Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
20.619
Cevap
291
Favori
946.529
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      765 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Türk58

Hocam neredeyse yarım santim kadar giriyor.Sadece kıvrım yerlerinden değil,yanlardan çok belirgin şekilde giriyor.Ayrıca arkadaşımda S8+ var.Bırak kağıt girmesini en ufak bir değme bile yok.Her yerine denedim.Yok asla en ufak bir parça bile girmiyor kıvrımlar da buna dahil.

Alıntıları Göster
      O zaman sizinkinde bir sorun var... Barometre testi nasıl peki ???? Eğer değerler artmıyorsa kesinlikle servise vermeniz gerekiyor...

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: faruk1313

Evet yukarı doğru değerler çıktı ekrana basınç uyguladığımda. O zaman o yansıyan veya sızan isik her ne ise önemsemeyip telefonu kullanmaya devam edeyim değil mi Raif Bey ? Gerçekten siz de benim içime şu serptiniz teşekkür ederim.@Raif Ulutürk

Alıntıları Göster
      Kesinlikle kullanmaya devam edin... Cihazınız su geçirmez... Servise verseniz ve servis size yeni bir açılmamış cihaz dahi verse, aynı şeyle karşılaşmanız çok olası... Ama yok ben kafamdaki tüm şüphelerimi atayım, servise vereyim en azından bir kontrol etsinler derseniz de olur... Bu bizim hakkımız sonuçta... Note 8 TEARDOWN videosu izlediniz mi youtube den... Cihazın yapısını orada anlayacaksınız... Ekranlarımızın tamamen kasaya yapıştırma olduğunu göreceksiniz. Bu arada belirtmeyi unutmuşum... cihazlarımızın kasası biliyorsunuz çok parlak. Orada ışık sızmasından ziyade, ışık yansıması oluşuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 9 Nisan 2018; 22:25:44 >

• Yüzbaşı
      521 Mesaj
      Merhabalar, uzun zamandır okuyup gördüğüm ancak bir türlü uygulamadığım 30-80 şarj döngüsünü uygulamaya karar verdim. Aod kapalı, wifi açık, rahatsız etme modunda, ilk defa gece şarja takmadım ve uyandığımda şarjım %4 düşmüştü.

Gayet güzel diyerek devam ettim ancak sonraki gün %25 gibi bir düşüş oldu. Wipe cache yaptım, önceki gün kullanmayıp o gün kullandığım bir uygulama derin uykuya geçmesini mi engelledi diye düşünerek uyumadan önce tüm uygulamaları güç tasarrufu moduna aldım ve tekrar denedim. Sonuç aynı, 20 küsür azalmıştı.

Sonraki gün hiç bir değişiklik yapmadan tekrar denedim bu sefer %3 düştü.

Bu tutarsızlığın sebebini bulabileceğim, neyin bu kadar tüketim yaptığını görebileceğim bir uygulama tavsiyeniz var mı? Accubattery pro ile ilgili öneri olmuştu geçtiğimiz sayfalarda, alternatif önerileriniz var ise onları deneyeceğim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

|| Macbook Pro MD101TU/A Upgraded ||
      || Apple iPhone X Space Gray ||
      || Asus DSL-N17U ||
      || BMW E60 5.20D LCI ||

• Er
      7 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Kesinlikle kullanmaya devam edin... Cihazınız su geçirmez... Servise verseniz ve servis size yeni bir açılmamış cihaz dahi verse, aynı şeyle karşılaşmanız çok olası... Ama yok ben kafamdaki tüm şüphelerimi atayım, servise vereyim en azından bir kontrol etsinler derseniz de olur... Bu bizim hakkımız sonuçta... Note 8 TEARDOWN videosu izlediniz mi youtube den... Cihazın yapısını orada anlayacaksınız... Ekranlarımızın tamamen kasaya yapıştırma olduğunu göreceksiniz. Bu arada belirtmeyi unutmuşum... cihazlarımızın kasası biliyorsunuz çok parlak. Orada ışık sızmasından ziyade, ışık yansıması oluşuyor.

Alıntıları Göster
      Evet az önce o videoları izliyordum. Şimdi kafamda netleşti. Cihazımı servise yollamayacağım. O yansimalara da bir süre sonra alışırım. Kılıf varken zaten farketmiyorum bile. Hiç olmasa daha iyi olurdi ama az önce denk geldim s9da bile varmış bu yansıma olayı. Sanırım bu kavisli ekranların çoğunda bu durum oluşuyor. Çok teşekkür ederim. @Raif Ulutürk

|
      |
      Bahsedilenler: Raif Ulutürk

• Yüzbaşı
      765 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: faruk1313

Evet az önce o videoları izliyordum. Şimdi kafamda netleşti. Cihazımı servise yollamayacağım. O yansimalara da bir süre sonra alışırım. Kılıf varken zaten farketmiyorum bile. Hiç olmasa daha iyi olurdi ama az önce denk geldim s9da bile varmış bu yansıma olayı. Sanırım bu kavisli ekranların çoğunda bu durum oluşuyor. Çok teşekkür ederim. @Raif Ulutürk

Alıntıları Göster
      Burada forumda 300 kişi kullanıyor olsa da bu cihazı milyonlarca kişi kullanıyor dünya çapında. Çoğu farkında bile değil :) Edge ekran sonuçta cüretkar bir tasarım, daha çoğu üretici buna cesaret edemedi... O yüzden cihazınızdan keyif almaya bakın... Bunlar ciddi anlamda kafaya takılacak şeyler değil.

• Yarbay
      2715 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Adiyamanmp3

Cümleten merhaba. Yaklaşık 2 haftadır kullanmakta olduğum note-8'im için şöyle bir kılıf aldım internet üzerinden. Alternatif arayanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Hocam nerden kaça aldınız?

YENİ OPEL ASTRA | Sport + Sunroof
      1.4 Turbo 140 bg Beyaz
    • Er
      7 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Burada forumda 300 kişi kullanıyor olsa da bu cihazı milyonlarca kişi kullanıyor dünya çapında. Çoğu farkında bile değil :) Edge ekran sonuçta cüretkar bir tasarım, daha çoğu üretici buna cesaret edemedi... O yüzden cihazınızdan keyif almaya bakın... Bunlar ciddi anlamda kafaya takılacak şeyler değil.

Alıntıları Göster
      Çok teşekkür ederim benim için bu olaya noktayı koyduk &#128522;@Raif Ulutürk

|
      |
      Bahsedilenler: Raif Ulutürk

• Çavuş
      91 Mesaj

Saat kullanmadığımı ve bizzat arkadaşımdan, edge lightningi test ederken, kendimi arayip, whatsapp üzerinden mesaj attığımı zaten belirttim. Bu hususta da iphone x te ki gibi bildirimlerde herhangi bir gecikme yaşamadığımı kendimce acikladim. Yanlış anlamaya müsait bir durum olduğunu düşünmüyorum. Lütfen yeniden alintilamayin.

|
      |
      Gopc@ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      102 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Çok güzel oldular.

Hocam hangi uygulama ile yaptınız acaba?&#129300;

• Teğmen
      102 Mesaj
      Oreo sonrası wipe cache yapmanın + ları ve - leri nelerdir? Şarja bir faydası olur mu? Wipe cache yapınca uygulama verilerim silinir mi

|
      |

• Yarbay
      8361 Mesaj

Keşke son sayfalardan ziyade biraz daha geçmişe bakma şansınız olsa idi.

Sohbet, bilgi alış verişi gayet güzeldi ve takdir dahi edilmekte idi ki her sanal ortamda kendini ifade etme zorluğu veya yanlış anlaşılmada maalesef mümkün ve okuduğunuz sayfalarda bu üzücü duruma örnek olmuş.

Umarım en kısa zamanda telefona sahip olur ve keyifli bir kullanım yaşarsınız.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      xRoot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8361 Mesaj

Note 8 - S9 Buyback kampanyasında gözünüzden kaçan bir durum var.

Note 5 (S7 vs.) - Note 8 Buyback kampanyasında Samsung Türkiye ürün değişimi için verilen rakama +500 TL ekliyordu ki tüm bu değişim kampanyasında iade alan firma 3. Şahıs firması yani Samsung Türkiye kullanıcıya + 500 TL ekleyerek jest yapıyordu ama bunu direkt müşteriye biz 500 TL ekliyoruz diye de ifade etmiyordu.

Şayet aynı kampanya +500 ile devam etse idi 2750+500 TL olarak 3250 TL olacaktı ki + 500 TL yi kaldırmalarının nedenini bende bilmiyorum.

Kuvvetle muhtemel dolar euro diye aklıma geliyor ama tabii başka neden veya nedenlerde olabilir.

Saygılarımla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      xRoot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3239 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Hocam cihazlar gümrükten piyasaya geçtikten sonra fiyatlar aşağı çekilir mi ne düşünüyorsunuz? 3.000 bandına düşeydi iyiydi.. S9 ve S9+ çıktıktan sonra düşer dedik ama daha da çıktı
      Hocam aynı şekilde ilk s9+ almayı düşünüyordum sonra baktım arada ki fark değecek bir şey yok.3300 den alacaktım dedim s9 çıksın 3000 bandına düşer oldu sana 3600 siyahı zaten 3760 en düşük.Şimdi tekrar s9+ a kaydım ancak kalemli bir telefon istiyorum iyice arada kaldım.Benim anlamadığım tr garantili de fiyatlar aynıyken neden ithalatçılar arttı.

• Yüzbaşı
      874 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Hocam nerden kaça aldınız?

Alıntıları Göster
      Gittigidiyor'dan 30 liraya temin ettim hocam. Yanında bir tane de ekran koruyucu göndermişler.
      |
      |

• Yüzbaşı
      967 Mesaj
      Elimde samsung vr r325 var en son çıkan note 8 ile de uyumlu olan model.

Bir kaç kez kullanıldı full kutu ve aksesuarı ile birlikte uygun fiyata verebilirim düşünen olursa.

|
      |

• Yarbay
      8361 Mesaj

Aklıma gelen tek şey; Samsung Türkiye garantili cihazlar öngörüler ile yukarı bir fiyatta sabitlendi ve şu an ki kur olaylarından da çok fazla etkilenmiyor.
      İthalatçı garantili cihazlar zaten kar marjı vs gibi şeylerde zaten düşük iken kur nedeni ile yükselmiş olabilir.
      Sonuçta yurt dışından alınan yerlere buradaki ithalatçılarda dolar veya euro ödüyor.

Saygılarımla...
      |
      |
      Citizen'in Pengueni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1063 Mesaj

An itibariyle HB'de siyah Note 8 dual 4299 ₺ Telefonu almaya niyetlendiğim zaman 3150 liraya kadar düşmüştü..
      |
      |
      Citizen'in Pengueni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

</> Mobile Application Developer </>
      Android Studio - xCode - Mongo DB - Node JS
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: cellim96

Hocam hangi uygulama ile yaptınız acaba?&#129300;

Alıntıları Göster
      Önce 360° çekin fotoğrafı.

Nedense note 8'e koymamışlar bu çekim modunu.

Ben google kamera ile çekiyorum. Şu üstlerdeki yorumlarda verilen xda linkinden indirmiştim.

Daha sonra tiny planet adlı uygulamayı marketten indirerek onunla fotoğrafı açarak yapabilirsiniz.

Eğer doğruyu söylediğiniz için kırıcı olduğunuzu düşünüyorlarsa durmayın, parçalayın!

H'iç

• Teğmen
      172 Mesaj
      Note 8 almayi dusunuyorum hepsiburada uzerinden ithalatci firma garantisiyle yorumlarinizi ala bilirmiyim

• sometimes you just have to do things the hard way
    • Çavuş
      68 Mesaj
      merhaba
      güncelleme sonrası gece bekleme durumundayken bataryayı çok tüketiyor,çözüm için ne yapabilirim.
      hayırlı günler
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
paykasa
paykasa
SEO
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.