Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: greentooth

Sorduğunuz şeyin android sistemindeki adı wipe cache. Bilgilerinize ve programlarınıza dokunulmadan programların ön bellek kalıntılarını temizler. Özellikle işletim sistemi güncellemelerinden sonra yapılması tavsiye edilir.

Telefon menüsünden değil, kurtarma menüsünden yapılır. Bu konuda yeterli bilginiz olmadığını düşünüyorsanız yardım almanız daha uygun olur.

Ben yapabilirim derseniz aşağıdaki videoda nasıl yapıldığı anlatılıyor. Kurtarma menüsüne gitmek için cihazı kapatıp ses açma+güç+bixby tuşlarına aynı anda basmak gerekiyor.

https://youtu.be/yZO2oi-uqkA

DİKKAT!!!!

Menüyü çok dikkatli kullanın lütfen. Menüdeki wipe data factory reset seçeneği tüm bilgilerinizi SİLER. Bilmediğiniz hiç bir seçeneği kullanmayın.

Teşekkürler hocam sorunsuz hallettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cudana kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

Hayırlı olsun bir sorun çıktı mı alışverişte (kutu açılmış mı? İmeiler faturaya yazılmış mı ve btk kayıtlı mı vb.)

imei faturaya yazılmış kutu kapalı kutu delta garanti belgesi bile.kutu dışında poşetler yapıştırılmıştı sıfır.urin.kutuyu ilk ben açtım tavsiye ederim.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• sawgent kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Siyah renk de gördüğüm bu 2. soyulma vakası...

• boramat kullanıcısına yanıt
    Bixby de sesle şifre girişi de mevcut (bixby'i devreye almak için ayarlanabiliyor), denediniz mi ?

Saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

Hayırlı olsun bir sorun çıktı mı alışverişte (kutu açılmış mı? İmeiler faturaya yazılmış mı ve btk kayıtlı mı vb.)

imei faturaya yazılmış kutu kapalı kutu delta garanti belgesi bile.kutu dışında poşetler yapıştırılmıştı sıfır.urin.kutuyu ilk ben açtım tavsiye ederim.

Saticiyi arastirdiniz mi hocam ileride mahkemelik olma durumunda muhattap bulunur mu iade için.

• Selam arkadaşlar bu cihazın herhangi bir sorunu var mı? Artısı ve Eksisi neler? Bir tanıdığım iphone 5den buna geçicek cihazda yaptığı çok bir işlem yok alo whatsap sosyal ağlar bol bol resim ve video çeker bukadar fazla masraf yapma benim xiaomi al dedim kanı ısınamadı evkurdan almayı düşünüyor ya bu yada 7 plus diyor ikisi cihazı kullanan var mı? Objektif yorumları dinlemek istiyorum. Cihazın maksimum 3-4 yıl kullanmak üzere almak istiyor. Zaten yaptıklarınıda yukarda bahsettim basit işlemler.

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Arkadaşlar. Kilit ekranını sadece mesajlar uyandırıyor. Mail whatsapp vs sadece sesi geliyor. Kilit ekranı bildirimlerinden ayarladığım hâlde neden böyle acaba ?

Var mı yardımcı olabilecek

• Ses tanıma da bir güvenlik sadece benim sesimle açıyor daha açabilen bir ses çıkmadı. Ayrıca parmak izi ile açmak çok pratik düğme ile açmaktan:)

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Evet ses ile şifre açık ama bt kulaklıkla şunu ara dedikten sonra cihaz açma şifresini isteyen ses gelmiyor şifre kısmı ses iletişiminde problem olabiliyor. Ben de bisiklet sürerken kullanıyorum bu özelliği ve durmak zorunda kalıyorum. Hiç durmadan aramayı yapmak istiyorum müzik açma ses açma şarkı ilerletme gibi komutlarda şifre istemiyor. Onlarda sorun yok.

• boramat kullanıcısına yanıt
    Nasıl aktif ediyoruz ses ile kilit açmayı?

• Bu arada güncelleme gelmiş 25 mb falan yapan oldu mu?

• Yurtdışı kayıtsız Note 8 arıyorum. Uygun fiyatlı nerede bulabilirim?

• Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    Bixby ayarlarında var.

• Shewcet kullanıcısına yanıt
    Bir ara bendede nem var uyarısı vermişti hiçbir sebep yokken. Fön makinası ile kurutmayı filan denedim olmadı. En son iğne ile telefonun şarj soketini temizledim sorun düzeldi.

• Deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz. Kafalar karışık burda 😁

• Müsait olan arkadaşlarımız, Samsung EMAAR mağazasında supriz etkinliklerinde olacağı etkinliğe katılarak güzel anlar geçirebilir siniz.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhanergincan -- 13 Şubat 2018; 10:48:43 >
  • 2-3 yıl önce androidten iOS'a geçtim, epeyde memnunum ama note serisi bayağı bir ilgimi çekiyor. Acaba iPhone'dan geçip çok memnun olan "kesinlikle geçmelisin" diyen var mıdır? Çünkü hala androide geçme konusunda şüphelerim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • greentooth kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada dan alınma evet.

• 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.