Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba;

Keşke dediğiniz gibi olsa. Ancak CSC dosyası ana bant sürümü için olması gerekiyor. Amerikan versiyonlarının ana bant sürümü aynı olduğu için sadece CSC değişimi yaparak açabiliyorlar. Bizim burada yapmamız gereken donanımı aynı cihazların komple yazılımını değiştirerek N950U1 modeline geçiş yapmamız olacak.
  • Akşam 23.00 şarj %100 iken Maximum güç tasarrufu moduna alıp yattım sabah 06.00 %97 şarj. Skandal resmen. Uyku moduna da alsan maksimum güc tasarrufuna da alsan gece yiyor cayır cayır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 10 Mayıs 2018; 9:09:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben yükledim volte dışında sıkıntı görmedim. Cihat gayet hızlanmış.

Şarj konusunda bir değişiklik fark etmedim. Akşam %100 bıraktım sabah %96 yine.

İyi günler.
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

N950U1 yazılımını N9500 cihazlara yükleyebilen var mı? Bir de türkçe oluyor mu?

Teşekkürler.
  • selcukyy76 S kullanıcısına yanıt
    Şu anki durumda pit dosya hatası veriyor. CSC içinden çıkan pit dosyasını kabul etmiyor. Onunla ilgili araştırma yapıyorum. Her hangi bir gelişme olursa buradan paylaşırım.
  • Sonunda Oreo'yu ben de yükledim, her şey iyi hoş da şu facebook uygulamasını çok zor açıyor cihaz, bu herkeste böylemi acaba ya da bir çözümü mevcut mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler Hocam.

Kolay gelsin.
    Teşekkürler hocam gece bende denedim pit hatası derdi dediğiniz gibi.İyi çalışmalar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar, Oreoda volte işini çözebilen büyük sevap işleyecek.
  • Zamanında almadık fiyat uçmuş
  • Başka bir sayfada da pit doyası aşamasında kalmışlar.

https://www.androidatesi.com/threads/note-8-snapdragon-n950u1-rehberi-ve-n9500-cin-surum-degistirme.845/page-2

Bu pit konusu aşılırsa, güzel gelişmeler olacak umarım. Eğer bu sorun çözülürse, o zaman fiyarları daha da artabilir bu telefonların.
  • RightClick R kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Pit dosyasının indirilip odinde pit yazan yere eklenmesi gerektiği bildiriliyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • RightClick R kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar,

Aşağıdaki linki inceler misiniz? Belki faydası olabilir.

https://www.mobileheadlines.net/samsung-galaxy-note-8-n950u1-repair-firmware/
  • selcukyy76 S kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar,

aşağıdaki sitede yazılımın içerisinde pit dosyası da gösteriliyor.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukyy76

Merhaba,

Pit dosyasının indirilip odinde pit yazan yere eklenmesi gerektiği bildiriliyor.

Peki bu mümkün mü

• yeni 80-100mb'lık update, tr cihazlara geldi mi update eden var mı?
  • Arkadaşlar bu platformu samsung disabler proya para verdik yukledik şimdi markette yok sebebi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Arkadaşlar bu platformu samsung disabler proya para verdik yukledik şimdi markette yok sebebi nedir
    buyrun kendi yüklemem

https://yadi.sk/d/Jt9K7DGb3PmCv3

• quote:

Orijinalden alıntı: oceandark

Peki bu mümkün mü

Alıntıları Göster
    csc dosyasının uzantısını .tar şeklinde değiştirip içinden pit dosyasını alabiliyorsunuz fakat diğer dosyalarla birlikte pit dosyasınını da odinle gösterip yüklemeyi denediğinizde yüklemiyor.Faild hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: avmehmet

buyrun kendi yüklemem

https://yadi.sk/d/Jt9K7DGb3PmCv3

Alıntıları Göster
    Paylaşım için teşekkürler lakin Oreo'da çalıştıramadım. V2 lazım dedi ama yine de olmadı

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.