Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

hocam yanlis anlama ama her yazi 3 satir ara ile cumleler tamamlanmadan neden yaziyorsunuz acaba?

Mobil sürümde olan bi hata, bir satır boşluk bırakıyorsun yazarken, yayınlanınca 3 satır oluyor otomatik. Düzenle diyip tekrar bir satıra düşürmek gerekiyor. Arkadaş bilerek yapmıyor yani.

Eyw

Aynen oyle

iyi guzel yazmissin ama nokta kullanmadan entere basarsan satir atlar tabii. nokta koyup devam etsen normal gorunur dimi sizdeki yazma mantigi whatsapp tarzi olmus, yani forum mantigi yazisi degil.

15 senedir bi forumdayim hep boyle yazıyordum

Forum mantigi bilmem

Oda forum sahibinin sorunu

Bence bu cevap şekli de saygısızlık. Kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok o şekilde yazmanız lan ben rahatsız oluyorum telefonda parmaklarım ağrıyor sayfayı yukarı çekmek için.
    Demek ki kimse sizi uyarmak zahmetine katlanmamış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• lansker kullanıcısına yanıt
    Bütün cihazlar 18/9 a geçiyor, dikine büyük olmayan cihaz kalmayacak piyasada. Kulaklık olarak da çoğu insan kablosuz seçeneklere yöneldiğinden cihazlar arası öyle uçurumlar olmuyor eskisi gibi. AKG lar pek iyi değil ama başka kulaklıklarla samsung telefonlar kötü değil bence. Müzik sizin önemli ise v30 bakabilirsiniz.
  • Bu bixbyin ne ise yaradigini hala anlamadim. Sesli komutlara tepki de vermiyor. Sacmasapan bir sey. Samsung bu konuda sirinin cok gerisinde.

Bu tusu iptal edebiliyor muyuz ek bir app yuklemeden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Bütün cihazlar 18/9 a geçiyor, dikine büyük olmayan cihaz kalmayacak piyasada. Kulaklık olarak da çoğu insan kablosuz seçeneklere yöneldiğinden cihazlar arası öyle uçurumlar olmuyor eskisi gibi. AKG lar pek iyi değil ama başka kulaklıklarla samsung telefonlar kötü değil bence. Müzik sizin önemli ise v30 bakabilirsiniz.

Neden kalmayacak ki? Yasak falan mi getirildi?

• Yeni amiral gemileri hep 18/9 çıkıyor artık. Apple bile bu orana geçiyor. 4/3 den 16/9 a geçiş sürecinden daha hızlı oluyor her şey.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Sadece müzik olsa dediğiniz gibi yapardım. Başka kıstaslarım da var. HTC 10 dan sonra müzik konusunda geri gitmek istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bixby içindeki ayarlardan hiç bir şey yapma deyin.
  • Selam arkadaşlar,
    Sayfa da bir çok kez yazıldı ama toplamak gerekirse. Bu NOTE8 kaç versiyon.
    işlemci ,model numarası olarak. birde hangisinde çift sim hangisin de radyo var. Bakabileceğimiz bir sayfa var mı?
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Selam arkadaşlar,
    Sayfa da bir çok kez yazıldı ama toplamak gerekirse. Bu NOTE8 kaç versiyon.
    işlemci ,model numarası olarak. birde hangisinde çift sim hangisin de radyo var. Bakabileceğimiz bir sayfa var mı?
    Teşekkür ederim.

İthalatçı garantili satılan Snapdragon işlemcili model çift hatlı,radyo var ve mavi renk seçeneği var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Dikine büyük olması bana sorun yaratır. Yine yuvarlak kenarlar benim soru işaretim.

Güncelleme konusu hala kötü ve geç.

Benim için En önemli konulardan biri düşmelere karşı sağlamlık ki, htc 10 kullanan biri olarak beni tatmin etmez.

Yine kulaklık sesi kesinlikle tatmin etmez.

Pil süresi galiba 4 5 Saat civarı günlük kullanımda.. HTC 10 dan sonra pile daha çok önem verir oldum. Dilim yandı çünkü.

En büyük merakım kalem olmuştur note serisinde. Benim için note 8 kalem ve kamera paketi olarak çok önde.

Mate 10 Pro da diğer seçeneğim.

Hocam bende Mate 10 Pro ile Note 8 arasında kaldım. Mate 10 Pro'yu elime alınca Note 8 kadar kaliteli gelmedi, pek premium havası yok gibi geldi bana.

• Ben de aradayım. Özelden görüşelim.

• Snapdragon 835 versiyonu ile Exynos 8895 versiyonu arasında çok fark var mıdır? (Antutu, Geekbench gibi sentetik testlerdeki ufak tefek performans farkı hariç)
    Bir sitede, Exynos 8895'in 4K 120 FPS video çekebileceği ve oynatabileceğini okudum. Erdi ÖZÜAĞ'da bir videoda söylemişti. Bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?
  • Kore cihazlara şubat guncellemesi geldi bilginize

Pek bi ayrıntı yok hata düzeltmeleri ve aylık güvenlik yamaları var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Biz daha Ocak ayını alamadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tdeniz5 -- 10 Şubat 2018; 18:25:15 >
  • Samsung vermez. Yeni cihaz gelecek. Onu alın

• quote:

Orijinalden alıntı: paker

Arkadailar siz bu ekran koruma işini nasıl çözdünüz ben kırılmaz ekran koruyucu taktıtdım 20 gün oldu telefon bildiğimiz basmatik oldu şuan bile yazmak için bir harfe 2-3 defa bastığım oluyor algılaması için ne takacağımı şaşırdım konuda önceki sayfalara baktım benim gibi dokunmatik hassaslık sıkıntısı çekende olmuş veya kılıf takınca koruyucuyla uyumsuzluk olur ekran koruyucunun çıkmasına sebep olanda olmuş şimdi biz ekranı tam kaplayan dokunmatik sorunu yapmayan bir koruyucu önerirmisiniz hatta arka kılıfıda çıkartıp film takmaya düşünüyorum süzce nasıl olur

Hocam Wrapsol Poliüretan film alın. 100TL Fiyatı var ön arka için.. Gerçekten mükemmel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem095 -- 10 Şubat 2018; 21:34:31 >

• Uygun iletişimden alışveriş yapan oldu mu (n11 yada hepsiburada satıcısı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ormuh -- 10 Şubat 2018; 21:41:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Google board yükle rahat et.

Hocam yükledim güzelmiş uygulama. Ama sanki yazma hızıma yetişemiyor gibi. Birde sol üstteki Google logosunu kaybetme yolu var mı

• Exynos işlemcili note 8 samsung sensör kullanıyor,
    Snapdragon işlemcili ise sony sensör kullanıyor,
    deneyimleyen oldumu? hangisi daha iyi?
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    exynos işlemcili olanın resimleri snapdragon işlemcili olana göre daha keskin olduğu söyleniyor
  • 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.