Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (624. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gopc@

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Ben irisi makyajlı tanıttım evde makyajsız açmıyor. Makyajsız tanıttım dışarda makyajlı açmıyor 😂🤣 Gözlükle hiç denemedim ve sonunda iptal ettim iyi mi 😂

Bana sorarsanız güzelliğinizi görünce şaşırıyor Garibim ne yapsın.😂😂

Cıks abi. Gözler. Telefon gözleri görünce açılayım mı yoksa böyle bana bakmaya devam etsin boş ver açılmayı diye kara kara düşünüyor. O yüzden açılmıyor. Gözler gönlün aynasıdır. Şaşkın ve çakal telefon Note 8 veyahut utangaç

Kızımız utanmasın diye ben o kadar açıkça yazamadım kestirmeden yazdım

Her ne kadar şimdi yok artık dese de daha evvel kendi itiraf etmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: run176

Bende fark ettim onu ama şarj aletinden gelen bir ses bu. Bir süre sonra kayboluyor. İlk taktığında duyuluyor.

Bazı şarj aletleri içindeki plakaların gevşek olmasından titreşim yaparken ses çıkarıyor biraz ısındığı zaman genleşiyor ve o sesi kesiyor

• Cudana kullanıcısına yanıt
    Yok artık deme sen kendin itiraf etmemişmiydin.

Hem balık tuttuğumuz yerde ki fotoğrafını gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Ben irisi makyajlı tanıttım evde makyajsız açmıyor. Makyajsız tanıttım dışarda makyajlı açmıyor 😂🤣 Gözlükle hiç denemedim ve sonunda iptal ettim iyi mi 😂

Neyse ki bizim makyaj derdimiz yok.

İris, Yüz tanıma ve Parmak izi ek olarak lokasyon tanımlı. El hareketi ile uyandırma da aktif. Bu kadar rahatlığı bir arada başka hiç bir telefonda bulamazsınız.
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Made in note 8

• Koyu ağırlıklı fakat öyle kapkara da değil; klas, antrasit tonlarda kullanıp önereceğiniz tema var mı?
  • Ve araniza katılmış bulunmaktayım selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

6s ten büyük ekranlı ve pdf doc gibi dosyaları daha rahat kullanabileceğim bir cihaza geçmek istiyorum ama emin de olamadım hala. Yakın dönemde ne olur acaba fiyat olarak? Ekran 6ste bana kalitesiz geliyor, belki de sıkıkdığımdandır. 2.5 yıldır kullanıyorum cihazı.

Ben de 6s den geçtim bu telefona. 10 gün oldu arkadaşların 6s telefonları küçücük geliyor artık gözüme. Ben de 2.5 yıl kullandım. İthalatçı garantili almıştım 3.425 e. Şimdi fiyat biraz daha indi ama bu telefon işlerinde fiyat ne zaman iner ne zaman yükselir bilemiyorum.

• Kadere Bak 14 Şubat benim Hanım'ın doğum günü

Allah'tan Benim hanım da telefon meraklı Yok daha doğrusu kullanmasını bilmiyor. Ben ufak bir hediye ile bu işi yırtarım Ama senin işin zor Allah yardım etsin.

Sen millete aldırma evlilik iyidir. Öncelikle güzel ve kötü şeyleri paylaşabileceğin Bir arkadaşın olur.

Daha sonra canını verebileceğin bir çocuğun olur ve yaşlandığın zaman yaşamayı sana sevdiren torunların olur.

Bunun içinde ilk adım evlenmektir Allah hayırlısını nasip etsin

• az once ithalatci garantili note 8 im hepsiburada dan geldi ancak maalesed isik sizmasi var garanti kapsaminda mi ne yapmaliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Neredeyse ilk çıktığı zamandan beri tüm NOte serilerinde benimde prime olarak kullandığım ve
    ilk kurduğum, yedekten de ayarlarımı iki saniyede geri yükleyip yeni bir telefona 10 saniye de alıştığım bir uygulamadır :)
    Ve bana göre ara yüzde hız ve stabilite olarak telefonlara gerçekten bir katkısı da mevcut.
    Ayrıca pile olumsuz bir katkısı da olduğunu düşünmüyorum.
    Hatta yanlış hatırlamıyor isem bilinen bir marka tüm yeni çıkaracağı telefonlarda launcher olarak Nova'yı kullanmaya başladı.

Saygılarımla...

Tesekkurler İron.

• Beyler BMW kullanici varsa bluetooth ile eslestirdikten sonra Spotify calma listesini arabadan kontrol edebilen var mi? Ayni zamanda ekranda calan parcaninda album cover resmi cikmiyor. ConnectedDrive'in son guncellemesini de yukledim ama yine olmadi. İphone kullanirken sorunsuz calisiyordu. Boyle bir problem yasayan var mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 1 Şubat 2018; 20:10:28 >
  • quote:

Yok artık deme sen kendin itiraf etmemişmiydin.

Hem balık tuttuğumuz yerde ki fotoğrafını gördüm

Evet doğru o bendim 🙈🤗

• quote:

Orijinalden alıntı: Gopc@

Yalan mı? Telefonun iris tarayıcısı bile gözlerine bakamıyor. Biz masumuz.

Ben spora geldim Gürol abi. Ayın 14ünde Nikahım var Her ne kadar tüm evliler evlenme baskısı yapsada evlenecem Her ne kadar millet 14şubatı çakallığıma düşünsede hatun kişiler herşeyin hediyesini ayrı istiyor. Şimdi yana yana neler alacağımı düşünüyorum. Nişana ip8+ alan nikaha ne alabilir yardım edin lütfen.

O kadarını da bilemeyeceğim 😂

Şimdiden tebrik ederim. Siz bakmayın öyle mutsuz evlilikleri mecburen devam ettirip de bekarlara evlenmeyin diyenlere. Evlilik ruh eşini bulduktan sonra çok güzel bir şey 😍 Ayrıca hep söylediğim şey mutlu bireyler mutlu ailelerde yetişir. O uyumu yakaladıktan sonra da çocuklarla taçlanır 😊 Hediye konusunda sadece şu şekilde fikir verebilirim maddi değerinden ziyade manevi değeri olan bir şey alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: çıkalımmı

az once ithalatci garantili note 8 im hepsiburada dan geldi ancak maalesed isik sizmasi var garanti kapsaminda mi ne yapmaliyim

Nasıl var ışık sızması?

14 gün boyunca iade var iade edin yenisini alırsınız paranız da iade olunca

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Yıllardır deneyimlediği onlarca marka ve model ile bir çok kullanıcıya gerek forum üzerinden gerekse de hiç yorulmadan telefon ile yardımcı olup
    herkesin sevgi ve saygısını kazanan kıymetli @Grolof yani Gürol abinin bugün doğum günü.

Bu vesile ile kendisine herkesin huzurunda nice seneler diliyorum.
    Sağlıkla, huzurla nice yaşlara, nice yeni telefonlara :)

Saygılarımla...

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim.

Doğum günün kutlu olsun abim Allah sevdiklerinle birlikte mutlu,sağlıklı ve uzun bir ömür nasip etsin.
  • quote:

az once ithalatci garantili note 8 im hepsiburada dan geldi ancak maalesed isik sizmasi var garanti kapsaminda mi ne yapmaliyim

eğer dediğin bu ise bu normal...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Bu olay normalse bende neden olmuyor acaba? Hong Kong cihazı.

Çok farklı görüntülerde denedim ama o ışık sızmasını elde edemedim.
    Bence normal değil çünkü o aralık iyice yapıştırılmış olmalı.

• Arkadaşlar bu telefonu, ekranı ya da ön camı çatlak, kırık olarak kullananlar var mı? Ne gibi sıkıntılar yağıyorsunuz? S-pen'de özellikle. Büyük ve ekran oranı yüksek olduğu için yere düştüğünde zarar görme riski çok.
    Ön camı çatlak ama kullanılabilir bir Note 8 denk geldi arkadaştan. Fiyatıda baya uygun. Karar veremedim, bu yüzden soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Aynısı benim cihazdada var

• 
Sayfa: önceki 622623624625626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.