Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (662. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: crayz2828

Bir ara bendede nem var uyarısı vermişti hiçbir sebep yokken. Fön makinası ile kurutmayı filan denedim olmadı. En son iğne ile telefonun şarj soketini temizledim sorun düzeldi.

Nem uyarısı ilk kez oldu ve sonra tekrarlamadı. Şarj sorunu da bugün ortaya çıkmadı; kendiliğinden düzelmiş görünüyor. Umarım tekrarlamaz. Cevap için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo güncellemesiyle ilgili halen bir bilgi yok sanırım ?
  • Yeni güncelleme geldi ama oreo degil..

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: anil01

Yeni güncelleme geldi ama oreo degil..

Sabahtan beri 2 kez kontrol ettim, yoktu. Saat 12:45 itibariyle bana da geldi bu güncelleme.

Bu arada sabah S8 kullanan ofis arkadaşım 1,3GB'lık Oreo sürümünü indirdi ve güncelledi telefonu. Şimdilik memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Oreo güncellemesiyle ilgili halen bir bilgi yok sanırım ?

Hocam büyük ihtimal Oreo öncesi son güvenlik iyileştirmesini alıyoruz. Şu an kuruyorum 716MB'lık paketi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Oreo güncellemesiyle ilgili halen bir bilgi yok sanırım ?

Hocam büyük ihtimal Oreo öncesi son güvenlik iyileştirmesini alıyoruz. Şu an kuruyorum 716MB'lık paketi.

Hangi cihazlara geldi N9500 vs N950?
  • zbahadir Z kullanıcısına yanıt
    SM-N950F benim cihaz.
  • zbahadir Z kullanıcısına yanıt
    Benim ithalatçı garantili cihazıma 45 mb lık Bi güncelleme geldi.

700 mblık güncelleme neyin nesi acaba?

• Can-KSK kullanıcısına yanıt
    Birkaç yerde daha gördüm N950Xlere gelmiş. Sanırım N9500'lere bu güncelleme daha önce gelmişti.
  • bana da geldi güncelleme. şu an kuruyorum. ama oreo değil arkadaşların dediği gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Selam arkadaşlar bu cihazın herhangi bir sorunu var mı? Artısı ve Eksisi neler? Bir tanıdığım iphone 5den buna geçicek cihazda yaptığı çok bir işlem yok alo whatsap sosyal ağlar bol bol resim ve video çeker bukadar fazla masraf yapma benim xiaomi al dedim kanı ısınamadı evkurdan almayı düşünüyor ya bu yada 7 plus diyor ikisi cihazı kullanan var mı? Objektif yorumları dinlemek istiyorum. Cihazın maksimum 3-4 yıl kullanmak üzere almak istiyor. Zaten yaptıklarınıda yukarda bahsettim basit işlemler.

o isleri her telefon yapar zaten. foto konusunda en iyi cihazlardan biri zaten. sormak bile gereksiz.
  • Banada geldi yalnız 8 değil

• 715 mb guncelleme gelmiş. Türkiye garantili telefon

• 2 hafta önce 700mb güncelleme gelmişti. Şimdi de 562 mb geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: anywar

Deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz. Kafalar karışık burda 😁

güzel videolar var kardeşim. daha ne diyeyim.
  • Şuan indiriyorum bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

2 hafta önce 700mb güncelleme gelmişti. Şimdi de 562 mb geldi.

tc cihazları geriden geliyor bendeki n950f ede bu yazılım geldi aynı yazılımı n9500 10 gün kadar önce aldı hatta dün n9500 cihazıma

bir yazılım daha geldi 46mb lık yazılım kodu sonu BRB1 N950F e gelen daha BRA1 :)

samsung türkiye cihazı daha BRB1 alacak.

bizim evde eşim 64 lük n9500 orkid grey, ben n950F gold 64 ve n9500 128gb deep blue sea rengini kullanıyorum farklı variantlar kullandığım için güncelleme geliş hızlarını adım adım takip edebiliyorum.

Samsung un kendi ürettiği işlemcisine güncellemeleri geç vermeside bir tuhaflık zaten. snapdragona geliyor sonra exynos a geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zbahadir

Birkaç yerde daha gördüm N950Xlere gelmiş. Sanırım N9500'lere bu güncelleme daha önce gelmişti.

Evet bizlere 1 hafta önce gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: ege_NL

2 hafta önce 700mb güncelleme gelmişti. Şimdi de 562 mb geldi.

tc cihazları geriden geliyor bendeki n950f ede bu yazılım geldi aynı yazılımı n9500 10 gün kadar önce aldı hatta dün n9500 cihazıma

bir yazılım daha geldi 46mb lık yazılım kodu sonu BRB1 N950F e gelen daha BRA1 :)

samsung türkiye cihazı daha BRB1 alacak.

bizim evde eşim 64 lük n9500 orkid grey, ben n950F gold 64 ve n9500 128gb deep blue sea rengini kullanıyorum farklı variantlar kullandığım için güncelleme geliş hızlarını adım adım takip edebiliyorum.

Samsung un kendi ürettiği işlemcisine güncellemeleri geç vermeside bir tuhaflık zaten. snapdragona geliyor sonra exynos a geliyor.

Snapdragon'lu cihaz sayısı oldukça fazla mesela Çin'e bu cihazlar verildiği için güncellemeyi öncelikli olarak buna göre veriyor olmalılar.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Note8 de güncelleme Hollandaya erken geliyor Türkiyeden önce. S6 edge+ varken Türkiyeye önce gelirdi sonra Hollandaya gelirdi. Note8 exynos duos modeli benimki.

• 
Sayfa: önceki 660661662663664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.