Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulama sadece kurumlar için.
    Ve halka açık bir uygulama değil ki Play Store'da da yok zaten.
    Bazı dikkatsiz arkadaşlar Play Store'da sonunda PTT yazan başka bir uygulamayı indirip bir de üstüne Türk uygulaması diyorsunuz
    İngilizce çıkıyor bu nasıl rezalet diye yazıyor :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 7 Şubat 2018; 22:5:48 >
  • merhaba Snapdragon 835 işlemcili ithalatçı garantili ürünü almayı düşünüyorum.
    cihazı kullanan var mı?
    sammobile sitesinden baktığımda n9500 modeli olan çin ve honkong romlar gözüküyor. kafama takılan şunlar.

1- Türkçe dil seçeneği düzgün müdür? yoksa yarı çince yarı türkçe gibi bir durum olur mu ?

2- Türkiye romu (n950f nin romu) yüklenebilir mi?

3- Güncelleme durumu (androig sürüm ve güvenlik güncellmeleri) n950f ye göre nasıldır? daha erken mi olur daha geç mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ormuh -- 7 Şubat 2018; 20:38:51 >
  • Powerbank ile şarj etmenin bi sakıncası olur mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ana menüdeki search (büyüteç) olan kısımdaki ara bölümüne b yazdığım anda ufak bir donma yaşıyorum sizdede var mı
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt
    aynı durum bendede var

• quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

merhaba Snapdragon 835 işlemcili ithalatçı garantili ürünü almayı düşünüyorum.
    cihazı kullanan var mı?
    sammobile sitesinden baktığımda n9500 modeli olan çin ve honkong romlar gözüküyor. kafama takılan şunlar.

1- Türkçe dil seçeneği düzgün müdür? yoksa yarı çince yarı türkçe gibi bir durum olur mu ?

2- Türkiye romu (n950f nin romu) yüklenebilir mi?

3- Güncelleme durumu (androig sürüm ve güvenlik güncellmeleri) n950f ye göre nasıldır? daha erken mi olur daha geç mi?

1. Türkçe olur çince türkçe karışık olmaz

2. Türkiye rom olmaz

3. Honkong veya malezya menşeli olanlar türkiyeden daha önce güncelleme alıyorlar türkiye cihazlarından önce gelir güncelleme

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler. tamamen türkçe olmuyor diyenler duydumda emin olamadım. iyi akşamlar
  • Anesthesia` kullanıcısına yanıt
    Ben aldığımdan bu yana powerbankla şarj ediyorum.
    Okulda çanta içinde vs iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cudana -- 7 Şubat 2018; 22:57:7 >
  • jokerDHaber kullanıcısına yanıt
    neyle alakalı acaba eminim diğer arkadaşlarda da vardır bu problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormuh

çok teşekkürler. tamamen türkçe olmuyor diyenler duydumda emin olamadım. iyi akşamlar

Onu kim dediyse ya sallamıştır ya da kendi beceriksizligidir 🤣😂

Bende yok bu sıkıntı. Herhangi bir harfle aynı hızda tepki veriyor.

• Hocam doğru hatırlıyosunda dosya sistemleri farklı gibi bişey bu. İosta WhatsApp media klasörü görünmediği için her zaman kaydet açıksa hepsi galeriye gidiyor senin dediğin ayarda sadece senin seçtiklerin gidiyor. Seçmediklerinde WhatsApp media klasöründe duruyor ama sen onu göremiyorsun ios görmene izin vermiyor.

Burda galeri değil olay dosya sistemi açık olduğu için hepsi whatsapp media klasöründe duruyor cihaz üzerinden galeride görüyorsun ama aslında o resimler galeri klasöründe değil whatsapp media klasöründe. Senin dediğin şekil olması için kaydetmek istediklerini elle dcim klasörüne taşıman gerek gibi birşey. İşletim sistemi farkından kaynaklı bu durum. Burada istemediklerini elle silmen gerekecek hep.

Bi arkadaş yıldızlamayı önermiş en basit yolu o gibi senin istediğinin. Kaydetmek istediklerini yıldızla geri kalanı topluca sil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaqabondx -- 7 Şubat 2018; 23:36:17 >

Ben de şimdi denedim donup finder sürekli olarak duruyor deyip uygulamayı kapat diyor. Bütün harfleri tek tek denedim f,k ve b harfinde yapıyor, ilginç :)
    Hocam facebook etkin degilken sorun yok facebook etkin olunca sorun oluyor.

• sizden bir ricam olacak iOS den Note 8 e gecenler.

Su an bir iphone 7 im var 128 gb. Ekran ve okulumdan kaynaklı bazi programlar var yani buyuk ekran bir şeyleri rahat okumak icin lazim olacak ve bazi cevirme uygulamalar olacak onlar icin buyuk ekranli daha kullanışlı Note 8 i düşünüyorum ama içimde şüphe var cunku telefonun surekli akıcı çalışmasını istediğim gibi bir takintim var ve ondan da hep istemeyerek de olsa iphone aldım. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa teşekkürler

iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar duos black ile aranıza katıldım.

İki sorunum var: birincisi edge aydınlatması bildirimi çalışmıyor. İkincisi ise maalesef yön kilidi olayını elime yüzüme ve kurtulamıyorum. Bu yön kilidi belasından nasıl kurtulurum?

Başına bu problemler gelip de çözebilen benimle paylaşırsa çok sevinirim.

Herkese hayırlı olsun cihazı bu arada. Enfes bir cihaz doğrusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

sizden bir ricam olacak iOS den Note 8 e gecenler.

Su an bir iphone 7 im var 128 gb. Ekran ve okulumdan kaynaklı bazi programlar var yani buyuk ekran bir şeyleri rahat okumak icin lazim olacak ve bazi cevirme uygulamalar olacak onlar icin buyuk ekranli daha kullanışlı Note 8 i düşünüyorum ama içimde şüphe var cunku telefonun surekli akıcı çalışmasını istediğim gibi bir takintim var ve ondan da hep istemeyerek de olsa iphone aldım. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa teşekkürler

iyi forumlar

7 plustan 256 gb gectim.

Cihaz 64 gb .

Tum evrak ve resim muziklerimide 256 gb samsung evo kart alip icine attim. Telefon hafizasini uygulamalar icin kullaniyorum.

Sarj ayni sureyi cikariyor. Iphone yuzunden oyun oynamadugimi fark ettim , hergun en az yarim saat oyun oynuyorun dev ekranda oyun oynanaj asiri keyifli.

Muzik ses cikisi daha guclu.Ayri bir kulakligin varsa mutlu edecektir.

Ekran goruntu ve renk acisindan zaten muazzam.

Gun icinde isim geregi cok not alan ve uzerinden gecen biriyim benim icin not olayi inanilmaz rahatlik.

10 saniye icinde evrak , film , resim yedeklerinizi atip dosya dosya duzenlemek ise androidin en sevdigim kolayliklarindan.Bir dosyayi aticam diye elli program yuklemiyor, kirk takla atmiyorum.

Note4 , s7 edge gibi cihazlari kullanip surekli uygulama durduruldu , donmalar yuzunden pisman olarak ( stabilite yuzunden) iphone 'un tum cihazlarini kullanmis biri olarak soyluyorum bu sefer samsung yapmis. Rahatlikla gecin sizi fazlasiyla mutlu edecektir.

• WHERE IS OUR OREO???

@samsung

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Uygulama sadece kurumlar için.
    Ve halka açık bir uygulama değil ki Play Store'da da yok zaten.
    Bazı dikkatsiz arkadaşlar Play Store'da sonunda PTT yazan başka bir uygulamayı indirip bir de üstüne Türk uygulaması diyorsunuz
    İngilizce çıkıyor bu nasıl rezalet diye yazıyor :)

Saygılarımla...

• Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende de var. C ve k harflerine basınca donma oluyor

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.