Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
26.507
Cevap
268
Favori
1.448.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]
Giriş
    3214 Mesaj

vardı basit bir yolu
    |
    |
    Kurt Knispel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Android be, ebso be.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kurt Knispel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar selam, bugün 7 plustan note 8'e geçiş yaptım 6 yıllık iphone kullanıcısı olarak androide baya yabancıyım telefonda ilk ayarları nasıl yapmalıyım? Örneğin kilit ekranında always on display var görüntü ve şekil itibariye çok klas ama sanki şarjı ekstra götürür mü, ekranı hiç karartmıyor hep açık kalıyor gibi. Bu tür ilk kullanımda hangi ayarları yapmalıyım biraz yardıma ihtiyacım var.

Bir de kılıf olarak ne önerirsiniz? alcantara kılıflar şık görünüyor gibi. Buna alternatif olarak telefonu kalınlaştırmadan, şık duracak mükemmel olmasa da orta derecede koruyacak kılıf önerilerinizi de beklerim. Şimdiden sağolun.

spigen
    |
    |
    Frank Slade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bulamadım ben bir şey Samsung forumda şikayetçi olmuşlar bu Nougat'da olan bir mallık galiba.

|
    |
    1200gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    R5 3600~~ASUS ROG Crosshair VI Hero~~GeForce RTX™ 2080 GAMING OC 8G~~Corsair Vengeance RGB PRO 16GB 3600MHZ~~Samsung 250GB 970 EVO Plus~~Samsung 850 Evo 500GB~~Seagate BarraCuda 1TB/SkyHawk 4TB~~Phanteks Enthoo Pro M~~Corsair H100i v2~~EVGA SuperNOVA 750 G3~~Razer Mamba Tournament Edition~~Corsair K70 Rapidfire~~Kingston HyperX Cloud II~~Corsair Gaming MM300~~AOC Agon AG241QG
  • Binbaşı
    1109 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba..yarın iPhone 7 Plus cihazımı 20 günlük kvk garantili cihazla takaslıycam..orchid grey renk..üstüne 300-350 lira civarı para vericem..sizce iyi mi?telefon sorunsuz kozmetik açıdan da çok iyi durumdaymış yarın inceleyip ona göre alıcam..bu rengi almak hata mı olur?veya ne gibi eksileri olur benim icin 2. El satmaya kalktığımda zor gitmesi haricinde..?alırken nelere dikkat etmeliyim?garantiyi nasıl sorgularım, tanıdık bi telefoncuya göstericem zaten sizlerinde yorumlarını alırsam mutlu olurum..teşekkürler

hayata saldırın, o zaten sizi öldürecek.
    -s. coallier
  • Yarbay
    3214 Mesaj

imei no ile garanti anlaşılmıyor: garanti belgesini görün. 350 tl iyi
    |
    |
    srdrpeker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam cevap için sağol öncelikle..kutu içeriği Türkçe garanti belgesi felan da varmış..ama ya çalıntı ve yalan dolan bi faturaysa?samsungu arasam imei No söylesem bilgi verirler mi orijinal yurtiçi ve garantili olup olmadığıyla ilgili?net şekilde emin nasıl olabilirim?

|
    |

-s. coallier
  • Yarbay
    3214 Mesaj

samsungu aradığınızda kutuda ve garanti belgesinde samsung türkiye yazısına bakın diyor: imei yi btk dan sorgulayabilirsiniz kayıtlı mı diye
    |
    |

Anladım hocam teşekkürler..son bi soru telefonun alındığı yer önemli mi kvk garantisi varsa yeterli midir?normal bi cep tel bayisinden alınmış telefon Samsung veya ttnet vodafone Teknosa gibi biyerden değil yani sorun olur mu?

|
    |

-s. coallier
  • Yarbay
    3214 Mesaj

olmaz ama 2. el risk: imei klonlanmış yukarıdaki mesajlardan birinde yazıyor. faturayla halledilir. kvk ile samsung türkiye garantisi farklı mı bilmiyorum. benimki samsung türkiye: kvk ile ilgili hiç bir ibare yok. kvk apple da bakıyor bazı şubelerinde
    |
    |

Biz eskittik o güncellemeyi yinede teşekkürler..

|
    |
    Felice Forte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bir önceki güncellemeyi demiyorum yalnız bugün manuel olarak kontrol ettim ve 820 megabyte lık yeni güncelleme çıktı. Siz bu yeni güncellemeyi ne zaman yüklediniz. Çünkü ben sık sık manuel kontrol ediyorum bir önceki güncellemeden sonra daha yeni geldi bu update.

|
    |
    enes5441 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kadikoyde bir satıcıdan almıştık sahibinden aracılığıyla faturalı paralel ithalat. Adını unuttum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TurboBoosted kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung - kvk garantisi ayni sey. Sorun yok.

|
    |
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X 4.2Ghz(OC) w/Be Quiet! Dark Rock Pro 4 - 2 x 8GB 3400Mhz CL14 (OC) Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - CM H500P Mesh - Corsair RM750x 80plus Gold Psu - AOC G2590FX; Full HD 144Hz
  • Yarbay
    3214 Mesaj

onu da eskittik
    |
    |
    Felice Forte kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Cihazı alalı 18-19 gün oldu orta güç tasarruf modunda kullanıyordum, hep hızlı şarjla 4.5 saat üstü ekran görüntüsü alıyorum. 2-3 gündür hızlı sarji kullanmıyorum tasarruf modu kapalı yine 4.5 saat üstü alıyorum. Sanırım 1ay doğru batarya performansı oturuyor. Sadece whatsapp ve gmail hariç diğer uygulamaların arka plan verisi kapalı aod 9-18 aralığında aktif. Kısaca Hızlı dolan batarya hızlı boşalır :)

Ekran koruyucu önerisi olarak istanbul içi zagg diye birşey var ilk sefer sadece ön 69tl , ön arka 109tl sonraki her uygulama arkalı ön 20 tl, sadece ön 10 tl :)

Neo flex gibi birşey ıslatıp yapıştırıyor fön makinesi ile ısıtıp uyguluyorlar. İstanbulda 3 avm de şubeleri var.marmara park ve maltepeyi biliyorum diğeri cevahir avm de sanırım..

Kullanım süresi dahilinde ilk 7 günde kılıf yanları kaldırdığı için gidip tekrar ücretsiz uygulattım. Şuan 12.gün 14 gün içinde iade hakkım var. Kenarlar kılıftan dolayı kalkıyor akşamları kılıfı çıkarıp tekrar yapıştırıyorum. Biraz eziyet gibi ama ayda bir 10 tl verip değiştirmek cazip geliyor 30-40 tl cam taktırıp her değişime 30-40 tl vermekte akıl karı değil cam koruyucularda temassızlık olabiliyormuş. Bu silikonumsu malzeme ekran dokunmatiğini olumsuz etkilemiyor. Kalem vs kayıyor üstünde kalem yazı izleri kalıyor lakin 2-3 saat içinde kayboluyor.

Herşeye rağmen kılıfsız kullanırım diyenlere önerim bunu yaptırın kılıfsız kullanırken yanlarda kalkma olmuyor. Ama kılıf yanları zorlayınca kaldırıyor alternatif olarak zagg ekran koruyucu öneriyorum.

Eğitim: 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA
    Esas brlk: 4'ÜNCÜ KOR. A TİPİ GIDA KONT.MFZ./ANKARA

Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
Sohbet
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.