Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (720. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Chrome daha çok şarj yiyor. Ayrıca Samsung Browser Chromedan çok daha hızlı açıyor sayfaları...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

Arkadaşlar bu uygulamanın üstüne tanımıyorum. Telefonu inanılmaz rahatlatıyor ve uygulamalar dahil tüm reklamları engelliyor. Ben yılbaşı kampanyası ile sınırsız lisanslı almıştım. Kullandığınız tarayıcı farketmez, direkt data ağını filtreliyor... forumda konu başlığı var bence inceleyin... Şunu söyleyebilirim, reklam olmayınca cihaz resmen akıyor... 1 hafta denemesi de var... Ben çok memnunum paylaşmak istedim...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

bunun gibi bedava olan bir uygulama var mı acaba?
    ayrıca bu oyunlarda ki reklamları falan da kaldırıyor mu? öyleyse çocukların tabletlerine de kurayım. bazı oyunlarda zırt pırt reklam çıkıyor. çocuklar oyundan çok reklam izliyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hayir bu program sadece Samsung Browser için. Farklı uygulamalardaki reklamları engellemiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Note 8 Oreo mevzusu sanırım.

Mavi renk derken neyden bahsediyor acaba. Mesaj heyecan verici. Oreo gelsin artık format atmaya bekliyorum.

önceliğe göre planlama yapmışlar. mavi plandaki konular en erken 3 ay sonra görüşülecek demek istemiş.
    çok acil konular kırmızı, az aciller mavi, acil olmayanlar yeşil tarzı bir listeleri var demek ki.

• Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde ticari kart yok başka türlü taksitli alamazmıyım ?

• Eğer oyun internet bağlantısı gerektirmiyorsa tabletin / telefonun internet bağlantısını kesin programı öyle çalıştırın, reklamlar çıkmayacaktır.

Bu işlemi programdan çıkıp değil de, programı kapatarak yapın, aksi takdirde yine reklam çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Hayir bu program sadece Samsung Browser için. Farklı uygulamalardaki reklamları engellemiyor...

Dediğim bir uygulama, eklenti değil. Uygulamalar dahil tüm reklamları engeller... ayrıca ücretsiz değil... sadece 7 gün deneme süresi var. Sizin bahsettiğiniz ise eklenti...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matrix22 kullanıcısına yanıt
    Olcegi artirin o zaman daha cok belli oluyor hocam

• fener16 kullanıcısına yanıt
    12 uygulamada kendilerine ait ve hala neden birinde var diğerinde yok anlamak gerçekten mümkün değil ama dediğiniz gibi illa gelecektir.

Kulaklık içinde 2017 ile 2018 deki o uzun süreli kullanımda ağrıtma durumu maalesef 2018 in iç tarafına eklenen bir tane sensör bölümündeki yükselti nedeni ile oluyor benim iki kulaklığı da yan yana incelemem sonucunda gördüğüm.
    Kulaklıkların iç tarafında 4 tane yukarıda 1 tane de o bahsettiğim sensörün aşağısında şarj etmek için metal parça var o alttakinin tam üstündeki sensördeki yükselti sağ olsun buna neden oluyor :)

Yine belirttiğiniz gibi Bixby desteği normalde geldi ama Türkçe'de gelirse çok daha keyifli bir kulaklık olacaktır ki benim tahminim Apple da Airpods da Siri desteğini önemserken Samsung'da buna önem verecektir ve bir daha ki modelde de Type-C den şarj yerine kablosuz şarja geçecektir IconX de.

Bekleyip göreceğiz :)

Saygılarımla...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bloodfish83

Sürekli 4G yada H+ yazıyor. Yani Bende de aynı sıkıntı var. İthalatçı çift hatlı modeli.yaklaşık 2 haftadır var bu sıkıntı. Ve can sıkıyor i. İnternet var mı yok mu anlaşılmıyor. Sanırım pil tüketimini optimize et dedikten sonra oldu sanki.

Bunlara Can sıkıyorsanız işiniz epey zor... sorununuza gelince... 4G logosunun altında çift ok var ise data trafiği var yani internet var demektir. O çift ok yok ise İnternet kapalı demektir... 4G ibaresinin kalıyor olması telefonun şebekeye 4G modem üzerinden bağlandığı anlamına gelir. Mesajdaki ekli resimde 4G üzerinden nete bağlı olduğumu açıkça görebiliyorum....

Yok öyle can sıkmak karalar bağlamak anlamında değilde bugüne kadar yazı çıkınca internete bağlı oldugumuzu anlıyorduk. O şekilde oldugunu bende görebiliyorum. Az buçuk akıllı telefon geçmişim var. Yine de teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodfish83 -- 6 Mart 2018; 18:10:57 >

• quote:

quote:

quote:

Sürekli 4G yada H+ yazıyor. Yani Bende de aynı sıkıntı var. İthalatçı çift hatlı modeli.yaklaşık 2 haftadır var bu sıkıntı. Ve can sıkıyor i. İnternet var mı yok mu anlaşılmıyor. Sanırım pil tüketimini optimize et dedikten sonra oldu sanki.

Bunlara Can sıkıyorsanız işiniz epey zor... sorununuza gelince... 4G logosunun altında çift ok var ise data trafiği var yani internet var demektir. O çift ok yok ise İnternet kapalı demektir... 4G ibaresinin kalıyor olması telefonun şebekeye 4G modem üzerinden bağlandığı anlamına gelir. Mesajdaki ekli resimde 4G üzerinden nete bağlı olduğumu açıkça görebiliyorum....

Yok öyle can sıkmak karalar bağlamak anlamında değilde bugüne kadar yazı çıkınca internete bağlı oldugumuzu anlıyorduk. O şekilde oldugunu bende görebiliyorum. Az buçuk akıllı telefon geçmişim var. Yine de teşekkürler

Estağfurullah. Bilmiyorsunuz demek istemedim. Bu zamana kadar hep TR cihazlara alıştığımız için Diğer ülkelerdeki cihazların modem arayüzündeki farklılıklar bazen kafamızı karıştırabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 6 Mart 2018; 18:32:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dextare kullanıcısına yanıt
    Şuanda benim telefonda takılı.Harika diyebilirim. Hissiyatı ve hassasiyeti müthiş. Kılıf uyumlu. Ve yanlardan tutuşu güzel

• 3140 TL (100 TL de puan veriyor) alınır mı bu fiyata ?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-8-sm-9500-duos-cep-telefonu-326898276

• kenya64 K kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 3.425 e aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Rica ederim.
    Açıkçası Note 1 den beri kısa bir sürede de olsa NOte 7 de dahil tüm seriyi kullanan biri olarak kendi adıma bugüne kadar ki en iyi NOte modeli diyebilirim.
    Her modelde kendi kullanım alışkanlıklarıma göre güç tasarrufu açık kullanmak zorunda kalırdım ve yanımda powerbank de taşırdım ama NOte 8 de bu ikisini de yapmıyorum ve her şartta gece eve pilim bitmeden de varıyorum.
    Ayrıca ekran ve kameranın da beni fazlası ile mutlu ettiğini söyleyebilirim.
    Sizin paylaştığınız ekran görüntüsüne göre pili burada daha önce aynı cihazı kullanan sevgili @Grolof Gürol abinin de ifadesi ile biraz daha iyi olabilir ama bu tamamen kullanım alışkanlıkları ile alakalı tabii ki.

Kalem elzem değil ise farklı marka, model alternatifleri tabii ki düşünülebilir ama kalem kullanmakta ayrı bir keyif ve kalem de olsun derseniz alternatifsiz tek marka/seri :)

Saygılarımla...

Öncelikle cevap için teşekkür ederim hocam.

Note 7 faciasından sonra gerçekten napacaklar bu sefer diyordum galiba üstesinden geldim.

Kamera görselleri var mıdır yakın zamanda çektiğiniz vs

• Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt
    ben de g3 var, mate 10 pro almak istiyorum. Samsung NOTE 8 de seçenklerümde. hangisini alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lansker -- 6 Mart 2018; 19:43:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

ben de g3 var, mate 10 pro almak istiyorum. Samsung NOTE 8 de seçenklerümde. hangisini alsam

Hocam bunun kararını vermek bana düşmez youtube'da bir sürü video ve incelemeler mevcut sizin telefon kullanırken önceliğiniz nedir ona düşünüp öyle almalısınız ben Pil+Performans+Hafıza için mate10 pro aldım

• T.GhostNetwork kullanıcısına yanıt

• Samsung Pass ayarlarını yapabilen var mı? Ben bu ayarı bulamıyorum. Siteleri şifreyi girmeden parmak iziyle veya yüz tanımayla açmaya yarıyor. Bazı videolarda bu ayarı gördüm ama benim cihazda yok ya da ben bulamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zbahadir -- 6 Mart 2018; 20:7:0 >
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro alırsanız bir gözünüz hep note 8 konusunda olur (bkz. Şekil a) note 8 alırsanız mate 10 pro bölümüne 2 gün uğrar sonra unutur gidersiniz. Örnek kendimden :)

• 
Sayfa: önceki 718719720721722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.