Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.590.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung türkiye kötü işliyor bazen ama sony mükemmel değil, ya da başka firma "harika" değil. s7 edge aldım zamanında 1 hafta sonra power tuşu basmadı verdim paramı aldım. note pili patladı verdim ve paramı aldım.. geç ya da güç aldım.. yanlışları var evet ama aldım.. iphone'de telefon bozuldu götürdüm yenisini verdiler, evet, çünkü samsung'un 2 katını vermiştim, bir zahmet be, versinler.. daha azına alıp "daha" çoğunu bu memlekette istiyoruz olmuyor. olması gereken de olmuyor. samsung muhteşem değil, bende ızdırap çektim ama sony 2 adım önde, apple coştu gidiyor da diyemeiz sanırım. anneme yeni telefon verdiler, arızalandı diye, yenisi "tamir" edilmişti hiç çekmedi, sürekli sorunyaşadık, appla "sorun yok gayet" iyi dedi... bunu "memlleketimizde" markayla ilişkilendirmeye gerek yok bence.
  • ugarb kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar AOD acikken muzik playeri vs kontrol ettigimiz bolum ayarlarda bende gozukmuyor. Siz bu ozelligi kullaniyor musunuz ?

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Bende de NOte 5 in son döneminde böyle olmaya başlamıştı ve NOte 8 e geçince düzelmişti.
    Demek ki NOte 5 ile ilgiliymiş derken bir süredir bunda da böyle oldu ve çok rahatsız ediyor beni de.

İlginç bir durum ve bu durum sanırım bize özgü değildir diye düşünüyorum. İyice araştırmak lazım, ilk fırsatta bakacağım, sizi de bilgilendiririm.

Bu arada bu duruma fikri olsa olsa sevgili @aydink_1903 ün olabilir ki ona da danışmak lazım.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 9 Ekim 2017; 0:32:53 >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Tekrar belirtmemde fayda var, bu tamamen benim kullanım alışkanlıklarıma göre bir veri ve umarım sizde de iyi bir pil performansı sergiler.
    Bu arada bir önceki mesajımda ki bugünlük kullanımda pil % 18 idi ve şarja koydum.
    O listeye 1 saatlik telefon konuşması da eklendi ve 21 saatlik kullanımda 6.5 saat ekran süresi alındı.

Saygılarımla...
  • Revolutions kullanıcısına yanıt
    Yukarıda başka arkadaşlar da yazmış, ekran kapalı iken çalışması için cihazın yüz üstü durması gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jinjin

Yukarıda başka arkadaşlar da yazmış, ekran kapalı iken çalışması için cihazın yüz üstü durması gerekiyor

Yok hocam yüzüstü olmasına gerek yok.. bende çalışıyor ama bugün sadece mesaj bildirimlerinde çalıştı.. whatapp, email vs. 7 uygulama seçili ama sadece mesaj bildiriminde çalışıyor maalesef...

Saygılar...

• Arkadaşlar Vatanda şarj standı hediyesi var note 8 için, başka kampanya var mı? Sanırım kampanya için geç kaldım, indirim çeki saat indirimi falan hep bitti. Ben o zamanlar İphone X almayı düşünüyordum ama şuan itibariyle Note 8 almaya karar verdim o yüzden geç kaldım.

• iPhone 7 Plus dan geçmeyi düşünüyorum note 8 ini İstanbul içinde takas etmek isteyen var mıdır? Apple Watch seri 2 ile birlikte

• Nova launcher ayarları görünüm kısmında gezinme bölümünü gizle seçince daha da keyifli oluyor

• Sorun o şu bu marka değil maalesef bence de.
    Sorun; Güzel ülkemde, dünyanın en pahalı cihazlarını satın alıp, istisnasız hangi ürün grubu olursa olsun en fazla vergiyi verip, TÜKETİCİYİ KORUMAyan kanunlar ile yapayalnız kalmak!

Saygılarımla...
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    http://www.androidpolice.com/2017/07/26/latest-google-feed-may-removed-swipe-dismiss-card-gesture/
    https://support.google.com/websearch/forum/AAAAgtjJeM4ILYSDdOB_FM/?hl=en

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 9 Ekim 2017; 6:2:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enes5441

Cihazımı 2 hafta önce Emaar'dan almıştım ilk başlarda farketmedim ama ekranda kırmızılık vardı başka bir cihaz ile yan yana getirince anladım bugün Emaar Samsung'a uğradım anında yeni cihaz değişimi yapıldı oradan aldığıma daha bir sevindim Cihat kardeşimiz yine çok ilgilendi sağolsun işini seven ve emek veren bir kişi şahsım adına buradan tekrar teşekkür ediyorum ona, sorunum aşağıda görseldeki gibiydi ama artık çözüldü

Bizim iPhone'ların da ekranı sarı. Götürdük, sizin göz sağlığınız için bazı paneller soluk yapılmıştır dendi :D

• Işık sızması için telefonu herhangi bir servise veren var mi ?

Veya telefonu hangi servise vermemi önerirsiniz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Ahaha çok iyi ya

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle doğrudur. Marka övmemek için vermeyim ama Türkiye'de gerçekten tüketiciyi mağdur etmeden çalışan markalar var.
    En azından herkesi memnun edemezsiniz ama hatırı sayılır derecede memnuniyet sağlaması yeterlidir bence.
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Genel olarak size katılıyorum. Ufak bir karşılaştırma yaparsanız SAMSUNG markasının rezaleti ortada. Son bir yılın şikayet rakamları fotoğraflarda.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• Wolfs Touch kullanıcısına yanıt
    Adil bir değerlendirme yapabilmek için, ilgili tarihler içerisinde yapılan satış adetlerini de karşılaştırmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetics

Eşimin telefonundan çektim

O telefonda ışık sızması + ölü piksel problemi mi var?😳

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Revolutions kullanıcısına yanıt
    Galaxy Apps deki güncellemeleri kontrol edin hocam bir güncelleme vardı yanılmıyorsam, bende çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.