Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tcreis, insaatmüh.86, Paradaisu. Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 9 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
19.423
Cevap
293
Favori
846.801
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      164 Mesaj
      05 Şubat 2018 17:01:24
      Amazon.com'dsn aldığım spigen thin fit deep blue kılıf geldi.Rengi harika,ben çok beğendim.Çok şık ve zarif bir kılıf.Ancak dikkat etmek gerekiyor.Telwfonu hiç kalınlaştırmıyor.Elden kayma sıkıntısı yok.Tutuşu güzel.Spigen neo flex ile kullaıyorum.Yaklaşık 1 aydır aynı kılıfın siyahını kullanıyordum.Son derece memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      13534 Mesaj
      05 Şubat 2018 17:10:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Türk58

Amazon.com'dsn aldığım spigen thin fit deep blue kılıf geldi.Rengi harika,ben çok beğendim.Çok şık ve zarif bir kılıf.Ancak dikkat etmek gerekiyor.Telwfonu hiç kalınlaştırmıyor.Elden kayma sıkıntısı yok.Tutuşu güzel.Spigen neo flex ile kullaıyorum.Yaklaşık 1 aydır aynı kılıfın siyahını kullanıyordum.Son derece memnunum.

bende bunun siyahını kullanıyorum. çok çok iyi bir kılıf. başka kılıf kullanamıyorsun bunu kullandıktan sonra. hem koruyucu hem de şık bir kılıf.
      |
      |

• Yarbay
      13534 Mesaj
      05 Şubat 2018 17:13:04
      Nova Launcher kullananlarda bildirim sayıları düzgün çalışıyor mu acaba? Gmail'de 8 adet okunmamış mail gösteriyor mesela ama tüm mailler okunmuş durumda.

bir de güzel icon packler yada değişik özelleştirmeler indirebileceğimiz bir site varsa bilmek isterim. ilaçlı olursa iyi olur tabi.

• Yarbay
      11701 Mesaj
      05 Şubat 2018 17:36:18
      Gmail içinden tüm postalara bakın bir de. Kenarda köşede kalmış mailleri bazen göstermiyor Gmail.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1655 Mesaj
      05 Şubat 2018 17:40:43
      Dex linkini atar mısınız?

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
    • Yarbay
      3431 Mesaj
      05 Şubat 2018 17:46:10
      Yapamadım aynılarını yapıyorum ama videodaki true kısımlar bende false

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<
    • Emekli Yönetici
      8564 Mesaj
      05 Şubat 2018 18:21:22
      Arkadaşlar bugün cihazım yakın mesafeden laminanta düşmesine rağmen birçok farklı noktasından ön camı kırıldı ve çatladı. 3 ay evel Diamond Protect ile kaplamıştım. Çizikler için işe yarıyor ama darbe için beş para etmeyeceğini kanıtlamış oldu.

Ekranı daha evel yetkili serviste değiştiren varsa ücreti nedir?

Cihazı tamir ettirip, tüketici hakem heyetine şikayetçi olacağım ilgili belgelerle.

INDIANA LINE Diva 252 (front) / Diva 752 (center) / Nota 250 (back surround) / Basso 850 (sub)
      AVR & TV & MOBILE Sony STR-Dn1070 4k 7.2 Avr
      / Sony 75XE9005 4k Tv
      / Nvidia Shield Tv & Ps4 Pro / Note 8
      RGB GAMING PC Intel i7 7700k / 32gb G.Skill Rgb Led / Msi Z270 Pro Gaming Carbon / Asus Gtx1080 Ti Strix / NZXT S340 Elite / 960gb Sandisk Ultra Ssd / Corsair Hx1200 80+ Platinum / NZXT Kraken X62 / Nzxt Aer x4 + Hue+ / Acer Predator X34 34" Gsync / Razer Blackwidow Chroma / Corsair Mm300 / Razer Deathadder Chroma
    • Yarbay
      8005 Mesaj
      05 Şubat 2018 19:06:08
      Rica ederim.
      Güle güle kullanın tekrar :)

Saygılarımla...
      |
      |

• Yarbay
      8005 Mesaj
      05 Şubat 2018 19:11:41
      Ben yardımcı olayım izninizle ama stokta kalmamış gözüküyor.
      https://www.samsungwa.com.tr/dex-multimedia-%C4%B0stasyonu-2

kod: dex-2018

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 5 Şubat 2018; 19:14:52 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      596 Mesaj
      05 Şubat 2018 19:41:43
      quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar bugün cihazım yakın mesafeden laminanta düşmesine rağmen birçok farklı noktasından ön camı kırıldı ve çatladı. 3 ay evel Diamond Protect ile kaplamıştım. Çizikler için işe yarıyor ama darbe için beş para etmeyeceğini kanıtlamış oldu.

Cihazı tamir ettirip, tüketici hakem heyetine şikayetçi olacağım ilgili belgelerle.

Geçmiş olsun benim cihazımda da diamond protect var aslında şu ana kadar birşey olmadı ama başınıza gelene bakınca faydası yok anlaşılan mahkemeye vermeniz çözüm getirmez nacizane fikrimdir çünkü darbelere 600 kat dayanıklı gibi bir iddia var ama neye göre hangi kritere göre bu curved ekranların en dayanıksız yanı kavisli köşelerden darbe anında maalesef çatlıyor olması ekran fiyatları servislerde 1000 tl gibi fiyatı var yinede hakkınızı arayınız.

|
      |

• Yarbay
      2291 Mesaj
      05 Şubat 2018 21:10:55
      quote:

Çok büyük geçmiş olsun hocam. Sanırım kılıfsız ve köşeden yüzüstü düşmüş?

|
      |

• Yüzbaşı
      261 Mesaj
      05 Şubat 2018 22:58:24
      Herkese merhaba,

Yaklaşık 8 aydır galaxy s8 kullanıyorum. Tek elle kullanımı olsun ekran kasa oranı olsun dış görünüşü ve yazılımsal olarak çok memnunum. Çift kamera olmaması ve bokeh olmaması ise sıkıntı yaratıyor. Ayrıca sarj süresi de kısıtlı kalıyor...

Daha önceden mate 9 kullanmıştım. Onunda kılıfla beraber büyüklüğü ve video performansının kötü olması sebebiyle satmıştım. Ama onda da şarj süresi çok iyiydi.

Şimdi ise mate 10 pro ve note 8 arasında kaldım. Günde 1 saat oyun oynuyorum. Genel anlamda sosyal medya da takılırım. Çok kalemle işim yok. Şarjı sabahtahn akşama çıkarsın istiyorum. (S8 le saat akşam 7 civarı yüzde 10 oluyor.)

Velhasıl bu sebeplerle note 8 alırsam memnun kalır mıyım? S8 den note 8 e geçmeli miyim? Boyutları rahatsız edici derecede büyük mü? Şarj performansı nasıl? Şimdiden vereceğiniz bilgiler için tşkler.

• Binbaşı
      1655 Mesaj
      05 Şubat 2018 23:17:49
      Bende ufak tefek çiziklerde oluştu. Geçmiş olsun.

|
      |

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
    • Yarbay
      13534 Mesaj
      05 Şubat 2018 23:33:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Gmail içinden tüm postalara bakın bir de. Kenarda köşede kalmış mailleri bazen göstermiyor Gmail.

Bir suru mail var. Okunmamis mailleri de ayrica gostermiyor outlook gibi.

|
      |

• Teğmen
      192 Mesaj
      06 Şubat 2018 00:16:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

şuraya bakarmısınız . sayfa 184 den itibaren deneyim ve öneriler ile birçok kişi sorunlarını çözümlemiş. ekram görüntüsü atanlarda var. Daha bişr yardımcı olacaktır size.

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-note-fan-edition-ana-konu--127380783-184

quote:

GoGoBaBa@9 sa. önce

quote:

Orijinalden alıntı: fener1979

arkadaşlar ithalatçı garantili note8 lerde volte özelliği sıkıntısız kullanılıyormu ülkemizde kullanıpta bilgisi olan varmı ??

Bana göre çok stabil ve sıkıntısız değil ama çözümü var. Hatta note 8 haricinde FE lardada işe yarıyor(muş)

VOLTE ve 3G görüntülü arama konuşma SnapDragon 835 N9500 Samsung Note 8

https://youtu.be/3TlYwn-Dp4U

https://www.youtube.com/watch?v=3TlYwn-Dp4U
      VOLTE ve 3G görüntülü arama konuşma SnapDragon 835 N9500 Samsung Note 8

Bu mesajda bahsedilenler: @fener1979

|
      |

Saygı ve Sevgilerimle,

"BİLGİ, Sevgi ve Mutluluk PAYLAŞTIKÇA ARTAR"

• Onbaşı
      25 Mesaj
      06 Şubat 2018 01:53:32
      Arkadaslar herkese merhaba,

5 ay önce on siparis ile note8 ve gear s3 alanlardan biriyim. Su ana kadar en ufak sorun yasamadim memnunum diyordum ki, ekranin klavye hizasinda olusan yanmasini fark ettim.

*#0*# tus kombinasyonu ile test menusunu acip LED'e tikladigimda bos ve yuksek isikli test alaninda bahsettigim problemi net olarak gorebiliyorum. Ekrandaki klavye bolgesinin rengi farkli gorunuyor.

Sebebi olarak sarjdayken cihazin kullanilmasi deniyor.

Ayni problemi yasayan var mi acaba?

Saygılarımla,

• Teğmen
      151 Mesaj
      06 Şubat 2018 02:20:35
      Arkadaslar bi kac kere sordum kimse yardimci olmadi rica ediyorum bilen biri yardimci olsun kaldirilmayan uygulamalari devre disi birakicam ama adhell uygulamasini apk dosyasini bulamiyorum apk dosyası birinde varsa veya nerden indirebilirim biri yardimci olursa cok sevinirim

• Yarbay
      2089 Mesaj
      06 Şubat 2018 02:21:24
      Geçmiş olsun, mağazalardaki demo cihazlara bakarsanız hepsinde yanma olduğunu göreceksiniz, şarjdayken kullanıldığı için böyle olduğunu kim söylüyor, garantiniz varsa para iadesi talebiyle servise verin, para iadesi dışında hiçbir işlemi kabul etmeyeceğinizi servis raporuna yazdırın, kabul etmezlerse hakem heyetine başvurup paranızı alabilirsiniz.

|
      |

• Yarbay
      2616 Mesaj
      06 Şubat 2018 04:11:32
      quote:

Orijinalden alıntı: ocurazz

Herkese merhaba,

Yaklaşık 8 aydır galaxy s8 kullanıyorum. Tek elle kullanımı olsun ekran kasa oranı olsun dış görünüşü ve yazılımsal olarak çok memnunum. Çift kamera olmaması ve bokeh olmaması ise sıkıntı yaratıyor. Ayrıca sarj süresi de kısıtlı kalıyor...

Daha önceden mate 9 kullanmıştım. Onunda kılıfla beraber büyüklüğü ve video performansının kötü olması sebebiyle satmıştım. Ama onda da şarj süresi çok iyiydi.

Şimdi ise mate 10 pro ve note 8 arasında kaldım. Günde 1 saat oyun oynuyorum. Genel anlamda sosyal medya da takılırım. Çok kalemle işim yok. Şarjı sabahtahn akşama çıkarsın istiyorum. (S8 le saat akşam 7 civarı yüzde 10 oluyor.)

Velhasıl bu sebeplerle note 8 alırsam memnun kalır mıyım? S8 den note 8 e geçmeli miyim? Boyutları rahatsız edici derecede büyük mü? Şarj performansı nasıl? Şimdiden vereceğiniz bilgiler için tşkler.

tek elle kullanımdan taviz verirseniz mate 10 pro mutlu eder sizi.

|
      |

• Yarbay
      10045 Mesaj
      06 Şubat 2018 06:52:48
      quote:

Geçmiş olsun.

Youtube videolarında telefonu yerden yere vuruyorlardı. Hiç birşey olmuyordu.

Yalanmış demel ki.

Bende de spigen 'in sıvısı kaplı.

sɹǝʇ nq ʞǝʇɹıq ɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ ıʞuɐs
    HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
SEO
Yeni Abonelik d-smart
chat.gen.tr
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.