Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (1220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12181219122012211222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LED satıldı 2 adet alcantara kılıf ve 1 adet mavi protective var
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung Note 8 + Zhiyun Smooth 4 + Dex + Bluetooth klavyehttps://letgo.onelink.me/O2PG/f96608c4

Android PIE yükseltilmedi - alacak kişi kendisi ister update eder ister bir önceki android sürümünde kullanır!..
  • Arkadaşlar youtube da takulma yaşıyormusunuz?

Youtube da videoları açıyorum yaklaşık 1 dk sonra takılıyor, ne yapsam ilerlemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkCA

Arkadaşlar youtube da takulma yaşıyormusunuz?

Youtube da videoları açıyorum yaklaşık 1 dk sonra takılıyor, ne yapsam ilerlemiyor
    Takılma falan yok bende. Bastıktan 2-3 sn sonra açıyor.

• Son bir aydır görüşmelerde karşı tarafın sesini cızırtılı duymaya başladım. Telefonun ön yüzüne su sıçraması olmuştu. Sanki ondan sonra başladı gibi geliyor bana. Fikri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 15 Temmuz 2019; 22:34:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Takılma falan yok bende. Bastıktan 2-3 sn sonra açıyor.

Alıntıları Göster
    düzeldi şuan bende de sanırım turkcellden kaynaklıydı..

arkadaşlar eski versiyonda sol alttaki tuşa basılı tutunca ekran direkt olarak 2 ye bölünüyordu!

şuan bu ayarı nasıl yaparım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceandark

arkadaşlar N9500 STOCK ROM ROT ATMA olayını kendim hallettim. denendi ve sorunsuz kullanılabilir link i veriyorum :

https://www.androidatesi.com/konular/samsung-n9500-snapdragon-stock-rom-tam-rootlu-kullanma-hatasiz.5411/

Bu arada VOLTE sorununu da hallettim, bilginize. ARAMA KAYIT ÖZELLİĞİ AKTİF, VİDEO ARAMA AKTİF. İLGİLİ GÖRÜNTÜLERİ SİTEYE ATTIM
    Harika bir haber. Teşekkür ederiz. Root için hangi sürümde olmamız gerekiyor. Şu an Temmuz pie güncellemesi var cihazımda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Selamun Aleyküm arkadaşlar cihazi satıyorum. İlgilenen arkadaslar varsa linki bırakıyorum. Makul tekliflere açığım.Takas düşünmüyorum.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-8-64gb-samsung-tr-garantili-temiz--139033282#139033282

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamanında evde kaybedip bulamadığım spigen kılıfı buldum.

Uygun fiyatla vereceğim.

İlgileneler linkten bakabilirler.
    https://forum.donanimhaber.com/spigen-samsung-galaxy-note-8-kilif-liquid-crystal-4-tarafi-koruma--139154426
  • Selamlar az önce telefonu betona yüzüstü düşürdüm ve ekranın sağ alt köşesi kırıldı. Moralim çok bozuk. Değişim yaptıran ya da fiyatlardan haberi olan var mı? Telefon vatan bilgisayardan alınma, tr garantili haliyle, sanırım garantisi henüz bitmedi gerçi düşürmeyi kapsar mı onu da bilmiyorum. Offff nerden çıktı şimdi bu...

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun üzücü bir durum ama maddi telafisi olan bir şey çok da uzmeyin kendinizi

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur_91

Selamlar az önce telefonu betona yüzüstü düşürdüm ve ekranın sağ alt köşesi kırıldı. Moralim çok bozuk. Değişim yaptıran ya da fiyatlardan haberi olan var mı? Telefon vatan bilgisayardan alınma, tr garantili haliyle, sanırım garantisi henüz bitmedi gerçi düşürmeyi kapsar mı onu da bilmiyorum. Offff nerden çıktı şimdi bu...
    Garantide sanırsam 1250 tl değiştiriyorlar geçmiş olsun hocam benim telefonunda sağ altında çatlak var diğer ay yaptırıcam.

• Outlook mail geldiğinde programdan açıp okumama hatta silmeme rağmen bildirimi gitmiyor bildirim çubuğunda?
    Güncellemeden sonra oldu böyle. Sebebi nedir var mı başına gelen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Noobs Gona Wild

Garantide sanırsam 1250 tl değiştiriyorlar geçmiş olsun hocam benim telefonunda sağ altında çatlak var diğer ay yaptırıcam.

Alıntıları Göster
    Paranıza yazık ekran değiştirtmeyin. 400-450 civarına fabrikasyon kadar kaliteli değiştiren firmalar var (mahalle arası telefoncusu değil) gidin yaptırın s7 edge yi değiştirttim ben orjinalden zerre farksız yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hauntedd

Paranıza yazık ekran değiştirtmeyin. 400-450 civarına fabrikasyon kadar kaliteli değiştiren firmalar var (mahalle arası telefoncusu değil) gidin yaptırın s7 edge yi değiştirttim ben orjinalden zerre farksız yaptılar.

Alıntıları Göster
    Garanti sadece camı değil ekranı, arka camı çerçeveyi ve bataryayıda değiştiriyor.benim cihazımın çoğu yeride çizik ve ekran yanmasıda var.hem ne kadar iyi yaparsa yapsın telefonculara güvenmiyorum.

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim insan beklemiyor olunca böyle bir durumu biraz üzülebiliyor. Oovv beklediğimden de yüksekmiş. Şu an aklıma geldi sanırım bir de kasko gibi bir şey yaptırmıştım, onu da bir kontrol edeyim, antalya merkeze gidince soracağım artık. Yalnız bu çatlaklar ilerliyor, dün kırık yer daha küçük bir bölgeydi. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur_91 -- 19 Temmuz 2019; 9:45:36 >
  • Merhaba,
    Note 8 yurtiçi cihazım var. Eskiden ACR kullanarak görüşmelerimi kayıt altında tutabiliyordum. İş icabı çok lazım oluyor. Şimdi Pie (9) kullandığım için kayıt yapamıyor. Araştırmalarıma göre Hindistan (INS) CSC kullanılırsa dahili kayıt programı aktif olacakmış. Ama bu değişikliği yapabilecek tecrübem ve bilgim yok. Bu konuda nereden yardım alabilirim, ücreti karşılığı bunu bana yapacak birileri varmıdır. Gaziantep de yaşıyorum bu arada. 0 | |
  • Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de var ekran kırık.Şu an nerden yaptırsam diye düşünüyorum.Samsung da yaptırmak için Ankaraya göndermem lazım sanırım,bu işlem uzun sürebilir.Hemen hemen samsung la aynı fiyata yapan servislerde var.Acaba hangisi daha güvenilir?İkisi de aynı işi yapıyosa samsungun 1 ayda yapmasını beklemek saçma olur gibi.ekranı kırılıp tamir ettirenler bilgilendirirse sevinirim.
    Not:telefon yurtdışı

• quote:

Orijinalden alıntı: Melikizm

Hocam aynı sorun bende de var ekran kırık.Şu an nerden yaptırsam diye düşünüyorum.Samsung da yaptırmak için Ankaraya göndermem lazım sanırım,bu işlem uzun sürebilir.Hemen hemen samsung la aynı fiyata yapan servislerde var.Acaba hangisi daha güvenilir?İkisi de aynı işi yapıyosa samsungun 1 ayda yapmasını beklemek saçma olur gibi.ekranı kırılıp tamir ettirenler bilgilendirirse sevinirim.
    Not:telefon yurtdışı
    Aklınızdaki bu düşünceyi telefoncumu aşıladı bilmiyorum ama şöyle anlatayım size.

Orjinal yedek parçalar dışarıya yedek parça olarak satılmaz samsung sony iphone marka farketmez. Dışarıda takılacak olan parça ne olursa olsun ne kadar süper kalite aynısının tıpkısıda dense sahte ve alakası olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Bu acı tecrübe sonrası araştırarak öğrendim markaları arayarak.

Birde samsung en baba hata olsun garanti işlemleri iş günü demiyorum dikkatinizi çekerim kargo dahil 15 gün sürer. Bu süre toplam herşeyiyle birlikte. Size tavsiyem kvk yâda yan garanti noktaları da var oralarada göndermemeniz yönünde olacaktır. Bir taraf kendi karını düşünürken bir taraf sadece müşteri memnuniyeti ve marka itibarını düşünecektir. Bu yüzden samsung tarafından yetki verilen değilde direk samsung garanti noktasına gönderin.

Sizin bahsettiğiniz o telefoncular bak kırık giderildi der su geçirmezlik durumu ne durumda dokunmatik hassasiyeti ekran renk ton konsatrastı ekran yenileme hızı ekran parlaklık değeri hatta ve hatta telefonlarımız 2k çözünürlüğe sahip taktiği ekran 2k olmayacak şöyleki güneş altında taktığı ekrandaki pikselleri ekran kapalı iken tek tek sayabilirsiniz =)) pikseller yansıma yapıyor ekran yüzeyi gorilla glas olmuyor en küçük saçma sapan darbede tekrardan kırılıyor. Sakin sakin biraz daha ucuz olsun hızlı olsun derken telefonunuzu çöp haline getirmeyin.

Ben zamanında getirdim. Acı bir tecrübe yaşayarak kazandım.

• Limonski L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle doğru bir söz eski telefonum J2 için batarya almıştım syrox marka çok kaliteli denmesine rağmen şarj ederken telefonun şarj girişi erimiş.
    Orjinalden sonrası yalan

• 
Sayfa: önceki 12181219122012211222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.