Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
188
Favori
1.591.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus_7888

Bildirim geldiğinde edge aydınlatması ekran açıkken ve kapalıyken ikisini de seçmeme ragmen ekran kapalı iken edge aydınlatması çalışmıyor acaba nedendir arkadaşlar 🤔

Edge aydınlatması ekran açıkken çerçevenin dibinden ince bir ışık şeridi halinde, saat yönünde akması şeklinde oluyor. Ekran kapalı iken telefonu tesr çevirdiğinizde iki kenardaki kıvrımlı yerlerden üst kısma doğru ışık şeritleri akıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawgent -- 8 Ekim 2017; 15:31:7 >
  • SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Farklı kamera modları yükledim apk olarak, niye dahil olarak gelmiyor anlayamıyorum zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hocam merhabalar. Pil süresi hakkında neler diyorsunuz telefonu 1 haftadır kullanıyorsunuz :) ekran süresi değerleri nedir? Günü kurtarıyor mu?

Hocam selamlar, siz kafaya koymuşsunuz iPhone u değişmeyi anlaşılan:) başka kafanızda model varmı?

Hocam sormayın ya ios 11 ile iyice soğudum. Saçma sapan yerlerde frame atlıyor filan. Madem akıcı deneyim yaşayamıyoruz ios hapishanesinde tıkılmaya gerek yok :)

Aklımda büyük ekranlı xiaomi note 2 modeli var ucuz yollu yada huawei mate 10 pro yu bekleyebilirim. Baktım olmadı 3.500 tl civarına düşerse internette note 8 de alabilirim 1-2 ay içinde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Uygulamalar altında"Kilit Ekranı ve Güvenlik" bölümünde"Ekran Kilidi Türü" ne tıklayın... PIN inizi girerek açın... Üçüncü sıradaki PIN e tıkladığınızda aşağıdaki ekran gelecek... Tiki işaretleyip PIN i girin... Artık OK t uşuna basmadan kilit açabilirsi niz...

ikinci sorunuzun cevabı bildiğim kadarıyla "Hayır!" ...

Saygılar...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Yaptım ;) kilit ekranındaki saati niye değişemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

Merhaba sevgili ~Lion King~

Açıkçası beklediğimden çok daha iyi çıktı.

Kendi kullanım alışkanlıklarıma göre (geçmiş sayfalarda kullanım detayı paylaşımım olmuştu) günü kurtarmak ile kalmıyor, eve de getiriyor ve evde de gece 1-2 civarına kadar kullandırıyor.

Saygılarımla...

Peki hocam kullanım şekliniz nasıl? Eğer paylaştıysanız arka sayfaları kurcalayabilirim ancak zahmet olmazsa sizde paylaşabilirsiniz.

• sawgent kullanıcısına yanıt
    Ekran düzken olmuyor yani 🤔 ekran açıkken aynen öle dediğiniz gibi dolanıyor keşke aynı şekilde ekran kapalı iken tel düz ikende dolansa :)

• Note 8 cok buyuk olmamismi? Note 5 gayet idealdi, ayni boyda sadece ekrani buyutselerdi keske. Note 5 imden cok memnundum ama note 8 cok buyuk geldi gozume.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Hocam merhabalar. Pil süresi hakkında neler diyorsunuz telefonu 1 haftadır kullanıyorsunuz :) ekran süresi değerleri nedir? Günü kurtarıyor mu?

Hocam selamlar, siz kafaya koymuşsunuz iPhone u değişmeyi anlaşılan:) başka kafanızda model varmı?

Hocam sormayın ya ios 11 ile iyice soğudum. Saçma sapan yerlerde frame atlıyor filan. Madem akıcı deneyim yaşayamıyoruz ios hapishanesinde tıkılmaya gerek yok :)

Aklımda büyük ekranlı xiaomi note 2 modeli var ucuz yollu yada huawei mate 10 pro yu bekleyebilirim. Baktım olmadı 3.500 tl civarına düşerse internette note 8 de alabilirim 1-2 ay içinde :)

Anladım hocam hayırlısı olsun

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Disabler Package Pro ile kullanmadığım uygulamalar devre dışı.

Nova launcher yüklü.

Işık ayarı dışarıda otomatik evde Bluetooth simgesi hizasında.

Konum gerektiğinde açık.

Dışarıda varsa wifi yoksa 4.5G.

Ortalama 1 saat civarı konuşma süresi.

Oyun hiç oynamam.

Sosyal medya ağırlıklı kullanım.

Bluetooth sürekli açık.

Arka plan ve ikonlar sevdiğim için siyah ağırlıklı.

Son testimde 1 gün 1 saatlik kullanımda ekran süresi 8 saat 32 dakika idi ve tavsiye etmeyeceğim şekilde pil %1 kalmıştı.

Şu anda ilk kez güç tasarruf modu etkin deneme yapıyorum, 14 saat 30 dakika. tam dolum gece 2 de bekleme dahil kullanım yapmışım, tahmini pil ömrü 18 saat 30 dakika veriyor ve pil %59 da. Ekran süresi 3 saat 15 dakika.

Gece 2 den öğlen 12 ye 10 saat civarı bekleme süresinde wifi ve Bluetooth kapalı idi ve sadece %3 pil yemiş, cpu spy ile derin uyku kontrolünde cihaz %97 derin uykuda imiş.

Saygılarımla...

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Super o zaman. Ama bisey soylimmi note 8 gercekten cok iyi

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Hocam önce siyah aldım sonra orkide grisi. Orkide grisi benim gözüme çok güzel göründü. Aslında kim görse çok beğendi. Hatta beğenen arkadaşın birine orkide grisini kar ederek sattım dün akşam. Ama tekrar orkide grisi alacağım.

• Edge aydinmatmasini acmama ragmen aydinlatma sağlayamıyorum. Baska biseyin daha acik mi olmasi lazimdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Edge aydinmatmasini acmama ragmen aydinlatma sağlayamıyorum. Baska biseyin daha acik mi olmasi lazimdi ?

Ekran acikken veya kapaliyken calis diye de 2 farkli secenek var, bunlari ayarladiniz mi? Calismasini istediginiz uygulamalar icin aktif ettiniz mi hocam?

• ovrclds kullanıcısına yanıt
    Cihazi elinize alip vakit geçirmeniz gerekli, buyuk gelse de hizlica alisiliyor, Note 5 kullanıyordum eninim daralmis olmasi daha hosuma gidiyor, Note 7 de boyleydi onu da cok seviyordum

• IRoN kullanıcısına yanıt
    Beni rahatsız ediyor bir kere komple dataları kaldırdım en baştan kurdum düzeldi sonra yine olunca bıraktım. Hiç bir yerde sorunla ilgili bilgi bulamadım. Ya yanlış aradım yada kimsenin umrunda değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_7888

Bildirim geldiğinde edge aydınlatması ekran açıkken ve kapalıyken ikisini de seçmeme ragmen ekran kapalı iken edge aydınlatması çalışmıyor acaba nedendir arkadaşlar 🤔

Ben de çok uğraştım olmafdı idi.. Ancak telefonu kapatıp açınca çalışmaya başladı. Ben edge aydınlatması rengini sarı ve en kalın olarak seçtim... çalışıyor...

Saygılar..

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Evet bende siyahci idim ilk kez note 8 de orkide grisi aldim bende cok begeniyorum bu rengi

forum istanbul türk telekom da Note 8 fiyatı

Whatsapp ta enteresandır olmadı şimdi ama mesaj gelince oldu...

Gif göndermek istedim foruma ama beceremedim ;)

Saygılar...

• Aesthetics A kullanıcısına yanıt
    bende indirdim ama surround foto güzel yüz çift kamera yoktu markettede gözükmüyor indir dediğimde onları nerden indirdiniz
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.