Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık güncelleme yapmıyorum cihaza. Yapsam ne olacak onu da bilmiyorum. Samsung un güvenlik güncellemesi dediği şey güvenliği mi sağlıyor, cihazı bozuyor veya yavaşlatıyor mu emin olamıyorum. Özellikle de şikayetleri okudukça bu konudaki şüphelerim iyice arttı. Yapmıyorum güncellemeleri kalsın öyle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon'da
    Spigen Air Skin Serisi Kılıf Galaxy Note 8 ile Uyumlu / Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma - Black
    Spigen Rugged Armor Serisi Kılıf Galaxy Note 8 ile Uyumlu / TPU AirCushion Teknoloji / Ekstra Koruma - Black
    48₺

Link verirsem bu site otomatik tag ekliyor, benimle bir alakası yok, çerezleri silmedikten sonra alacağınız her alışveriş bu siteye para kazandırır, sadece bir kere bu site üzerinden amazon linkine tıklamanız yeterli sonra en az 24 saat aktif kalıyor o tarayıcıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Eylül 2020; 17:15:56 >
  • teo80 T kullanıcısına yanıt
    Ağustos güncellemesini dün yaptım, bakalım aynı şekilde ya da artarak devam edecek mi bu gariplikler merak ediyorum açıkçası.

Hadi hayırlısı...

Saygılarımla...
  • Telefonumda sürekli görseldeki "Samsung Notes" durduruldu hataaı alıyorum ve sanırım buna bağlı olarak "kilit ekranına yaz" ve kalemi ekrana çift dokunarak not sayfası açma özellikleri çalışmıyor. Ne yapabilirim?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• jjbraddock kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>hesaplar ve yedekleme>Samsung Cloud>eşitlenen diğer veriler kısmında samsung notes yedekleme açık değilse açıp yedekleyin.

Sonra da samsung notes u silip tekrar kurun, garanti veremem ama umarım notlarınız silinmeden bu şekilde düzeltebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Venus94 kullanıcısına yanıt
    Samsung Notes silinmiyor ki hocam, var mı bunun bir yolu yordamı?

• quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Benim telefon kasılmaya başladı, yavaşladı. Sizde de bu durum var mı?
    Bende Note 8 yavaşladı biraz planlı eskitmeler bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: jjbraddock

Samsung Notes silinmiyor ki hocam, var mı bunun bir yolu yordamı?
    slmlar tamemen silemezsiniz ama guncellemeleri kaldırıp sonra tekrar guncelleme yapabilirsiniz
    uygulamalar- yukardan üç nokta - sistem uygulamalarını goster - samsung notes -yinıe yukardan 3 nokta-guncellemeleri kaldır
    bu sekilde uygulama ilk haline doner , ama yukarıdaki arkadasında dedigi gibi not yedeklerinizi mutlaka alın . ne olur ne olmaz
  • 215 tl diye biliyorum

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    cevabınız için çok teşekkür ediyorum.
  • Yavaşlama da neymiş, telefon 1 haftadır usb girişi yada şarj aletinde nem algılandı diye uyarı verip şarj ettirmiyor. Bu güne kadar ne yıkadım, ne havuza ne denize soktum, suyla en ufak bir temasım olmadı, servise gittim kadıköye, bırakın bakalım dedi, 3 4 güne haber ederiz diyor. Dedim 4 gün ne yapacağız telefonsuz, bizim yapacağımız bir şey yok dedi çıktı. Ne olduğunu bile anlamış değilim cihaza...

• bloodstar kullanıcısına yanıt
    Hocam keşke vermeden önce şarj soketine baksaydınız bir defa başıma gelmişti sürekli nem uyarısı sorunu, pantolonun cebimden çıkan kumaş pamukları oraya dolmuş tıkamış. O yüzden nem uyarısı veriyormuş. Artık bir daha olursa aklınızda bulunsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba
    Son güncellemeden sonra telefon çok acayip ısınıyor kapanıp reset atıyor bazen ortada çizgi olup kilitleniyor donuyor sonra kendini kapatıyor tekrar açılış moduna geliyor 2017 de almıştım s3 frontier ön siparişi ile çizik bile yoktur bu durum çok canımı sıkıyor son güncellemeden sonra wipe cache kısa formatı da attım bu yazıyı yazarken elimi yakıyor telefon bu durumu yaşayan varmı hard reset atmak istemiyorum çok uygulama var ne yapıcağımı şaşırdım kaldım☹

• Rica ederim ne demek

• D][ABLO kullanıcısına yanıt
    Üstat söylediğiniz yöntemle sorunu çözdüm gibi sağolun. Aslında bu aralar benzer sorunlar çoğalmaya başladı, sanırım güncel Android sürümünü kullanmadığım için, hâlâ 8 sürümündeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venus94

Hocam keşke vermeden önce şarj soketine baksaydınız bir defa başıma gelmişti sürekli nem uyarısı sorunu, pantolonun cebimden çıkan kumaş pamukları oraya dolmuş tıkamış. O yüzden nem uyarısı veriyormuş. Artık bir daha olursa aklınızda bulunsun.
    Hocam teşekkür ederim bilgi için. Servisin tavrından sonra vermekten vazgeçtim zaten. Tanıdık bi telefoncu arkadaşım vardı, sağolsun bir anlık gaza gelip servis çıkışı note 8 i alıp note 10+ alime tutuşturup yolladı :)

• note 8 i ne kadara saydılar ,üstüne ne kadar ödediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: selcukdinc

note 8 i ne kadara saydılar ,üstüne ne kadar ödediniz?
    Hocam kapanan bir teknoloji mağazasında kullanılmış jelatinleri üzerinde duran bir teşir cihazı Note 10+ buldum bir arkadaştan, Note 8 de nem sıkıntım vardı zaten çözemedim. Ekrandaki yanık malum çoğumuzun derdiydi, ekran değişimide gerekiyordu. O haliyle 2.000 TL ye saydırdım. Üzerine de 5.000 TL verdim Note 10+ için.
  • Ağustos güncellemesinden dolayı Kamera yavaşladı. Fotoğraf çekme tuşuna bastıktan 1,5 saniye sonra çekiyor. Önceki sayfada android 8 versiyonuna döndüğünü söyleyen bir arkadaş vardı. Bunun yapılamayacağını okumuştum bir yerde.Yoksa durum değişti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nikogrk

Ağustos güncellemesinden dolayı Kamera yavaşladı. Fotoğraf çekme tuşuna bastıktan 1,5 saniye sonra çekiyor. Önceki sayfada android 8 versiyonuna döndüğünü söyleyen bir arkadaş vardı. Bunun yapılamayacağını okumuştum bir yerde.Yoksa durum değişti mi?
    Ben de ağustos güncellemesini yaptım ancak hiçbir sorun yok
    Ancak ben güncelleme sonrası, uzun süredir wipe data factory yapmadığımdan, wipe yaptım
    Onun da olumlu etkisi olmuş olabilir.

• 
Sayfa: önceki 13031304130513061307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.