Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
26.507
Cevap
268
Favori
1.448.514
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Giriş
    845 Mesaj

Ayarlarından programlama yapın. 07.00-24.00 gibi. Böylece gece aod otomatik kapanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 28 Şubat 2018; 22:10:21 >
    |
    |
    erdish kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

quote:

Orijinalden alıntı: Ge620dx

Arkadaşlar en uygun fiyatlı ürünü nereden alabilirim? İthalatçı garantili ürünlerde ne gibi bir sorunlar var?

Ithalatcida volte yokmus heralde bide kamerasi tr dekinden farkli sony lens mi ne varmis.bende ithalatci dusunuyomda pek arastiramadim daha

Hocam n11’den alsam sorun çıkarmı güvenilir satıcı var mı bildiğiniz

quote:

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

quote:

Arkadaşlar en uygun fiyatlı ürünü nereden alabilirim? İthalatçı garantili ürünlerde ne gibi bir sorunlar var?

Ithalatcida volte yokmus heralde bide kamerasi tr dekinden farkli sony lens mi ne varmis.bende ithalatci dusunuyomda pek arastiramadim daha

Hocam n11’den alsam sorun çıkarmı güvenilir satıcı var mı bildiğiniz

Inan bende senin gibiyim.tr garantimi ithalatmi alsam die karar veremedim daha.birde nereden alacagima

|
    |

• Yüzbaşı
    663 Mesaj
    Yeni guncelleme ne zaman gelir bilgisi olan var mi arkadaslar?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: erdish

Arkadaşlar selam. Yaklaşık 2 aydır sd835'li versiyon note 8'i severek kullanıyorum.. Always on display'i aktif ettiğimde bir gecede %10 civarı şarj tükendiğini farkettim. Bu durum herkeste aynı mıdır? AOD'i severek kullanıyorum ama şarj tüketiminde ekranla kapışıyor. Bu konuda bir çözümü olan var mı? Teşekkürler..

Benim aod saat 7 de aktif olup gece 12de otomatik kapanıyor

|
    |

|
    |

iPhone 11 Red 256 GB / Note 8 SM-N9500 128 GB Deepsea Blue
    Asus Crosshair V Formula - FX-6300 4,8 Ghz - Msi GeForce GTX 960 Gaming 4 GB
    HP ProBook 455R G6 AMD 3700U - 16 GB RAM
    Citymate Urban 350W Electric Scooter
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    Gg da seçili telefonlarda yüzde 4 indirim var satıcılar fiyat artırmadan alın note 8 maxi puanla 3050 ye geliyor( kargo da varmış 3064 e geliyor)
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kml_77 -- 1 Mart 2018; 1:19:59 >
    |
    |

Arkadaşlar hepinize güzel kullanım deneyimleri diliyorum. Şu an 7 Plus kullanmaktayım. Telefondan genel olarak memnunum ancak 1 sene sonunda stabilite anlamında ciddi derecede geriye gittiğini düşünüyorum. Tekrardan Android'e dönme fikrim var ancak iOS tarafında bir şekilde bağlandığınız uygulamalar,bulut sistemi,ödemeler gibi şeylerden dolayı kolay kolay ekosistem değiştiremiyorsunuz.

Fotoğrafçılık alanıyla son dönemlerde hobi olarak ciddi bir şekilde ilgileniyorum ve en çok kullandığım Facetune2,Enlight uygulamaları maalesef Android'te yok. Enlight'ı birçok uygulama ile yerine doldurabiliyorum ancak selfie düzenleme anlamında Facetune2'nin en büyük rakibinin Facetune olduğunu düşünüyorum.

Video düzenleme anlamında iMovie tarzında stabil bir uygulama göremedim. Olsada aylık ya da yıllık ücret istiyorlar ya da uygulama içinden kayıt yapmaya zorluyorlar.

Podcast,Facetime gibi uygulamalarıda kullanıyorum. Bu taraftan bakınca ekosistem değiştirmek pek bir manasız duruyor farkındayım ama bilen bilir bizim gibi teknoloji tutkunlarının isteklerine söz geçirmek biraz zordur

S9 Plus'ın 128 GB'lık versiyonuna geçmeyi küçükte olsa düşünmekteyim. Burada özellikle fotoğrafçılık ile ilgili uygulamaların işlevini iyi şekilde yapan uygulamalar varsa yardımcı olursanız sevinirim. Android'e geçmek istememin bir nedeni de Apple'ın son dönemlerdeki yazılım sorunlarının beni yorması, evet ne kadar ironik farkındayım ama zaman değişiyor arkadaşlar. Android tarafı bıraktığımdan bugüne ne durumda stabilite anlamında onuda merak etmekteyim.

Tüm bunlar doğrultusunda siz sevgili dostlarımın ve diğer arkadaşların değerli görüşlerini almak istedim.
    |
    |
    Bahsedilenler: IRoN , berkans , ..ScReaM

• Yarbay
    8853 Mesaj

NFC için kartınızın desteklemesi gerekli ki hali hazırda Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden tanıttığım kredi kartımı
    NFC ile 3 aydır sorunsuz olarak kullanıyorum.

Ödeme yaparken Pos cihazına teelfonu yaklaştırmanız gerekli ve NFC telefonda açık olmalı. Bir de telefonda da ana ekran açık olmalı.

Yakın zamanda İstanbul'da İstanbul Kart'ta NFC hizmetine başladı ama bir çok banka yok ve şu anda ki amacı sadece kartı NFC ile okutup içindeki bakiyeyi görmek ve yükleme yapmak.
    Yani turnike geçişlerinde henüz kullanılmıyor.

Saygılarımla...
    |
    |
    onr4249 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Açıkçası bahsettiğiniz uygulamaları kullanmadığım için yanlış yönlendirmek istemem ama ekosistem değiştirmek gerçekten çoğu zaman göz korkutucu olabiliyor.
    Stabilite konusunda kendi adıma Note 8 ile herhangi bir sıkıntı hiç yaşamadım şu ana kadar ki kullandığım tüm NOte serileri arasında da en stabil ve keyiflisi diyebilirim.

Fotoğraf konusunda S9 Plus'ın üzmeyeceği aşikar ki sadece ağır çekim özelliğinde yanlış hatırlamıyor isem sadece Sony yeni Z2 SD845 işlemcide Samsung'un ağır çekim özelliği 720P iken,bunu 1080P ile geçmekte idi.

Saygılarımla...
    |
    |
    ___Lawyer___ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Düşünenler için 3153 TL

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276?

Düşünenler için 3153 TL

Fiyat maxipuanla çok güzel oluyor 3050 tlye geliyor.not 4 de hala işimi görüyor kararsız kaldım yemin ederim.bi kaç aya daha da düşer gibime geliyor

Hangi model, ithalat distribütör? Bir de hangi site

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    hkn.usta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lansker

hocam bilmiyorum gg da 128 gb satan bir kişi var galiba ondan aldım indirime girmişti

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276?

Düşünenler için 3153 TL

Fiyat maxipuanla çok güzel oluyor 3050 tlye geliyor.not 4 de hala işimi görüyor kararsız kaldım yemin ederim.bi kaç aya daha da düşer gibime geliyor

Ya hu sen hâlâ almadın mı telefon. Ben alalı 2 ay oldu.

FE alacaktın bir ara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Düşünenler için 3153 TL

Ya hu sen hâlâ almadın mı telefon. Ben alalı 2 ay oldu.

FE alacaktın bir ara

bırakın almasın boşuna harcama yapmasın adamın kanına girmeyin yeterli geliyormuş işte telefonu :)
    |
    |

• Yüzbaşı
    577 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lansker

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-128-gb-lte-4-5-g-uyumlu-dual-sim-cep-telefonu-329385172

bu ürün galiba

iş bankası maximum karta 100 TL puan da var

Yok hocam almadım ilerde yedek parça sıkıntısı olacak gibi geldi vazgeçtim bide ekstra masraflar çıktı ondan alamadım.fe de 1900 tlye kadar geriledi bugün.
    |
    |
    tgezer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.