Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.738
Cevap
188
Favori
1.591.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ithalat garantili snapdragon işlemcili çift hatlı bir note 8 im var. Buna root nasıl atılır ? Exynosla snapdragon farklıymış galiba da yardımcı olabilecek var mı ?

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlamıyorum millet 6.30 saatten az ekran süresi almadığını söylüyor şaka mı bu?
    Ben 4 saat max görebiliyorum
  • otostopcu97 kullanıcısına yanıt
    Bunu uygula

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-8/how-to/guide-n9500-unlocking-bl-twrp-t3696103

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ciroer C kullanıcısına yanıt
    Celallenmeyin bende yeni çıkardım bende sarjdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otostopcu97 -- 13 Mayıs 2018; 15:48:50 >
  • ohmygod.gif O kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon snapdragon çift hatlı ithalat garantili. Yukarda ss de paylaştım. Uygundur demi benim telefona ? Cortlatmayalim sonra

Paylaştığın ss ye göre telefon modeli N9500,eğer buysa cortlamaz

• ohmygod.gif O kullanıcısına yanıt
    *#1234# yaptım. Bu onun ss i inşallah bir sorun yaşamayız

Ayarlar>hakkında>telefon modeli'nde yazar. Yada telefonu download moda alın orada da yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Bilader 6 aylik garantili sifir gibi note8e 2500 lira veriyorlar.

4 yillik ekrani tuzbuz olmus sadece faturasi olan 6plus'a 900 lira veriyorlar.

Sat bakayim suan 7plus, 8plus ne kadar gidecek ikinci eli..?

Sen o konulara girersen 10 km yapan araba ikinci ele dusup binlerce lira deger kaybediyor.

Mantığa bak.
    1 ay önce iphone 6s plus'ımı 2500TL ye sattım ve note 8 'e geçtim. bence teknoloji takip etmeyi sevmeyen temel düzey kullanıcılar iphone kullanmalı.

note 8'inizi 2500TL'ye satarsanız gerçekten ilk olursunuz bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 13 Mayıs 2018; 18:25:44 >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
    Arkadaşlar N9500 cihazımda Oreo ile ilk şarj sürem. Bekleme ağırlıklı bir kullanım tablosuna dayalı. Akşam 22.00 sabah 07.00 arası uçak modunda. Ekran fazla açık bırakmadan, günlük 2 saat kadar telefon görüşmesi yapılarak kullandım. Android 7'de aynı senaryoya göre 2 kat fazla bekleme aldım. Ayrıca cihazım hızlıydı, ama Oreo yükledikten sonra android 7'de hızlı olmadığını anladım. Şuan cihaz uçuyor. Gecikme süresi diye bir şey yok, tepki süresi mükemmel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özcan DELİKANLI -- 13 Mayıs 2018; 19:3:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Kuzen yanımda haftasonu buluşmasındayız. Tabi bende N9500 snapdragon835 li özcan da aynisi. Bende android 7.1.1 nugat . Özcan da 8.0 oreo var. Ben şoktayım. Haziranda oreoya geçecektim ama sanırım erkene alacağım. SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Arkadaşlar kulaklığını satmak isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir mi ?
  • Özcan Hocam,

Note edition sayfasında böyle bir bilgi var CSC dosyasını değiştirme ile alakalı. İthalat garantili Note 8 cihazlar içinde bu yöntemi uygulama imkanımız olabilir mi?

CSC KURULUMU VE VOLTE KONUSU

1- SD Kart'a atmak zorundasınız. başka türlü uygulama şansımız olmuyor.
    2- Uygulamadan önce wipe cache yapmanızı tavsiye ederim.
    3- gerekli dosyaya:https://drive.google.com/open?id=1tPoMfG_WFHw_ZvZbIUjb35nJoOiwNAFi adresinden ulaşabilirsiniz.
    4- gerekli dosya s7edge modelinden alınmıştır ve orjinaldir zaten orjinal olmasa yükleyemezsiniz.
    5- dosyayı yükledikten sonra wipe cache yaparsanız eski haline döner ama dönmezse diye orjinal csc dosyasını yedeklemiştim.
    o dosyaya da bu adresten ulaşabilirsinizhttps://drive.google.com/file/d/1khKD6lZiv-v_L-9OjK5Ai-H7grjGsbdf/view
    6- Bu işlemler tarafımdan denenmiş ve olumlu sonuç alınmıştır. Ama deneyip denememek sizlere ait bir konudur ve sorumluluk kabul edilmemektedir. Ben şu an sorunsuz kullanıyorum ve whatsapp grubu ve forumdan takip ettiğim kadarıyla olumlu sonuçlar alınıyor.
    7- yaptığımız bu işlem root gerektirmez veya bir rom yükleme değildir. orginal csc kodunu sisteme yüklemektir. Bu csc yi odin ile yükleyemezsiniz ve cihaz hata verir. tek yükleme yöntemi budur.
    8- Volte ve Vowifi operatör kaynaklı konulardır operatorünüz destekliyor ise kullanabilirsiniz. ekranda 4.5G Yazar ve aramalarda telefon formatı 054x xxx xx xx olarak gözükür. yani türkiye formatına dönüşür.
    9- Yazılım mühendisi veya bilgisayar mühendisi değilim. sadece kendimde çok müzdariptim eski yöntemlerle biraz kurcaladım ve olumlu sonuç aldım KNOX sayacınız 0x0 olarak gözükür.
    10- Tüm samsung telefonlarda denenebilir. başarılı olurmu bilmem ama denemeye değer. sorumluluk deneyen kişiye aittir :)

• gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Bunun yeri burası mı ne yapalım şimdi fiyat düştü ise kullanmayacaksan almasaydın birader derdinden bizene birşeyler öğrenmek için foruma bakıyorum hep bu tarz yazılar buradan isyan etsen ne olur kim duyacak

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkürler hocam. Elim terliyo ama herhangi bir yerden su girmediği için acaba telefonda bir hata oluştuda o yüzden mi sürekli hata alıyorum diye merak ettim. Bu Hayalet aramaların belkide son yüklediğim uygulamalarda kaynaklı olabileceğini düşündüm ve son yüklediklerimi sildim. Şimdilik bir sorun yokmuş gibi gözüküyor.

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam en kısa zamanda şarjı fulleyip dediklerinizi uygulayacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Ne konu kirliligi? Note8 kendi kirlilik zaten. Bu ne rezillik ya. 2 bin lira bir telefon fiyati. Yazik gercekten yazik..

Buyuk konusmayim ama bir daha uzaya cikan telefon yapsa Samsung almam heralde.
    Kardesim sen bu düşünceyle uzaya çıkmayı mı düşünüyorsun, karşı caddeye geçtiğine şükretmelisin bence 😁

• Laf soktugunuz icin boyunuz 1cm uzadi.

Tebrikler.

• devhuso kullanıcısına yanıt
    Ben konu kurallarinda boyle bir konudan bahsedemezsiniz diye bir sey okumadim. Bir sey ogrenmek istiyorsan kitapcigini oku.

• 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.