DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fuzzylgc Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
18.496
Cevap
292
Favori
824.732
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      403 Mesaj
      07 Nisan 2018 14:52:59
      Ya arkadaşlar bende hala Çince çıkıyor gözünüzü seveyim nasıl bitecek bunlar resmen ucuz Çin malı telefonlar gibi gelmeye başladı gözüme. Böyle olacak ise 14 gün olmadan iade edeceğim ekranda da arama sonrası bir bildirim bari çıkıyor mesaj at geri ara filan diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      07 Nisan 2018 15:14:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Sizin yazınız bir cevap değil resmen analizi olmuş. Gerçekten tebrik ederim. Söylediklerinize katılmamam söz konusu değil zaten. Yani operatör frekanslarının hangi bantlarından faydalandığımı açıkça tespit etmiş değilim. Günlük sıradan bir kullanıcı olarak aldığım data hızını, ekranlarında 4.5 G logosu olan cihazlar ile karşılaştırdığımda ortaya çıkan sonuç beni bir önceki mesajımdaki açıklamayı yapmaya itmişti diyebilirim. Sonuca gelirsek, ekli ekran görüntüsünü hemen sıcağı sıcağına alıp buraya koyuyorum... Türkiye'deki data tarifesi ve paketlerini de gözönüne aldığımızda bence bu hızlar gayet yeterlidir diye düşünüyorum. Türkcell hattım yok, ondaki hız nedir açıkçası bilmiyorum.

Bu arada şebeke sağlayıcım Türk Telekom

Bu mesaj yanlış oldu sanırım. :) Benimle alakası ne anlamadım hocam.

Eğer doğruyu söylediğiniz için kırıcı olduğunuzu düşünüyorlarsa durmayın, parçalayın!

H'iç

• Onbaşı
      24 Mesaj
      07 Nisan 2018 16:11:44

Dil ayarlarinda ekstradan Cince'nin ekli olmamasina emin olun. Aklima baska bir sey gelmiyor. Bende sadece bixby de reklamlarda cince cikiyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
      apathetic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      403 Mesaj
      07 Nisan 2018 16:42:46

Dil ayarlarında görünmüyor Çince filan. Bunu tamamen Türkçe yapmak mümkün değil mi en kötü şu Çince yerine İngilizce yazsa da bişeyler anlasak. Bixby foto olayı yok demek oluyor bu ayrıca resimle bişey aratmada sadece Çin kaynaklı yerler çıkıyor bari ebay amazon filan çıksa.

|
      |
      Morthor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      07 Nisan 2018 17:29:00

Bence de Yanlış olmuş kusura bakmayın

|
      |
      HazretiSamiDayi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      07 Nisan 2018 17:38:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Twitter bildirimleri sesli olarak gelmiyor bazen bunu yaşayan oldu mu?
      Evet twitter bildirimleri bildirim sesi açık olduğu halde hiç bir zaman sesli gelmiyor.

Ayrıca ınstagramda da bildirim sorunu yaşıyorum. Ya bildirim gelmiyor ya da birinden bildirim geliyor bir bakıyorum o kullanıcı ile alakası yok tıklayınca bildirimin başka bir kullanıcıdan olduğunu görüyorum. Fakat bence bu Note8 ile ilgili değil. Instagramin uygulaması sorunlu. Çünkü önceki telefonumda da durum aynıydı.

|
      |

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      07 Nisan 2018 17:42:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Deniz

Merhaba arkadaşlar birşey sorucam ne yaptıysam çözemedim whatsapp bildirimlerinde sorunmu var sürekli kapatmama rağmen bu aptal resimli açılır pencere popup çıkmakta?? Teşekkürler
      Whatsapp /ayarlar/ bildirimler/ açılır pencere bildirimini yok seçin

|
      |

• Çavuş
      96 Mesaj
      07 Nisan 2018 17:56:18

ayarlar kismindan dil bolumune gel. artiya bas turkceyi ekle cinceyi kaldir. Sende hepsi buradadan aldiysan Çin varyant note 8.Ben turkce yaptim gram sorun yok ustelik pili snapdragon oldugu icin exnostan cok daha iyi gidiyor cok memnunum simdilik.

|
      |

• Yüzbaşı
      292 Mesaj
      07 Nisan 2018 18:27:09
      Arkadaslar bizim telefonda portre modu var mi? Arkadas mi6 aldi. Deli gibi fotograflar cekiyor konusu gecti senin portre modu var mi dedi nasil dedi hic bisey diyemedim konuyu gecistirdim. Bildigim bi cektikten sonra arkayi flulaştirma var. Onun disimda portre modu var mi?

Fenerbahçe ulan !
    • Yüzbaşı
      555 Mesaj
      07 Nisan 2018 18:38:43

Bu soruyu sorduğunuza inanamıyorum &#128514;

Canlı odak portre modu &#128514;

|
      |
      gfblugano35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      292 Mesaj
      07 Nisan 2018 18:42:08

Onun portre modu olduguna inanmak istemedigim icin sordum.. mi6 ile ezdi gecti resmen cocuk beni. Adamin elindeki telefon kamerada yuzune tuttugu kisinin yaşını gosteriyor ve kamerasi bizimkinden cok daha iyi.

|
      |
      Cudana kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fenerbahçe ulan !
    • Yarbay
      8582 Mesaj
      07 Nisan 2018 19:16:02 Konu Sahibi

O arkadasa bir zahmet sorsan malum cihazda cinsiyetini de dogru gostermis mi onu da aktifleyip haber versen ...

Porte modu incelemen yani kriterin sence neye goredir ?

Porte modunda malum odaklanan nesne veya kisinin koselerinde kazara fazladan veya eksik bulaniklasma yapmis mi diye baktin mi da ezdi gecti dedin... Portre de basari kriteri sadece budur baska birsey degil ...

Bazi telefonlar yazilimla yapay zeka ile daha da basarili olabilmektedir profesyonel kameralar gibi Pixel telefonlari gibi.

Iphone X gibi TrueDepth ozel 30 bin infrared sensoru bile pek basarili olamiyor ozellikle portre modunda koselerde fazladan alanlarin bulaniklasmasi yani portre alanin SINIRLARI karisiyor. Apple bu yuzden kisa sacli insanlari veya duz saclilari ornek almaktadir tanitim vs lerde .

Mi6 icin biraz abarti var. Mi6 da insan haric herhangi bir nesne icjn portre modunda basarisi da yok . Yazilimsal bir secici algiya dayali ... Yapay zeka da pek yok anlasilan Mi6 da .

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_6-review-1615p9.php
      |
      |

• Yarbay
      4418 Mesaj
      07 Nisan 2018 19:18:30

Mi6 dan note 8'e geçtim. Mi6 da fotoğraflarımin %90'ini ikinci kamera ile portre cekiyordum. Portre modlarını karşılaştıracak olursam, note 8'in daha fazla bulanık yapması, çektikten sonra bulanıklığı değiştirme ve aynı anda diğer kamera ile çekme olayı mi6ya göre +.

Kamera kıyaslaması yapacak olursam, tam tersi, minnacık sensorde 2.6 diyafram açıklığına sahip mi6. Bu değer aldatmasin sensorun boyutu küçük olduğu için sadece gündüz iyi sonuçlar veriyor. İç mekanda note 8 hem daha iyi diyafram değerine sahip hemde büyük sensörü daha fazla ışık alıyor. Gündüz yada loş ortamda aynı kareyi otomatik modda her iki cihazla da çekip iso başarımını kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Ayrıca ekrana dokunmadan portre çektiğinizde mi6 arkaplan ile nesneyi (kişiyi) karıştırması note 8 e göre daha kötü. Daha iyi başarım elde etmek için mi6 da yüze dokunmak gerekiyor. Note 8 de pek yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reliq -- 7 Nisan 2018; 19:26:29 >
      |
      |

Samsung Galaxy Note8 SM-N9500 128 GB Deepsea Blue
      Asus Crosshair V Formula + FX-6300 4,8 Ghz + Msi GeForce GTX 960 Gaming 4 GB

• Teğmen
      222 Mesaj
      07 Nisan 2018 19:25:13

Bende sadece Bixby home'da youtube reklamları Çince çıkıyor onu kapattım ondan başka hiç bir yerde Çince bir şey kalmadı. Çince klavye vs bir şey mutlaka kalmıştır onların hepsini kapatın.
      |
      |

• Yüzbaşı
      555 Mesaj
      07 Nisan 2018 20:25:22

Mi6 Kişinin yaşını gösteriyor da tahmini bir yaş aralığı gösteriyor. Atıyorum 6 yaşındaki kız çocuğunu 13-14, 30 yaş aralığındaki bir bayanı 25 , 35 üstü yaş aralığındaki bir erkeği 48 gösteriyor. &#128514; Hiç bir zaman doğru tespit yapmıyor.

Ayrıca Mi6 daki portre modunda sadece kişiler portre olarak çekilebilirken nesneleri algılamıyor. Google cam da aynı şekilde. Fakat Note8 canlı odak ile her türlü kişi, nesne portre çekimi yapılıyor.

Yani ya sizin gözleriniz bozuk ya da bizim &#128522;

|
      |

• Yüzbaşı
      403 Mesaj
      07 Nisan 2018 21:31:40
      Arama sonrası söyle bir uyarı ekranı daha çıkıyor ekranda kalıyor bu kapanan bişey mi? Bir de normal ekranda reklam çıkmaya başladı eski note 5 cihazımda olanları kurdum başka bişey yok

• Yüzbaşı
      953 Mesaj
      07 Nisan 2018 22:09:49
      Oreo'ya geçip memnun olan bir tek ben mi varım acaba?

• Onbaşı
      25 Mesaj
      07 Nisan 2018 22:33:29
      quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Oreo'ya geçip memnun olan bir tek ben mi varım acaba?

detaylara bakabilir misiniz? gün içinde hangi uygulamaları aktif olarak kullanmışsınız?

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      07 Nisan 2018 22:58:01
      quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Arama sonrası söyle bir uyarı ekranı daha çıkıyor ekranda kalıyor bu kapanan bişey mi? Bir de normal ekranda reklam çıkmaya başladı eski note 5 cihazımda olanları kurdum başka bişey yok

Kurduğunuz uygulamaların reklamları.... yani cihaz ile alakalı bir şey değil bu

• Çavuş
      85 Mesaj
      07 Nisan 2018 23:25:39
      Benim ithalatçı cihazıma oreo gelmedi. Normalde her note 8 e oreo verildimi?

Steam ID: AnTiStaTiK

Reklamlar
modasor
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.