Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemen kilitle ayarlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle birşey yoktu önceden. mesajınızdan sonra öyle de denedim değişen birşey yok

• boramat kullanıcısına yanıt
    Smartlock ayarlarina bakin. Orda 3 tane secenek var.
    Uzerinizde oldugunu algilamasi
    Oldugunuz konumda kilitmesin diye
    Birde bluetooth cihaz guvenligi var onlardan biri aktif olabilir.
    Birde guc tusuyla hemen kilitle diye bir secek var onu da aktif edin aktif degilse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 16 Kasım 2017; 23:56:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizlere Samsung Türkiye ve onların anlaşmalı olduğu rantçı servisleri ile kısa bir hikaye anlatayım. 15 günlük telefonumda kamerada odaklama sorunu oldu, kamera görüntü çekiyor fakat bulanık ve silüet şeklinde. Doğal olarak servise gönderdim. 20 günlük bir beklemenin sonucunda ısrarlı sorularım ve yetkililere ulaşma çabam sayesinde telefonun ekranı ve kamerası ile alakası olmayan bir yerinde benden kaynaklanmadığına emin olduğum bir 100 kat mikroskop altında büyültülmüş görüntü paylaştılar ve sorun bundan olabilir!! o yüzden garanti kapsamı dışında dediler...

Gelelim asıl meseleye sosyal medya aracılığı ile genel müdüre ulaşmaya çalışıyorum kilimcinin köroğlunun yazdığı mesajı anında cevaplayan kişi veya kişiler nedense benim mailime mesajlarıma dönüş bile yapmıyorlardı! Ta ki ben Samsung Electronics Güney Kore'ye mesaj atana kadar. O dakkadan sonra işler neden birden değişti ve gecenin en olmadık anında sosyal medya hesabından iletişim bilgilerinizi paylaşın Yönetim Kurulu diye özellikle belirtilen destek mesajı ardına ertesi gün mailime dönüş ve telefonla arandım..

Önceden 20 gün sürede darbe tespit edebilen üst düzey servisleri 1.onay da değişim verdi 2. onaya red cevabı verip 15 günlük telefona komple ekran değişimi dedi ve o anki sinirim ile yanlış hatırlayabilirim ama neredeyse yeni telefon parası istemişlerdi.Bu arada servis çalışanı abi tüketici mahkemesine git değiştirirsin dedi. Samsung Türkiyeden arayan kişiler ise telefonu biz inceledik özellikle titizlendik vs vs Samsung Güney Kore ile de görüştük o darbeden olabilir!! şeklinde bir açıklama yaptılar :) Biz size değişim değil ama kameranızı ücretsiz değiştirme teklifi ile geldik dediler :)) Hani sorun ben kaynaklıydı ya servis tutanaklarına ve üst düzey mühendislerine göre! nedense birden ücretsiz tamir yoluna geçtiler.. Bahsi geçen mikroskop görüntüsü;

Velhasıl Samsung Note 8 cihazımı bu şekilde bugün tekrardan servise gönderdim artık 90km mesafedeki servise ne zaman gider ne zaman dönerse ücretsiz de yapılyor ya! bir en az 15 gün de öyle bekleyeceğim...

Sözün özü bizler sırf kurumsal şirketlerle muhattap olmak olası bir sıkıntıda değişim talebinde bulunabiliriz diye garantili telefon alıp 2000tl kadar fazla fiyat farkı ile telefon aldığımız ile kalıyoruz...

Hani o çatır çatır testleri yapılan defalarca yere düşürülen ama her seferinde tertemiz çalışan, sadece ve sadece çelik bloğa 1 metreden 10. düşüşünde anca kamerası bozulan onun haricinde tıkır tıkır çalışmaya devam eden note 8 mikroskop altında nerede olduğu belli olmayan hasar ile kamerası bozuluyor. Ya bu test yapanlar ve Samsung Electronics sahtekar ya da Samsung Türkiye...

Söylemeden de edemeyeceğim kundaktaki bebeğinizden daha titiz kullanın ki eşinizin sevgilinizin ya da bir arkadaşınızın tırnağı değer çizilir değiştirmezler. Diğer başka marka telefonum hem hanımda hem bende 2. telefon olarak kullandığım ise hanım tarafından her gün en az 4 kere 1 metre den yere düşürüldüğü halde ne kasada hasar var ne ekranda sadece kenar koruyucularında boya atması ya da artık düşe kalka düştüğü yerlerin renklerini almış onların lekeleri harici bir şey yok...

• ForeverAlonee kullanıcısına yanıt
    Hocam sallayınca ses gelmesi oisdenmiş... her teletonda oluyor diye okudum forumlarda açıkçası kendim de çok peşine düşmedim :) Ahize ile ilgili hiçbir samsung telefonda sorun yaşamadım istersen ahize ayarlarını değiştir belki düzelir

• Arkadaşlar elimde garanritili değişimi de 7-8 ay önce yapılmış sıfır çiziksiz(Ne ekranda ne de kasa da nokta kadar leke dahi yok.Aldığım günden beri buff marka ekran koruyucu ve spigen kılıf kullanıyorum.)sıfır ayarında,Nisan 2018’e kadar garantisi olan Apple Türkiye'den aldığım İphone 6S 64 gb cihazımı Note 8 ile takas etmek istiyorum.Bu şekilde bir takas söz konusu olabilir mi?Telwfoncular temizliğine bakarak nakit 2000 tl verdiler ancak ben de biraz daha üstü eder diye düşünüyorum.Sizce be yapmalıyım?Apple-Note 8 takası yapan bir yer var mı?Note 8’e de uygun bir rakam vermek koşuluyla.Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

• Türk58 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben n11 den almadan önce samsunga gitmiştim iphone 6 plus vardı note 8in rengini seçiyordum temsilci gelip söyledi eski telefonu getir kampanyası varmış ama sormadım ne kadar aldıklarını birde kablosuz şarj standı hediye imiş

Ek olarak hepsiburada eski telefonu aliyor bi siteye girip bakabilirsiniz fakat çok fazla fiyat verirler mi bilmem sahibinden gibi sitelerde satmaya çalışsanız daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bmw. -- 17 Kasım 2017; 1:7:52 >
  • Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir ayar menüsü var mı ki. S

• Delta ithalatci garantili note 8 alan oldu mu acaba forumdan ?

Hepsiburada da 3650 tl fiyati var baya cazip gozukuyor suan samsung turkiye garantili olanina gore.

Birde cift simli cihazmis bu dedigim , acaba telin arkasinda iki simli logosu var midir sizce , herhangi bilgi sahibi biri var mi aranizda..

Genelde telefonlarin arkasindaki bu logoyu sevmiyorum , cogunlukla da seffaf kilifla kullaniyorum telefonlari , gozume takilsin istemiyorum acikcasi.

Konu ile alakasi bilgisi olan biri varsa sevinirim. :)

• hell line kullanıcısına yanıt
    N9500 model numaralı Çin varyasyonu olan cihazlar oluyorlar genellikle.

Yokmuş. Daha önce sony xperia bi telefonda öyle sorun yaşamıştım da ahize ayarlarından gürültü azaltıcıyı kapatınca sorun çözülüyordu.. Ezbere burada da vardır dedim yazdım yokmuş kusura bakma hocam

• boramat kullanıcısına yanıt
    Konumunuz güvenilir mekanlarda kayıtlı olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hell line kullanıcısına yanıt
    Selam,

Doğal olarak tek sim kartlıya göre çift sim kartlı (DOUS) İbaresi var hocam.

Samsung'un tüm çift sim kartlı cihazlarında DOUS Logosu mevcut ;-)

https://youtu.be/3e3F9d6aWnc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahayasin1 -- 17 Kasım 2017; 4:14:13 >
  • Youtube izlerken sağ tarafta küçük ekrana yayma ikonu var dı. Dı diyorum çünkü o imleci bulamıyorum bir türlü.

Aynı sorunu yaşayan varmı? Veya nasıl geri geleceği hakkın da bir bilgisi olan varmı?

Kamera sensöründen geliyor o ses, normal.

Herkeste aynı

• MAD MAX kullanıcısına yanıt
    Artık o yok hocam. Parmaklarla büyütüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Arkadaslar benim pil bi tuhaf oldu ya. Hic %100de durmuyor. 1-2 dakika icinde 99a dusuyor. 24 saat gitmeye basladi pil omru. Ayni kullanimda daha fazla gidiyordu pilin omru. Neden kaynakli olabilir, ne yapmam lazim?

telefon kapalıyken full şarz edip açın arama tuşlarına gelip *#0228#

yi tuşlayın karşınıza gelen resimdeki gibi en altda

QUİCK START a basın telefon 2 veya 3 saniye gibi

bir gidip gelecek ve pil performansını görün

HERKESE HAYIRLI CUMA'LAR

• Tdeniz5 kullanıcısına yanıt
    Ben çoğunlukla kullanıyordum o ikonu 😕

Bu arada videoları parmak ile büyültemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAD MAX -- 17 Kasım 2017; 5:0:26 >
  • MAD MAX kullanıcısına yanıt
    Kullanım olarak daha kolay olmuş. Ben sorunsuz bir şekilde aynı anda sağa ve sola doğru çekerek büyütebiliyorum.
  • Tdeniz5 kullanıcısına yanıt
    Enteresan bende olmadı bir türlü.

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.