aranıza katılmak istiyordum fakat böyle bir olay başıma geldi paylaşmak istedim. Müşteri hizmetleri ürünü açtıysanız iade olmaz dedi yalnız ben iade değil sıfır gümüş renkli ve kendi kaşelerine ait bir telefon değişimi istiyorum bu sizce mümkün mü? Olay daha taze o yüzden yanıt beklerken sizlere sormak istedim...

• Matherson kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim:)

• enomania E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun hocam. İkinci el telefon sattığına şahit oldum HB nin. Arkadaşıma ikinci el iphone satmıştı HB. Ama böylesine rezaleti ilk defa gördüm. kutu başka, içinden çıkan cihaz başka..

Gümüş dediğiniz orkide grisi oluyor bu arada.

Açsanız da iade şansınız mevcut. Sadece sim kart takmamalısınız ve wi-fi ye bağlamamalısınız diye biliyorum. Hakkınızı arayın.

Burada her zaman dile getirdim. HB, N11 ve GG den telefon almayın. Bu acı tecrübeleri yaşamış biri olarak söylüyorum.

• Ben de orkide grisi ile aramıza katıldım.Vatan’dan 4250 tl’ye aldım.Sol kısımda neredeyse boydan boya ışık sızması var.Ancak çok da önemli değil.İphone’dan sonra vakalım nasıl olacak.

• Bu telefonu USB ile arabaya bağlayamıyorum. iPhone ile yapabiliyordum. Bu benim için çok çok önemli. Yardım edin

• orkide grisi olsun önemli değil. önemli olan kısım kutuda siyah içinden gri çıkıyor demekki uydurulmuş bir şekilde. bir de neden evkur kaşesi var garantide bunları çözebilmiş değilim. bariz kaktırılmaya çalışılmış. üstelik maile gelen faturayı çıktı alın garantide geçerli oluyor dediler de ona da inanmıyorum doğru oldugunu

Ayrıca Telefonun ilk ne zaman açıldığına ait görebileceğim bir ayarı varmıdır 2. el mi olduğunu öğrenmem için ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enomania -- 25 Kasım 2017; 22:37:37 >
  • Selamlar ben de dün aranıza katıldım. 2 gündür kullanıyorum telefonun şarjı baya az gidiyor gibime geldi. Sizde de böyle bir sıkıntı var mı arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.