Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Android 9 ve One UI Turkiye ve Asya varyantlilarina gelmistir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mamatabi Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
25.124
Cevap
288
Favori
1.316.426
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Android 9 ve One UI Turkiye ve Asya varyantlilarina gelmistir :)
Giriş
    62 Mesaj

Ben de attım maili, inşallah atanlar bizimle sınırlı kalmaz. Teşekkürler bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: svs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Özcan DELİKANLI

Çok kibar duruyor. Şeffaf mı kullanıyorsunuz? Ekran koruma olmadan düşmeye rağmen yine de ekranınıza birşey olmamaıs büyük şans gerçekten.
    Bu kılıfla araç içi kullanımda sıkıntı yaşar mıyom sizce? Metal bi alan kalmıyor ve tutmayacağını düşünüyorum. Bu arada hızlı şarjı destekliyo mu kılıf?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agronom22 -- 23 Şubat 2019; 18:25:27 >
    |
    |
    MuBi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben teşekkür ederim. Umarım işe yarar. Sonuçlarını nisan ayında görüyor olacağız.

Aşağıdaki biçimde dönmüşler ama çok umursamıyorum bu maili. Konuyu net anlamamışlar. Tekrar mail attım konu hakkında.

|
    |
    Bahsedilenler: Özcan DELİKANLI , ae468468

Gönderdim, sonuç çıkacağını düşünmüyorum ama daha fazla kişi gönderirse belki bi cevap alabiliriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    svs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    781 Mesaj

Hong Kong operatörü kullanmıyorsanız VOLTE kullanmanız mümkün değil, VOLTE olsun istiyorsanız kendi ülkenizin destekleyen telefonunu alın demişler. Bir şey çıkmayacak gibi...

|
    |
    svs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba.
    Play Store'dan uygulamaları direkt sd karta yüklemenin bir yolu mevcutsa yardımcı olabilir misiniz?

|
    |

Hocam bunlar kendilerinden bihaber doğrusu, geçerli yazılım sürümünüz tarafından desteklemiyor diyor bildirim panelinden açmayı deneyince halen neden uzatıyorlar anlamıyorum açıkçası.

|
    |
    cyber518 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gerçekten çok ilginç ve bir o kadar da merak uyandırıcı bir sorun, telefonunuzun ön tarafında cam ekran koruyucu var mı, belki o veya kullandığınız kılıf yapıyordur diye düşünüp olaya iyimser bakmak istiyorum, ancak kötü tarafından bakarsak ya kameranızın modülü yerinden çıktı veya anakartınızda ısıdan dolayı genleşme oluyor, inşallah donanımsal değildir, yoksa mecburen servise vermek zorundasınız. :(

|
    |
    daniel_wellington kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arabada mıknatıslı zımbırtılarla kullanıyorum, metal aksam telefona değil, kılıfa yapışık. Hiç düşme sorunu yaşamadım. Kablosuz şarj şöyle sıkıntı; sırf kılıf kullanırsanız problem yok, ama araç tutucusu mıknastısı öyle bir yerleştirmelisiniz ki hem şarja engel olmamalı, hem de ısınmamalı. Aleti sabitlemeden bantla bir kaç deneme yapmanızda fayda var.

Edit: kılıf şeffaf ama yanlar siyah, stant metal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuBi -- 23 Şubat 2019; 20:4:51 >
    |
    |
    agronom22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj

Spigen i ilk çıktığı zamanlarda 90 küsür liraya almıştım, hem kendim, hem eşimin arabasında kullanıyordum. Izgaraya giren taraftaki lastik önce deforme oldu, ardından da kullanılamaz hale geldi. Ben de migros ta satılan 5tl lik lerden aldım. İkimizde aynısını kullanıyoruz ve çok memnunum. Tavsiye ederim, çok para vermeye gerek yok.

|
    |
    agronom22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj
    Selam dostlar.
    Bluetooth kulaklığın şarjını görmek istiyorum böyle bi özelliği ayarlarda bulamadım!
    Acaba yok mu ? Ben mi iyi bakmadım?

Dostum merhabalar senin paylaştığın Google camera linkinden indirip kurulum yaptım fakat night mode tok sanırım yada ben bulamadım ..
    Bilgin varsa söylermisin rica etsem

|
    |
    zncrsz16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj

Play storede Baton uygulaması ile görünüyor. Benim saat görünüyor yüzde kulaklık görünmüyordu böyle çözdüm.

|
    |
    dvoca kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    462 Mesaj

Telefonda böyle bi menü yok yani....
    Sağol dostum 3. Parti yazılımları pek kullanmak istemiyorum. Teşekkür ederim

|
    |
    The Fame Monsters kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Arkadaslar bende note 4 var ve yavastan catirdamaya basladi. Elimde kalmadan bir telefon almak istiyorum. Note 8 indirim kuponu vs ile 3850 ye buldum. Yakin fiyatta 4200 tl civari s9 plus var ve 1000 tl pahaliya note 9 var. Sizin seciminiz ne olurdu uzun zamandir note 8 kullanicisi olarak? Yoksa az daha beklenilmelinki... Fiyatlari duser mi?

• Yüzbaşı
    833 Mesaj

Kalem önemli değil, kullanmıyorum diyorsan önünde onlarca alternatif var. Ben olsam samsung a takılıp kalmam. Kalem önemli ise ve bütçe var ise note9 tercih ederdim.

|
    |
    putamens kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    72 Mesaj
    bende n9500 kullanıcısıyım arkadaşlar yeni sürümün geliş tarihi hakkında bilgisi olan varmı

Nisan hocam

|
    |
    grag0r kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MuBi

Arabada mıknatıslı zımbırtılarla kullanıyorum, metal aksam telefona değil, kılıfa yapışık. Hiç düşme sorunu yaşamadım. Kablosuz şarj şöyle sıkıntı; sırf kılıf kullanırsanız problem yok, ama araç tutucusu mıknastısı öyle bir yerleştirmelisiniz ki hem şarja engel olmamalı, hem de ısınmamalı. Aleti sabitlemeden bantla bir kaç deneme yapmanızda fayda var.

Edit: kılıf şeffaf ama yanlar siyah, stant metal.
    Aynı kılıfın siparişini verdim. Toz alıyor arka camı çiziyor ve parmak izi bırakıyor gibi olumsuz görüşleri de okumama rağmen hoşuma gitti. Mıknatıs konusunda emin olamadığım için spigeninkini almaktan şimdilik vazgeçtim. Kılıf şeffaf sonuçta ve o metal parçanın hoş durmayacağı kansındayım. Teşekkür ederim ilginize.
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
Lastik Fiyatları
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.