Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Android 9 ve One UI ile Türkiye resmi güncellemesi gelmiştir :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gjm, herze Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 7 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
23.872
Cevap
301
Favori
1.205.176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] Android 9 ve One UI ile Türkiye resmi güncellemesi gelmiştir :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      273 Mesaj
      23 Nisan 2018 23:20:02
      simgelerde fontlarda büyüme var mı? nefret ediyorum büyük görünmesinden. yok ise ben de geçeceğim.

eski kullanıcı kodu: samizdat
    • Yüzbaşı
      782 Mesaj
      23 Nisan 2018 23:29:56

Aslında çok yemiyor da Oreoda yiyor gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      782 Mesaj
      23 Nisan 2018 23:31:57

Sadece edge ekranindaki simgeler büyümüş. Bir de canlı odak yazısı küçülmüş. Başka bir değişiklik yok.

|
      |
      Kara Kitap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3081 Mesaj
      23 Nisan 2018 23:42:22

geri dönüş yok mu
      |
      |
      Designer83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 1800X 3.6 GHZ//NOCTUA NH-U12S SE// ASUS C6H/ ASUS ROG GeForce GTX 1080 STRIX-A8G-GAMING// GSKILL 32GB (4x8GB) TRIDENT Z DDR4 3600MHz CL16 1.35V Dual kit RGB LED Ram// Samsung 512GB 970 PRO M.2 Sata NVMe SSD// NZXT Source S340 Elite - Mini tower ATX// ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör// 8tb seagate// 4 gb WD// 2 gb wd (Asus Sabertooth x79, i74930K, 8x4gb ddr3 ram)//MacBook Pro 15"i7/T Bar/2.6GHz/512GB 8TH MR942TU/A-MR972TU/A //Subaru Forester 2.0XT Adventure Turbo
    • Teğmen
      137 Mesaj
      24 Nisan 2018 00:13:07
      Yanlış anlamazsanız benim düşüncem çoğu kullanıcı telefonun tüm özelliklerini kapatıyor. Note 8 oluyor sana 3310 tabiri caiz ise. Ekran sürelerinin farkı bu bence. Yanlışsam kullanıcılar beni sakince aşırıya kaçmadan uyarsın. Çünkü note 8 için araştırma yapan arkadaşlar var. Onlar için yanıltıcı olmasın. Mesela ben 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Herşey açık dolu dolu kullanarak. Ama başka arkadaşlar daha yüksek ekran süreleri alıyor. Bu da arayış içinde olan arkadaşlar için olumsuz bir sonuç doğuruyor. Benim kannatim ekran sürelerine pek takılmayın , telefonunuz günü çıkarıyor mu ona bakın.

Ekran süresi yanlıtıcı olabilir. Örneğin wifi'den youtubeyi açın.%100 den itibaren abuk subuk saçma video izleyin (malum Youtube Türkiye artık birkaç kanal harici öyle) sonra bakalım ekran sürenize.😊

Özellikleri kapatan arkadaşlara saygım sonsuz beni yanlış anlamasınlar onlar da bir yerde haklılar. Sürekli şarjla uğraşmak istemiyorlar.

Hayırlı forumlar 😊

|
      |

• Teğmen
      148 Mesaj
      24 Nisan 2018 00:23:26
      Güncellemeden sonra telefon uçuyor, yemişim şarjını.

• Yarbay
      3600 Mesaj
      24 Nisan 2018 00:26:28
      Bildirimler iyice sapıttı Oreo dan sonra. Whatsapp bildirimlsrini kapatıyorum. Kendi kendine açılıyor. Sadece uygulama simge işaretlerini açıyorum hepsi açılıyor felan. Saçma sapan bi hal aldı. Volte zaten gitti. 7.1.1 e dönme imkanı varsa dönücem tez zamanda.

XBOX[ONE] Live: nucLearTR - PSN[PS4]: nucLearTR
    • Yüzbaşı
      782 Mesaj
      24 Nisan 2018 00:37:12

Sarj konusunda yanıldım sanırım.

Şarjı biteremedim fakat gayet iyi bir süre şu an için 😊

Dediginiz gibi 6 saati geçecek.

|
      |
      atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      24 Nisan 2018 00:44:23
      batarya kalibresi nasıldı ? ne yapıyorduk acaba
      |
      |

• Yüzbaşı
      376 Mesaj
      24 Nisan 2018 01:05:16
      quote:

Orijinalden alıntı: nucLear Bildirimler iyice sapıttı Oreo dan sonra. Whatsapp bildirimlsrini kapatıyorum. Kendi kendine açılıyor. Sadece uygulama simge işaretlerini açıyorum hepsi açılıyor felan. Saçma sapan bi hal aldı. Volte zaten gitti. 7.1.1 e dönme imkanı varsa dönücem tez zamanda.
      Ben geri döndüm hocam.

• Yarbay
      2642 Mesaj
      24 Nisan 2018 07:50:57

Baya iyi

|
      |
      Cudana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      57 Mesaj
      24 Nisan 2018 08:04:46

Verileriniz silindi mi ve knox sayacı ne durumda?

|
      |
      yunusbeen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4153 Mesaj
      24 Nisan 2018 08:29:26
      Arkadaşlar güncellemeden sonra telefon kablolu olarak şarj kabul etmiyor.Kablosuz da sıkıntı yok.Bir de sürekli nem uyarısı veriyor ama nem teması yok.Şarj olmaya başlarsa da hızlı şarj aktif olmuyor farklı adaptörler ile denedim durum aynı varmı böyle bir sıkıntı yaşayan.
      |
      |

İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS ROG SWIFT PG278Q G-SYNC Monitör246/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ G.Skill SniperX 16GB (2X8GB) 3000Mhz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2xWD 1TB CAVIAR BLACK/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO Youtube channelhttps://www.youtube.com/user/22277296/videos
    • Yarbay
      2313 Mesaj
      24 Nisan 2018 09:45:49
      n9500 oreo ile muhteşem oldu büyük ihtimal sd835 le büyük bir stabilizasyon uyumu var

TR versiyonlardaki sorunlar exynos ile android arasındaki henüz oturmamış stabilite sorunlarından diye düşünüyorum

şarjı şuan için muhteşem takılma yok yağ gibi hatta şu kalem çıkınca takılıyor deniliyordu oda yok ufak tefek lag larda giderilmiş

hele yüz tanıma resmen uçuyor one plus 5 vardı ona yaklaşmış

defalarca söyledim qualcomm işlemciler daha stabil vede pil konusunda iyilerdir eğer exynos işlemcili tek seçenek olsaydı note 8 i eleyecektim

ha buarada wipe cache yapmadım bile demek yapsam ne olur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAS207 -- 24 Nisan 2018; 9:46:53 >

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR

ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3

Note 8

LG 58UH635
    • Yüzbaşı
      376 Mesaj
      24 Nisan 2018 10:37:07
      quote:

Orijinalden alıntı: MAS207 n9500 oreo ile muhteşem oldu büyük ihtimal sd835 le büyük bir stabilizasyon uyumu var

TR versiyonlardaki sorunlar exynos ile android arasındaki henüz oturmamış stabilite sorunlarından diye düşünüyorum

şarjı şuan için muhteşem takılma yok yağ gibi hatta şu kalem çıkınca takılıyor deniliyordu oda yok ufak tefek lag larda giderilmiş

hele yüz tanıma resmen uçuyor one plus 5 vardı ona yaklaşmış

defalarca söyledim qualcomm işlemciler daha stabil vede pil konusunda iyilerdir eğer exynos işlemcili tek seçenek olsaydı note 8 i eleyecektim

ha buarada wipe cache yapmadım bile demek yapsam ne olur acaba
      Hızlı olmasına hızlıda tek eksik volte açamıyoruz ve 4g hızı diğerlerine göree düşük çünkü cscsi farklı.Bunlara bir çözüm bulunması gerek.
      |
      |

• Teğmen
      165 Mesaj
      24 Nisan 2018 11:57:16
      Arkadaşlar telefon ilk çıktığı zamanlarda almıştım yani uzun süredir kullanıyorum bütün güncellemeleri çıktığı gibi yükleyip telefonu en güncel şekilde kullanıyorum ama son 1 haftadır şarj konusundan çok muzdaripim. Çok çabuk boşalıyor şarj. Telefona format atma kararı aldım bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Nasıl format atmamı önerirsin pek bilgim yok bu konularda. Hard format mı factory resrt mi hangisi iyi olur. Birde formattan sonra veriler gidicek sanırım. Fotoğraf ve videolar samsung cloud da kalırmı yoksa başka şekilde yedekleyim mi. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ceanS -- 24 Nisan 2018; 11:59:33 >
      |
      |

• Yarbay
      5927 Mesaj
      24 Nisan 2018 12:01:14
      560 mb lik guncellemedeb bahsetmemis kimse. Ben kacirdim heralde gec yukledim. Kilit acinca bildirim gozukmeme hatasi duzelmis gibi. Su an gayet iyi gozukuyor

Kilit acinca bildirimin gozukmeme problemi hala devam ediyorumus. Acele etmisim yazmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realbrutal -- 24 Nisan 2018; 12:52:59 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      24 Nisan 2018 12:18:33
      arkadaşlar bazı resimlerde kişi etiketleme oluyor bazısında olmuyor neye göre nasıl açılıyor kapanıyor bu bir özellik mi var mı bilginiz? resimde yüz varsa otomatik soruyor bu kim diye liste çıkıyor seçiyorsun kimisinde de sormuyor?
      |
      |

• Yarbay
      6030 Mesaj
      24 Nisan 2018 13:22:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ae468468 Verileriniz silindi mi ve knox sayacı ne durumda? Alıntıları Göster
      Üst sürümden alt sürüme dönüşlerde stabilizasyon sıkıntısı çıkar ve sürekli ekranda durdurulma hatası alırsınız. Bu nedenle alt srüme döndüğünüzde format atmanız gerekir. O nedenle verilerinizi yedekleyip alt sürüme döndükten sonra format atmalısınız. En azından 950F sürümlerinde bu şekilde.
      |
      |

Tüm fanboylar... Yazın fan niyetine kullanmak lazım sizi :D
    • Yüzbaşı
      393 Mesaj
      24 Nisan 2018 13:49:09
      Şarjın az gittiğini belirten arkadaşlar Konum ayarlarında GPS in kapalı olduğundan emin olsunlar.

Ek olarak Yandex, Google Maps gibi uygulamalara girildiğinde GPS i otomatik açan; program kapatıldığında tekrar kapatan birşeyler arıyorsanız Tasker + AutoTools ikilisinini kullanımını araştırabilirler. Rootsuz halledilebiliyor.
      |
      |

Connecting to life...
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
SEO
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.