Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Varsa bile ben göremiyorum galiba.. bence bi format atın bir de geliştirici seçeneklerindeki animasyon ölçeklerini ya kapatın yada 0.5 olarak ayarlayıp öyle deneyin ( benimki 0.5 e ayarlı)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Sevgili kardeşim merhaba

Çok haklısın Ben de telefonu ilk aldığım zaman bana yetersiz gibi görünüyordu Ama daha sonra, pil kullanımını optimize ettikten sonra ekran süresinde bayağı bir fark gördüm şu anda bataryası gayet yeterli.

Özetlemek gerekirse senin dediğin gibi şimdiye kadar kullandığım bütün telefonlara göre bence en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodfish83

Sürekli 4G yada H+ yazıyor. Yani Bende de aynı sıkıntı var. İthalatçı çift hatlı modeli.yaklaşık 2 haftadır var bu sıkıntı. Ve can sıkıyor i. İnternet var mı yok mu anlaşılmıyor. Sanırım pil tüketimini optimize et dedikten sonra oldu sanki.

Bunlara Can sıkıyorsanız işiniz epey zor... sorununuza gelince... 4G logosunun altında çift ok var ise data trafiği var yani internet var demektir. O çift ok yok ise İnternet kapalı demektir... 4G ibaresinin kalıyor olması telefonun şebekeye 4G modem üzerinden bağlandığı anlamına gelir. Mesajdaki ekli resimde 4G üzerinden nete bağlı olduğumu açıkça görebiliyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 6 Mart 2018; 13:28:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hkn.usta

quote:

Sürekli 4G yada H+ yazıyor. Yani Bende de aynı sıkıntı var. İthalatçı çift hatlı modeli.yaklaşık 2 haftadır var bu sıkıntı. Ve can sıkıyor i. İnternet var mı yok mu anlaşılmıyor. Sanırım pil tüketimini optimize et dedikten sonra oldu sanki.

bende de sürekli yazıyor kapatıp açmama rağmen yinede gitmiyor

O gitmiyosa sikinti ayari filan yok mu onun arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: Raif Ulutürk

quote:

Bunlara Can sıkıyorsanız işiniz epey zor... sorununuza gelince... 4G logosunun altında çift ok var ise data trafiği var yani internet var demektir. O çift ok yok ise İnternet kapalı demektir... 4G ibaresinin kalıyor olması telefonun şebekeye 4G modem üzerinden bağlandı anlamına gelir.

Exynos modellerinde de mi boyle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: MikeTyson55

quote:

quote:

Bunlara Can sıkıyorsanız işiniz epey zor... sorununuza gelince... 4G logosunun altında çift ok var ise data trafiği var yani internet var demektir. O çift ok yok ise İnternet kapalı demektir... 4G ibaresinin kalıyor olması telefonun şebekeye 4G modem üzerinden bağlandı anlamına gelir.

Exynos modellerinde de mi boyle hocam

Exynos kullanmadım o yüzden yanlış bilgi vermek istemiyorum.

• Note 8 Oreo mevzusu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 6 Mart 2018; 13:34:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MikeTyson55 M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim ki exynos duos model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_NL -- 6 Mart 2018; 13:35:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Chromeda da denedim uyarı vermiyor fakat yine jpeg olarak indiriyor ve galeride indirilenler klasöründe görünüyor. Sizin ayarlarda bir gariplik var...

sizce en iyi browser hangisi? hem hız hem de pile pozitif etki açısından? ben chrome kullanıyorum. yasaklı sitelere giriş içinde puffin. vpn'e gerek kalmadan giriyor direkt. iyi oluyor bu özelliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurboBoosted

quote:

Chromeda da denedim uyarı vermiyor fakat yine jpeg olarak indiriyor ve galeride indirilenler klasöründe görünüyor. Sizin ayarlarda bir gariplik var...

sizce en iyi browser hangisi? hem hız hem de pile pozitif etki açısından? ben chrome kullanıyorum. yasaklı sitelere giriş içinde puffin. vpn'e gerek kalmadan giriyor direkt. iyi oluyor bu özelliği.

Samsung un kendi tarayıcısı.optimizasyon süper ... bütün isteklerime cevap veriyor. Iris tarayıcı ile oturum açma gece modu...daha birçok şey var ama saymaya gerek yok... Ana ekrana sayfaları atıyorum uygulama gibi açıyorum sayfaları. Sırf bundan dolayı bazı uygulamaları kaldırdım... Samsung browser ile sayfalar zaten uygulama gibi açılıyor... ama asıl önemli olan note 8 gibi uzun ekran bir cihazda, browserin komuta butonları altta bar şeklinde... Bu bile tek başına yeterli

• quote:

quote:

quote:

Samsung un kendi tarayıcısı.optimizasyon süper ... bütün isteklerime cevap veriyor. Iris tarayıcı ile oturum açma gece modu...daha birçok şey var ama saymaya gerek yok... Ana ekrana sayfaları atıyorum uygulama gibi açıyorum sayfaları. Sırf bundan dolayı bazı uygulamaları kaldırdım... Samsung browser ile sayfalar zaten uygulama gibi açılıyor... ama asıl önemli olan note 8 gibi uzun ekran bir cihazda, browserin komuta butonları altta bar şeklinde... Bu bile tek başına yeterli

Aynen katılıyorum, browser aleminde Samsung tarayıcı 1 numaradır. O aptal Chrome kadar kullanışsız tarayıcı görmedim.

• quote:

quote:

quote:

evet. tuş butonları olarak daha işlevsel altta olmasından dolayı. o çok işe yarayan bir özellik.

• Spigen ekran koruyucu aldım ve kesinlikle tavsiye ederim.Ekran kadar kaygan sanki hiç yokmuş gibi.Dokunmadik harika.Tek kötü yani 60 tl olmasi

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgent

Note 8 Oreo mevzusu sanırım.

Mavi renk derken neyden bahsediyor acaba. Mesaj heyecan verici. Oreo gelsin artık format atmaya bekliyorum.

• samsung pass olayı da güzel kendi internet browserında kullanılan.
    peki ana açılış sayfasını güncelleyebiliyor muyuz? mesela açılışta google.com.tr sayfası yerine yer imleri çıksın istiyorum.

• Arkadaşlar bu uygulamanın üstüne tanımıyorum. Telefonu inanılmaz rahatlatıyor ve uygulamalar dahil tüm reklamları engelliyor. Ben yılbaşı kampanyası ile sınırsız lisanslı almıştım. Kullandığınız tarayıcı farketmez, direkt data ağını filtreliyor... forumda konu başlığı var bence inceleyin... Şunu söyleyebilirim, reklam olmayınca cihaz resmen akıyor... 1 hafta denemesi de var... Ben çok memnunum paylaşmak istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raif Ulutürk -- 6 Mart 2018; 16:40:37 >

• quote:

samsung pass olayı da güzel kendi internet browserında kullanılan.
    peki ana açılış sayfasını güncelleyebiliyor muyuz? mesela açılışta google.com.tr sayfası yerine yer imleri çıksın istiyorum.

Ayarlar / anasayfa / hızlı erişim yapabilirsiniz.

• Tabi ki Samsung Browser 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

quote:

samsung pass olayı da güzel kendi internet browserında kullanılan.

Ayarlar / anasayfa / hızlı erişim yapabilirsiniz.

teşekkürler ayarladım..

• quote:

Tabi ki Samsung Browser 😊

bende ona geçtim. chrome sanki biraz fazla pil tüketiyor hem. yada bana mı öyle geldi bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.