Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (864. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mrb daha önce sorulmuştu galiba baktım bulamadım wipe cache yapılınca bütün programlar siliniyormu mesela aspalth 8 2gb yakın yeniden mi yüklemem mi gerekir

yoksa programlar kalıyor girişler şifreler yeniden mi giriliyor

teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Bendeki Exynos lu modelde oyle bir ibare yok . Sizdekinin ekran goruntusunu nerede oldugunu gosterir sekilde paylasir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

arkadaşlar mrb daha önce sorulmuştu galiba baktım bulamadım wipe cache yapılınca bütün programlar siliniyormu mesela aspalth 8 2gb yakın yeniden mi yüklemem mi gerekir

yoksa programlar kalıyor girişler şifreler yeniden mi giriliyor

teşekkürler
    Wipe dalvik cahace ve wipe data factory diye iki kısım var

Wipe diyip hepsini aynı kategoriye alamayız sdn açıklamasına girilmeden genelleme yapılmış biraz

Wipe data factory fabrika ayarlarına çevirmek anlamına gelir uygulamaların hepsini siler

Wipe dalvik cahace ise uygulama içindeki verileri siliyor diye biliyorum

Yanlışım varsa düzeltilsin lütfen

• Arkadaşlar pil bazen su gibi bitiyor bazende bitmek bilmiyor. Bunu yaşayan varmı. Mesela şuanda su gibi bitiyor. Ama dün bitmek bilmedi. Normal günlük kullanıyorum. Oyun vs oynamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezer1578 -- 26 Nisan 2018; 11:25:53 >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar S9 Plus cihazımda pixel hatası olduğundan dolayı birebir değişim verilecek kapalı kutu.Üzerine bir miktar verip note 8 alabilirim.Sizce Note 8 almaya deger mi?S9 Plus da mı kalayım.
  • Özcan DELİKANLI kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

ben note fe kullanmama rağmen sizin imza kampanyanızı imzaladım,

operatörlerin saçma sapan yöntemlerine bende isyan ediyorum, operatör desteklei volte ayarlarını bende istiyorum,
    tmm sonradan yapılabiliyor bir şekilde ama neden uğraşarak yapalım ki operatörlerin kendi vermesi gereken desteği bizlere vermesi gerekiyor,

herkesin duyarlı olarak destek vermesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorum, belli mi olur belki firmaların uygulamaları değişir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özcan DELİKANLI

Forumdaki tüm arkadaşlar lütfen destek olun.

Lütfen DESTEK OLUN Arkadaşlar, Forumdaşlar..

Merhaba,

Biraz önce ozcandelikanli@gmail.com: Samsung Galaxy Note8 N9500 Operatörler Bizi Yok Saymasın kampanyasını başlattım ve sen de adını ekleyerek destek olmak ister misin diye sormak istedim.

Hedefim 100 imzaya ulaşmak ve bunun için daha çok desteğe ihtiyaçım var. Kampanyamı daha destaylı okumak ve imzalamak için aşağıdaki linke tıklaman yeterli:
    https://chn.ge/2GxtLWj

Teşekkürler!
    Özcan DELİKANLI
    Ben tr cihaz kullanmama rağmen imza kampanyasına katıldım herkezi bu durum için teşvik ediyorum çok bir zaman almıyor ama kuralları biz müşterilerin koyamaması ve parayla rezil olmamız haksızlık diye düşünüyorum her konuda

• 14092012 kullanıcısına yanıt
    s9 plusun note 8 den ucuz olması şaşırtıcı. şimdi bakınca farkettim. kalem dışında hiç bir artısı yok note 8in. bence çok mantıklı değil.s9+ ın işlemci kamera pil daha iyi ram aynı. fiyatlandırma garip sadece
  • yilmaz_227 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ediyorum Yılmaz bey. Biz faturasıyla, resmi olarak ithal edilmiş bir cihaz alıyoruz. Vergisini ödemişiz. Kaldı ki bir cihaz bir ülkeye giriyor ve kullanılıyorsa tüm fabrika donanımı aktif olarak çalışmalı. Örneğin Operatör de VoLTE desteği hiç yoktur ona eyvallah, ama varsa destekleyen tüm cihazlarda çalışmalı. Çin malı dahi olsa çalışmalı. Operatör ler bir zahmet sim kart takılan cihaz özelliklerini takip ediversin.

• Limonski L kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle öyle. Ya hep, ya hiç. Donanım desteği olan bütün cihazlar tüm özellikleri kullanabilmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

Volteyi kimse kullanmiyor ki.

Alıntıları Göster
    Sizin kullanmamanız kimsenin kullanmadığını göstermez. En basitinden ben kullanıyordum. Hem ses kalitesi bakımından hem de video konuşma bakımından.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Format atmama rağmen ana ekrandayken yada herhangi bir uygulamadayken belirli aralıklarla 2 sn kadar donuyor sonra düzeliyor. Dün baş göstermeye başladı. Sizce neden olmuş olabilir

• Spigen bu kılıfı kullanan varmı koruyuculuğu nasıl siyah telefona mavi kılıf nasıl oluyor düştüğünde kırılmaz diye güven veriyor mu

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Designer83 kullanıcısına yanıt
    bende tüm güncellemelerden sonra volte yine aktif
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-80835C5F6

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    500 küsür mblik güncelemeyi yükledikten hemen sonra olmuş olması gerekmez mi? Çünkü ben ilk çıktığı gün yükledim ama o zaman bir sıkıntı yoktu , dün olmaya başladı. Samsung membersten yazdım. Cevap bekliyorum bakalım. Olmazsa sizin dediğiniz yöntemi deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

bende tüm güncellemelerden sonra volte yine aktif
    Cihazınız TR cihazı mı?

Benimki paralel ithalat olarak satılan modellerden. N9500 diye geçiyor. Hong Kong modeli. Sizinki nedir acaba?
  • Designer83 kullanıcısına yanıt
    Tr cihazı Türk telekomdan aldım
  • boramat kullanıcısına yanıt
    VoLTE ile ilgili N950F modellerinde sorun yok. Sorun Snapdargon 835 işlemcili N9500 modellerinde var. Ben de N9500 kullanıyorum, Oreo'ya geçince VoLTE konusuna bakacağım.

• 
Sayfa: önceki 862863864865866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.