Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
26.507
Cevap
268
Favori
1.448.507
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Giriş
    298 Mesaj

Made in note 8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çok güzel çekilmiş tam wallpaperlık olmuş.

|
    |
    tatargs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Arkadaşlar merhaba, yılbaşında yurtdışından aldığım Note 8 Gold Duos modeli telefonumu satmayı düşünüyorum. Telefon Exynos işlemcili(Australia) ve pasaport kayıtlıdır. Telefonu kılıflı ve ekran jelatinli kullandım, sıfır ayarındadır. İlgili arkadaşlar dm'den iletişime geçebilirler..
    |
    |
    Merhabalar ,

3 4 gün önce cihazımı hafif suyun altında temizlemek için yıkamıştım ( Yıkarken sadece ekrana ve arka kapağa su tutuldu cihazın alt kısmına direk su tutmadım) Yakşalık 3 4 saat sonra yatmadan sarja tam takacaktım ki nem sensörünün uyarı verdiğini gördüm sabaha kadar kurusun sabah takarım şarja diye takmadım ancak sabah kalktığımda nem algılama uyarısı hala geçmemişti. Cihazı yeniden başlattım sensör uyarısı silindi o günü sorunsuz geçirdim akşam saatlerin cihazı suya temas ettirmediğim halde tekrar sensör uyarısı aldım aç kapa yaptım uyarı geçmedi uygulamalar/usbsettings den ön bellek verilerini silip tekrar yeniden başlattım uyarı silindi ancak şimdi durduk yere tekrar nem algılandı uyarısı aldım.

Bu sorunla daha önceden karşılaşan varmıdır? usbsettings den anlık olarak uyarıyı kaldırabılıyorum ancak cihazın sensörü arızalanmış olabilir mi ?

Orijinalden alıntı: tatargs

Made in note 8

Hocam çekim değerleri nedir?

|
    |
    1575 Mesaj
    2 gündür şu telefonu internetten taksitli almaya çalışıyorum Allah aşkına bende ticari kart yok adam akıllı kredi kartına 6 veya üzerine bölecek site yokmu ?
    Vodafone Bile S7edgeyi 2600 Liraya Aldı Samsungun Note8i Aldığı Paraya Bak Şaka Gibi. Birdahamı Samsung Asla..

|
    |
    Arkadaşlar Ben arka çift kamera işini pek çözemedim. X1 birinci kamera X2 ikinci kameramı yoksa Kameralardan birisi yakın çekim mi yapıyor, diğer kameranın zoomumu. Canlı odakta hangi kamerayı kullanıyor.? Ayrıca canlı odakta çok başarılı bulamadım netlik azalıyor gibi ya da ben kullanamadım.

Telefonu yıkadıktan sonra şarj giriş yerini güzelce silip kuruttunuz mu?
    |
    |
    revivaL1ty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öyle bir site yok aldıktan sonra taksitlendirebilirsiniz eğer cep telefonu diye geçmezse tabi vade farkı ile.
    |
    |
    Mr.Walter White kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: romanson26

quote:

Orijinalden alıntı: romanson26

Arkadaşlar Samsung'a gönderdiğim mesaj bu içerik açık sizce haksızmıyım.

Merhabalar. Samsung Note 8 kullanicisiyim. Telefonumu Note Edge'den Note 8'e yukselttim. Uzun yillardirda firmanızın kullanicisiyim. Bugün internet sitenizden Samsung S9 incelemesi yaptım. Telefonlarinizi S9'a yükseltme denen bir sekme var oraya basıp ne kadar fark ile S9 alınacağını merak ettim. Telefonum çok yeni olmasına karşın Samsung'un NOTE 8'e verdiği miktar 2600 tl iken. Apple'in iphone 8 plus 256 gb'lık modeline verdigi miktar ise 3750. (Bunların ekran görüntüleri de mevcut olup istenmesi durumda gönderebilirim) iphone X daha listede yok ki olsa fiyat ne belirlenirdi düşünemiyorum. Gördüğüm manzara sonrasi Samsung Note 8 aldığıma ve Samsung kullanmakla ne kadar yanlış yaptigima kadar verdim. Kendi ürününu bu kadar değersiz görüyorsa biz kullanıcı olarak ne düşünmemiz lazım. Bir kez daha bana APPLE IPHONE almayıp samsung tercih ettiğimin pişmanlığını yaşatdığınız için teşekkür ederim. Bir sonraki telefonum asla bir Samsung olmayacak.....

Arkadaşlar hala pişmanlık yaşıyorum iphone X almamakla. Nedendir bilmiyorum ama bu sefer androidden kurtulcam demiştim gene olmadı :) sırf maddiyat yüzünden gene ve yine android ve Samsung note 8 aldım sizce hatami yaptim yoksa yanlismi düşünüyorum. Heleki Samsung'un yaptığı muameleyi düşündükçe fikirlerimi söylemeyim hiç.

arkadasim yanlis anlama ama sen cihazi takasta iyi fiyata gitsin diye mi aldin yoksa sundugu ozellikleri icin mi? tamam samsung guzel takas onerisi sunmamis olabilir ama bunun cihazin kendisi ile ilgisi yok, sirketin politikasi ile ilgisi var. samsung zaten hic bir zaman bu konularda cok iyi olmadi. ayrica konu samsung iken bunu androide baglaman da anlamsiz cunku android samsung'dan ibaret degil. bence ya ne istedigini tam bilmiyorsun yada kendini ifade edemiyorsun.
    http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8

• Yarbay
    2249 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Orijinalden alıntı: Ge620dx

quote:

Orijinalden alıntı: herze

Satıcının güvenilir olup olmadığı sitedeki satış adedinden ve yorumlardan anlayabilirsiniz. Ürün elinize geçmezse zaten parayı onaylamazsınız.

Çok başarılı satıcı diyor bu bildiğimiz note 8 değil mi 5bin genelde bu nasıl 3153 tl oluyor?

Note 8 Avrupa versiyonu... Snapdragon 835 işlemcili... Bugün sipariş geçtim bende, kampanya varmış yararlanayım dedim... 2 bin TL fazla vermeye ne gerek var. Youtube de karşılaştırma videoları var izleyin bence... Son kullanıcı olarak, aradaki farkları anlamak imkansız gibi... Hatta snapdragon işlemcili versiyon çoğu oyun ve uygulamalarda samsung'un kendi işlemcisine göre daha iyi çalışıyor çünkü uygulama geliştiriciler optimizasyonu bu snapdragon işlemciye göre yapıyor... Gönül rahatlığı ile ithalatçı firma garantili alabilirsiniz... Fazlası var eksiği yok....

Siz ceppaketten mi aldınız gelince bilgi verir misiniz jelatin ve güvenlik bandı ile ilgili olarak

Bir ekleme daha yapayım Snapdragon işlemcilerde FM RADYO var... Benim için çok önemli açıkçası... Gün boyu müzik dinle radyo ile şarjı bitirmen imkansız :) İçinde orijinal şeffaf kılıf da çıkıyor... Daha ne olsun...

Merhaba geldi mi telefonunuz.samsung güvenlik etiketi ve jelatinle ile ilgili görüşlerinizi bekliyorum
    |
    |

• Yarbay
    3086 Mesaj
    Merhabalar. İthalatçı garantili Note 8 almayı düşünüyorum. Malum S9'lar çıkmak üzere. Acaba Note 8'lerin fiyatlarında bir düşüş olur mu? Ne dersiniz?

Merhaba,

Sensörün yanındaki kamera ile x2 ye dokunduğunuzda 2x optik zoom yapar.

Canlı odak, tele-lens olan diğer kamera ile çalışır ve güzel sonuç almak, doğru ışık şartlarının kullanılmasına bağlıdır.

2x optik zoom kullanırken uzağa odaklanmak için sensör yanındaki kamera ile yakın bir cisme odaklandığınızda ise tele-lens arasında otomatik geçiş yapar.

|
    |
    insaatmüh.86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: judasthewhite

Merhaba,

Sensörün yanındaki kamera ile x2 ye dokunduğunuzda 2x optik zoom yapar.

Canlı odak, tele-lens olan diğer kamera ile çalışır ve güzel sonuç almak, doğru ışık şartlarının kullanılmasına bağlıdır.

2x optik zoom kullanırken uzağa odaklanmak için sensör yanındaki kamera ile yakın bir cisme odaklandığınızda ise tele-lens arasında otomatik geçiş yapar.

Peki ben canlı odak yapmadan ya da 2x optik zoom kullanmadan 'tele-lens' olan kameraya geçiş yapamıyor muyum ? 'tele-lens' olan kamera dar açılı yakın çekim mi yapıyor hep?

Sorular abes olabilir kamera olaylarına çok uzağım hoşgörün :)

Merhaba. Whatsapp ve mesajlardan edge ekrani bildirimi aliyorum ekran kapaliyken. Instagramda ise ekran acikken edge bildirimi mavi oluyor fakat kapaliyken edge ekran yanmiyor bunun cozumunu bilen biri var midir ?

Orijinalden alıntı: emre00

Merhabalar. İthalatçı garantili Note 8 almayı düşünüyorum. Malum S9'lar çıkmak üzere. Acaba Note 8'lerin fiyatlarında bir düşüş olur mu? Ne dersiniz?

3.050,00 TL'ye aldım daha da düşeceğini sanmam... Snapdragon'lu versiyon bu arada... Gittigidiyor kazananlar kulübüne üyeyim, ayrıca puan var 100 TL... O şekilde bu fiyata geldi arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 2 Mart 2018; 14:30:52 >
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,787
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.