Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlış anlamazsanız benim düşüncem çoğu kullanıcı telefonun tüm özelliklerini kapatıyor. Note 8 oluyor sana 3310 tabiri caiz ise. Ekran sürelerinin farkı bu bence. Yanlışsam kullanıcılar beni sakince aşırıya kaçmadan uyarsın. Çünkü note 8 için araştırma yapan arkadaşlar var. Onlar için yanıltıcı olmasın. Mesela ben 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Herşey açık dolu dolu kullanarak. Ama başka arkadaşlar daha yüksek ekran süreleri alıyor. Bu da arayış içinde olan arkadaşlar için olumsuz bir sonuç doğuruyor. Benim kannatim ekran sürelerine pek takılmayın , telefonunuz günü çıkarıyor mu ona bakın.

Ekran süresi yanlıtıcı olabilir. Örneğin wifi'den youtubeyi açın.%100 den itibaren abuk subuk saçma video izleyin (malum Youtube Türkiye artık birkaç kanal harici öyle) sonra bakalım ekran sürenize.😊

Özellikleri kapatan arkadaşlara saygım sonsuz beni yanlış anlamasınlar onlar da bir yerde haklılar. Sürekli şarjla uğraşmak istemiyorlar.

Hayırlı forumlar 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncellemeden sonra telefon uçuyor, yemişim şarjını.

• Bildirimler iyice sapıttı Oreo dan sonra. Whatsapp bildirimlsrini kapatıyorum. Kendi kendine açılıyor. Sadece uygulama simge işaretlerini açıyorum hepsi açılıyor felan. Saçma sapan bi hal aldı. Volte zaten gitti. 7.1.1 e dönme imkanı varsa dönücem tez zamanda.

• atabey444 kullanıcısına yanıt
    Sarj konusunda yanıldım sanırım.

Şarjı biteremedim fakat gayet iyi bir süre şu an için 😊

Dediginiz gibi 6 saati geçecek.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• batarya kalibresi nasıldı ? ne yapıyorduk acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Bildirimler iyice sapıttı Oreo dan sonra. Whatsapp bildirimlsrini kapatıyorum. Kendi kendine açılıyor. Sadece uygulama simge işaretlerini açıyorum hepsi açılıyor felan. Saçma sapan bi hal aldı. Volte zaten gitti. 7.1.1 e dönme imkanı varsa dönücem tez zamanda.
    Ben geri döndüm hocam.
  • Cudana kullanıcısına yanıt
    Baya iyi

• yunusbeen kullanıcısına yanıt
    Verileriniz silindi mi ve knox sayacı ne durumda?

• Arkadaşlar güncellemeden sonra telefon kablolu olarak şarj kabul etmiyor.Kablosuz da sıkıntı yok.Bir de sürekli nem uyarısı veriyor ama nem teması yok.Şarj olmaya başlarsa da hızlı şarj aktif olmuyor farklı adaptörler ile denedim durum aynı varmı böyle bir sıkıntı yaşayan.
  • n9500 oreo ile muhteşem oldu büyük ihtimal sd835 le büyük bir stabilizasyon uyumu var

TR versiyonlardaki sorunlar exynos ile android arasındaki henüz oturmamış stabilite sorunlarından diye düşünüyorum

şarjı şuan için muhteşem takılma yok yağ gibi hatta şu kalem çıkınca takılıyor deniliyordu oda yok ufak tefek lag larda giderilmiş

hele yüz tanıma resmen uçuyor one plus 5 vardı ona yaklaşmış

defalarca söyledim qualcomm işlemciler daha stabil vede pil konusunda iyilerdir eğer exynos işlemcili tek seçenek olsaydı note 8 i eleyecektim

ha buarada wipe cache yapmadım bile demek yapsam ne olur acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAS207 -- 24 Nisan 2018; 9:46:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

n9500 oreo ile muhteşem oldu büyük ihtimal sd835 le büyük bir stabilizasyon uyumu var

TR versiyonlardaki sorunlar exynos ile android arasındaki henüz oturmamış stabilite sorunlarından diye düşünüyorum

şarjı şuan için muhteşem takılma yok yağ gibi hatta şu kalem çıkınca takılıyor deniliyordu oda yok ufak tefek lag larda giderilmiş

hele yüz tanıma resmen uçuyor one plus 5 vardı ona yaklaşmış

defalarca söyledim qualcomm işlemciler daha stabil vede pil konusunda iyilerdir eğer exynos işlemcili tek seçenek olsaydı note 8 i eleyecektim

ha buarada wipe cache yapmadım bile demek yapsam ne olur acaba
    Hızlı olmasına hızlıda tek eksik volte açamıyoruz ve 4g hızı diğerlerine göree düşük çünkü cscsi farklı.Bunlara bir çözüm bulunması gerek.

• Arkadaşlar telefon ilk çıktığı zamanlarda almıştım yani uzun süredir kullanıyorum bütün güncellemeleri çıktığı gibi yükleyip telefonu en güncel şekilde kullanıyorum ama son 1 haftadır şarj konusundan çok muzdaripim. Çok çabuk boşalıyor şarj. Telefona format atma kararı aldım bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Nasıl format atmamı önerirsin pek bilgim yok bu konularda. Hard format mı factory resrt mi hangisi iyi olur. Birde formattan sonra veriler gidicek sanırım. Fotoğraf ve videolar samsung cloud da kalırmı yoksa başka şekilde yedekleyim mi. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler herkese

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0ceanS -- 24 Nisan 2018; 11:59:33 >

• 560 mb lik guncellemedeb bahsetmemis kimse. Ben kacirdim heralde gec yukledim. Kilit acinca bildirim gozukmeme hatasi duzelmis gibi. Su an gayet iyi gozukuyor

Kilit acinca bildirimin gozukmeme problemi hala devam ediyorumus. Acele etmisim yazmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 24 Nisan 2018; 12:52:59 >
  • arkadaşlar bazı resimlerde kişi etiketleme oluyor bazısında olmuyor neye göre nasıl açılıyor kapanıyor bu bir özellik mi var mı bilginiz? resimde yüz varsa otomatik soruyor bu kim diye liste çıkıyor seçiyorsun kimisinde de sormuyor?
  • Şarjın az gittiğini belirten arkadaşlar Konum ayarlarında GPS in kapalı olduğundan emin olsunlar.
    Ek olarak Yandex, Google Maps gibi uygulamalara girildiğinde GPS i otomatik açan; program kapatıldığında tekrar kapatan birşeyler arıyorsanız Tasker + AutoTools ikilisinini kullanımını araştırabilirler. Rootsuz halledilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

İthalatçı fiyatı Türkiye garantiliye yetişmiş hamdolsun.
    Neden böyle pahalılandı anlamadım, dolar kuru mu? Daha geçen haftaya kadar 3.300'dü, şimdi oldu 4.200 min. O paraya S9+ çok daha mantıklı hatta Huawei P20 pro biraz daha ilave edilip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

Ben de güncelledim ve sok oldum ne yazık ki. Gitti bizim Volte :(

Alıntıları Göster
    Volteyi kimse kullanmiyor ki.

• VoLTE'yi her zaman kullanırım. Ses kalitesi, arama hızı öyle böyle değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Oreo da volteyi aktif etmenin bir yolu yok mudur?

Özcandelikanlı arkadaşımız bir çözümünü bulur diye düşünüyorum :)
  • telefonu bitmeyen sorunlar nedeni ile sıfırlıycam

daha önce bulut yedek olayını hiç kullanmadığım için bir kaç sorum olacak

google ile yedeklemek istiyordum ama bir türlü telefon uygulama ve verilerini yedeklemedi, sürekli yedek bekleniyor yazıyor açık olmasına ve hesap da tanımlı olmasına rağmen bu nedenle şu an samsung clouda yedekliyorum

1) belgeleri yedeklemiyorum sanırım telefon sıfırlanınca belgeler, resimler, müzikler, videolar gitmiyor doğru mu?
    2) yedekten geri yükleyince tüm uygulamalar en son kullandığım gibi verileri ile geri yükleniyor mu?
    3) samsung cloud ile geri yüklerken sorun yaşayan oldu mu ve ne gibi sorunlar?
  • 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.