DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anil01, mursel03, kaisersoze81 Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı  ( 3 Mobil Cihaz  )
18.519
Cevap
292
Favori
825.727
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4416 Mesaj
      14 Nisan 2018 10:09:01
      Dediğim gibi 7 8 aylık bi s8 plusım var defalarca düştü camda çatlaklıklarda var.. onda full time parlaklık açık turkcell tv izlerken uyuya kalıyom sabaha kapatıyom falan o derece :) Ama en ufak bi ekran yanığı yok işte bu ilginç :) Neyse konuyu çok egale etmeyelim. Note 8 bana göre bayrağı elinde tutan bi cihazdır.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      751 Mesaj
      14 Nisan 2018 12:27:34

kim ne derse desin, ışık çok açıkmış, yok aynı sabit görüntüymüş vs vs...

bu telefonun kronik sorunu bu!

servis değiştirecek tabi ama zaman içinde yine yanacaktır diye düşünüyorum.

ışığını açmayacaksam vs filan saçma geliyor bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ErtugDark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2357 Mesaj
      14 Nisan 2018 13:17:33

Merhaba. Ben barometre testini yaptığımda baskı uygulayınca değilde baskıyı kesince anlık rakamlarda yükselme oluyor. Sizin dediğinizin tam tersi yani.

|
      |
      Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      14 Nisan 2018 13:22:48

Sonuçta cihaza baskı uyguladığınızda veya baskıyı azalttığınızda sapma oluyor yani Cihazın içindeki basınç değişiyor. Basınç değişiyor ise sorun yok demektir.

|
      |
      atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      2357 Mesaj
      14 Nisan 2018 13:28:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Sonuçta cihaza baskı uyguladığınızda veya baskıyı azalttığınızda sapma oluyor yani Cihazın içindeki basınç değişiyor. Basınç değişiyor ise sorun yok demektir.
      Yani. Bir mesajında okumuştum eğer sızdırma olsaydı o değerler Hiç değişmezdi. Teşekkürler

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      14 Nisan 2018 13:30:57

Aynen öyle. Yapay basınç oluşturduğumuzda eğer o değerlerde sapma olmuyorsa su izolasyonu ile ilgili bir problem olduğundandır. Ki sizde öyle bir problem yok

|
      |
      atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Er
      4 Mesaj
      14 Nisan 2018 14:26:31
      samsung.com resmi internet sitesinde 950 dolar...ordan almanın sakıncası nedir arkadaşlar..?

• Yarbay
      5964 Mesaj
      14 Nisan 2018 15:01:27
      quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

kim ne derse desin, ışık çok açıkmış, yok aynı sabit görüntüymüş vs vs...

bu telefonun kronik sorunu bu!

servis değiştirecek tabi ama zaman içinde yine yanacaktır diye düşünüyorum.

ışığını açmayacaksam vs filan saçma geliyor bana.
      Kronik ????

Dünyada kaç kişi böyle birşeyden müzdarip? Birşeyin kronik olması için herkeste aynı süre içinde etki eden bir durum olması lazım. Öyle pat diye kronik diyerek lekelemeye gitmemek lazım.

Tüm fanboylar... Yazın fan niyetine kullanmak lazım sizi :D
    • Yarbay
      5964 Mesaj
      14 Nisan 2018 15:04:35

950 dolar yurt dışı fiyatı sen almak istediğinde ise 5500 tl olacak o değer.

|
      |
      estabella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5964 Mesaj
      14 Nisan 2018 15:07:31
      Amoled yanığı nasıl olur bilin arkadaş.

Ekrana bir tane logo yada görüntü koyarsın ekranı son parlaklığa alırsın ekrandaki o sabit görüntüye bütün gün bön bön bakarsın oda sana bakar. Öyle oluşur yani. Durduk yere bir amoled yanığı oluşmaz oluşuyorsa kullanıcının cihazında bir üretim hatası vardır servise gönderilir ve değiştirilir.

|
      |

• Yarbay
      7893 Mesaj
      14 Nisan 2018 18:35:36

"Bu telefonun" yerine "Amoled ekranların sorunu" deseniz bir derece katılırdım da bu baya alakasız olmuş açıkçası.

Note 1 den beri tüm seriyi kullanan biri olarak 1 kere bile "kronik" dediğiniz sorun ile de karşılaşmadım ayrıca.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 14 Nisan 2018; 18:38:49 >
      |
      |
      ugarb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      373 Mesaj
      14 Nisan 2018 19:20:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Cash Money

Arkadaşlar malum forumda güncelleme yüzünden sıkıntı çeken çok ithalatçı garantili cihazımda 40 mb boyutunda bir güncelleme geldi güvenlik güncellemesi mi bu acaba yükleyen var mı? Telefonda bataryada hızlı azalma ya da kasmalara neden oluyor mu?
      Yok mu güncellemeyi yapan? Teşekkürler.

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
    • Yüzbaşı
      404 Mesaj
      14 Nisan 2018 19:24:44
      Arkadaşlar iris tarayıcı gündüz hiç iyi çalışmıyor akşam ya da normal mekanda neyse de dışarıda okumuyor. Yüz tarayıcı da akşamları iyi değil parmak izi de kaç kez denemeden sonra okuyor buna nasıl çare buldunuz siz? Samsung hepsinden koymuş ama hiçbirini tam yapamamış note 5in parmak izi on numara çalışıyordu.

• Yarbay
      4890 Mesaj
      14 Nisan 2018 19:39:39

Hocam bende parmak izi mükemmel çalışıyor. Sadece banyodan sonra yada yaşken olmuyor oda yüz tanıma da kapatıyor açığı. Ama s9 larda ki iris ve yüz tanıma ortak kullanımı ne zaman gelir bize merak ediyorum.

|
      |
      apathetic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      14 Nisan 2018 20:50:50

Bunları okuduktan sonra aynı cihazları kullanmadığımızı düşünüyorum desem yalan olmaz... Ben İris Tarayıcıyı kullanırken çoğu zaman ekranda gözlerimi bile göremiyorum o kadar hızlı açıyor yani. iris in düzgün çalışabilmesi için gündüz düzgün aydınlanmış fakat doğrudan güneş almayan bir odada iris kaydı yapın. Parmak izine gelince parmağınızı iki üç defa üst üste kayıt yapın. Bu şekilde kayıt yaptıysanız ve hala memnun değilseniz telefonunuzda bir problem var o zaman

|
      |
      apathetic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      14 Nisan 2018 20:53:34

40 mb veya 50 mb lik güncelleştirmeler güvenlik yamalarından ibaret. Pile veya sisteme olumlu veya olumsuz bir etkisi olmaz

|
      |
      Cash Money kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      373 Mesaj
      14 Nisan 2018 21:17:39

Hocam öyle demeyin şubat güvenlik güncellemesi cihazımda kasma donma sıkıntılarına sebep oldu resmen yüklediğime pişman etti wipe cache yaptım da öyle toparladı cihaz biraz

|
      |
      Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
    • Yarbay
      11906 Mesaj
      14 Nisan 2018 21:27:07
      quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

"Bu telefonun" yerine "Amoled ekranların sorunu" deseniz bir derece katılırdım da bu baya alakasız olmuş açıkçası.

Note 1 den beri tüm seriyi kullanan biri olarak 1 kere bile "kronik" dediğiniz sorun ile de karşılaşmadım ayrıca.

Saygılarımla...
      Note 4teki sebeke sorunu dillere destandi hocam. Samsung global sorunu kabul etmesine ragmen, samsung Tr sorunu kabul etmemis ancak 3. Kez servise ayni problemle gelen cihazlari sorgusuz sualsiz degistirmisti.

Note 7 yi zaten biliyorsunuz, ondaki sikintiyi yine samsung Tr kabul etmeyecek oldu ama samsung global, tum kanallarina toplatma emri verdigini, bu konuda hicbir sekilde distributorlerin aksi karar alamayacaklarini soylemisti. Buna ragmen samsung Tr cihazlari toplama konusunda beceriksizlik gostermis, tum dunyadaki distrubitorler sorunsuz cihaz toplayip paralarini almisken, samsung Tr ucret iadelerini oldukca geciktirmisti. Faturaya ek note 7 alanlar da ayri rezillik cekmislerdi, iyi hatirliyorum. Sonradan o cihazlarda iade edildi ama operatorler para iadesi yapmamak icin var olan guncel cihazlarla degisime zorladilar tuketicileri. Hatta sirf bu toplatma hadiseleri yuzunden tuketici mahkemelerine samsungu dava eden bir cok musteri oldugunu okumustum.

Cihazlarda kronik sorun olabilir, bu normaldir.( Appleda mesela 6lar bukuluyordu, direk topladi cihazlari. 5te kasa soyulmasi yasayan kullanicilarin cihazlarini keza sorgusuz sualsiz degistirdi. Ancak son zamanlarda ozellikle verdigi guncellemelerle cihazlari öldürmeye baslamasi kabul edilemez, orasi ayri. Kendi de kabul etti zaten bu durumu. ) onemli olan kronik sorunlu seriye gerekli destegi musteri memnuniyeti cercevesinde vermektir. Samsung, son zamanlarda bir nebze de olsa kendini duzeltmeye baslasa da halen gidecek cok yolu var.

Huawei konusunda da ufak bir seyler karalayim, ankarada maltepedeki servislerine cihazimi biraktim, sarj soketi arizasi ile. 45 dk icerisinde yapip teslim ettiler. Sarj soketi garantiden degismis ki kullanici hatasi olduguna emindim. Muthis bir servisi var.

• Yüzbaşı
      751 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:07:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Kronik ????

Dünyada kaç kişi böyle birşeyden müzdarip? Birşeyin kronik olması için herkeste aynı süre içinde etki eden bir durum olması lazım. Öyle pat diye kronik diyerek lekelemeye gitmemek lazım.

Alıntıları Göster
      Düzelteyim,

note 8 almayı düşünen biri olarak amacım karalamak değil, ancak alanların başına bu sorunun gelmesi muhtemel gibi duruyor.

Ayrıca yukarda yanıktan dert yanan arkadaş gibi, öyle açık bırakma vs sebeplerden kaynaklandığını düşünmüyorum, teşhirdeki birçok cihazda gördüm, bir mağazada üzerinde samsung tshirtü olan arkadaşa söyledim, garanti veremem dedi.

Özetlersek, tabiki garanti dahilinde MECBUREN değiştirecek servis.

Peki ya garanti bitince???

|
      |

• Yüzbaşı
      739 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:29:56
      Basit bi soru ama ben normal ses modundayken titreşimin olmamasını, titreşim modunda olmasını istiyorum. Titreşimi açtığımda her ikisinde de oluyor, kapatırsam olmuyor; bunun ayarı nasıl yapılıyor? Biraz karışık anlatmış olabilirim

Reklamlar
SEO
SEO
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,892
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.