Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Turkiye Ocak 2020 guncellemesi gelmistir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
26.095
Cevap
283
Favori
1.411.878
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Turkiye Ocak 2020 guncellemesi gelmistir
Giriş
    700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Kamera olarak da cağ atlamışlar fotoğraf çekmek zevkli bu telefonda gerçekten dslr ile dolaşan ben telefon geldiğinden beri her yere dslr yi götürmüyorum tabi dslr ile kıyaslanamaz ama note 8 den memnun kaldığımı söyleyebilirim

Kamera konusunda da gerçekten çok iyi...

Saatte 70 küsur km hızla giderken kilit ekranında kamera hızlı başlatılarak ve odaklama yapmadan hızlıca çekilmiş iki fotoğraf...

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alihanoncul

Arkadaslar bende dun samsung emaar'dan iphone 6s'imi verip note8 aldim. Suan icin cok memnunum. Bakalim sarji nasik gidecek. Birde sabah sarja takmistim telefonu dun yoktu bugun boyle bir simge var. Bilen arkadaslar bigilendirirse sevinirim.

Hocam 6S’i kaça saydılar.Üste ne kadar ödediniz?Teşekkürler

Note 8 tavsiye ederim hocam. İngilizce çeviremediğim bi metinde S-Peni üzerine götürüyorum istersem kelime istersem cümle çeviriyo ve ekranı gerçekten mükemmel.

|
    |
    son kararım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: bioleon555

Arkadaşlar note 8 aldım 1 ay gecmeden ekranda siyah bir nokta cıktı. garantiye gönderdim ne şanssız insanım be

Geçmiş olsun

|
    |

edit:WhatsApp/Media/WhatsApp Images/

buraya yapmam gerekiyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 19 Kasım 2017; 21:28:44 >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orchun41 -- 19 Kasım 2017; 21:52:31 >

Orijinalden alıntı: Bmw.

arkadaşlar whatsapp klasörüne .nomedia diye bir dosya ekledim fakat hala resimler galeride gözüküyor saçma sapan grupların resimlerini görmekde istemiyorum başka bir çözüm yok mu acaba ?

edit:WhatsApp/Media/WhatsApp Images/

buraya yapmam gerekiyormuş

Telefonun içinden yapabiliyor muyuz yoksa illa bilgisayar üzerinden mi yapmak lazım?

Orijinalden alıntı: orchun41

Siyah tema ve beyaz iconların pil performasına ciddi etkisi oluyor..

Böyle de tadı çıkmaz ki ya... 3310 gibi...

|
    |

Orijinalden alıntı: Rwenzori

En ucuz n8 nereden kaça alınır?

Www.enucuz.com

|
    |

Orijinalden alıntı: IRoN

Yeni mi aldınız bilmiyorum ama zamanla pil oturacaktır.
    Ayrıca Disable Package Pro veya benzeri uygulamalar ile kullanmadığınız uygulamaları devre dışı bırakmakta buna etken ama her kullanıcıya göre bu senaryolar fazlası ile değişebilir.
    O an bulunulan yerdeki şebeke gücü, bağlı baz istasyon kapasitesi vs de bunlarda bariz etken.
    Ben hem S3 Frontier saati hem de Gear IconX kulaklığı sürekli aktif kullanıyorum ki BT ben de hep açık ama gün boyu kendi senaryoma göre bugüne kadar kullandığım tüm NOte 1 den 7 de dahil tüm serileri arasında
    en iyi pil süresine sahip gördüğüm ürün ama sürekli belirttiğim gibi benim kullanım senaryoma göre.
    Umarım sizinde kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre isteğinizi karşılar.

Sayguılarımla...

merhaba arkadaşım
    Gear IconX kulaklıktan memnunmusun kulaktan düşme durumu oldumu ve sitede fiyatı 699 tl olan kulaklıkmı 2018 yazanmı yoksa bir önceki modelmi son olarak trafikte ve dış ortam sesini fazla alıyormu basslar nasıl tavsiye edermisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fener16 -- 19 Kasım 2017; 22:15:33 >

• Yüzbaşı
    424 Mesaj

1900'den saydılar hocam. Note8 5bin tlden hesaplandı. 3.099 tl'ye geldı kısacası 10 ay taksitle.

|
    |
    Türk58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci: İntel Core i5 4670 @3.4GHz | Ekran Kartı: Evga GTX 970 FTW+ | Anakart: Asus Maximus Vi Hero | Ram: RipjawsX 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 1.5V Dual Kit Ram | SSD: Corsair Force GS 128GB | Hard Disk: Caviar Blue 3.5" 1TB SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache Harddisk | Güç Kaynağı: TAURO 700W 80PLUS | Monitör: Asus 24" MG248Q 144HZ | Kasa: Xigmatek Assasin Black Edition | Klavye: Razer Blackwidow Ultimate 2014 | Mouse: Razer Ouroboros | Mouse Pad: Razer Goliathus Extended Speed Edition | Kulaklık: Razer Electra / Razer Hammerhead Pro
  • Yarbay
    12971 Mesaj

QuickPic kurun(alternatif galeri uygulaması), uygulamayı açın, gizlemeyi istediğiniz klasöre basılı tutun, seçeneklerden gizle yi seçin, .nomedia dosyasını otomatik koyacaktır.
    |
    |
    TurboBoosted kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de tam olarak dediğiniz gibi bu tür uygulamari pek tercih etmiyorum lakin kişilerin bu denli yüksek pil performanslarını görünce huylandim takibe aldım.. 😊 nova dan mail geldi 0 dan kurun novayi diye.. Yaptım şimdi yine takipteyim.. Bir sorun olduğu kesin ama muhakkak keşfedecegim neyden kaynaklandığını.. Teşekkürler desteğiniz için

|
    |
    boramat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

QuickPic kurun(alternatif galeri uygulaması), uygulamayı açın, gizlemeyi istediğiniz klasöre basılı tutun, seçeneklerden gizle yi seçin, .nomedia dosyasını otomatik koyacaktır.

Whatsapp resimlerini indiriyor ama göstermiyor mu yoksa hiç indirmiyor mu?

Orijinalden alıntı: yagokhan

Ankarada samsung bayilerinden iphone ile takas yapan var mıdır bildiğiniz?

İphone 7 ise cihazınız telekom 3300 tl ye alıyor.

|
    |

Orijinalden alıntı: Meenyek

Note 8 tavsiye ederim hocam. İngilizce çeviremediğim bi metinde S-Peni üzerine götürüyorum istersem kelime istersem cümle çeviriyo ve ekranı gerçekten mükemmel.

İşte bu s-Pen için almayı çok istiyorum, bir kaç çekincem var birisi büyük olduğu için taşımada sıkıntı yaşarmıyım, genellikle kot veya eşofman giyerim. İkinci çekincem iOStan sonra sıkıntı yaşar mıyım? Bu sorular kafamda dönüyor, zor karar olacak.

AirPods
    Samsung S10
    Samsung Galaxy Watch
  • Yarbay
    12971 Mesaj

Göstermiyor, bir de artık WhatsApp da yazışmaları silerken soruyor media da silinsin mi diye, o şekilde de resimler kalmaz telefonda isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TurboBoosted kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Whatsapp resimlerini indiriyor ama göstermiyor mu yoksa hiç indirmiyor mu?

hocam indiriyor fakat galeride göstermiyor, ben pc üzerinden yaptım arkadaşın anlattığı şekildede yapabilirsiniz.

galeri karman çorman oluyor yoksa
son dakika
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.