Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
189
Favori
1.590.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaraki_kenpachi

Bu süre normal mi dostlar? Orijinal şarj aleti ve kablosuyla şarj ediyorum bir de...
    hocam normal gibi duruyor bende %50 denedim 1 saat 8 dakka kaldı diyor hızlı sarjda değilken (orjinal başlık sony kablo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noobs Gona Wild -- 8 Kasım 2019; 3:46:36 >
  • anil01 A kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz linkteki apk 3 yıl önce eklenmiş siteye. Bu değildir bence ama yinede ilginiz için teşekkürler.
  • Üst bildirim paneli açılmıyor arkadaşlar bi arkadaşımda daha var bu sorun güncellemeden sonra oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Üst bildirim paneli açılmıyor arkadaşlar bi arkadaşımda daha var bu sorun güncellemeden sonra oldu
    Güncellemelerden sonra genelde wipe cache partition yapılması iyidir sistemsel artıkların temizlenmesi açısından. Yapmanı tavsiye ederim. 2 dk'nı almaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Güncellemelerden sonra genelde wipe cache partition yapılması iyidir sistemsel artıkların temizlenmesi açısından. Yapmanı tavsiye ederim. 2 dk'nı almaz.

Alıntıları Göster
    Nasıl olcak o

• quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Nasıl olcak o

Alıntıları Göster
    Youtube teyzeye wipe cache partition note 8 yazınca böyle bir şey çıkıyor. Yanlış anlamayın ama günümüzde google amca ile YouTube teyze lebiderya. Sadece konuya ait 2-3 kelime görmek yeterli
    https://www.youtube.com/watch?v=KEYI91VF16U&feature=youtu.be

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
    Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca böyle yazı çıkıyor bir fikri olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kimse yok heralde ?

• Iyi günler arkadaşlar bazen telefonla konuşurken ses kesilmesi yasıyorum. Karşıdan ses geliyor fakat benim sesim 3-5 saniyeliğine kesiliyor. Böyle bir sorun yaşayan oldumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hukukbey

Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca böyle yazı çıkıyor bir fikri olan var mı ?
    Ilginçmiş. Sanırım öncesinde bir şey yapılmış ve emin misin tarzında bir uyarı veya hata gibi bir ibare.

• Note 8 e 4600 tl vermeye deger mi? Dist. Garantili

Kalemli bir tel gerekiyor.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Dostum daha önce ne olabilir ki hiçbişey yapmadım

• Merhaba Arkadaşlar, şöyle bir sorum olacak size, telefonum Note 8. Whatsapp hariç diğer uygulamalarda bildirim sorunu yaşıyorum pil optimizasyonlarını kapadım her şeyi yaptım sadece adaptif pil açık bundan dolayı bildirimler gecikebilir mi ?

• Baytilki B kullanıcısına yanıt
    Bende de var benzer sorun ama sorun wirelessdan kaynaklanıyor gibi bende ama

• Bende işte wireless ya da Mobil Veri farketmiyor ekran açıkken çatır çatır geliyor bildirimler fakat ekran kapalıyken gecikmeler oluyor adaptif pil ile wakelock'u geciktirdiği için bildirimler de gecikiyormuş internetten okuduğuma göre öyle midir gerçekten buraya sormak istedim.

• Note 8 ekranın da beyaz renkte hafif pembeleşme var arkadaşlar Bu genel bir sorun mu garanti kapsamında değişim olur mu ?

Bende aynı sorunu yaşıyordum, adaptif pil i kapattım, şuan sorun yok gibi. Sadece icq uygulamasında ekran kapalı iken bildirim gelmiyor (başka bir uygulama cihazı uyandırırsa geliyor)
  • ilker_kiran kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi adaptif pili kapattım bakalım inşallah düzelir cevabınız için teşekkürler.

Ben de yüksek performans ile kullanmaya başladım. Optimize ile arasında pil açısından hiçbir fark olmadığı gibi, yüksek performans mdounda ekran daha parlak ve canlı bir hale geliyor. adaptif pil hep kapalıdır benim.
  • Beyler Note8 mi a70 mi :)
  • 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.