Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende KAYIT BULUNAMADI yazıyor btk sitesinde ama Samsung Müşteri Hizmetleri,ni aradım ve imei numarasından sorgu yaptı ve cihaz Samsung Türkiye garantili bir sorun yok dedi ama aklıma takıldı bir kere, btk sitesinde neden KAYIT BULUNAMADI yazıyor ?
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Gelip gidiyorsa, acaba bizlerin yüklediği bir uygulama yüzünden mi yoksa telefonun kendi yazılım güncellemesi yüzünden mi ?
  • Teşekkürler bilgilendirme için 1 tanede bundan sipariş vereyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi kutuya tekrar baktım da üstteki imei yazısı da sökülmüş.ileride bi problem çıkmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmTz -- 15 Kasım 2017; 23:41:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Gelip gidiyorsa, acaba bizlerin yüklediği bir uygulama yüzünden mi yoksa telefonun kendi yazılım güncellemesi yüzünden mi ?

Yukledigimiz bir uygulama olma olasiligi %65

Sizdeki olan uygulamalari buraya ss atsaniz hocam ?

Sizde olan program bende varsa ben kendiminkileri silicem bakalim duzelecek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 8.0'ın ne zaman geleceğine dair bir haber var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes5441

Bugün yaşadığım bir sorunu aktarayım;

Bir arama yapmak üzereyken bana arama geldi ikisi aynı anda çakışınca telefon sapıttı resmen hoparlör patlak gibi zil sesi vermesi arayanı açınca avizede cızırtı ve ani şebeke sinyali kesilmesi yaklaşık 5 sefer aramada aynı şeyi yapınca eyvah dedim en sonunda aç kapa ile düzeldi böyle bir şey hiçbir cihazda başıma gelmedi bugüne dek.

Hocam aynı sorunu bende bu gün yaşadım ama sizin ki gibi aramaların çakışmasıyla olmadı, bi anda gelen bir çağrı ile oldu, sanırım telefonum ahizesi patladı telefonu sallayınca içince bi ses geliyor, dizide kulağınıza yakın bi şekilde hızlı şekilde sallayın sizde de aynı ses gelecek mi,acaba ahize içerde yerinden mi çıktı.

• ForeverAlonee kullanıcısına yanıt
    Hocam note8e 3 gün önce geçtim. Note 8imden bahsettiğiniz ses geliyor. Ondan önce s7 edge kullanıyordum ondan da note8e nazaran daha fazla ses geliyordu. Kısacası içiniz rahat olsun bir problem yok
    Hocam ben format ladin 4 defa sadece 1 inde geldi hiç program kurmamıştım sonra yine gitti çözersenir bizide bilgilendirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Davut hamza

Hocam ben format ladin 4 defa sadece 1 inde geldi hiç program kurmamıştım sonra yine gitti çözersenir bizide bilgilendirin

Members'a yazdim hocam sizde yazin lutfen bizlik birsey degil gibi

• Arkadaşlar bazı forumlarda ön kamerada hdr kapalı kullanın daha iyi sonuç alırsınız denmiş.. Siz ön kamerayı nasıl kullanıyorsunuz ? Hangisi daha iyi ?

Bir de arka kamerada bokeh efekti ayarlarını tam bulamadım acaba kendisi otomatik mi yapıyor ben mi göremedim ?

Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

• yağ gibi akıyor telefon maşallah çok memnun kaldım iyiki almışım. iphone 6 plusdan sonra çok akıcı bir telefon oldu benim için. note 3'le bıraktığım samsung çağ atlamış :) gerçi sarj sorunu dışında bı sıkıntım yok hala note 3 evde duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcun93

Arkadaşlar son çıkan kablosuz şarj cihazı olan PG950 modeli teknosada 150 lira. Düşünen varsa kaçırmasın derim her yerde 300 lira iken bu fiyat gerçekten çok çok iyi.

https://www.teknosa.com/urunler/145057282/samsung-pg950-kablosuz-sarj-cihazi

Bahçeşehir mağazası note 8 alana satıyoruz dedi satmadı. Netten sipariş verdim mağaza teslim.

Merhaba Tekrardan.
    Sorunu buldum ( %90 ) ama ne telefon ile ilgili ne de bizlerin yüklediği uygulamalar ile ilgi, sorun tamamen Youtube ile alakalı, bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef, bir sonraki güncellemeye kadar böyle idare edeceğiz.

Yaptığım işlemler ise şöyle.

1 - Sim Kart takılı olarak telefon içinden, Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı aktif olarak telefonu Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
    2 - Sim Kart olmadan, telefon içinden Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı aktif olarak Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
    3 - Sim Kart olmadan, telefon içinden Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı kapalı olarak, Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
    4 - Sim Kart olmadan, Hard Reset olarak Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı kapalı olarak Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
    5 - Sim Kart takılı olarak telefon içinden, Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı aktif olarak, Samsung Cloud Hesabından telefonu ilk aldığım gün ve tüm her şey ayarlı olarak hazır halde ki yedeğe geri yükledim, olmadı.
    6 - Telefonunu tüm Güç Ayarları ile test ettim, olmadı.

Başka daha ne yapabilirim bilmiyorum ama artık sorunun benden, yüklediğim uygulamalardan veya telefondan olmadığına emin gibiyim.

Google Play Store,da bu konu ile ilgili çok şikayet var ama şimdilik çözüm yok.

• İki parmağınızla ekranı büyütür gibi yaparsanız ekran büyüyor ben bu şekilde hallettim bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: Bumpuss

Arkadaşlar bazı forumlarda ön kamerada hdr kapalı kullanın daha iyi sonuç alırsınız denmiş.. Siz ön kamerayı nasıl kullanıyorsunuz ? Hangisi daha iyi ?

Bir de arka kamerada bokeh efekti ayarlarını tam bulamadım acaba kendisi otomatik mi yapıyor ben mi göremedim ?

Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Canli Odak secenegine tiklayip cekmelisiniz fotografi

• Hic aklimda yokken, 11.11'de fiyatı cok uygun oluyor diye 3716 liraya Samsung Turkiye garantili bir Note 8 aldim.

S8 kullanicisiyim, kucuk telefon seviyorum ve onu da simdi satmaya kiyamiyorum. Iki telefon da sahane. Sadece S8'in kamerasi daha iyi olabilirdi. Onu da Pixel camera uygulamasiyla hallettim.

Bir sure ikisini birden kullanmayi dusunuyorum. Cok fena ikilemde kaldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 16 Kasım 2017; 7:5:29 >

• Bumpuss kullanıcısına yanıt
    Yani sallayınca telefonun içinden tıkırti geliyor değil hocam cızırtı haricinde.

• Reddit'te okuduğum yorumlar dogrultusunda yaptigim çıkarım su yönde oldu, YouTube uygulamasindaki 'Ekrana Sığdır' butonu kademeli olarak devredışı bırakılıyor. Yerine Pinch-to-Zoom özelliği gelmiş. Iki parmakla zoom yaparak görüntüyü ekrana sigdiriyoruz, butondan daha mantikli olmus. Dun bende var olan buton bu sabah kayıptı.

Bunun nedeni de Pixel 2 XL'nin farkli bir ekran oranına sahip olmasi, Samsung'un bana kalırsa bir hatası yok, Google'nin istediği oluyor.

Mevcut Youtube uygulamasina Playstore üzerinden güncelleme gelmemisti, asagidaki versiyonu indirdim ve sorun yok.

Özelliği kullanabileceginiz son surum ve cihaza uyumlu YouTube:https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/youtube/youtube-12-44-52-release/youtube-12-44-52-2-android-apk-download/download/

Not: Indireceginiz apk dosyası tamamen guvenlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 16 Kasım 2017; 7:58:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Bazı yerler satıdıktan sonra kayıt ediyor vergi ödememek için, bi hafta içinde kayıt olmazsa aldığınız yeri arayın.

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.