Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
26.507
Cevap
268
Favori
1.448.508
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Giriş
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onurmsq

quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

Orijinalden alıntı: zbahadir

Güle güle kullanın. Ben de mavi istiyordum ama bekleyemedim. Neredeyse aynı fiyata 64GB siyah aldım.

nasip diyelim hocam bende siyahla çok git gel yaptım ama mavi aldık bakalım. Yanlız içime çok fena oturdu 3488 lira bu 6000 lira verenler nasıl veriyor acaba :)

Kontratla aliyorlar. 24 36ay her ay odemeye mahkum. Ode ode bitmez.

içimde pişmanlık var biraz ama zamanla geçer heralde bir telefona 3480 lira verdim şaka gibi :)

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Benim bildiklerim 64 GB, iyi fiyata almışsınız.

çok da iyi denemez :)
    |
    |

https://tr.aliexpress.com/store/product/Baseus-10-W-iPhone-I-in-QI-Kablosuz-arj-Ara-Sahibi-X-8-art-Samsung-S8/2343184_32846085369.html?spm=2114.12010612.0.0.4a6d1c5kkeFRY
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Açıkçası bahsettiğiniz uygulamaları kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemem ama ekosistem değiştirmek gerçekten çoğu zaman göz korkutucu olabiliyor.
    Stabilite konusunda kendi adıma Note 8 ile herhangi bir sıkıntı hiç yaşamadım şu ana kadar ki kullandığım tüm NOte serileri arasında da en stabil ve keyiflisi diyebilirim.

Fotoğraf konusunda S9 Plus'ın üzmeyeceği aşikar ki sadece ağır çekim özelliğinde yanlış hatırlamıyor isem sadece Sony yeni Z2 SD845 işlemcide Samsung'un ağır çekim özelliği 720P iken,bunu 1080P ile geçmekte idi.

Saygılarımla...

S9 kullanıcılarının geri dönüşleri benim geçmemde önemli etken olacak sanırım. Acele edecek bir durum yok zaten. Ama şu an Note 8'in sizi memnun etmesi hoşuma gitti. Benimde gözlemlediğim kadarıyla son dönemde Samsung stabilite konusunda çok iyi görünüyor.

@norton772 ; Snapseed'te kullanıyorum ama arka kamera fotoları için en çok kullandığım uygulama ortak platformda yer alan lightroom ve vsco ancak ön kamera fotolarında Facetune2'nin maalesef muadili yok. Bakalım bekleyelim belki tekrar görüşümüz değişir ya da önemseyip geçeriz Android'e .

Teşekkür ederim cevaplar için..
    |
    |
    Bahsedilenler: norton772

• Yüzbaşı
    278 Mesaj

merhaba.

bu nfc ile ödeme işlemi ithalatçı garantili cihazlarda yapılabilir değil mi?
    |
    |
    IRoN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar iosda film dizi indirerek yolculuk esnasında izliyorum android'de böyle bir uygulama var mı acaba istediğim siteden dize film indirebiliceğim daha doğrusu izlediğim her videoyu indirebileceğim bir uygulama ?

Arkadaşlar iosda film dizi indirerek yolculuk esnasında izliyorum android'de böyle bir uygulama var mı acaba istediğim siteden dize film indirebiliceğim daha doğrusu izlediğim her videoyu indirebileceğim bir uygulama ?

ADM downloader işinizi görecektir aynı idman gibi ama mobil versiyonu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: paker

quote:

ADM downloader işinizi görecektir aynı idman gibi ama mobil versiyonu.

hocam ona baktım biraz yorumlarına falan indirmiyor felan yorumları vardı

Yok hocam kendim kullanıyorum daha dün komple 1 film indirdim indirmiyor diye yorum yazanlar malum google play'e artık çoluk çocuklarda giriyor beceremiyorlar programa suç atıyorlar siz kullanın takıldığınız yer olursa yardımcı olurum.

|
    |
    hkn.usta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim kullandığım indirme programı snaptube. Markette yok. Programın adıyla sitesi var. Oradan indirip kullanılabiliyor.

YouTube ve çoğu sitede işe yarıyor.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    paker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276?

Düşünenler için 3153 TL

Arkadaşlar bu linktekini almak istiyorum sıkıntısı yoktur değil mi güvenilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yok hocam kendim kullanıyorum daha dün komple 1 film indirdim indirmiyor diye yorum yazanlar malum google play'e artık çoluk çocuklarda giriyor beceremiyorlar programa suç atıyorlar siz kullanın takıldığınız yer olursa yardımcı olurum.

teşekkürler hocam
    |
    |

ADM ben de kullanıyorum çok stabilize ve hızlı

>> - Anesthesia` - <<
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj

Satıcının güvenilir olup olmadığı sitedeki satış adedinden ve yorumlardan anlayabilirsiniz. Ürün elinize geçmezse zaten parayı onaylamazsınız.

|
    |
    Ge620dx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen kardeşim wifi olan yerde filmleri indirip sonradan izlemek iyi oluyor

|
    |
    Anesthesia` kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

quote:

quote:

Güle güle kullanın. Ben de mavi istiyordum ama bekleyemedim. Neredeyse aynı fiyata 64GB siyah aldım.

nasip diyelim hocam bende siyahla çok git gel yaptım ama mavi aldık bakalım. Yanlız içime çok fena oturdu 3488 lira bu 6000 lira verenler nasıl veriyor acaba :)

içimde pişmanlık var biraz ama zamanla geçer heralde bir telefona 3480 lira verdim şaka gibi :)

Odemesi bitince iyi yaptim dersin. Ya da pesin odediysen. 1sene sonra iyi ki almisim dersin ama fiyati dustukce moralin bozulacak.

O degil de rakamsal olarak ne kadar kolay soyluyoruz. 3bini 4bini. Ya da kolay goruyorz. Ama is odemeye gelince is degisiyor devasa deve gibi para

• Yüzbaşı
    595 Mesaj

Snaptube'u ben youtube için kullanıyorum adm birazdaha gelişmiş normal herhangi bir siteden video yakalamaya yarıyor mesela herhangi bir film sitesinden izlediğin filmi indirebiliyorsun idman'ın mobil versiyonu gibi hocam

|
    |
    lansker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: herze

Satıcının güvenilir olup olmadığı sitedeki satış adedinden ve yorumlardan anlayabilirsiniz. Ürün elinize geçmezse zaten parayı onaylamazsınız.

Çok başarılı satıcı diyor bu bildiğimiz note 8 değil mi 5bin genelde bu nasıl 3153 tl oluyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

quote:

quote:

quote:

Odemesi bitince iyi yaptim dersin. Ya da pesin odediysen. 1sene sonra iyi ki almisim dersin ama fiyati dustukce moralin bozulacak.

O degil de rakamsal olarak ne kadar kolay soyluyoruz. 3bini 4bini. Ya da kolay goruyorz. Ama is odemeye gelince is degisiyor devasa deve gibi para

Abi ne kolayı ALLAHA şükürler olsun hiç bir sıkıntım yok ama ne bilim telefon bu sonuçta gidip birine iyilik etmek için o kadar para vermem bir anda ama iş zevke gelince pat diye veriyorum 3500 lirayı

|
    |

• Yüzbaşı
    278 Mesaj

Bildiğimiz değil.ithalatçı garantili note 8 bu. Ben hepsiburadadan 3.400 e almıştım ama bi ay Oldu fiyatlar düşüp çıkıyor arada.

|
    |
    Ge620dx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.