Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki çok şey istiyorum ama bu telefonun bunu yapabileceğine inanıyorum :))

resimdeki metni nasıl kopyalıyoruz? Var mı bu telefonda öyle bir özellik
  • arkadaşlar note 8 i kılıfsız kullanmak için ön ve arka tarafını kaplama yaptırmak mümkün mü ? görüntü kaybı olmadan ve kırılmayı engelleyecek şekilde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirism

İlgili bütün ayarlar açık olmamasına rağmen gelmediği durumlar var.
    Sizin dediğiniz maalesef bunun çözümü değil.
    Whatsapp ı açtıktan 3-5 saniye sonra mesajlar düşüyor vs gibi problemler bu bahsedilenler.

Hocam dediğim tüm süreçleri birebir yaptığınıza eminseniz ve hala gelmiyor ise, aşağıda paylaştığım uygulamayı indirip heartbeat interval 'ı 1 ve 2dk olarak ayarlayıp deneyebilir misiniz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andqlimax.pushfixer.noroot&hl=tr

• Hocam ben firmayı aradım defalarca telefon açan yok güvenemedim amazon'da bu üründen var genel olarak anlatıldığı kadar korumadığı yönünde memnun olmayan çok yani geçen arkadaşıma taktırdık zore marka tam yapışan cam birde kendime sip ettim ondakini görünce bence piyasadaki tüm ürünlerden en iyisi diyebilirim bizzat inceledim çok başarılı ekranın tamamına yapıştığı için dokunmatik yağ gibi çalışıyor ve cam kalitesi çok net aparat ile takılıyor düzgün yapışması için tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENDERES-5441 -- 21 Kasım 2017; 17:6:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar note 8 kablolu olarak tvye aktarmak istiyorum kullanan varmı aranızda görüntü kalitesi nasıl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkür ederim öyle oldu. Android ve not serisinde yeniyim. Çok iyi cihaz ya

• Merhaba Arkadaşlar,

En geç bu haftasonu note 8 alarak aranıza katılmayı düşünüyorum. Almayı planladığım birkaç yer var.Desteğinizi rica ederim.

1. Türk telekoma iphone 7'mi verip üstüne 1700 TL gibi bir rakamla alabilirim (bence en mantıklısı bu). Şu anda bildiğiniz gibi kampanya var 3.300 TL'ye sayıyorlar 7'yi.
    Burada herhangi bir taahhüt vermek gerekiyor mu? Normalde turkcell kullanıcısıyım. Numaramı telekoma taşımak istemem açıkçası.

2. Herhangi bir samsung bayisinden alabilirim. Emaar'a yakın oturuyorum. Fakat elimdeki telefona TT kadar değer biçmeyeceklerini düşünüyorum.
    Yine de samsung bayisinden alınca herhangi bir avantajım olacak mı?

3. Hepsiburada da ithalatçı garantili, 3.600 TL'ye çift hatlı versiyonu satılıyor.
    Bunu aldığımız zaman diğerlerinden farkı ne olur? Bildiğim kadarıyla yine 2 yıl garanti kapsamında olacak.

N11, gittigidiyor gibi yerlerden almak istemiyorum. Satıcıyla oldukça fazla sorun yaşandığını öğrendim.

Birde dex almak istiyorum, klavye ile birlikte. En uygun nereden temin edebilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

• Bunu bilmiyordum bixby den ilerliyordum hep.. Teşekkür ederim :)
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi fabrika ayarlarına DÖN (sıfırla değil) deyince sorun çözüldü..
  • https://eu.community.samsung.com/t5/Smartphones-Tablets-Wearables/Galaxy-Note-8-rear-camera-glass-cracked/td-p/287558

Bu tarz bir sorun söz konusu. Henüz 3 gün önce aldığım telefonumda da bu sabah kamera camı üzerinde çok küçük bir kılcal çizik olduğunu farkettim. Aldığım günden beri spigen tough armor kullanıyorum hiçbir düşme darbe söz konusu değil. Telefonu koyduğum tek yer düz zemin ve kılıftan dolayı kamera temas etmiyor bile. Böyle bir çiziğin oluşması çok garip. Sizlerde de böyle bir sorun var mı? Ne yapılabilir?

• ailenizinavukati A kullanıcısına yanıt
    hocam bende 6s vardı. Türk telekom 2600 verdi telefonuma sevindim çok iyi falan diye. 2600'e sayılıyorsa note8 2400 e falan gelmesi gerkior mantıken ama öyle olmuyor işte. 24 ay taahhüte zorluyorlar sırf telefon 156 tl dedi. 24 e çarpın 3700 küsür çıkıyor. üstüne birde fatura olacak ee hani noldu benim telin 2600'ü

Ben emaar'dan aldım çok mutluyum bu kadar ilgi alaka beklemiyordum. Herkes işini en iyi şekilde yapıyordu ve çok yardımcı oluyorlar. Emaar zorlu apple kadar iyidi kısacası.
  • jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Yok hocam onu telefon aldığımdan beri kullanıyorum zaten o arama sırasında tel çalarken gösteriyor ne olduğunu bu arama bittikten sonra bir ekran çıkıyor orda gösteriyor

Uygulama gbi ama ismi falan geçmiyo hiçbiryerde gizlilik ilkesini açtım orda da caller id whosthat caller gibi şeyler yazıyor netten bakınca facebook un yeni özelliği tarzında bişiler çıktı ama ülkemizde daha yok diyor ayarlarında sadece işlevleri açma kapama var o kadar

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuutaay -- 21 Kasım 2017; 19:31:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhan7

Arkadaşlar belki çok şey istiyorum ama bu telefonun bunu yapabileceğine inanıyorum :))

resimdeki metni nasıl kopyalıyoruz? Var mı bu telefonda öyle bir özellik

Note 8 e göre zor değil hocam :) spen menüsünü aciyorsun akilli seçim deyip seçiyorsun çıkartılan metin diyince yazıyı çıkarıyor...

• 1 hafta dayanabildim ayfon x'e, daha çok yolu var, güzel telefon ama bir daha ki yıl süpper olur, o zamana kadar note8..
  • Note 8 için ön ve arka korumaya var mıdır tavsiyeleriniz arkadaşlar ?
  • Note 8 cihazım ile bu akşam üstü otomatik mod'da üzerinde oynama olmadan çektiğim fotoğraflar

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ceanS -- 21 Kasım 2017; 20:54:59 >

• Arkadaşlar şu anda Sony Xperia Z3 plus kullanmıyorum. Örneğin Emaar bu telefonu alır mı alırsa ne kadar değer biçer. Bi fikriniz var mıydı?

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

1 hafta dayanabildim ayfon x'e, daha çok yolu var, güzel telefon ama bir daha ki yıl süpper olur, o zamana kadar note8..

O zaman da note 9 daha üstün olacak ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: alihanoncul

Bu arada evde wifi bağlıyken whatsapp bildirimleri gayet güzel geliyordu. Bugün ilk defa dışarı çıktım. Hücreselde bildirimler gelmiyordu yada geç geliyordu. Tıpkı iphone 6s'imde olduğu gibi. Bunun çözümü nedir?

Ayarlar/ bağlantılar/ mobil ağlar/ erişim noktası adları var oradan sağ yukarıdaki noktalardan " varsayılan olarak sıfırla" var. Bunu yaptıkdan sonra sorunun çözülmesi lazım.
    Bu arada ben de s8 plus kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asetonnn -- 21 Kasım 2017; 22:37:12 >
  • Arkadaşlar merhaba, konuların çoğunu okudum ama tam bilgi edinemedim. Bu cihazı işlerimde yardımcı olması için

3g bütün gün açık şekilde WhatsApp, translate yapma, not alma ve kesinlikle ofis kullanımı için. belki nadir olarak instagram malum iş güç zaman bulamam.

Pilim bütün gün bunları 2 K ekran çözünürlüğümde olmak şartı ile yeterli olurmu?

Delta garantili almam durumunda pişman olurmuyum yok knox sayacıdır yok uygulama gelmez yok şu şu dediğiniz sebep? Teşekkür ederim iyi forumlar dilerim

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.