Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emirism

Darbeden korumaz tabii ama Emaar'da yapılan mat kaplamadan çok memnunum. 0 parmak izi, 0 kir, 0 problem.. Sadece açık renklerde kumlu görüntü var.

İşte kumlu olduktan sonra ne anladım ondan :)
  • ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan neredeyse her amiral gemisinde oled ekran var. Lg samsung apple.. bariz çözümü yok ama alınabilecek en iyi önlem telefonu uzun süre yüksek parlaklıkta kullanmamak. Ben note4 s7edge ve note8 kullandım kullanıyorum. Hiç yanık yaşamadım. Parlaklığı genelde %40-50de kullanırım. Güneş altındaysam kısa zamanlı yükseltirim işim bitince düşürürüm. Youtube da otomatik +%10 koyuyor zaten onda yanık olmaz sürekli görüntü değişiyor. Sabit görüntülerde oluşuyor daha çok. Bir de zaten zevkim öyledir arka planı ara ara değiştiririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 uzerinden Shubuo mağarasında aldığım note 8 telefonum elime ulaştı telefonda bir sıkıntı yok jelatinli kutu ile gonderildi fakat üst üste 2 kat emniyet bandı vurulmuştu ben yırtmadan üstteki bantı kaldırınca alttaki bantın yırtık olduğunu gördüm ayrıca kutu içinden samsun marka kulaklık yerine AKG marka kulaklık cıktı bu durum normal midir?

• Arkadaşlar samsungun kendi hareketli duvar kağıdını kullanan var mı acaba ? Şu hem aod hem kilit hem ana ekrana uygulanan ? Şarjı çok etkiliyor mu ? Ufak da olsa stabilite problemi yaşatıyor mu ?

• mpgk M kullanıcısına yanıt
    Kutu içinden akg marka çıkması normal hocam akg çıkıyor zaten. Yırtılma konusu normal değil kesinlikle

• mrtcbk M kullanıcısına yanıt
    Evet en son öyle yaptım sorun halloldu teşekkürler.
  • Dün itibariyle siyah renkle aranıza katıldım

Cihazı root edecem root eden oldumu bulamadım root dosyasını

Oem kilidini açtım

• lovelesss kullanıcısına yanıt
    Bence Rootlayip özelliklerden feragat etmeyin, ilk defa bir cihazimi Rootsuz kullaniyorum ve cok memnunum

• Bugün itibariyle iphone 7'den sonra araniza katıldım. Ancak biraz karanlıkta kendi kamera uygulamasında görüntü biraz fazla kasıyor gibi geldi. Instagram ve snapchat'ten açtığımda ise kamera oldukça akıcı. Normal bir durum mudur?

• Öncelikle iyi akşamlar. Bende uzun yıllar iphone kullanmış ve iphone dışında telefon kullanmamış biri olarak note8'e geçiş yapacam kısa bir süre sonra. Sormak istediğim acaba whatsapp konuşmalarımı nasıl geçiririm. Buradan iphone'dan samsung'a geçip aktaran arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok müteşekkir olurum. Herkese mutlu akşamlar dilerim.
  • Note 5 verip Note 8 alma kampanyası devam ediyor mu? Ne kadar alıyorlar üstüne bu yolla alan var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, S Pen ile not alabileceğim bir Widget var mı? Sticky Notes kullaniyorum ama once iki kere tiklayio açiyorsunuz sonra yaziyorsunuz falan cok zaman geciyor, direk kalemi cikartip yazmaya baslayabilecegim bir widget var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bzdgn

Sizlere Samsung Türkiye ve onların anlaşmalı olduğu rantçı servisleri ile kısa bir hikaye anlatayım. 15 günlük telefonumda kamerada odaklama sorunu oldu, kamera görüntü çekiyor fakat bulanık ve silüet şeklinde. Doğal olarak servise gönderdim. 20 günlük bir beklemenin sonucunda ısrarlı sorularım ve yetkililere ulaşma çabam sayesinde telefonun ekranı ve kamerası ile alakası olmayan bir yerinde benden kaynaklanmadığına emin olduğum bir 100 kat mikroskop altında büyültülmüş görüntü paylaştılar ve sorun bundan olabilir!! o yüzden garanti kapsamı dışında dediler...

Gelelim asıl meseleye sosyal medya aracılığı ile genel müdüre ulaşmaya çalışıyorum kilimcinin köroğlunun yazdığı mesajı anında cevaplayan kişi veya kişiler nedense benim mailime mesajlarıma dönüş bile yapmıyorlardı! Ta ki ben Samsung Electronics Güney Kore'ye mesaj atana kadar. O dakkadan sonra işler neden birden değişti ve gecenin en olmadık anında sosyal medya hesabından iletişim bilgilerinizi paylaşın Yönetim Kurulu diye özellikle belirtilen destek mesajı ardına ertesi gün mailime dönüş ve telefonla arandım..

Önceden 20 gün sürede darbe tespit edebilen üst düzey servisleri 1.onay da değişim verdi 2. onaya red cevabı verip 15 günlük telefona komple ekran değişimi dedi ve o anki sinirim ile yanlış hatırlayabilirim ama neredeyse yeni telefon parası istemişlerdi.Bu arada servis çalışanı abi tüketici mahkemesine git değiştirirsin dedi. Samsung Türkiyeden arayan kişiler ise telefonu biz inceledik özellikle titizlendik vs vs Samsung Güney Kore ile de görüştük o darbeden olabilir!! şeklinde bir açıklama yaptılar :) Biz size değişim değil ama kameranızı ücretsiz değiştirme teklifi ile geldik dediler :)) Hani sorun ben kaynaklıydı ya servis tutanaklarına ve üst düzey mühendislerine göre! nedense birden ücretsiz tamir yoluna geçtiler.. Bahsi geçen mikroskop görüntüsü;
    SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Velhasıl Samsung Note 8 cihazımı bu şekilde bugün tekrardan servise gönderdim artık 90km mesafedeki servise ne zaman gider ne zaman dönerse ücretsiz de yapılyor ya! bir en az 15 gün de öyle bekleyeceğim...

Sözün özü bizler sırf kurumsal şirketlerle muhattap olmak olası bir sıkıntıda değişim talebinde bulunabiliriz diye garantili telefon alıp 2000tl kadar fazla fiyat farkı ile telefon aldığımız ile kalıyoruz...

Hani o çatır çatır testleri yapılan defalarca yere düşürülen ama her seferinde tertemiz çalışan, sadece ve sadece çelik bloğa 1 metreden 10. düşüşünde anca kamerası bozulan onun haricinde tıkır tıkır çalışmaya devam eden note 8 mikroskop altında nerede olduğu belli olmayan hasar ile kamerası bozuluyor. Ya bu test yapanlar ve Samsung Electronics sahtekar ya da Samsung Türkiye...

Söylemeden de edemeyeceğim kundaktaki bebeğinizden daha titiz kullanın ki eşinizin sevgilinizin ya da bir arkadaşınızın tırnağı değer çizilir değiştirmezler. Diğer başka marka telefonum hem hanımda hem bende 2. telefon olarak kullandığım ise hanım tarafından her gün en az 4 kere 1 metre den yere düşürüldüğü halde ne kasada hasar var ne ekranda sadece kenar koruyucularında boya atması ya da artık düşe kalka düştüğü yerlerin renklerini almış onların lekeleri harici bir şey yok...

Samsung tr beş para etmez.Note 8 sahibi arkadaşlar sabah akşam dua etsin telefon bozulmasın diye.S7 edge aldım aldığıma pişman oldum tüketici heyeti 1 2 aya verirse kararı apple tarafına geçmeyi düşünüyorum.Ayrıca başvurduğunuz yerleri samsung koreyle iletişiminizi özelden anlatırsanız benimde onlara bir çift lafım olacak.

• PVH kullanıcısına yanıt
    samsung notes in kendi widgeti var
  • Beyler selam.

Bugün telefonu yere düşürdüm kalemin köşeden, herhangi bir sıkıntı yok ama şunu farkettim. Kilit ekranında iken kalemi çıkarınca sağ alttan anlık beyaz bişey gözüküyor. Bu hep mi oluyodu yoksa düştükten sonra mı oldu anlayamadım. Siz dr deneyip kontrol eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Beyler selam.

Bugün telefonu yere düşürdüm kalemin köşeden, herhangi bir sıkıntı yok ama şunu farkettim. Kilit ekranında iken kalemi çıkarınca sağ alttan anlık beyaz bişey gözüküyor. Bu hep mi oluyodu yoksa düştükten sonra mı oldu anlayamadım. Siz dr deneyip kontrol eder misiniz?

O bir efekt hocam sikinti yok

• quote:

Orijinalden alıntı: xmrtx

quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Beyler selam.

O bir efekt hocam sikinti yok

Öyle mi? Hiç dikkatimi çekmemişti. Düştükten sonra farkettim dedim herhalde ekranın altından bişey oldu. Teşekkür ederim.

• Tanura kullanıcısına yanıt
    Beyaz bir su damlası animasyonu çıkıyor.onu mu diyorsunuz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fubo -- 17 Kasım 2017; 23:39:54 >
  • Hocam valla üstte bi nokta aşağıdada beyaz bişey çıkıyor, sanırım aynı şeyden bahsediyoruz.

• Arkadaşlar kamerada çektiğim fotoların belirli bir kısmını nasıl renkli yapıyorduk.
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.