Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    note 8 de radyo yoktu. "Yazılımında radyolu gelmesi" bunu biraz açar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boramat

işte ben de keşke arama yaparken o şifreyi istememe ayarı olsa isterdim ama yok malesef

Aynen. Belki Oreo'da düzelmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuker34

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Snapdragon model note 8 cihazım da dünden beri hızlı şarj oluyor ibaresi çıkmıyor. Ekrana hızlı şarj yanıyor kablo şarjı olarak devam ediyor. Ayarlar pil bölümünde hızlı şarj sekmesi açık neden olabilir

Fikri olan?

Birisinden orjinal note 8 yada s8 kablosu bulup deneyin yada orjinal hızlı şarj adaptörü bulup deneyin.Bazen kabloyu iyi takamayınca normal şarj gösteriyor kabloyu iyice yerleştirince hızlı şarja dönüşüyor.

Kablodan olabilir diye düşünüyorum çünkü ilkten hızlı şarj oluyor 1 saniye gözüküyor sonra kayboluyor

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Dün burada yazmıştım. Benzer tavsiyeler aldım. Dün akşam sorunsuz hızlı şarj oldu fakat bugün yine aynı sorun devam etti. Farklı bir şarj adaptörü ile denemedim henüz. Sorunu çözdüğünüzde paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mozmozmoz

note 8 de radyo yoktu. "Yazılımında radyolu gelmesi" bunu biraz açar mısınız?

çift hatlı ithalatçı garantililerde var radyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangündüz -- 14 Şubat 2018; 14:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

Durum vahim bu uygulamayı devredışıda bırakamıyorum.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Çok pil ve mb tüketiyo ne yapmam lazım? lütfen yardım.

Ayni durum bende de var. Android sistem ve google play hizmetleri cok hizli pili bitiriyor. Fabrika ayarlarina donmeyi dusunuyorum.

• Android auto ile kulkaniuorum sorun yoktu..s3 frontier kullanmaya basladim..ne zaman arabaya baglasam touchwiz durduruldu hatasi aliyorum biktim ve gear s plugin hatasi...ne o olabilit cozum

• BéTo kullanıcısına yanıt
    amin :)
  • karadoruk K kullanıcısına yanıt
    spigen çok kaliteli bir marka değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shewcet

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Snapdragon model note 8 cihazım da dünden beri hızlı şarj oluyor ibaresi çıkmıyor. Ekrana hızlı şarj yanıyor kablo şarjı olarak devam ediyor. Ayarlar pil bölümünde hızlı şarj sekmesi açık neden olabilir

Fikri olan?

Birisinden orjinal note 8 yada s8 kablosu bulup deneyin yada orjinal hızlı şarj adaptörü bulup deneyin.Bazen kabloyu iyi takamayınca normal şarj gösteriyor kabloyu iyice yerleştirince hızlı şarja dönüşüyor.

Kablodan olabilir diye düşünüyorum çünkü ilkten hızlı şarj oluyor 1 saniye gözüküyor sonra kayboluyor

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Dün burada yazmıştım. Benzer tavsiyeler aldım. Dün akşam sorunsuz hızlı şarj oldu fakat bugün yine aynı sorun devam etti. Farklı bir şarj adaptörü ile denemedim henüz. Sorunu çözdüğünüzde paylaşırsanız sevinirim.

Bu güncellemeden sonra oldu galiba sp işlemcisi telefonlara gelen güncelleme

• Nette gördüğüm bir çok olaydan sonra insanların bu tarz bir yazıya ihtiyaç duyduğunu farkettim, bilenler eksik bildiğim var mı diye kontrol etsin, bilmeyenlerde dikkatle okusun derim. (Eksik, yanlış taraf varsa tarafıma ulaştırın onu da ekleyelim, elimden geldiğince bulduklarımı koyacağım)

İkinci El Samsung Telefon Satın Alma Rehberi

-Faturanın Önemi
    -İkinci el satış sözleşmesi
    -Telefon üzerinden yapılacak kontroller
    -Tavsiyeler

başlıkları altında ilk sayfaya eklenmiştir.

http://forum.donanimhaber.com/m_114503536//tm.htm
  • neleda N kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede oluştu android sistemi şarjı içiyor resmen .sanırım o 40 küsür mb lık güncellemeden sonra oluştu. Mis gibi telefonu bi anda saçma bi android haline getirmeyi başarıyolar malesef . İşin yoksa sıfırla geri yükle bi sürü uğraş. Şu güncellemeleri kontrol etmedenmi yayınlıyolar anlamak mümkün deil . Zorla cihazdan soğutuyolar kullanıcıları.

• karadoruk K kullanıcısına yanıt
    yıllardır kullanıyorum lg g2 den beri bütün tellerimde ve arkadaşlara aldık sorun çıkmadı tek bi tanesinde cilasında çatlama oldu h.b almıştım yenisini yollamışlardı

• Arkadaşlar sizlerle dünyada bir ilki paylaşmanın heycanı içerisindeyim. Benim için küçük, insanlık için büyük birşey bu. Biliyorsunuz exynos lu modellerde genellikle isocell sensörler kullanılıyor. sd835te sony sensörler. çoğu arkadaşın merak ettiği bir konuydu. bu iki modeli karşılaştırmak için ayak üstü bikaç fotoğraf çektim, hazır bulmuşken. ön kamera konusunda exynoslu model çok az daha iyi bence. Orjinal hallerininde linkini veriyorum. isteyen arkadaşlar indirip pc de daha detaylı bakabilir.http://s7.dosya.tc/server3/z897j3/foto_test.rar.html
    alternatifhttps://www.dosyaupload.com/hReF
    isocell
    sony
    isocell
    sony
    isocell
    sony
    isocell
    sony
    isocell ön kamera
    sony ön kamera
    kırpılmış halleri iscocell
    sony
    isocell
    sony
    isocell
    sony
    isocell
    sony
    isocell ön kamera
    sony ön kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 14 Şubat 2018; 17:39:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: greentooth

Görsel bildirimleri engelle seçeneği mevcut.

Denedim hiç bir bildirim gelmiyor. İstisna veya öncelik atamış olabilirsiniz whatsapp için.

Uygulamalara ya da kişilere tek tek izin vermek te mümkün

dün gece denedim olmadı ama tekrar bir deneyeyim... teşekkürler anlatım için...

• Arkadaşlar merhaba , note 8 almayı düşünüyorum.. Biraz araştırdım kafam karıştı , birden fazla model var sanırım 9500 950F vb.. hangisini almam lazım.. açıkçası samsung garantili almak biraz tuzlu , ithalatçı garantili olan hangi ürünü almalıyım..
  • Fuchsia mi ne gelecekmis artik cihazlarda :)

http://m.haber7.com/bilgisayar/haber/2550091-googledan-ucu-bir-arada-android-tarih-oluyor

• SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Güncelleme geldi. 715 MB oreo olamaz bu heralde. Yapan var mı?

• eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    Güvenlik ve kararlılık güncellemesi.
    Oreo dan bir önceki denilebilir.

Saygılarımla...
  • Yapı değişse bile biz farklı özellikleri (kalem vs.) olan telefon kullanıcıları için aynı anda tüm cihazlara aynı yazılımın gelmesi
    pek mümkün değil bana göre.
    (bknz. Apple)
    Yine telefonun üreticisinin cihaza özgü güncellemelerini beklemeye devam edeceğiz bana kalırsa.

Saygılarımla...
  • eScapeeXc kullanıcısına yanıt
    562 mb bir güncelleme gelecek daha.

• 
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.