Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: selcukdinc Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
19.463
Cevap
293
Favori
850.746
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      15632 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:09:50
      quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Huawei mate 10 pro ile note 8 arasinda kaldim.

Daha once note 2 kullanmistim touchwiz cok sıkıntiliydi.

Kablosuz sarj ve ppi yogunlugu ile note 8 daha iyi gibi

Ben bir ay kadar mate 10 kullandım yani plus olanı değil düz mate 10 ve onu satıp bunu aldım pişman değilim.Bana göre mate 10 yada plus olanı o kadar para etmez bence en önemli artısı şarjı,Ortalama 6 ile 8 saat arası ekran süresi alabilirsiniz.
      Kamerası gayet iyi,takılma donma yok ama ben yinede note 8 i tercih ettim ve memnunum.
      Mate 10 da kablosuz şarj yok ama çok hızlı şarj ediyor.
      |
      |

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Yarbay
      6756 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:13:42
      Acaba root yaparak custom recovery kurup herhangi bir custom rom deneme şansınız var mı? Orjinal yazılım uçmuş orası kesin de güvenlik sebebiyle yükletmiyor gibi geldi eğer custom rom kurarsanız böyle bir sorununuz olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      15632 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:15:07
      quote:

Orijinalden alıntı: Nén-El

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaDLoCK

quote:

Yazılımı yüklemeden önce Official yazıyordu, sammobile'den Note 8 için TUR olanı indirip attıktan sonra Custom yazmaya başladı. Bir kere daha indirip attım birkaç kez yine aynı ve açılmamaya devam ediyor. Neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum. Başka bir ROM yüklemeyi denesem açılabilir mi acaba?

Önceki sayfalarda kendi upload'ım olan note 8 güncel rom linki var onu indirip deneyin yada smart switch eski sürümünü bulup pc ye yükleyin ve onunla sıfırlama işlemini deneyin

Teşekkürler öyle deneyeyim. Upload'ınızı görmüştüm. Smart Switch'in 4,1'den eski versiyonunu aradım bulamadım önceki gün. Bulduğum 4 ve üzeri versiyonları da sıfırlattırmıyor. Eski versiyon var mı elinizde?

Bende denedim ama sıfırlamadı,oda sanırım geri dönüşleri önlemek için dediğim gibi samsung eski sürüm yazılımların yüklenmesini engellemiş.Seninkide ondan kaynaklanabilir.download modda ekran görüntüsünü paylaşabilirmisin.

Telefon elimde değil şu an malesef. Bu arada aklıma geldi şarj da olmuyor sanırım telefon bu halde. Şarja takınca elektrik işareti çıkmıyor. Boş bir yuvarlak çıkıyor ekranda sonra tamamen kapanıyor. Anakart arızası anlamına gelebilir mi bu?

Bence sizin şarjınız tamamen bitmiş diyeceğim ama o zaman download modda nasıl açabiliyorsunuz.

Evet download modda açılabiliyor.

Download modda açılmasaydı şarjı sıfır ondan açılmıyor diyecektim ama o tahminde boşa çıktı,sanırım ana kart problemli.
      Siz yinede son sürüm bir yazılım deneyin bakalım ne olacak.
      Ritzy teknik servisi bir arayıp fiat sorun bakalım.İthalat garantili teknik servisidir ben daha evvel bir tane lg birde huawei göndermiştim onlara.Ana kart fiatı alın bakalım belki ana kartı değiştirmeden onarabilirler.
      |
      |

GÜROL OFLUOĞLU
      ATAKUM-SAMSUN
    • Yarbay
      8011 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:15:25
      Ankara'da yaşayan ve bildiğim kadarı ile NOte 8 kullanan ama bayadır forumda göremediğim sevgili @..ScReaM (nickname'i yanlış yazmış olabilir,özür dilerim) yardımcı olabilir sanırım.
      Bu vesile ile kendisini de özlemiştşik, görmüş oluruz :)

Saygılarımla...

• Yarbay
      2291 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:17:54
      Benim Spen'den de öyle bir ses gelmedi, yada yuvasından.

• Binbaşı
      1655 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:32:30
      Spigen Curved HD alan var mı? Yahut bunu almayagerek var mı? Neo Flex düşünüyorum 60 iyi mı yoksa bir indirim mı bekliyeyim.

R7 1700~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~STRIX GTX 1080-O8G-11GBPS~~G.SKILL Ripjaws V F4-3000C15D-16GVGB~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
    • Yarbay
      7477 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:33:18
      quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Huawei mate 10 pro ile note 8 arasinda kaldim.

Daha once note 2 kullanmistim touchwiz cok sıkıntiliydi.

Kablosuz sarj ve ppi yogunlugu ile note 8 daha iyi gibi

hocam bende bir süredir bu ikilemdeyim. çok uzun zamandır düşünüyorum, mate 10 pro kılıf siparişi dahi verdim :)

fakat gördüğün gibi note 8 konusundayım..

note8in video performansı çok iyi, çok video ile işim olmamasına rağmen hala ois testlerinde aklım :)

bu arada 10 ile 10pronun kamera lensi aynı, bende mate 9 kullanıyorum şuan, 9dan 10proya çok fark var, fakat 10dan sonra 10 pro almanız mantıksız gibi, 10u neden sattınız?

2013 Symbol 1.5 dCi 75hp
      0-100 : 12 Saniye (Fabrika 15 saniye)
      Maksimum hız : 200km/h (5.vites 4000 devir) (Fabrika 164km/h)
      Tork : 200NM/1750DD

• Yüzbaşı
      590 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:48:51
      Ben normalde aod kullanmıyorum. Gece bıraktım sabah elime aldığımda aod kendi kendine açılmış ve %2 şarj yemişti sabaha kadar. Normalde kullanmadığım için ne kadar sarj yiyor bilemiyorum.

• Yarbay
      2818 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:53:40
      quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Ankara'da yaşayan ve bildiğim kadarı ile NOte 8 kullanan ama bayadır forumda göremediğim sevgili @..ScReaM (nickname'i yanlış yazmış olabilir,özür dilerim) yardımcı olabilir sanırım.
      Bu vesile ile kendisini de özlemiştşik, görmüş oluruz :)

Saygılarımla...

Demir hocam merhaba :) Nasılsınız? Nasıl yardımcı olabilirim?

[image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber[/image]
      iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü
    • Yüzbaşı
      590 Mesaj
      29 Ocak 2018 17:57:32
      Öyle çok çok önemli bir uygulama kullanmıyorum. Pinterest linkedin snapseed gibi uygulamalar var. Oyun vs hiç oynamam zaten. Başka da aklıma gelen bir şey yok &#128514; Aslında uygulamalar kısmı kişisel tercihlerle ilgili bir durum &#128522;

|
      |

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      29 Ocak 2018 18:16:41
      Eyvallah hocam çok teşekkür ederim korkudan tekrar kullanmamaya karar vermiştim eğer bu şekilde paketler siliniyor ise gönül rahatlığı ile herşeyi yükleyebilirim &#128522;

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7934 Mesaj
      29 Ocak 2018 18:35:52
      @..ScReaM
      Hocam merhaba. Konu Ankara'da ikinci el kapalı kutu yada sıfıra yakın türkiye garantili note 8 bulma durumuydu. Bende orda yaşanmadığım için olsa bile alamam çünkü bana uzak demiştim. Demir hocam da sizin belki yardımcı olabileceğinizden bahsetmişti. Gerçi ılanlara baktığımda çok kelepir fiyatta cihaz bulamadım Ankara ilanlarında. 3200-3300 tl gibi denk gelirsem belki almayı düşünüyorum da. Geçenlerde Antalya'da 3250 tl'ye satıldı bir cihaz. Yani kelepir kovalamadayım anlayacağınız
      Yada note 4 üstüne 2100-2200 tl verecek şekilde bir fırsat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 29 Ocak 2018; 19:11:42 >
      |
      |

PORSCHE 911 CARRERA
      (hayalim)
      WİPE CACHE PARTİTİON NASIL YAPILIR ALTTAKİ LİNKE BAKIN
      http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
    • Yüzbaşı
      929 Mesaj
      29 Ocak 2018 18:51:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Cudana

Ben normalde aod kullanmıyorum. Gece bıraktım sabah elime aldığımda aod kendi kendine açılmış ve %2 şarj yemişti sabaha kadar. Normalde kullanmadığım için ne kadar sarj yiyor bilemiyorum.

Akşamdan sabaha kadar aod’nin %2 şarj yemesi bence çok az

• Yarbay
      8011 Mesaj
      29 Ocak 2018 18:54:05
      Merhaba kardeşim. iyi diyelim iyi olalım. Umarım sende iyisindir.
      Note 8 duruyor mu bilmiyorum ama bir göründün bir kayboldun, arayamadım da seni ihmal ettim affet.

Bir arkadaş Ankara içi NOte 8 nereden alabilirim demişti ve aklıma Ankara'da her yeri bilen sen aklıma geldin ve seni yad edip
      soralım dedim :)

Saygılarımla...

Mesajda bu:
      Orijinalden alıntı: mercanm

Arkadaşlar merhaba. Bu ithalatçı garantili telefonları 3400 TL civarı fiyatı olanları Ankaradan elden alabileceğim bir yer var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 29 Ocak 2018; 18:56:10 >

• Yarbay
      2818 Mesaj
      29 Ocak 2018 18:58:07
      quote:

Note 8 duruyor mu bilmiyorum ama bir göründün bir kayboldun, arayamadım da seni ihmal ettim affet.

Bir arkadaş Ankara içi NOte 8 nereden alabilirim demişti ve aklıma Ankara'da her yeri bilen sen aklıma geldin ve seni yad edip

Saygılarımla...

Mesajda bu:

Arkadaşlar merhaba. Bu ithalatçı garantili telefonları 3400 TL civarı fiyatı olanları Ankaradan elden alabileceğim bir yer var mı ?

Estağfurullah hocam ne ihmali, gönüller bir, dostluk ebedi

Tabi var elden alabilir. Hatta bende yardımcı olabilirim çok tanıdığım var telefonculuk yapan :)

[image]https://store.donanimhaber.com/64/70/8c/64708cf13bf759320d3c0d6b3077210e.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber[/image]
      iPhone 8 & 8 Plus | iPhone X Kullanıcı Kulübü

• Teğmen
      215 Mesaj
      29 Ocak 2018 19:39:15
      yok mu yardımcı olacak kimse?

• Yarbay
      8011 Mesaj
      29 Ocak 2018 19:42:06
      Teşekkür ederim kardeşim.

Ankara senden sorulur, bilirim :)
      Note 8 ile devam mı bu arada?

En kısa zamanda görüşmek ümidi ile.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 29 Ocak 2018; 19:42:27 >
    • Yüzbaşı
      929 Mesaj
      29 Ocak 2018 19:52:54
      quote:

Saygılarımla...

Mesajda bu:

3400e alacağına ithalatçı garantili hepsiburadadan 3200e alsın arkadaş

• Yüzbaşı
      257 Mesaj
      29 Ocak 2018 19:57:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Meenyek

yok mu yardımcı olacak kimse?

Telefonu aç kapa yap, düzelir.

• Yüzbaşı
      469 Mesaj
      29 Ocak 2018 19:57:40
      Hocam bende de ses geliyor kalemden ama üstünde ki tuşa basarsam ses gelmiyor

Samsung Smart TV 3D-Philips Android TV Ambilight-Samsung TAB A 10.1 (2016) 3G-Sony PlayStation 4 1TB Limited Edition Uncharted 4: A Thief's-Hitachi 1TB-WD 2TB-WD 4TB-Braun Oral-B Genius 9000S Wit Bluetooth-SONY MDR-XB650BT Blauw
    HızlıCevap

Reklamlar
türksohbet.net
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.