DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Zyxel1147, Ursa Minor, ddiscoveryy, Vaqabondx, Jasquera Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı  ( 4 Mobil Cihaz  )
18.589
Cevap
291
Favori
831.734
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      172 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:34:02
      note 8 ithalatci garantili aldim cin icin uretilen versiyon yani snapdragonlu bu cihaza oreo guncellemesi nezaman gelicek bilgisi olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 KULLANICILARI

• sometimes you just have to do things the hard way
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:44:36

Bir ya da iki ay içinde

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      BattleWaVe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      7897 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:52:14

Benim "1 kere bile kronik sorun yaşamadım" diye bahsettiğim şey ekran yanığı konusu idi :)

Geri kalan Note 4 ve Note 7 konusunda haklısınız ama ben ne Note 4 de şebeke sorunu ne de Note 7 iade ederken en ufak bir sorun yaşamamıştım ve elektronik şans işi denen şeyde o şans benden yana idi sanırım.

Note 4 de şebeke sorunundan ziyade bir güncelleme ile uzun süre güncelleme alamamasından kaynaklı yaşanan sorunlardan önce ben Note 3 e dönmüştüm :)

Huawei servisleri hakkında olumlu yorumları bende duyuyorum.

Umarım darısı Samsung'un tüm servislerinin başına ki ben Emaar Samsung'dan çok memnunum, keşke hepsi orası gibi olsa kendi adıma.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      129 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:44:45
      Selamlar. Bu samsung a özel uygulamaların güncelleme sorunu yaşayan var mı? Oreo 'dan sonra çıktı bu sıkıntı.

Edit: yanı titreşim nerden açılıra resimli cevap var ama bu sorumuza tenezzül edip cevap yazan olmamış. Güncelleme de sorun yok demekki. Deneyip -200 hatası alan var mı? Ya da bize mi özel bu sorun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le Chifre -- 22 Nisan 2018; 0:53:22 >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      485 Mesaj
      14 Nisan 2018 23:51:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Basit bi soru ama ben normal ses modundayken titreşimin olmamasını, titreşim modunda olmasını istiyorum. Titreşimi açtığımda her ikisinde de oluyor, kapatırsam olmuyor; bunun ayarı nasıl yapılıyor? Biraz karışık anlatmış olabilirim
      Ayarlar 》 Sesler ve titreşim 》 Çalarken titret butonunu kapalı duruma getirin...

Saygılar...

• Yüzbaşı
      739 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:00:30

O ayar sizin dediğiniz gibi zaten. Titreşim yoğunluğunda bildirimler aşağıdaki fotodaki gibi, eğer orayı açarsam ses modunda da bildirim geldiği zaman titriyor; kapatırsam da bu sefer titreşim modunda bildirim gelince titremiyor. Sıkıntı bu, bir şeyi yanlış yapıyorum muhtemelen.

Teşekkürler cevabınız için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Slade -- 15 Nisan 2018; 0:3:29 >
      |
      |
      mrtcbk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      6 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:10:12
      quote:

Orijinalden alıntı: ocean92

Rica ederim kullandıktan sonra geri dönüş yaparsınız
      Hocam foruma yeni giriş yaptığım için mesajınızı şimdi gördüm, gecikme için kusuruma bakmayın. Ürünü kullanıyorum. Şarj esnasında cihazda ve kendisinde ısınma oluyor. Bunun dışında memnunum. Bu ısınma olayı da normal sanırım araştırdığım kadarıyla.

|
      |

• Er
      6 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:12:38

Hocam benim cihazda barometre testi yaparken sizdeki ekran görüntüsü gibi 3'lü rakam çıkmıyor. 4 haneli bir rakam var ve burası sabit kalıyor yalnız hafif basınç uyguladığımda virgülden sonraki değerlerde artış oluyor. Bu normal mi?

|
      |
      Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:20:05

Basınç bulunduğumuz bölgeye göre farklılık gösterir bunu biliyorsunuz. virgülden önceki dediğime bakmayın siz... Anlaşılabilir olsun diye o şekilde ekran görüntüsü koydum. Daha önce de söylediğim gibi sapma oluyorsa problem yok. Sapmanın miktarı yaptığınız baskıya göre değişir. Kısacası önemli olan değerlerin değişmesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 15 Nisan 2018; 0:20:40 >
      |
      |
      Radamel34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      6 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:23:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Basınç bulunduğumuz bölgeye göre farklılık gösterir bunu biliyorsunuz. virgülden önceki dediğime bakmayın siz... Anlaşılabilir olsun diye o şekilde ekran görüntüsü koydum. Daha önce de söylediğim gibi sapma oluyorsa problem yok. Sapmanın miktarı yaptığınız baskıya göre değişir. Kısacası önemli olan değerlerin değişmesidir.
      Çok hakim değilim hocam bu konulara. Bu sebeple olduğu gibi izah etmeye çalıştım. :) Şimdi benim cihazda virgülden sonraki rakamlarda artış oluyor. Bi sorun yok dimi?

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:29:29

Tabiki sorun yok. Masaya koyup parmağınız ile 3 veya 5 kg lik bir baskı yapsanız sapmalar daha da fazla olur... Ne kadar baskı o kadar sapma Cihazı ikinci el almadıysanız böyle testlere gerek bile yok. Zaten kutuya girmeden fabrikada yeterince test ediliyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      Radamel34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      6 Mesaj
      15 Nisan 2018 00:32:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Tabiki sorun yok. Masaya koyup parmağınız ile 3 veya 5 kg lik bir baskı yapsanız sapmalar daha da fazla olur... Ne kadar baskı o kadar sapma Cihazı ikinci el almadıysanız böyle testlere gerek bile yok. Zaten kutuya girmeden fabrikada yeterince test ediliyor.
      Çok teşekkürler hocam. Cihazı sıfır aldım ama konu içinde lafı geçince ve de gözlemlediğim durum forum içindeki örneklerle benzeşmeyince insan işkilleniyor. :) Şimdi rahatladı içim, eksik olmayın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radamel34 -- 15 Nisan 2018; 0:33:16 >
      |
      |

• Çavuş
      62 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Göbekli

15 Nisan 2018 00:55:45

Böyle bir yazı çıkıyor bixby tuşuna bastığımda halbuki ben komut vermek istiyorum izin vermiyor bi ayarımı bozdum acaba

• Yüzbaşı
      405 Mesaj
      15 Nisan 2018 02:21:32

Hocam ev içinde ya da kapalı mekanda hatta karanlıkta bile çalışıyor göz çıkmıyor direkt okuyor ama o da gündüz güneş ışığı altında okumuyor millet bön bön bana bakıyor ne yapıyor bu telefonla diye parmak izine elimi atıyorum birkaç denemeden sonra okuyor düzgün koyun düzgün koyun diyerek. Yüz tanıma da yine ışığında hızlı ama o da karanlıkta okumuyor. Sizinki hiç sıkıntısız bu dediğim hallerde de çalışıyorsa ya ben iyi okutamadım ya da cihazda bişey var güncelleme de gelmedi 1 aydır hiç ne güvenlik ne oreo acaba onlarla bir nebze düzeldi mi diye düşündüm çünkü note 5 te de parmak izi yavaş algılardı 7 ile birlikte çok hızlandı

|
      |
      Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1387 Mesaj
      15 Nisan 2018 08:27:24

Doğru tespit sebebi bence extra ışık şiddeti ve yoğun pixel kullanımı

|
      |
      ahy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
    • Yarbay
      9529 Mesaj
      15 Nisan 2018 10:08:49
      Arkadaşlar Spigen glass.tr yine indirime girmiş. 60 lira ve ücretsiz kargo.

Uygulaması kolay. Yanlardan fazlaca pay var ve maalesef fazla parmak izi bırakıyor. Yapışkanın kapladığı noktalar, örneğin sağ edge kenar butonu ve ekranın köşe kısımları kapanıyor, haliyle o kısımlardaki metinler gözükmüyor. Bunun haricinde yağ ve leke tutmuyor. Kutu içinden çıkan bezle hafif silseniz yeterli, pırıl pırıl okuyor tekrar. Dokunmatik hassasiyetini düşürmüyor, bahsettikleri gibi gökkuşağı sorunu yok ve Samsung kılıflarıyla uyumlu.

Düşünen arkadaşları bilgilendireyim dedim.

• Yarbay
      5964 Mesaj
      15 Nisan 2018 10:25:56

Parmak izi için aynı parmağınızı bir kaç defa kaydedin. Böylece çok hızlı şekilde parmak izi okunacaktır.

|
      |
      apathetic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tüm fanboylar... Yazın fan niyetine kullanmak lazım sizi :D
    • Yarbay
      11910 Mesaj
      15 Nisan 2018 10:49:51
      quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Arkadaşlar Spigen glass.tr yine indirime girmiş. 60 lira ve ücretsiz kargo.

Uygulaması kolay. Yanlardan fazlaca pay var ve maalesef fazla parmak izi bırakıyor. Yapışkanın kapladığı noktalar, örneğin sağ edge kenar butonu ve ekranın köşe kısımları kapanıyor, haliyle o kısımlardaki metinler gözükmüyor. Bunun haricinde yağ ve leke tutmuyor. Kutu içinden çıkan bezle hafif silseniz yeterli, pırıl pırıl okuyor tekrar. Dokunmatik hassasiyetini düşürmüyor, bahsettikleri gibi gökkuşağı sorunu yok ve Samsung kılıflarıyla uyumlu.

Düşünen arkadaşları bilgilendireyim dedim.
      Edge ekran çok kullanışlı. Tam kaplayan ekran koruyucular edge ekranın kullanılmasını ya çok zor hale getiriyor ya da imkansız kılıyor. Bu nedenle sgpnin nano liquid zımbırtısından aldım, tam bir çöp. Bir işe yaramıyor. Uyguladıktan sonra ilk birkaç gün parmak izi tutmuyor ama 1 hafta sonra ekran eskisnden bile kötü hale geldi.

Neo flex jelatin iyi diyorlar. İnce olduğu için edge ekranının kullanımını az etkiiyormuş, ama parmak izi tuttuğu söyleniyor.

Ben de çareyi spigenin armor serisinden bir kılıf almakta buldum. Slim armor terci ettimçünkü hem ince, hem standı var hem de askeri koruma standartına sahip. Elbette UAG kadar iyi telefona oturmuyor ama çok pahalı. Kasım indirimlerinde de UAG almayı planlıyorum, bakalım.
      |
      |

• Teğmen
      185 Mesaj
      15 Nisan 2018 11:45:22
      arkadaşlar iyi pazarlar.

hong-kong romuna sahip snapdragonlu note 8 kullanicisiyim. bu cihaza amerika romu yüklenir mi? ikincisi sorum root yapan var mı cihazı sorun oluyor mu

|
      |

• Çavuş
      62 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Göbekli

15 Nisan 2018 13:10:57

Oreo kullanıyorum batarya ilk zamanlar çok kötüydü devamlı wipe yaptım sıfırladım hiçbir işe yaramadı fakat şarj ettikçe kullandıkça kendi stabilitesini sağladı

Size tavsiyem temiz kurulum yaptığınızı düşünüyorsanız fazla kafaya takmayın sabredin bir 10 gün kadar telefon kendini toparlıyor uygulamaları çalıştırması yada çalıştırmaması gerektiğini anlıyor herşey düzeliyor

Güç tasarrufu olarak orta kullanıyorum fakat bluetoot ve gps sürekli açık wi-fi de kullandım az biraz mobil veri kullandım bence gayet iyi çoğumuzun istediği bu galiba

Reklamlar
modasor
SEO
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.