DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Balkısea, Engin.OK Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
18.511
Cevap
292
Favori
825.337
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      11906 Mesaj
      13 Nisan 2018 14:10:26
      quote:

Orijinalden alıntı: KnowN

Var Arama Menüsünde ayarlara girin orada
      Note 4 kullanırken ful sessize almak için sessiz tuşuna iki kere basmam yeterdi. İlk kez bastığımda titreşime moduna alırdı, bir kez daha basarsam ful sessize alırdı. Bunda illa ayarlara girmem gerekiyor. Kolay yolu yok mudur?

Not: ful sessizden kastım, telefon gelen aramalarda titremeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsoldier -- 13 Nisan 2018; 14:11:34 >

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      13 Nisan 2018 14:38:35

Kolay yolda bir değişiklik yok... Hâlâ bu tuşa(ses) 2 kere dokunduğunuzda tamamen sessiz oluyor..

Saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      11906 Mesaj
      13 Nisan 2018 14:41:21
      quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Kolay yolda bir değişiklik yok... Hâlâ bu tuşa(ses) 2 kere dokunduğunuzda tamamen sessiz oluyor..

Saygılar...
      Allah razı olsun. Ben hep ses açma kısma tuşundan çıkan ikondan sessize alıyordum, bunu kullanmak hiç aklıma gelmemişti. 6s plus kullanıyordum, İphoneda zaten biliyorsunuz kenardaki butonu açıp kapatmak suretiyle sessize alıyorsunuz. Note kullanmayı unutmuşum tabi... Sayenizde sorunum çözülmüş oldu çok sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightsoldier -- 13 Nisan 2018; 14:42:14 >

• DH Yönetici
      4416 Mesaj
      13 Nisan 2018 15:41:09
      Bu ekran yanığı hakkında servis dışında veya rom atma dışında önerebileceğiniz durum varmıdır?

2 tane cihazımız var ikiside en ufak darbe çizik olmamasına rağmen ciddi derecede ekran yanığı (screen burn) var.. servis ayar menüsünden (*#0*#) özellikle yeşil ve mavi ekranlarda çok ciddi bi durum var. İşin ilginç yanı s8 plusımız var ve onda cihaz birçok kez darbe görmesine rağmen onda öyle bişey yok :)

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      13 Nisan 2018 16:18:55

Rica ederim... Bir parça yardımımız olduysa ne mutlu bize..

Saygılar...

|
      |
      nightsoldier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      208 Mesaj
      13 Nisan 2018 17:55:12

Ekran yanığının darbeyle bi ilgisi yok diye biliyorum telefonun ekranı sürekli hiç değişmeden aynı şeyi gösterirse en yüksek parlaklıkta bu yüzden ekran yanığı olur.

|
      |
      ErtugDark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      952 Mesaj
      13 Nisan 2018 18:27:35
      Arkadaşlar merak ettiğim bişey var. Dual modele Çin romu değil de Amerika veya Kanada romu yükleme imkanı yok mu?

Java Developer
      NetBeans 8.1 - Eclipse Juno - Android Studio - MySQL
    • Yüzbaşı
      373 Mesaj
      13 Nisan 2018 18:31:21
      Arkadaşlar malum forumda güncelleme yüzünden sıkıntı çeken çok ithalatçı garantili cihazımda 40 mb boyutunda bir güncelleme geldi güvenlik güncellemesi mi bu acaba yükleyen var mı? Telefonda bataryada hızlı azalma ya da kasmalara neden oluyor mu?

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
    • Yarbay
      2305 Mesaj
      13 Nisan 2018 19:44:00
      quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Arkadaşlar merak ettiğim bişey var. Dual modele Çin romu değil de Amerika veya Kanada romu yükleme imkanı yok mu?
      bunu bende merak ediyorum zira abd modellerinde sd835

|
      |

2011 Peugeot 3008 Allure 1.6 HDI 6AutoR
      ACER AS6930G P8700 4GB DDR2 nVIDIA 9600M GT 512MB GDDR3
      Note 8
      LG 58UH635
    • Yüzbaşı
      766 Mesaj
      13 Nisan 2018 20:51:31
      bu telefonu 3200-3300lere alma şansımız yok değil mi 1 hafta içerisinde? çoğu siteye baktım 3600-3700 hep.
      |
      |

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      13 Nisan 2018 21:54:24

Kardeşim ben sana izah etmeye çalıştım. Cihazın sorunsuz dedim ama şüpheye kapıldın. Neyse barometre testi çok kolay. Test ekranını açmayı zaten biliyorsun. Parmağınla ekranın ortasına baskı yaptığın zaman ekli ekran görüntüsünde gördüğün virgülden önceki 3 haneli barometre değerinin sadece son hanesi sapma yapar. Atıyorum 6 ise 7 olur, 7 ise 8 olur gibi. Virgülden sonraki son iki hane sürekli hareketlidir bu bütün cihazlarda böyledir. Ekrana güç uygularken parmaklarınla bir kaç kiloluk baskı uygulayabilirsin ekran kırılmaz korkma. Tabii baskıyı da çok abartmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 13 Nisan 2018; 21:59:27 >
      |
      |
      Türk58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      11906 Mesaj
      13 Nisan 2018 22:07:31
      quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

An itibariyle HB'de siyah Note 8 dual 4299 ₺ Telefonu almaya niyetlendiğim zaman 3150 liraya kadar düşmüştü..
      1 nisanda 4500e teknosadan Tr garantili aldim. Bu fiyatlara cikabiliyorsaniz indirimden Tr garantili denk getirmeye calisin derim

|
      |

• Teğmen
      164 Mesaj
      13 Nisan 2018 22:23:47
      quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Kardeşim ben sana izah etmeye çalıştım. Cihazın sorunsuz dedim ama şüpheye kapıldın. Neyse barometre testi çok kolay. Test ekranını açmayı zaten biliyorsun. Parmağınla ekranın ortasına baskı yaptığın zaman ekli ekran görüntüsünde gördüğün virgülden önceki 3 haneli barometre değerinin sadece son hanesi sapma yapar. Atıyorum 6 ise 7 olur, 7 ise 8 olur gibi. Virgülden sonraki son iki hane sürekli hareketlidir bu bütün cihazlarda böyledir. Ekrana güç uygularken parmaklarınla bir kaç kiloluk baskı uygulayabilirsin ekran kırılmaz korkma. Tabii baskıyı da çok abartmamak gerek.
      Kontrol ettim sıkıntı yok. Teşekkürker.Herkese ayrı ayrı zaman ayırıp cevap yazmanız çok nazik bir davranış.Tekrardan çok sağ olun.Saygılar.

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      13 Nisan 2018 22:30:24

Rica ederim ne demek... İçinize sinerek kullanın, tadını çıkarın
      |
      |
      Türk58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
      4416 Mesaj
      13 Nisan 2018 22:49:20
      quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

Ekran yanığının darbeyle bi ilgisi yok diye biliyorum telefonun ekranı sürekli hiç değişmeden aynı şeyi gösterirse en yüksek parlaklıkta bu yüzden ekran yanığı olur.
      Keşke dediğiniz gibi olsa.. kırmızı bölgeyi hiç aşmadım parlaklıkta ama eğer ona gelmeden bile bu sorun oluyosa yarıda falanmı kullanmalıyız..? Yarıda kullanıcaksak niye aldık bunu :)

• Teğmen
      208 Mesaj
      13 Nisan 2018 23:42:06

Ben açıkcası yerine göre değiştiriyorum. Diğer türlü zaten aşırı parlaklığın göze zarar vereceğini düşünüyorum. Oradaki ayar gün ışığına göre ayarlamamız için yapıldığını düşünüyorum aynı şekilde.

|
      |

• Binbaşı
      1384 Mesaj
      14 Nisan 2018 07:30:02

Işık şiddeti ekran yanığında 2nci önemli etkendir. Bu noktada en önemli etken ekranın sabit hareketsiz geçen süresidir yani saatlerce aynı resim ekranda kalırsa vs ekran yanığı kaçınılmaz. İsterseniz ışığı son şiddette kullanın ama telefonun ekranında sabit kalacak işlemler gerçekleştirmeyin. Hatta eski vihazlarda android 5 öncesi status bar saat hep yanıklara sebep oluyordu android 5 den beridir o sorun çözüldü status bar sürekli renk ve yer değiştiriyor .

|
      |

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
    • Teğmen
      184 Mesaj
      14 Nisan 2018 08:14:34

Valla hocam yapacak bisey yok kullanacaz böyle taa ki ekran kırılıp da değiştirene kadar

|
      |
      Meenyek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• DH Yönetici
      4416 Mesaj
      14 Nisan 2018 09:43:54

İşte bu anlattıkların çok kötü bir durum benim için..

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      matrix22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      8612 Mesaj
      14 Nisan 2018 09:56:46
      quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

İşte bu anlattıkların çok kötü bir durum benim için..
      Ozaman bir anönce satıp ips ekranlı bir telefon almanız lazım note 8 de ekstra bir dayanıksızlıkmı var acaba amoled yanığına.

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,693
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.