DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Balkısea, Engin.OK Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 5 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
18.510
Cevap
292
Favori
825.336
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      47 Mesaj
      06 Nisan 2018 21:17:09
      Merhabalar. Sizlere naçizana bir sorum olacak. Telefon değil kulaklığı ile ilgili. Xiaomi hybrid pro kullanıyordum taa ki kaybedene kadar. Aklımda hybrid pro hd vardı ancak sizin kulaklıkların 60 TL'ye gg'de satıldığını görünce aklım çelindi. Hi-res müzikler dinliyorum rock ve pop ağırlıklı olmak üzere. Sorum ise şu: Audiophile seviyesine gelmeden önceki son evrede olan biri olarak AKG kulaklıklar beni tatmin eder mi? Yoksa 120 TL'ye hybrid pro hd alıp geçeyim mi?

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      06 Nisan 2018 22:55:38
      quote:

Orijinalden alıntı: matrix22

Karşılaştığını söyleyen de var ancak bende sıkıntı olmadı hatta cihaz daha bi hızlı tek sorun air command, yani kalemi çekince gelen menüde vardı onun içimde yeni güncelleme yayınlamışlar o sorunda ortadan kalktı.

Şu anda şarjım %50 3 saate yakın ekran sürem var bunun 1 saatten fazlası oyun bence batarya performansı mükemmel oldu.
      Kaleme samsung marketten gelen güncelleme ile o sorun kalkmış diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Eğer doğruyu söylediğiniz için kırıcı olduğunuzu düşünüyorlarsa durmayın, parçalayın!

H'iç
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      06 Nisan 2018 22:59:02
      Benim cihaz 2 gündür saçma sapan şekilde donup durmaya başladı.

Çıldırtıyor desem yeridir.

Snapdragon işlemcili.

Eğer doğruyu söylediğiniz için kırıcı olduğunuzu düşünüyorlarsa durmayın, parçalayın!

H'iç
    • Yarbay
      2357 Mesaj
      06 Nisan 2018 22:59:10

60 TL olanlar orjinal değil. 300 TL küsüre satılıyor orijinali. Ben audio technica s1000 kullanıyordum bu kulaklık daha iyi bass ve tiz performansı sundu. Şu da var benim telefonum snapdragon chipsetli olduğu için ses şiddeti biraz daha yüksek. En iyi sonucu poweramp ile alıyorum fakat Spotify deezer fizy ile kullanacağım diyorsan maalesef root şart. Dolby atmos ve viper4android mod yüklersen harika sonuç alırsın. Müzik konusunda kulağım gayet iyidir senin ne tür bir beklentide olduğunu anlıyorum. Sanırım note 8 ile kullanmayacaksin. Bu yüzden xioami için bir şey diyemem. Yokmu çevrende s8 veya note 8 kullanan? Dene öyle al

|
      |
      star_lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      403 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:05:51
      Bu Phone info batarya kısmını doğru mu gösteriyor 1 haftalık cihaz için pil sağlığı yüzde 49 diyor aslı var mı acaba

• Çavuş
      90 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:10:34

Iki ile çarpmanız gerekiyor gerçek değer için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prewett -- 6 Nisan 2018; 23:11:3 >
      |
      |
      Bahsedilenler: apathetic

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:12:09
      quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Bu Phone info batarya kısmını doğru mu gösteriyor 1 haftalık cihaz için pil sağlığı yüzde 49 diyor aslı var mı acaba
      O değer doğru değil... Geliştiriciye bununla ilgili bir rapor gönderdim. Düzelteceğim dedi ama daha yapmış olduğu bir şey yok. Yani sorun uygulamada, cihazınızda değil... Özellikle Snapdragon işlemcilerde bu durum var... Piliniz sağlam endişelenmeyin...

• Çavuş
      90 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:13:07
      quote:

Orijinalden alıntı: HazretiSamiDayi

Kaleme samsung marketten gelen güncelleme ile o sorun kalkmış diyorlar.

Alıntıları Göster
      Kesin olarak kalktığını söyleyebilirim.

Galaxy uygulamalari üzerinden air command menu güncellemesini yaparak fps düşüklüğünden kurtulabilirsiniz.

|
      |

• Yüzbaşı
      403 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:27:52

Pilin gerçek değerini öğrenme şansımız var mı başka?

|
      |
      Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      47 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:45:32

Şuan sony xperia xz kullanıyorum. Tidal ve Spotify kullanıyorum. Daha önceden Poweramp de kullanmıştım dediğiniz gibi daha iyi sonuç veriyordu fakat arayüzüne alışamamıştım. Bizim telefonların ses şiddeti biraz düşük kalıyor önceki telefonum S6 çok daha iyiydi bu konuda. Çevremde de S7'den sonrasını kullanan yok maalesef. Belki sene içerisinde note 8-s8'e geçebilirim bakalım zaman gösterecek. Program tavsiyelerinizi de dikkate alacağım. Hybrid pro hd sipariş verdim. Cevabınız için teşekkür ederim.
      |
      |
      atabey444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2357 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:50:33

Bende S6 kullandım. Eğer S6 daha iyidi diyorsan dediğim modlari yüklersen x3 ses kalitesi ve yüksekliği elde edeceksin. Sony ses ve kamera konusunda dünyanın en iyisidir ama kendi telefonlarında her ikisinide kullanmayacak kadar hain bir markadır :) iyi forumlar hayırlı olsun

|
      |
      star_lord kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1384 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:52:58

Evet hocam.

|
      |
      So Good. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
    • Yüzbaşı
      739 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:54:49
      Twitter bildirimleri sesli olarak gelmiyor bazen bunu yaşayan oldu mu?

• Binbaşı
      1384 Mesaj
      06 Nisan 2018 23:56:41
      Bu günkü batarya değeri:

|
      |

Eğer Herşey Üstüne Üstüne Geliyorsa, Belkide Sen Ters Yöne Gidiyorsundur!!
    • Onbaşı
      17 Mesaj
      07 Nisan 2018 00:02:42
      Merhaba arkadaslar, daha önce iphone 7 plus kullanan ve bunu note8 ile karşılaştırabilecek biri var mı ? Hb de 3300 tl iken almadım şimdi tükendi. Türkiye garantiliye 4300 de vermek istemiyorum. Ilk mesajımda vatana millete hayıtlı olsun :))

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    • Yüzbaşı
      757 Mesaj
      07 Nisan 2018 00:04:18
      quote:

Orijinalden alıntı: apathetic

Pilin gerçek değerini öğrenme şansımız var mı başka?
      Cihazınız yeni değil mi? Tasarlanan kapasiteniz 3300 mAh... Ama 3260-3290 arasında bir şey olur normalde... Önünüzdeki 1 yıl bu soruları bence hiç merak bile etmeyin... 1 yıldan sonra bakarsınız... Accubattery diye bir uygulama var, ücretli alırsanız epey faydalı da bir uygulama... Cihazınızı nasıl şarj etmeniz gerektiği ile çok faydalı bilgiler sunuyor. Ayrıca pilinizi nasıl koruyacağınızı da anlaşılır bir şekilde anlatıyor... NOT: Accubattery uygulamasından verim alabilmeniz için uygulamayı en az 10 gün kullanmanız gerekiyor...
      |
      |

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      07 Nisan 2018 00:09:24
      quote:

Orijinalden alıntı: DearPassenger

Merhaba arkadaslar, daha önce iphone 7 plus kullanan ve bunu note8 ile karşılaştırabilecek biri var mı ? Hb de 3300 tl iken almadım şimdi tükendi. Türkiye garantiliye 4300 de vermek istemiyorum. Ilk mesajımda vatana millete hayıtlı olsun :))
      İş arkadaşım 7 Plus kullanıyor... Daha öncesinde ios deneyimim oldu. İphone 6s kullanmıştım, memnun da kalmıştım. 7 Plus performanslı bir cihaz ama cihazın tasarımı eski, yüzü eski, kamera iyi ama Note 8 e göre kötü, Ekran Note 8'e göre berbat... 7 Plus'un fiyatları makul olsa düşünülebilir ama o parala asla yüzü ve tasarımı eski bir cihaz almam. Note 8'in ekranını %100 e getirip, iphone 7 plus'un yanına koyduk... iphone gece modunda gibi duruyor yanında :) Ayrıca Note 8 deki infinity display tasarımı, 7'nin tasarımının ne kadar eski olduğunu fazlayısla gözler önüne seriyor diyebilirim. Ama bunlar dışında iphone 7 plus güzel, akıcı ve sorun cıkarmayan güzel bir cihaz... Tabi İOS'un katkısı ile... Sonuçta iphoneleri güzel yapan İOS dur. Yoksa X hariç, hepsi 2015 tasarımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 7 Nisan 2018; 0:16:34 >
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      07 Nisan 2018 00:15:52
      Öncelikle teşekkürler.
      Kafamda net olarak note8 var. 1 aydır indirime girsin diye bekledim olmadı. Samsung garantili de cok pahalı. İncehesap sitesinde Türkiye garantili s9 bile 3700. Ama note8 ithalatcılar kalmadı. Doların düşmeyeceği gerceği de var.

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      07 Nisan 2018 00:18:48
      quote:

Orijinalden alıntı: DearPassenger

Öncelikle teşekkürler.
      Kafamda net olarak note8 var. 1 aydır indirime girsin diye bekledim olmadı. Samsung garantili de cok pahalı. İncehesap sitesinde Türkiye garantili s9 bile 3700. Ama note8 ithalatcılar kalmadı. Doların düşmeyeceği gerceği de var.
      Ben 2 ay önce kampanyalar başladığında 3050 ye birkaç kampanyayı birleştirerek almıştım :) Aynı sorunu iş arkadaşım da yaşıyor şu an... 2 ay önce biraz nazlandı, bugün alırım yarın alırım diye.... Şimdi 3.350 veririm diyor ama cihaz yok... Şans maalesef

• Onbaşı
      17 Mesaj
      07 Nisan 2018 00:22:09

Haklısın şans. Aslında bir telefona 4bin verilirde bu telefon markası samsung olunca insan vermek istemiyor. Samsungta teni bir model cıktı mı diğerlerinin fiyatı fahiş oranda düşüyor. Buda can sıkıyor. Iphone sevmem ama en azından fiyat tutarlılığı var. 2 yıl önceki cihaz max 700 800 düşmüştür.

|
      |
      Raif Ulutürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
paykasa
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,721
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.