Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umudumu bitiren beyanat

Yine de teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

arkadaşlar telefonu almaya niyetlendim lakin bir sorum var cevaplarsanız sevinirim
    note8 ile s8+ yan yana tuttuğumda tüm ayarlar aynı olmasına rağmen note8 de beyaz renkler soluk sarımtrak duruyordu . medaimarkta test ettim.
    Note 8 in stand süresi daha uzundur ondandır. 3 ay sonra bak eşitlenir. Amoled ekran uzun süre kullanımda hem sararıyor, hem de sabit görüntü varsa burn in oluyor yani yanıyor. 6 ay standda kalan bir telefon 2 seneden fazla kullanıma rasgeliyor olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Telefon/3 nokta/ayarlar/diger ayarlar/arama bekletme 😊

Alıntıları Göster
    Valla çok iyi oldu bu ayarı düzeltebilmek teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

Note 8 in stand süresi daha uzundur ondandır. 3 ay sonra bak eşitlenir. Amoled ekran uzun süre kullanımda hem sararıyor, hem de sabit görüntü varsa burn in oluyor yani yanıyor. 6 ay standda kalan bir telefon 2 seneden fazla kullanıma rasgeliyor olabilir.

Alıntıları Göster
    olabilir çünkü google play uygulama ekranındayken dikkatli bakıldığında ana ekrandaki menu gözüküyordu, transparan bir hal almıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutyucel

24 saatlik kullanımda en az 6 saat ekran süresi alan arkadaşlar sd kart kullanmıyor olabilir mi sorusu geldi aklıma. Sd karttan vazgeçerim duruma göre. Dönüşlerinizi rica edebilir miyim arkadaşlar?
    128 gb SD kart kullanıyorum. SD kart ile alakası yok ki ekran süresinin uzunluğu kısalığı. Daha önceki mesajımda da bahsettigim gibi hard reset atarak kurun son güncellemeyi hiç bir sıkıntı yok..
    Zira ben sıkıntı var diye çok debelenmiştim.. SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Limonski L kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Telefondan OTA güncellemesi gelmiştir.

• N950F ler N9500 lerin üzerine 3 güncelleme aldı 1 haziran güvenlik yamasıda geldi biz daha 1 nisanda kaldık. başka şeyi anladıkta güvenlik güncellemesi vermemek nedir
  • 564 mb güvenlik güncellemesi için çok değil mi? Acaba başka değişiklikler var mı? Güncelleme yapıp pili bozmaktan çekiniyorum açıkçası. Hard reset atıp cihazı kullandığım haline getirmek yarım günümü alıyor.
  • Telefonla görüştükden sonra güç tuşuna basınca telefon kapanmıyor. Nasıl ayarlayabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

N950F ler N9500 lerin üzerine 3 güncelleme aldı 1 haziran güvenlik yamasıda geldi biz daha 1 nisanda kaldık. başka şeyi anladıkta güvenlik güncellemesi vermemek nedir
    Paralel ithalat cihaz sizinki de değil mi?öyle ise halinize şükredin bir tanıdığımda Çin için üretilmiş ama Türkiye ye paralel ithalat ile gelmiş olan C5 var geçende güncelleme kontrolü yaptım ona gelen giden bir şey yok Güvenlik yaması 1 Ağustos 2017 de hala..
  • Alt bar da ki sanal tuşlardan sıkıldıysanız telefonuza root atmadan sadece komut yöneticisinden usb hata ayıklamayı açarak iphone x vari navigasyon barını ekleyebilirsiniz . https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xda.nobar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tokyos7 -- 22 Haziran 2018; 11:15:16 >
  • Arkadaşlar merhaba

Benim şöyle bir problem var. Telefonda herhangi bir işlem yaparken telefon tamamen siyahlaşıyor(anladığım kadarıyla kilide girmiyor) ekrana çift tıkladığım zaman kaldığım yerden devam ediyor.

Sorun ne olabilir? Gerçekten bazen can sıkıcı bir hal oluyor.

• Yapmanız gereken sadece telefonunuz pc bağlı ve komut yöneticisini açıp adb shell pm grant com.xda.nobar android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS bu kodu yazmak ve enter lamak oem kilidine de ayrıca dokunmayın sahtekar bir insan değilim sadece insanlara yardım etmeye çalışyorum note 8 gibi telefona sanal tuş yakışmıyor . Kurduktan sonra da samsung klaveyenizin boyunu uzayın ayarlardan , birde silmek istiyorsanız da iki ayarı kapatın

• Buda videosu https://m.youtube.com/watch?v=Yg44Tu6oxnQ İyi günler iyi forumlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

Telefonla görüştükden sonra güç tuşuna basınca telefon kapanmıyor. Nasıl ayarlayabilirim?
    Telefon-üstteki üç nokta-ayarlar-arama yanıtlama ve sonlandırma-aramayı bitirmek için güç tuşuna bas seçeneği
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

564 mb güvenlik güncellemesi için çok değil mi? Acaba başka değişiklikler var mı? Güncelleme yapıp pili bozmaktan çekiniyorum açıkçası. Hard reset atıp cihazı kullandığım haline getirmek yarım günümü alıyor.
    Bu sadece güvenlik güncellemesi değil. Güncellemenin açıklama kısmında kararlılık iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri, yeni özellikler, performans üzerine başka iyileştirmeler denmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 22 Haziran 2018; 12:51:57 >
  • 
Sayfa: önceki 926927928929930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.