Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU] (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.739
Cevap
189
Favori
1.590.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Genel itibariyle, arkaya mat kaplama yaptırdıktan sonra kılıf kullanımına karşıyım lakin, illa kılıf kullanılacaksa S7 Edge'den aşina olduğum, fiyat / performans ve incelik, tutuş hissiyatı açısından çok iyi buldugum bu ürünü öneririm..

https://tr.aliexpress.com/item/S7-edge-case-MSVII-brand-For-Samsung-Galaxy-S7-edge-phone-case-silicone-scrub-cover-for/32798193873.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Yanında gelen AKG kulaklık benim için tam bir fiyasko..

Benim için kulaklık sesi de fiyasko... M7'de ki tadı ne Note 5 verebildi nede 8...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Bu telefonda herhangi bir PIN girme ekranında TAMAM tuşuna basmadan pin numarasını girer girmez kilidin açılması (iphone lardaki gibi) iyi olmuş...

Note 5 te yoktu...

Saygılar...

Bu özelliği açıyormuyuz? Kilit ekranında tamam a basmadan kilit açılmıyor bende ?

Birde kilit ekranındaki saati kaldırmak veya değiştirmek mümkün değil mi?
  • Samsung S8+ kullanıcısıyım, Samsung bayiileri bu cihazi alip Note 8 satışı yapar mi? Yapiyorsa ne kadara sayar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar nano kirilmaz jeletin nereden temin edebilirim ya? Daha once Turkcell kirilmaz cam takti ama telefonun ekranida, dokunmatigide cok kotu oldugu icin cikartip jeletin taktirdim oda hava yapti. Iyisini nereden bulabilirim?

• Selam arkadaşlar note 8 de ekran zaman aşımı 2 dakikaya ayarlı oyun oynarken bıraktığımda tahminim (2 dakika dolunca) ekran kapanıp tekrar açılıyor normalmi yoksa bir çözümü var mı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim 😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nargileci44 -- 8 Ekim 2017; 5:49:18 >
  • sarpuli kullanıcısına yanıt
    Uygulamalar altında"Kilit Ekranı ve Güvenlik" bölümünde"Ekran Kilidi Türü" ne tıklayın... PIN inizi girerek açın... Üçüncü sıradaki PIN e tıkladığınızda aşağıdaki ekran gelecek... Tiki işaretleyip PIN i girin... Artık OK t uşuna basmadan kilit açabilirsi niz...

ikinci sorunuzun cevabı bildiğim kadarıyla "Hayır!" ...

Saygılar...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

• PVH kullanıcısına yanıt
    Neden değişiyorsunuzki ben çok memnunum kalem dışında ram falan bence değişmeye değecek şeyler değil. Bende arada kalmıştım ama daha şık olduğu için tercih ettim s8 plusı. Değişindezaten süper zarar edersiniz. Telefon şu an 4 binlere dayanmış note8 samsung satışı dışındaki yerlerde. Size 5000 den verirler elinizdeki ide 2500 derler yazık. Ha s8 plus da birtek şarjdan memnun değilim ondada samsung çakallık yapıp bence note8 ön plana çıksın diye bunun şarjını çabuk bitrttiriyor sistem satbilizasyonu ayarlarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 8 Ekim 2017; 9:3:56 >
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar. Pil süresi hakkında neler diyorsunuz telefonu 1 haftadır kullanıyorsunuz :) ekran süresi değerleri nedir? Günü kurtarıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun yıllar Samsung kullanıcısı olarak, Samsung'u satın almak için paranızın çok olması gerek;

1- Garanti olayı Türkiye'de yılan hikayesi. Servislerin çoğunluğu para kazanmak için telefonlara sıvı teması yalanıyla ücretli işlem yapmaktalar.
    2- Bu durum Samsung Türkiye tarafında normal karşılanmakta müşteri memnuniyeti adına hiçbir düzgün adım atılmamakta.
    3- Global Samsung hiçbir maili dikkate almamakta ve geri dönüş yapmamakta.
    4- Samsung kullanıcıları Hakem heyetlerinde aylarca karar beklemekte ve sürünmekte.

Bundan dolayıdır ki Samsung'un iğnesi dahi olsa evime, cebime sokmam, çevremdeki kimseye tavsiye etmem.

Benim naçizane tavsiyem SAMSUNG'DAN UZAK DURUN!!!

Bu söylediklerimi dikkate almayan ve abartı bulan ya da tersini yaşayan arkadaşlarım olacaktır, saygı duyarım. Kendimin ve çevremdeki arkadaşlarımın onlarca yaşadıkları tecrübe ile bunu yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfs Touch -- 8 Ekim 2017; 19:46:22 >
  • Hocam bende s8 var ama 'Ok' dokunmadan açma tik i yok galiba güncelleme ile gelicektir

• Note 8 çok başarılı bir telefon ancak bir kaç eskiği var
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hocam merhabalar. Pil süresi hakkında neler diyorsunuz telefonu 1 haftadır kullanıyorsunuz :) ekran süresi değerleri nedir? Günü kurtarıyor mu?

Hocam selamlar, siz kafaya koymuşsunuz iPhone u değişmeyi anlaşılan:) başka kafanızda model varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 8 Ekim 2017; 11:14:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Aldım sattım . Tadını aldıktan sonra başka cihaz yavan geldi. Bugün tekrar aldım.

Selamlar

Alip satip tekrar aldim dedinya. Merak ettim bu isten ne kadar zarar ettin?

Merakim marka ne kadar deger Kaybettiriyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: nargileci44

Selam arkadaşlar note 8 de ekran zaman aşımı 2 dakikaya ayarlı oyun oynarken bıraktığımda tahminim (2 dakika dolunca) ekran kapanıp tekrar açılıyor normalmi yoksa bir çözümü var mı yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim 😊😊

Bende de ayni sorun war hocam. Sanirim bug var, guncelleme ile duzeltirler

• ha ha cok güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

Uygulamalar altında"Kilit Ekranı ve Güvenlik" bölümünde"Ekran Kilidi Türü" ne tıklayın... PIN inizi girerek açın... Üçüncü sıradaki PIN e tıkladığınızda aşağıdaki ekran gelecek... Tiki işaretleyip PIN i girin... Artık OK t uşuna basmadan kilit açabilirsi niz...

ikinci sorunuzun cevabı bildiğim kadarıyla "Hayır!" ...

Saygılar...

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 [ANA KONU]

Bunu bende bilmiyordum harika oldu bu ya :D bunu arıyordum :D Çok teşekkürler.
  • Laa kimse sorularima cevap vermiyoo :( baska bir soru edge ekrani yaptim ilk kez. Hangi uygulamayi acarsam acayim youtube ile aciliyor. Nasil yapacagiz bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: gfblugano35

Laa kimse sorularima cevap vermiyoo :( baska bir soru edge ekrani yaptim ilk kez. Hangi uygulamayi acarsam acayim youtube ile aciliyor. Nasil yapacagiz bunu?

Bu sorunun cevabını bilmiyorum ama izmirdesiniz gördüğüm kadarıyla, alsancak teknotel çift taraflı poliüretan filmle kaplama yapıyor, wrapsol marka 130 tl. Bir arkadaş da çankayadaki samsungda yaptırdığını söylüyor onu bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.