Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet çalıştığı anlamına geliyor. Simge görünmesi için ims setting bölümüne tekrar gir ve öncelikle reset to default deyip, herşeyi tekrar aç. Hepsi bu kadar. Yine yazıma ve videoma da göz at. Bu arada sms over ip yazan kısmı açma.

https://ozcandelikanli.blogspot.com.tr/2018/02/samsung-galaxy-note-8-sm-n9500-volte-ve.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raif Ulutürk R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ben cihazı kasım sonunda aldım. Alır almaz VoLTE yi açtım. Kuzenim bu forumda takılıyor ve burada aynı cihazı kullanan ve yapamayan arkadaşlar olduğunu söyleyince ben de önce video sonra da blog hazırladım. Tabi birbirimize katkıda bulunup sorunları ve çözümleri beraber bulalım. Umarım herkes cihazının tüm fonksiyonlarından tümüyle yararlanır.

uygulamayı yükledim ama çok fazla ayar var. değişecek yerlerin ekran resmini alıp buraya atsanız keşke.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben bazen ShortcutMaster Lite uygulamasını, bazen QuickShortcut Maker uygulamasını kullanıyorum. Video eski olduğundan ilk başta Nova ile yapmıştım öyle kaldı. Bir de Nova bilimdik bir uygulama olduğundan yapanlar tereddüt etsin istemedim. Diğer uygulamaları cihazına yüklemek istemeyenler olabilir.

• Arkadaşlar instagram dan bildirim gelince( dm yada diğer) edge aydınlatması çalışmıyor sadece ses çıkartıp arka planda bildirim gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

uygulamayı yükledim ama çok fazla ayar var. değişecek yerlerin ekran resmini alıp buraya atsanız keşke.

Sadece ims settings ayarlarını ekrana kısayol olarak atın ve arkadaşımızın paylaştığı klavuzdan yararlanın... Hepsi aynı kapıya çıkıyor... İleri düzey kullanıcı değilseniz diğer ayarlara girmemenizi tavsiye ederim. Sadece İMS Settings de işlem yapın...

arayüzler birebir aynı değil sanırım. o yüzden paylaşmanızı istemiştim. bakalım deneme yanılma bulacağız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

https://m.donanimhaber.com/Samsung-Galaxy-S8-icin-Android-Oreo-guncellemesini-durdurdu--97386

Daha çok bekleyeceğiz sanırım...

O eski haber düzelttiler hanımda var yeni güncelleme ile düzelttiler kamerada falan sorun olmuştu.İnşallah bizdede olmaz sorun.Doğru düzgün birşey çıkar.Ben s8 plus için bir fark görmedim açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: herze

arayüzler birebir aynı değil sanırım. o yüzden paylaşmanızı istemiştim. bakalım deneme yanılma bulacağız artık.

Şimdi yoldayım. Akşam size yardımcı olayım ;)

• Arkadaşlar.

Cihazın Auto Rotate özelliği çalışmamaya başladı. Fotoğraflar otomatik dönmüyor. Youtube dışındaki videoları yatay oynatamıyorum. Telefonu Tv'ye yansıttığımda yan çevirip Tv ekranına komple yatay aktaramıyorum, dikey gösteriyor.
    Aynı sorunu yaşayan var mı acaba? Çözümü nedir bilen var mı?

• Hic gitmiyor ama hocam surekli orda

• Dostlar dünkü gittigidiyor kampanyasını kaçırdım bu kampanya sık sık oluyor mu sıcak fırsat takipçileri belki bilgi verebilir? s8 plus'larda indirim beklentisi var bu indirim note 8'ede yansır mı? Alayım diyorum ama bu kadar bekledim s9 plus paralel ithalat ne kadara satılır düşündürüyor beni ve de note 8'in hangi rengini almalı düşüncesi var kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Cash Money

Dostlar dünkü gittigidiyor kampanyasını kaçırdım bu kampanya sık sık oluyor mu sıcak fırsat takipçileri belki bilgi verebilir? s8 plus'larda indirim beklentisi var bu indirim note 8'ede yansır mı? Alayım diyorum ama bu kadar bekledim s9 plus paralel ithalat ne kadara satılır düşündürüyor beni ve de note 8'in hangi rengini almalı düşüncesi var kararsız kaldım

Hocam kesin olur ayda bi kaç sefer oluyor aceleniz yoksa benim gibi bekleyin.her gün yanınıza kar kalır.s9 ve s9+ dengaleri bozacak gibi. Fiyatları dün 600-700 lira düşüğe geliyordu

• Bunu deneyen oldu mu?

http://www.webtekno.com/haber/amp/41943

• Cash Money C kullanıcısına yanıt
    Bence en karizması SİYAH 😊

• Siz yeni okudunuz sanırım ben de eskiden paylaşmıştım. 😊

Evet bugün S8 lere güncelleme geldi kamerada sıkıntı vardı. Düzeldi sanırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Orijinalden alıntı: ozcandelikanli

Lütfen emeğe saygı. VoLTE video ve yazısını ben hazırladım. Çok da fazla emek harcadım.

https://ozcandelikanli.blogspot.com.tr/2018/02/samsung-galaxy-note-8-sm-n9500-volte-ve.html

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sika524.android.quickshortcut Marketteki bu uygulama ile NOVA LAUNCHER'i de yüklemeye gerek yok. Direkt İMS ayarlarını Samsung arayüzüne kısayol atabiliyor... Bu uygulamayı kullanarak, volte ve görüntülü görüşme rehberinizi daha da sadeleştirebilirsiniz... Yararlı paylaşım. Ben zaman ayıramadım, benden önce rehberi hazırlamışsınız... Teşekkür ederiz.

Hocam öncelikle merhaba,
    Oreo güncellemesi geldikten sonra pekçok sistemsel kısıtlamalar geliyor. Ben Sony xperia xz kullanıyorum. Android 7.1.1 ile gayet kolay bir şekilde volte aktif edebiliyorduk fakat oreo güncellemesinden sonra operatör destek vermediği için volte ayarlarına hiçbir şekilde ulaşım sağlanamıyor. Volte destekleyen operatörler için örneğin Vodafone ile volte kolaylıkla aktif edilebiliyor fakat Türktelekom için neyazikki işe yaramıyor oreo güncellemesinden sonra. Sizlere tavsiyem muhtmelen note8 lerde çok kısa bir süre içerisinde Oreo güncellemesi gelicek. Güncellemeyi hemen kurmamanızı şiddetle tavsiye ederim. Ben şimdi tekrar 7.1.1 e geri dönüş yapamıyorum :(

• arkadaşlar bugün hiçbir sıkıntı yokken şarz cihazının ucu tam olarak telefona girmemeye başladı,telefon şarj oluyor ama hızlı şarj olmuyor,sağ sol yapınca hızlı şarja geçti...Telefonda sıkıntı yoktur yüzde 99 ama şarj cihazının ucunda sıkıntı var gibi geldi...Herhangi bir eğrilik deformasyon falanda yok,fikri olan var mı?

• darkwonder kullanıcısına yanıt
    Cihazın şarj girişine cebinizde toz, pamuk gibi bir şey girmiş olmasın, kulaklık girişlerinde sık rastlanan bir durumdur.

• arkadaşlar cihazıma wipe cache yapmak istiyorum.

internet te araştırmamda ingilizce videolar var,türkçesini bulamadım yada beceremedim.

yardımcı olabilirmisiniz..?

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.