Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kolay kolay gelmez TR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shely

Ekranım kırıldı en uygun yöntem kendi servisimidir ve fiyat olarak bin lira civarı gözüküyor ne tavsiye edersiniz teşekkürler.
    benim de kırıldı, yetkili serviste yapıldığında sızdırmazlık ve garanti devam ediyormuş, ekranla beraber pil de sıfırlanıyormuş, henüz gönderemedim
  • staroftheskies S kullanıcısına yanıt
    Eğer dediğin gibiyse gayet makul bir iş olacak teşekkürler cevabın için
  • Bu Turkcell müşteri hizmetleri gerçekten çok kalitesiz.Telefonumu başka bi ülkeden aldığımı, TR de satılan versiyonun işlemcisiyle aynı olmasından dolayı orjinal TR romunu yüklediğimi ve bu sayede TR cihazının aldığı güncellemeleri alabildiğimi, arkadaşımın volte destekli vodafone hattımı taktığımda kendi telefonumda volte simgesinin çıktığını, kendi hattımı onun telefonuna taktığımda volte simgesinin çıkmadığını söylediğimde (ki burda sorunun hatta olduğu anlaşılıyor) hattınızı incelediğimde bi sorun gözükmüyor dedi. Tek söyledikleri şey bu. Sonrasında sözleşme fesih cezamı öğrenip başka operatöre geçeceğimi söylediğimde 'cezanız şu kadar başka yardımcı olabileceğim konu var mı' diye pişkince söylemesiyle iyice soğudum Turkcellden. Daha fazla kazıklanmamak için başka operatöre geçeceğim. Turkcell hattı olup bir türlü volte desteği alamayan arkadaşlar tüm sorunu telefonda aramamaları için bilgilendirme olarak yazmak istedim.

Saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sifir-dex-istasyonu-ta20-hizli-sarj-cihazi-24ay-garantili-561542620/detay

düşünen arkadaşlar varsa ürün sıfır açılmamıştır. ilandaki açıklamayı okuyun
    dex SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teo80 -- 3 Mayıs 2018; 11:35:0 >

• hrnckr11 kullanıcısına yanıt
    Benim de basima gelmisti Note5 te 2 yil oyaladilar aylar sonra da Note8 ime gelmisti...

Turkcell sistematik cakalligi.

SMS ayar kodlarini yollasaniz dahi olmuyor hatta gostermelik Turkcell teknik servis bolumundekiler de birseyler yapiyorlarmis gibi gorunup aslinda cok basit hattinizda VoLTE HDSES aktif birakmiyorlar ustune piskin piskin bana diyorlar ki aktif edilmemis sadece musteriler kendi talepleri ile aktifleniyor denmisti! Hemen sunu da ifade etmistim : Eski sikayet taleplerime bakin defalarca yillarca bosa ugrastirdiniz diye onlari da yerdim.

Tavrim olacak ama zamani geldiginde saglam olacak Turkcell e ... Baskasi olsa su yasadiklarimdan sonra iptal eder baskalarinkini de iptal ettirdi.

Turkcell teknik imkansizlik var dese tamam yok yetersiz derdim ama bile bile var ve aktiflemiyorlar bosuna 2 yildan fazla toplam gorusmelerim bu sorunla ilgili herhalde toplami 1 saati olmustur . Samsung u bile aramistim defalarca Samsung un hatasi da yoktur.

Samsung kendisine dusen kismi testleri yapiyor.

Turkiye yazilimi yukleniyorsa emin olun turkiye operatorlerine uyumlu ayarlari ile geliyordur aksine cihaz satin alindigi ulke farkli bile olsa model ayni bile olsa sirf yazilimi farkli denilse belki diyecegim ama sizde bilincli bir kullanici olarak mantikli olan Turkiye yazilimi yuklemissiniz . Yani yazilimsal Turkcell in elinde baskalarini suclayacak birsey yoktur...

Ilk baslarda kesilmis SIM karti mi yok kac K lik mi yok Samsung a ulasin sorun gibi sorulari defalarca ugrastiran Turkcell e bence topluca dava acilmasi gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: hrnckr11

Bu Turkcell müşteri hizmetleri gerçekten çok kalitesiz.Telefonumu başka bi ülkeden aldığımı, TR de satılan versiyonun işlemcisiyle aynı olmasından dolayı orjinal TR romunu yüklediğimi ve bu sayede TR cihazının aldığı güncellemeleri alabildiğimi, arkadaşımın volte destekli vodafone hattımı taktığımda kendi telefonumda volte simgesinin çıktığını, kendi hattımı onun telefonuna taktığımda volte simgesinin çıkmadığını söylediğimde (ki burda sorunun hatta olduğu anlaşılıyor) hattınızı incelediğimde bi sorun gözükmüyor dedi. Tek söyledikleri şey bu. Sonrasında sözleşme fesih cezamı öğrenip başka operatöre geçeceğimi söylediğimde 'cezanız şu kadar başka yardımcı olabileceğim konu var mı' diye pişkince söylemesiyle iyice soğudum Turkcellden. Daha fazla kazıklanmamak için başka operatöre geçeceğim. Turkcell hattı olup bir türlü volte desteği alamayan arkadaşlar tüm sorunu telefonda aramamaları için bilgilendirme olarak yazmak istedim.

Saygılar..
    3 gün vo lte destekli bir tr telefona hattınızı takın vodafonede var türkcell de de vardır türkcell uygulamasını yükleyin 4.5 aktifleştirme isteyi yollayın uygulama üzerinden sorun çözülecektir telefon başındaki insanlar sizin derdinizi anlamamak için çabalıyabiliyorlar o yüzden muhattab dahi olmayın he he diyin

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Hocam volte diyorum bana o ne diyor ondan bile bihaberler. Beni suçlayacak hiçbişeyiniz yok dedim. Ben TR cihazıyla aynı özelliklere sahibim, sadece konuşurken hangi cihazdan aradığımı göremeyebilirsiniz o da olsa olsa pasaport kaydını henüz yapmadığımdandır dedim. Velhasılı gözümde beş kuruş değeri kalmadı Turkcellin. Babamın şirketi değil başka operatöre geçerim.

• Limonski L kullanıcısına yanıt
    3-4 günlük kullanmalık bir cihaz bulursam deneyeceğim hocam. Müşteri hizmetleriyle muhatap olmam artık. Olmazsa başka operatöre. Teşekkür ederim ilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrnckr11 -- 3 Mayıs 2018; 12:19:3 >
    Bazen sim kartlar da sorun olabiliyor, sadece sim kartı yenilesen yeterdi. Ama tercihini Vodafone'dan yana yapabilirsin. Yurt içi ve yurtdışı bir çok avantaj sağlar. Ben Türk Telekom kullanıyorum, kullandığım paket ve fiyat başkasında olsa hemen ona geçerim.

• Vodofone telekom falan hikaye beş para etmiyor çoğu yerde 100 tl tazminat ödedim geri türkcell life mı ne ona geçtim.
  • Tabi eğer çekim gücü ve uygulama zenginliği açısından sıralama yapmak gerekirse;
    1- Turkcell
    2- Vodafone
    3- TurkTelekom

• Bir ihtimal yenilemekle olabilir dedim 1 saat önce yeni sim kartı aldım. Sonuç nafile. Sanıırm smart hocamın başına gelen bana da geldi. Bugün itibariyle Vodafone geçiş yapıyorum. Aşırı basit volte ayarıyla bir müşteri kaybetmek zaten umurlarında değil, ki voltenin nolduğunu bilmiyorlar

Hayırlı olsun, ama ilginç sizin VoLTE ile ilgili operatör mesajı paylaştığınızı hatırlıyorum. Operatör açık deyip , oyalaması kabul edilebilir değil.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

• Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam hat kapanmadan son bir kez görsel paylaşayım. Bu tamamen oyalamadır dediğiniz gibi.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Limonski L kullanıcısına yanıt
    ben günde kac saat oynuyorum yatay pozisyonda parmağım bir kere bile parmak izine ve ya kameraya varmıyor,

• Telefonum durduk yere kapanıp açıldı ve şarj girişinde nem algılandı hatası verdi. Telefonumu yıkamadım nem olması bir hata sonucu oldu galiba. Var mı bilgisi olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EDC5362EC -- 3 Mayıs 2018; 21:24:1 >
  • Hâlâ oreo kullanıyorum bilgisayarım olmadığı için yanlış anlaşılmasın =))

Ama bu gün nasıl olduysa istediğim süreyi yakaladım bu yüzdende sevindim

• Yüzde 90 mobil veri ile yakalanan bir süre bu günlük kullanımda Wi fi ile yoksa daha fazlasını alabiliyorum

• Şu anda 2. kez kapanıp açılmış durumda yok mu yardım edecek? endişelenmeye başladım.

• 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.