Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boramat

uygulamalar ile alakalı olabilir pili neler tüketiyor?
    Şuan 7.1.1 yüklü bu sorunları yaşayınca geri döndüm ama dönmeden önce baktım ve pili fazla kullanan uygulama göremedim ki güncellemeden önce format atmıştım sonrasında smart switch üzerinden güncelledim sonrasında tekrar format attım hiç bir yedektende geri yükleme yapmadım buna rağmen sorun yaşadım ne hikmetse herkez aynı sorunları yaşamıyor aksine kiminde daha performanslı oluyor ilginç bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

yeni gelen güncellemeyi yaptınızmı yaptıysanız aynı sorun hala devam ediyormu?

Alıntıları Göster
    yeni güncellemeyi daha dün gece yaptım.. daha tecrübe etme fırsatı olmadı.
  • MaDLoCK M kullanıcısına yanıt
    tabi güncelleme yazılırken amaç daha iyiye gitmektir ama hem cihaza özel hem de androide özel parametreleri ayarlamak çok zor, genellikle bu performans problemleri çakışan kodlar ile oluyor, bu nedenle temiz bir güncelleme en iyisi yani fabrika ayarlarına alıp ama herkesin programları ayarları vs oldugundan pek de tercih etmiyoruz o zaman elle müdahele edilebilir pili çok tüketirken nelerin pil tükettiğine bakıp en azından verileri silinebilir, yeniden yüklenebilir vs

aslında android 8 ile programlar ek yetenekler geldi titanium backup gibi uygulamalar bu izinler ile yönetici yetkisi alabilir root olmadan çalışabilir note 8 aldıktan beri titanium backup da bakmadım belki de güncelleme gelmiştir

titanium backup ile tüm ayarlar ve uygulamalar yedeklenir, cihaz sıfırlanır güncelleme kurulur 15 dk gibi bir sürede tüm ayarlar titanium ile geri yüklenirse mükemmel sonuc olur programın güncellenmesini beklemek lazım root olmadan çalışmasını yani

• quote:

Orijinalden alıntı: boramat

bugünkü telefon trafiği ile samsung müşteri hizmetleri 3-4 kişi birbirine bagladıktan sonra sadece magazalarımızda var dedi

ben de hemen hemen 10 civarı magaza aradım hepsi bitti dedi demek ki gelmiş , bir tanesi var dedi fiyat 158 tl samsung sultanbeyli magazası

belki başlarda yoktu sonra gelmiş olabilir siz ne zaman aradınız?
    İşte kalem geçen hafta geldi ondan önceki hafta da kalemi söylemiştik. Yani 2 hafta oluyor. Akmerkez, İstinyePark, Emaar, bilindik bütün Avm lerdeki şubelere ek olarak MTA mı ne var onlar hiç bakmadı telefona sağolsun, sorsan İstanbul'daki en büyük en yardımcı servis ağı

Ayrıca bir mağazaya sizde var dediler dediğim zaman "Bizim stoklarımızı göremiyor ki onlar nerden uydurup da söylemişler bizde var diye? Bize hiç öyle bir ürün gelmedi. Normalde önceki serilerin S-Pen'leri her renk gelirdi bu sene hiç gelmedi."dedi direkt. Sipariş geçmişine baktık ürün kodu verdim ona da baktılar yok. Yani o yüzden çok şüpheliyim.

Bir de şöyle bir konu var. Madem dükkanlarda var yani bir şekilde satılıyor; Samsung Türkiye müşteri hizmetleri neden Türkiye'de satılmıyor dedi?

• arkadaşlar lütfen yardım edin.
    Oreo güncellemesini yaptıktan sonra telefona gelen bildirimleri temizle dediğimiz zaman ikonların üzerindeki bildirim numaraları da gidiyor. Bu sorunu nasıl halledicez ?

Oreo da telefon bu hale geldi. SÜrüm 7.1 de kalıp güncellemeleri engellemenin bir yolu var mı ?
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    walla ne yaptıkları belli değil demek ki

zaten kalemi nerde bulabilirim gibi bir soruya 4 kişi bağladılar

samsung türkiye çok yanlış yönetiliyor belki samsung global bunun farkında bile değil

artık ceo meo bir şeyler değişmeli beceremiyorlar
  • Bana powerbank tavsiyesi verir misiniz? xiaomi istemiyorum. Dayanıklı ve 20,000mah civarı bir şey düşünüyorum. Fiyatı Max 200₺ olmalı.

Ttec baktım, 150₺ idi mediada, ama Quick Charge 3.0 yok. Eledim onu. bir de spigen in var, qc 3.0 destekli 20.000 mah civarında ve fiyatı 140 civarında ona yakınım, forumda baslığı da var, kullanıcılar memnun.

• Spigen uygun gorunuyor, Xiaomi istemiyorsaniz Anker cok iyidir ama QC3.0 Hepsiburada fiyatina baktim 300 Lira, daha ucuza bulursaniz alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ediyorum. spigenin 10.000 mahlık modelinden lcd ekranlısını uzunca bir süre kullandım ve memnun kaldım. sanırım tercihim yine spigen olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 21 Nisan 2018; 23:27:22 >
  • Xiaomi nin 2c modeli ise onunla sorun yaşayanlar vardı, bir kaç kişi bozulduğunu söylemişti, hatta 2 olan modeli daha iyi demişlerdi. Note 8 de sanırım qc 2.0 var, o yüzden qc 3.0 destek şartı bir nebze ihmal edilebilir. Piyasaya yeni kablosuz versiyonlar girdi, aceleniz yoksa düzgün markaların da bu desteği sunanları beklenebilir.

Ekleme: xiaomi zaten düşünmüyormuşunuz :) Ankerlere bakmışsınız, aukey lere de göz atın bir isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 21 Nisan 2018; 23:33:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz evvel dikkatimi çekti.

Samsung Galaxy Apps ta bir uygulamayı daha sonra indirmek için olan ikonun adı DİLEK LİSTESİ diye Türkçeye çevrilmiş.

Telli Baba mı bu? :)

Daha önce yanlış hatırlamıyor isem "istek listesi" idi diye hatırlıyorum o da ayrı.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 22 Nisan 2018; 0:13:32 >
  • dosya yönetici ile ana ekrana kısayol eklenemedigini farkettim böyle bir sorun yaşayan var mı? güncellemeden sonra?
  • boramat kullanıcısına yanıt
    Bende sorun yok. En son güncel sürüm yüklü.

• Oreo dan önce Package Disabler Pro ile Android System Web View i devre dışı bırakırdım ama Oreo ile devre dışı bıraktığım da Twitter çalışmıyor.

Alakayı kurabilen var mı? :)

Saygılarımla...

• Selamlar. Bu samsung a özel uygulamaların güncelleme sorunu yaşayan var mı? Oreo 'dan sonra çıktı bu sıkıntı.

Edit: yanı titreşim nerden açılıra resimli cevap var ama bu sorumuza tenezzül edip cevap yazan olmamış. Güncelleme de sorun yok demekki. Deneyip -200 hatası alan var mı? Ya da bize mi özel bu sorun?

• hkubilayk H kullanıcısına yanıt
    nova yüklü mü sizde nova ile alakalı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Izlenmeyen uygulamalar degil de Optimize Edilmeyenler listesinde mi onu da kontrol eder misiniz?

Ayarlar-Cihaz Bakımı-Pil-Pil Kullanımı-Sag Ust 3 Nokta-Pil Kullanimini Optimize Et

Buradan optimizasyon varsa kaldirin uyumasın uygulama.
    Arkadaşım sana ne kadar teşekkür etsem azdır 😊

Oradan uygulamayı kapatmıştım. Bugun de epey fotoğraf cektim ve eve gelip WiFi ye baglanir baglanmaz otomatik yedeklemeye başladı. Onu da uygulamadan surekli bildirim aldigim icin farkettim ve yarim saat icinde butun fotoğraflar videolar arka planda yedeklendi.

Yaklaşık 5 aydir bu olay beni kanser etmişti. 😂

Tekrar çok teşekkür ederim 😊

• Canlı odak çekimi 😊

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Otomatik mod

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 22 Nisan 2018; 1:49:24 >

• Cudana kullanıcısına yanıt
    Sevindim sorunun cozulmesine, gecmis olsun 🙂

• jinjin kullanıcısına yanıt
    Tekrar çok teşekkür ederim beni büyük bir yükten kurtardın 😊

• 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.